Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Makina Seçimi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Şubat 2017/2010 Saat 04:37
SELAMLAR VOLÇAN ARKADAŞIM PULSE SİSTEM MAKİNELERDE AYRIMIN SON DERECE ZAYIF OLDUĞUNU ,SANIRIM BİLMİYORSUNUZ.AYRIM OLMADAN MAKİNE İLE ÇALIŞMAK ÇOK ZOR BAZEN DE İMKANSIZ OLUR. TAMAYRIMLI MAKİNALAR BİLE BAZI YERLERDE TAM GÖREV YAPMAZ BUNLAR ÇÖPLÜK ALANLAR VE AŞIRI MİNERALLİ TOPRAKLARDIR. PULSE İLE BÖYLE BİR ALANDA ÇALIŞAMAZSINIZ.AYRICA ÇOK TEMİZ YERDE AYRIMI KALDIRIN WHİTES DE SİZE PULSE MAKİNA GİBİ DERİN ÇALIŞSIN .TERCİH SİZİN TABİİ SAYGILAR
Yukarı Dön
voyvodawolcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 13/Şubat 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/ocak 2017/2010 Saat 20:52
Arkadaşım öncelikle hoşgeldin aramıza.Arkadaşlarda belirtmiş zaten bende yazayım makrove noktanın gpr radar diye sattıgı cihazlar zaten vlf sistem çalışan ve gpr ve radarla alakası olmıyan oyuncaklardır.Nokta ve makro grup zaten teyze cocukları.Ben nokta magduru olarak yazıyorum adamlara mail attım daha cevap atan olmadı yerden yere vurdum haklı olarak sinir sahibi oldum Naci Babanın dediği gibi.Bu aletler DFX yada XLT den bile derin gören aletler değillerdir.Nokta 106 larıda 8 metre görüyodu güya 80 cm bile görmüyor her türlü kanıtlarım.
 Derin arama yapıcaksan pi yani pulse sistem cihaz kullanıcaksın.Bunun için şu an piyasanın en iyisi hem derinlik hem ayrım hemde fiyat olarak stinger2 diye bi alet var budur.Ben bunda karar kıldım nasipse subat sonuna dogru almaya gidicem.Vatan6161 kardeşim bilir pulseci olarak stinger2 yi sanırım.Bununla ilgili derin araştırma yapmak istersen zaten internetten yapabilirsin.Naci Baba nında illaki bilgisi vardır bu sistemler hakkında.Saaygılar.
Vermeyince Mabud,neylesin Sultan Mahmut.
Yukarı Dön
vatan6161 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı vatan6161 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/ocak 2017/2010 Saat 13:27
kazikosu kullanan biriyim öyle sıkıntılı bi cihazdeyil tabi mükemmelde deyil  toprak ayarı yok aç ara sistem derinlik fena deyil ayrımda orta halli fiyatına göre fena bi cihaz deyil kzikos
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2009 Saat 07:12
saol naci baba teşekkür ederim bilgilendirdiğin için allah razı olsun saygılarımla...
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2009 Saat 05:53
bide lecd lızer 3000 turks die bi dedektör varmış bilgisi olan varmı böyle bi dedöktör hakkında?

DERT VE HASTALIK SİNİR SAHİBİ OLMAK İSTİYORSAN  AL YOKSA VAZGEÇ 
HEPSİ BUKADAR ANLIYORSAN HER İKİ YAZINDAKİLER İÇİN GEÇERLİDİR

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K.......

Düzenleyen nacibaba - 13/Nisan 2017/2009 Saat 14:01
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2009 Saat 05:41
http://www.globaldedektor.com/kyzkamera.asp arkadaşlar şurdaki linke bi bakıp beni bilgilendirir seniz sevinirim gercekten doğrumu orda yazanlar otomatik toprak ayarı falan dio bi bakıp bilgilendirirseniz sevinirim saygılar
Yukarı Dön
fethi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı fethi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2009 Saat 12:13
Orjinalini yazan: oktaypars

selamın aleyküm arkadaşlar naci baba sana bir sorum olacak ben senden geçenlerde çubukta almıştım makro marka pulse cihaz hakkında bilgin var mı varsa yardımcı olurmusun hava şartlarında dolayı senden aldığımız çubukları test edebilme imkanı olmadı fakat evde denedik çalıştını gördüm inş. daha da iyi olacak sevgiler ve saygılarımla.....
arkadaşım makro markalı pulse duymadım ama makro firmasının jeosonar ı kast
ediyorsan .o cihaz pulse değil.ayrıca yaramaz uzak dur.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2009 Saat 07:20
selamın aleyküm arkadaşlar naci baba sana bir sorum olacak ben senden geçenlerde çubukta almıştım makro marka pulse cihaz hakkında bilgin var mı varsa yardımcı olurmusun hava şartlarında dolayı senden aldığımız çubukları test edebilme imkanı olmadı fakat evde denedik çalıştını gördüm inş. daha da iyi olacak sevgiler ve saygılarımla.....
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Şubat 2017/2009 Saat 02:49

selam bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar allah hepinizden razı olsun daha sonra tekrar görüşürüz saygılarımla;

Yukarı Dön
crazykunduz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2009 Saat 11:29
selam arkadaşlar  ben olsam deepmakx3 alırım ama arkadaşın dediği gibi pahalı şu anki fiyatı nerden baksan 12.000 TL bukadar parayıda buna vermem  şahsen görüntüleme cihazı alırım  ondan iyi  saygılar...

ARKADAŞ MERHABA

BU DEDİĞİN GÖRÜNTÜLÜ ALETLERLEN ŞİMDİYE KADAR KİM BİR   [  METAL  ]  PARÇASI DAHİ BULMUŞ   ONU GÖSTEREBİLİRMİSİN BANA ???

GÖRÜNTÜLÜ DENİLEN TÜM HEPSİ  MADENİ GÖRMEZ DİYEN VARSA YALANDIR

BUNLARIN YAPILIŞ V E KULLANIM AMAÇLARI BAŞKA ALANLARDADIR  BUNLAR ŞEHİRCİLİK BELEDİYELERİNDE YOL ALTI GEÇEN LOGARLAR VE BORULARIN YERLERİNİ TESPİT ETMİYE YARAR

DEFİNECİLİKTE   SADECE MEZAR GİBİ ŞEYLERİ İNCELEYEBİLİRSİN TABİKİİ  1--2-- SENE DE KURSUNU ALMAN GEREKİR

BUNLARDAN HERKES UZAK DURSUN HALEN GEÇERLİ TEK ŞEY KLASİK DEDEKTÖRLERDİR  BAŞKA ŞEYLERE İNANMAYINIZ

SAYGILARIMLAN....................OSMAN NACİ KANAT........................................................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 13/Nisan 2017/2009 Saat 14:09
..............................................................
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50