Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4647484950 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Ağustos 2017/2010 Saat 15:37

ULA SENİN NE İŞİN VAR MANYAKLARIN İÇİNDE  HAA..
BAK SANA ÖNERİM MADEMKİ SEN NORMAL BİRİYMİŞSSİN KAÇ GİT BURDAN DA SEN DE MANYAKLARDAN OLMUYASIN BARİ SENİN AKLIN BAŞINDA KALSIN TAMAMMI ..
BİZLER MANYAKLAR DELİLER ÜŞÜNÜKLER BURDA GAYET GÜZEL GEÇİNİYORUZ ARAMIZDA AKILLI ADAM İSTEMİYORUZ ZATEN BU DEVİRDE AKIL MANTIK İŞE YARAMIYOR İYİCE KAFAYI SIYIRMAN GEREK BURDAKİLERİ BENİ ANLAMAN İÇİN  HEM SANA YARDIM DA EDERİZ BU KONUDA .SİTEYE BİR DİLEKÇE VERMEKLEN  İŞİNİ BAŞLATABİLİRSİN SEANSLAR 10 KERREDİR  .HEM DİPLOMA DA VERİYORUM TESCİLLİ LERDEN OLUYORSUN ..HİÇ VAKİT GEÇİRMEDEN GEL KAYDOL  HERKİM OLURSAN NE OLURSAN OL GEL YİNE GEL TAM OLANA DEK PİŞMAN OLMASSIN ..

SAYGILARIMLAN.......................................................NACİBABA.......................ONK........

ARKADAŞLAR  HİÇ ORALI OLMAYIN CEVAP TA VERMEYİN  BU GİBİ İNSAN MÜSFEDDELERİNE  ONUN ARKASINDAKİLER İTELEYİP SOKUYORLAR BÖYLE DE ABUK SABUK ŞEYLER YAZIP GİDİYORLAR ..BUNLARIN İŞİ GÜCÜ BU İŞLER İŞTE  BAŞKA İŞLERİ YOKTUR  ZAVVALI İNSANLAR GURUBUNDAN DIR BUNLAR VE HADDİNDEN DE FAZLA SAYIDALARDIR ..

MÜPTEZELİN HER YERİ KAŞINIYOR  BAĞIRIYOR İŞTE YOKMU BENİ KAŞIYACAK ADAM DİYE  AZICIK BİR ADAM OLSAN KAŞIRLARDA BU ŞEKLİNLEN KİMSE SANA BAKMAZ ..

YANİ AKLINIZ SIRA BÖYLE YAZILARLAN BANA ZARAR MARAR VEREMESSİNİZ  BUNU O KALIN KAFALARINIZA BİR BİR SOKUN HİÇ ÇIKMAMACASINA ..

SİZLER DE BUNUN YAZDIKLARINA KARŞILIK VERMEYİN İSEDİKLERİ DE BUDUR UZASIN GİTSİN MEVZUU  BURDA KİRLİLİKTEN BAŞKA BİŞİYE YARAMAZ  HEPSİ O ..

BUNU VE BUNLARI YAZANI ZATEN HEPİNİZ TANIYORSUNUZ  YABANCISI DEĞİLSİNİZ HİÇ VAZGEÇMİYECEKKİ KANINA İŞLEMİŞ MÜPTEZELLİK  DÜNYANIN BİR NOLU İBNESİ BİLE BUNDAN DAHA ŞEREFLİDİR  ARTIK GERİSİNİ KİM DÜŞÜNÜRSE DÜŞÜNSÜN  BENDEN BUKADAR

....................................................................................................................NACİBABA.........

Düzenleyen nacibaba - 08/Eylül 2017/2010 Saat 09:46
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kuscu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı kuscu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2010 Saat 11:38
insanın üç harflilere inanması için başına bi olay gelmesine gerek yok bence.abi dediğim bir insan defineciliği bıraktyı bu yüzden.çünki kendini bırak ailesine musallat olmaya başlamışlar huzur bulamadı.üç harfliler yok diyen ya yalan söyler ya kendini kandırır...
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Eylül 2017/2010 Saat 03:31
dogan dik şu çubukları bakalım otur üstüne o zaman bence yanıltmadan calısır
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Eylül 2017/2010 Saat 20:03

SÜPERLOWER 9       ARKADAŞA HİTABEN...........................................................................ONK

ARKADAŞIM MERHABE SELAM

İYİ GÜZEL DEMİŞİN DE BİDAA BÖYLE SÖYLEMEYİN YEMİNLEN SAHİ ZANNEDİP DEDİĞİNİN AYNISINI YAPANLAR VAR BEN BİLİRİM BUNLARI  DUYMADIM GÖZÜMLEN DE GÖRDÜM YANİ HAKİKATTEN BU ŞEKL İNSANLAR VAR İŞTE  (DOĞAN ) TAKMA KODLU KİŞİ  BU ŞEKİLLERİN BİR BAŞKA ŞEKLİDİR  BU ARKADAŞA DA BÖYLE BİR HASTALIK MUSTARİP OLMUŞ VE ELDEN BİŞİ DE GELMEZ ÇEKECEĞİZ BUNLARIN YÜKÜNÜ DE KAHRINI DA NE YAPALIM ...

Bİ DE NE OLDU BAKIN DİNLEYİN
BAYAĞI OLDU BU HADİSE DE  O ZAMANLAR BÖYLE NE İNTERNET NE BİŞİ NE CEP TELEFONU FİLAN YOK TELEVİZYONLARIN SİYAH BEYAZ OLDUĞU ZAMANLARIN YILLARI  ......................
TABİ BU KADAR TEKNOLOJİK ŞEYLER DE OLMAYINCA CEBİMİZ DE BOŞALMIYORDU O DEVİRLERDE .
BİRİ DADANDI TELEFONA BENİM HEM EVİN HEM İŞ YERİNİN  ÇOK NAZİK VE KİBAR KONUŞUYOR AMA  İŞTE  MAKAK VEYA DOĞAN VEYA BAŞKA TÜRLÜLERİN YAPTIKLARININ ŞEKİLLERİNİN MİSALİ   Bİ BAKIYON ACIKLI KENDİ HAYAT HİKAYESİNİ ANLATIYOR BEN DİYOR 9 UNCU KATTA CAMIN DIŞINDA AYAKLARIM PERVAZDA OTURUYORUM VE KONUŞMAK İÇİN RASTGELE BİR NO ÇEVİRDİM SİZ ÇIKTINIZ DİYOR VE İNTİHAR EDECEĞİNİ BEYAN EDİYOR VE SEN DE KANIP BUNA SAATLERCENE DİL DÖKÜYON SONUNDA TELEFONDAKİ ÇİRKEFLEŞİP BENİ İŞLETİĞİNİ SÖYLÜYOR GÜLME KİRİZİNE GİRİYOR YANİ BUNA BENZER ŞEYLER BUNLARA AİT DİZİLMİŞ OYNANAN TİYATRO OYUNLARI ..
KADININ BİRİ EVE AÇIYOR TELEFONU HANIM ÇIKIYOR DİYORKİ SENİN KOCAN SENİ ALDATIYOR  İNANMASSAN GİT İŞ YERİNE BAK NE GÖRÜCEN ??????
TABİ GELİP UZAKTAN GÖRÜNEN YER POZİSYONLARINDAN DÜKKANI DİKİZLEMEYE BAŞLIYOR  SAATLERCENE DİKİLMİŞ BAKIYOR  BUNU GÖRENLER DE BİR MANA VEREMİYORLAR NE HESAP DİYE ........TABİİ BEN NORMAL İŞİMİ GÜCÜMÜ YAPIYORUM BİŞİDEN HABERİM YOKKİ  SONRA ESNAFTAN BİR ARKADAŞ GELİP DİYOR SENİN HANIM 2 SAATİR SENİN BURASINI GÖZLÜYOR NE İŞ BU DİYOR BENİM DE HABERİM YOKKİ BEN DE BİLMİYORUM DİYORUM NEREDE DİYORUM HİÇ ÇAKTIRMADAN YERİNİ SÖYLE ÇIK GİT SEN HUYLANMASIN  AYNEN ÖYLE YAPIYORUZ VE BEN DİREKT ÜSTÜNE GİDİP DÜKKANA SOKUYORUM HANIMI NE DİYE 2 SAATİR ORADAN BENİ GÖZLÜYORMUŞUN NE VAR BİŞİMİ OLDU DİYORUM  BUNU YAPAN DA HER KİMSE ÖYLE BİR İNANDIRMIŞ Kİ HANIMIN KAFASINDA %99 ŞÜPHE TOHUMLARI VAR  NE DESEN PARA ETMİYOR VE SERTLEŞİYORUZ Bİ MÜNAKAŞA BİR KAVGA BU AĞLIYARAK GİDİYOR  VE BÖYLE ŞEKİLLEN AYLARCANA BABA EVİNE GİDİP TE GELMEMİŞTİR  VEYA AYLARCA BİR EVİN İÇİNDE KONUŞMAMIŞIZDIR BUNLARIN KATMERLİLERİ OLDU   NELER NELER ANLATMAKLAN BİTMEZ ..

Bİ GÜN DE DEFİNEDEYİZ GECELEYİN BEN MAKİNEDE ARKADAŞ  TA BEN BİŞİ BULURSAM KAZIM İŞİNE BAKIYOR İŞ TEKTEK İŞİ  BİR SİNYAL YAKALADIM  HEP DERDİM BEN ONA BAŞLIĞIN ÜSTÜNE YAY TOPRAĞI DİYE O BUNA ALIŞIK BU SEFER DE DEDİM Kİ AT KAFANIN ÜSTÜNE BU DA ANLAMIŞ KENDİ BAŞININ ÜSTÜNE AT DEMİŞİM BEN .VE HİÇ İTİRAZ VS YOK 2 AVUÇ TOPRAĞI BAŞINDAN AŞAĞI BOCA ETTİ BEN HAYRETLEN ONA BAKIYORUM YAAA SEN NE YAPIYORSUN MAKİNENİN KAFASI ÜSTÜNE AT DEDİM BEN SANA ÖYLEMİ DEDİM O DA NE BİLEYİM BEN ÖYLE ANLADIM DEDİ  BELKİ 1 SAAT BU İŞE GÜLDÜKTÜ ..
YANİ DİYECEĞİM OLUYOR BÖYLE İŞLER ŞİMDİ SEN DOĞANA DEMİŞİN OTUR ÜSTÜNE DİYE YA YA YAPARSA  SAKAT KALICAK ONUN İÇİN DİYORUM............................................................

SAYGILAR........................................................................NACİBABA............................ONK...
Yukarı Dön
enee Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 20
  Alıntı enee Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Eylül 2017/2010 Saat 10:52
Orjinalini yazan: comodor

Orjinalini yazan: dogan

ULA BI DUNYA MANYAK BURA TOPLANMISSINIZ ESEGI SURSEN SIZLE GELMEZ ÇALIK ÇUCUK MASALI ANLATIP DURUYONUZ BEBELER KADAN AKIL YOKMU SIZIN HEPIZ MI AHMAKSIZ OGLUM BI SOZ VARDIR SEH UCMAZ MURIDI UCURUR  AHA SIZINKI TAM O HESAPTIR.BIRBIRINIZI GAZLIYOSUZ GAZIK KIMIN HERIFLER YUH SIZE .SU DEDEIKLERINIZE GARKALR GULER TUTTURMUSSUZ BI TURKU UC HAFRLI ULA OTUZUC HARFLI OLMAYA EGILIP IYICE YAKINDA BAKIN SUPER ZEKALIN CUBUKLARA SORSANA YOKSA YOK CUBUKLARIN GAZI KACMIS.ULA HIC MI AKIL ADAM YOK BURA BIR DUSUNUN DESEM YANLISTIR YOKTUR KIM GELIR DOGRU SOYLER KIM LAFININ USTUNE LAF SOYLER KIM AKILLI ADAM HEMAN KULB TAKAR DUSMAN YAPAR ATARSINZ. BELKI OYUNUNZ BOZAR UFURUK ISLERIN FOYASIN CIKARR.HAKSIZLIG ETMEYEK SAKSAKCILARIN TIYATRON HAYAL DUNYENDA SANA KALSIN NACIBABADAN MASLALAR ENAYISI BOLDUR MEMLEKETTE HELE YOL BAKAK NERE KADAN .SAKIN GEC KALMA BENIE ATASIN HA EN IYI YAPTIGINZ BDUR 

Bir laf vardır Dinime küfreden müslüman olsa diye acaba  anlamını bilirmisin
sana başka birşey  yazmaya gerek yok bu  TÜRKÇE  ile anlaman olasılık dahilinde değil

GARKALR GULER  bu  herhalde Kargalar Güler  olacak
SEH UCMAZ         bu da Şeyh Uçmaz  olacak herhalde

Ben  ne diyeyimki sana ha  bak aklıma geldi bir  dörtlük anlarmısın  bilmem artık

Tahir efendi bana kelp demiş
İltifatı bu sözde zahirdir
Malikî benim mezhebim zira
İtikadımca kelp tahirdir
.

Eh artık sana  kolay  gelsin bunu   çözene kadar  bir yüzyıl  zaman harcarsın.Sahi yüzyıl kaç asır eder
dogan diger adi ( Fatih) ilk once sen kendini duzlet ondan sonra gel burda yorum yaz yaziklar olsun sana ve senin gibilerine...
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Eylül 2017/2010 Saat 07:10
selamlar arkadaşlar bu bölümde seviye epey düşmüş .Süperlover ayıp değil mi yaptığın .Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak! hakaret ediyorsun Varmı HİÇ BİR TECRÜBEN Bak.Ben çubuk işnde eskiyim  gel inanmıyorsan ispat edeyim..Şu anda yüzde 80 başarılı ve doğru sonuç alıyorum..yüzde yüz olmuyor ancak bu da sanırım bünyem ile ilgili .Yine de çok yüksek bir yüzde bu .Pek çok makine dahi bu yüzde ile çalışmıyor.Ben dedektör de kullanıyorum .Çubuğun çekim aldığı noktada mutlaka ötüyor.Değişik metaller -demir hariç- çıkıyor Yani bu sistemin iş yaptığı kesin.  Bütün mesele naci beyin tarifine harfiyen uyuarak çalışmak ben A rh + oldğum halde çalışıyor Fakat bir hafta çalıştıramamıştım yılmadım denemelere devam ettim sonunda başardım. İki kişi kulanımda ise ilk denememde çalıştı.Yani arkadaşlar öyle hemen olmuyor diye vazgeçmeyin .herkese selam ve saygılar  YAZMAYACAKTIM AMA DAYANAMADIM DOĞAN EFENDİ SEN " BİLMEDİĞİN MOKU GİT MEKTEBİNDE OKU "SÖZÜNÜ HİÇ DUYMUŞMUYDUN  Bİ YERLERDEN

Düzenleyen karabey - 17/Eylül 2017/2010 Saat 10:41
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Eylül 2017/2010 Saat 16:39
Orjinalini yazan: karabey

selamlar arkadaşlar bu bölümde seviye epey düşmüş .Süperlover ayıp değil mi yaptığın .Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak! hakaret ediyorsun Varmı HİÇ BİR TECRÜBEN Bak.Ben çubuk işnde eskiyim  gel inanmıyorsan ispat edeyim..Şu anda yüzde 80 başarılı ve doğru sonuç alıyorum..yüzde yüz olmuyor ancak bu da sanırım bünyem ile ilgili .Yine de çok yüksek bir yüzde bu .Pek çok makine dahi bu yüzde ile çalışmıyor.Ben dedektör de kullanıyorum .Çubuğun çekim aldığı noktada mutlaka ötüyor.Değişik metaller -demir hariç- çıkıyor Yani bu sistemin iş yaptığı kesin.  Bütün mesele naci beyin tarifine harfiyen uyuarak çalışmak ben A rh + oldğum halde çalışıyor Fakat bir hafta çalıştıramamıştım yılmadım denemelere devam ettim sonunda başardım. İki kişi kulanımda ise ilk denememde çalıştı.Yani arkadaşlar öyle hemen olmuyor diye vazgeçmeyin .herkese selam ve saygılar COMODOR YAZMAYACAKTIM AMA DAYANAMADIM  SEN " BİLMEDİĞİN MOKU GİT MEKTEBİNDE OKU "SÖZÜNÜ HİÇ DUYMUŞMUYDUN  Bİ YERLERDEN

KARABEY YAZILANLARI İYİ OKU OKUDUĞUNU DA İYİ ANLA.
MOK MEKTEBDE  OLMAZZZZ.
SEN HERHALDE MEKTEP YERİNE BAŞKA YERDE  TAKILDIN .
ANLAŞILAN KARIŞTIRDIN ZAHİR.
SEN SEN OL YİNE DE TUT KENDİNİ  YAZMA  YAZDIKÇA BATIYORSUN.
ALGILAMAN ZAYIF  SAPTAN SEPETTEN GİDİYORSUN.AYIP EDİYORSUN.

Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Eylül 2017/2010 Saat 15:01
yahu arkadaşlar bırakınız seviyesi düşük olanlarla muhatap olmayınız yazar çizer affedersiniz  mısır eşşeği gibi yellenir  üstüne birde anırır durur.Be hey ahmak biz inanmışsak bu işe senin ne aklınla nede ahmaklığınla dediklerin bizim kulağımıza girmez anladınmı hadi sen eşeğini ve  mahluk beynini çekiver bi başka kapıyada durmadan sana çüşş demeyek laaa. bu sözün muhatabı dışındaki arkadaşlardan affola
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Eylül 2017/2010 Saat 00:11
SÜPERLOVER9  ARKADAŞIMIZIN YAZISINA  VE KOMODOR ARKADAŞIMIZA 

ARKADAŞLAR Bİ DAKKA BURAYA BAKABİLİRSENİZ BEN SİZLERE YAZILANLARIN TERCÜMESİNİ YAPAYIM DA HİÇBİRİNİZ BİRBİRİNİZE DARILIP KIZIP GÜCENMEYİNİZ ÇÜNKÜ BURDA BÜYÜK BİR YANLIŞ ANLAMA İÇİNE DÜŞÜLÜYOR

ŞİMDİ ARKADAŞIMIZ BU DOĞANA FENA HALDE KIZIYOR  VE ÇOK KISA BİRKAÇ KELİME İLEN DİYECEĞİNİ DİYİYOR AMA BUNDAN YANLIŞ MANA KİMSE ÇIKARMASIN ÇÜNKÜ  SÖYLEDİĞİ SÖZ DOĞRUDUR YANLIŞI YOKTUR  BEN DE NELERİNİ SÖYLÜYORUM SÖYLETİYORLAR  HERNEYSE...

ŞİMDİ BU DOĞAN KODUNLAN GİREN ORDA ÇUBUKLARI DA KARIŞTIRMIŞ TÜM SİTEDEKİLERİ DE CİNLERİ DE TÜM NE VARSA HEPSİNLEN BİR ÇORBA YAPMIŞ  ARKADAŞIMIZDA BUNUN YAZISINDA GEÇEN ÇUBUK İŞİNE KAFASI BOZULUP ONA BİR GÜZEL JEST YAPMIŞ ONUN ANLIYACAĞI BİR DİLDE  BUNA ALINICAK KIZICAK BİŞİ YOKTUR  ARKADAŞIMIZ ÇUBUK KONUSUNU KÖTÜLEMİYOR ÇUBUKLAR HAKKINDA DA HERHANGİ BİŞİ SÖYLEMİYOR  AMA DOĞAN EFENDİNİN SÖZLERİNE KARŞIN BU ŞEKİLDE YAZMIŞ SİNİRİNDEN  VE NORMALDİR
DAHA AÇIKCASI SEN BU ÇUBUK İŞİNİ MADEM BİLMİYORSUN  BİLMEDİĞİN İÇİNDE BÖYLE SAÇMA LAFLAR EDİYORSUN  O ZAMAN DİK ÇUBUKLARI HAVAYA VE OTUR ÜSTÜNE O ZAMAN NASIL ÇALIŞTIĞINI ÇOK İYİ ANLARSIN DİYOR VE BU DOĞANIN ANLIYACAĞI BİR DİLDİR  BAŞKALARININ DEĞİL YANİ ARKADAŞIMIZIN YAZISI VE MUHATABI DOĞAN EFENDİDİR  HERHANGİ BİR BAŞKALARI DEĞİL  ARKADAŞIMIZ DA DOĞANA VERECEĞİ YAZACAĞI CEVABI BU ŞEKİLDE KISA BİR YOLDAN VERMİŞTİR HEPSİ BUKADARDIR ....
KISACA ŞİFRELİ YAZIYA ŞİFRELİ CEVAP ŞEKLİDİR ..

SAYGILARIMLAN  HEPİNİZE...................................................NACİBABA.......................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 17/Eylül 2017/2010 Saat 00:15
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Eylül 2017/2010 Saat 10:43
KUSURA BAKMA COMODOR YAZIM HATASI OLMUŞ SİZE LAFIM YOK.DOĞAN I ELEŞTİRİRKEN YANLIŞLIKLA COMODOR YAZMIŞIM  YUKARIDA GEREKLİ DÜZELTMEYİ YAPTIM.SANIRIM SEN DE YUKARIDA YAZDIKLARINDA GERKLİ DÜZELTMEYİ YAPARSIN   SAYGILAR

Düzenleyen karabey - 24/Eylül 2017/2010 Saat 08:59
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4647484950 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50