Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5MİZAH / MAGAZİN / POPÜLER / GENEL / KARIŞIK
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

AZICIK DA GÜLELİM EĞLENELİM

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Eylül 2017/2009 Saat 22:59

FARE   KÖPEK  VE BENDENİZ............................................................NACİBABA............O.N.K..

Arkadaşlar herkezin malümü olan ben adres değiştim bu yeni yer betonarme ve modern bir yer 100 metrekare fakat yetmedi içersi  %50 eşya da dışarda kapının her iki tarafında  üstleri kalın naylonlan sarılı duruyor motorlar da 3 ü de dışarda hepsinin brandası mevcut
Geçenlerde bişiler lazım oldu  o aradığım kutuyu da sol taraftaki naylonun altında en arkada olduğunu gördüm ve ilk önce ipleri çözdüm naylonu kaldırdım kutuları birer birer ön tarafa alıyorum ki o kutuyu çıkarayım ordan tam kutuyu almamlan bırakmam bir oldu kendimi geri çektim siyah iri bişi hızlan kutunun içinden dışarı atladı bi de baktım kedi kadar bir fare .....
kutuyu yeniden alıp kaldırım üstüne açığa koydum fakat bu iri fare kaçacağına bana doğru çığlıklan bağırıyor ilk defa fare sesi duyuyorum demekki sesleri varmış  bunların da viiiyk viiiyk  diye ince bir ses çıkarıyor şimdi kendi kendime aldık bu kutuyu herhalde kendine ev yapmıştı bunu alınca kızdı diyorum neyse  köpek te ona hırlıyor o ince seslen bağırıyor ya başladı köpek te onun ince sesine benzer seslerlen ona bağırıyor ama saldırma gibi şeyler yok hah dedim anlaştınız 2.nizde konuşun bakalım  meğer evvelden köpek te bu naylonun ön kısmında dışarda yatıyor o da kendine bir yer yapmış devamlı orda duruyor yatıyor bir gün gene gece tırık tırık diye naylon altından sesler geliyor köpek te uyuyacak bu seslerden rahatsız olup ona hırlıyor o da  .. şimdi bunu görünce anladım işi  gittim içerden aynı büyüklükte bir kutu getirdim bunun içini ters yüz edicem pislemiştir içini diye  onu da bırakıp naylonu yeniden topladım iplerini bağladım kutular duruyor kaldırımda  her şeyi bitirdikten sonra  yere 2 tane genişlemesine gazete serdim bir de devirdimki ülen bunlarda nedir  hareket eden pembe renkli ufacık mahlükler  meğer fare yavruları imiş  söylediler de ordan öğrendik tam 10 tane  bunlar meydana çıkınca o farenin de anaç olduğu meydana çıktı nasıl bağırıyor yırtıyor kendini ilk defa bu yaşa geldim fare yavrusu görüyorum neyse
gittim içerden yeniden bir düzgün sağlam kutu buldum bantladım ve ön tarafın köşe kısmına ananın gireceği çıkacağı bir delik açtım içine de benim yüz havlularımdan bi tane serdim  ana fare seyrediyor bağırmayı kesti sadecene bakıyor kutuyu da ortü altında duran yan yana 2 motosikletin arka tekerleri hizası orta yerine koydum bu ok gibi seri bir hareketlen daldı kutunun içine  başladım buna yiyicek ve su kabı da koydum   bunları niye yapıyorum bu büyük lağım farelerine kötülük yaptınmı yandın başlıyorlar sana zarar vermiye  10 sene önceki eski evde otururken  böyle 2 tane vardı yeminlen salına salına evin içinden geçerlerdi ben de yapışkan aldım  fayansın üstüne sürdüm 3 gün sonra biri fayansın üstüne yapışmış erkek olanı  bunu öldürdüm vay senmisin öldüren  evde ne buzdolabı ne çamaır makinesi bulaşık makinesi televizyon hoparlörlerin kağıtları tümünün kablolarını sanki yan keskiylen kesmişin gibi kesti hiçbişi çalışmadı oturursun yaparsın sen yapıyon o kesiyor deli etti beni öyle de uyanıkki her tuzağı geçiyor tuzak muzak para etmiyor  başladık karıylen nöbetleşe uyumaya ya uyurken gelip te bi haltlar ederse diye başladık  çekinmeye  bu namussuz lağım içinden geliyor oturmalı tuvaletin içindeki su olan deve boynunu yüzerek geçiyor ordan da nasıl yapıyorsa kapakları açıp çıkıyor kaçarken de tuvaletin direkt içine atlıyor  pis hayvan
bi de o pisliğinlen evin içinde dolaşıyor  derken ince en ufak saçmalı fişek sürdük kısa namlulu bir tüfek vardı  nöbet bekliyoruz artık koridorda görüldüğü yerde ateş edicez oldürücez  başka hiç alternatifi kalmadı bu işin  bir sabah hanım nöbette iken  tüfek elde sol ayağının dizi altına bakıyor namlu eli tetikte uyumuşmu artık nedir bilemem  bu fareyi tam önünde görmesinlen ateş etmesi bir oluyor ve hem fareyi hem de kendi ayağını vuruyor ben silah sesine fırladım bu da bağırıyor yardım istiyor  bi de baktım duman etmiş ayağını fare parçalanmış her tarafa vıyışmış bunun ayağından çıkanlar da öyle her taraf duvarlar kan içinde  hemen sıktırırsın yukardan kanamayı durdurma için telefonlan taksi çağırdım doğru hastaneye ilk müdaheleden sonra çanakkaleye yolladılar beni de nezarete atılar  ertesi günü savcılık bıraktı beni çünkü ben kendim kendimi kaza ilen vurdum diyor ben bu yüzden serbest kalıyorum aylarcana uğraştık hastanelerde  kurtaramadık ve sol ayak siz altından kesildi sonradan da protez yapıldı ve şu an sanki kendi ayağı varmış gibi çok rahat hareket ediyor da tabi takma nede olsa esasının yerini tutarmı  bakın şimdi işe nerden nereye  başıma da bunlar gelince istersen bakma   sonra düşünmeye başladım bunlar şimdi 10 tane çok hızlı da büyüyorlar sonrası ne olucak fare basıcak buraları veteriner arkadaşlan konuştum sen bize bırak gerisine karışma dedi iyi dedim bende  aldı gittiler kutuyu  sonra dedim ne yaptınız 11 i de tamamdır dedi zorlan söylettim akıbetini dedi en son zehirlen halletik atık çöplüğe dedi bu iş te burda kapandı ....bu büyük en büyükleri çok akıllı oluyorlarvede eziyet etme içinden birini öldürmede de aynen böyle başlıyorlar zararlara ben çok büyük zararını çektim bunu da aklınızda bulunsun diye yazıyorum ..

Bu hayvanların  böyle kısasa kısas yapan türleri de şunlar oluyor  (gelincik ) deneni  bu büyük fareler  ilen bu fok balığımı neymiş bunlar tehlikeli imiş  aklınızda olsun intikamcı bunlar yani .....

SAYGILARIMLAN..........................................................................NACİBABA...............O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 23/Eylül 2017/2009 Saat 23:06
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Ağustos 2017/2009 Saat 20:06
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50