Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5YENİ ANLATIM YENİ İZAHLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bu çubuklar akıllara ziyan işler yapıyor

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 456
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
PETROLCÜLER Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 18/Şubat 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı PETROLCÜLER Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Şubat 2017/2012 Saat 00:38

Arkadaşlar hepinize sonsuz selamlar hörmetler.

Ben ''BATMANDA ''  Kule mühendisiyim  üç aydan fazla zaman olmuştur, Nacibeye ben bir takım sipariş verdim , oun çubuk sisteminden  yaptırdım  burda petrolcüler arasında bayağı popiler olmuş bu sistem , ne yalan söyliyeyim ki baştan çok güldüm bu olaya  iki çubuk al eline sor nerde petrol var kuvetli götürsün seni burda desin  varmı böyle bişi ya , bizler aylarca takım olarak dünyanın araştırmalarını ,etüdlerini yapıp zor karar verirken , iki çubuk burda desin kargalar bile güler bu işe, baştan böyle çok kamik geliyor ,akıl mantık kabul etmiyor , ama işi ciddiye alırsan akıllara zarar bir işler meydana çıkıyor,  birkaç sefer dediği tam noktalarda  çok iyi sonuçlar resmen alındı , ama gel gör ki iki adet çubuk  hem de helikopterin içinden tutup gidiliyor, geçersen geri dön ,tamam burası, in aşağı iniyoruz yine tutup tam yeri markalayıp işaretliyoruz,  veyahutta karadan yol olan yerlerden de gitiğimiz oluyor arazi araçlarınlan,böyle bir sürü yer markaladık işaretledik.
Düşünebiliyormusunuz ? yolu olmuyan yere ulaşmak nasıl olur , resmen yol açılıyor araçların geçmesi için devhasa makineler kule aparatları jeneratörler, akla ne gelirse küçük bir kasaba kuruluyor nerdeyse içinde yok yok herşeyinlen  birde parasal yanını bir düşünün  bu işin parasal yanı günlük hesaplar üstündendir velhasıl kelam iki çubuğun burasıdır dediği yere taşın başla kurmaya kuleyi  küçük şehri .
Bi de işin enteresan yanı  soruyoruz bin metrede mi ikibin metredemi 3 bindemi derinlik olarak bu da doğru çıkıyor kafayı yememek için zor tutuyorum kendimi .
Milyar dolarlık aletlere kafa tutuyor iki tane çubuk alt tarafı, üç ay,dört ay bu çubuk işi yokken  kararlama bir yerde sondaj yapıyoruz  dünyanın sismik aletleri ilen bir veriler almışız, çıkabilirde çıkmıyabilirde ,boşuna da uğraşabiliriz garantisi yokki  şansa iş.
ama bu iki çubuk var ya dediği herbirşey doğru çıkıyor çıktı da .Bazı arkadaşlarımız bu yüzden işten de atıldılar neymiş hurafeylen iş yapıyorlarmış diye, onu söyliyenler bugün bu iki çubuklan çalışıyorlar işin en ilginç yanı da  bu çubuk işini kimse kimseye söylemiyor sır gibi saklıyorlar diğer kişiler öğrenmesinler diye bi de bu vardır . Yazacam yazacam sonunda yazabildim  evet naci abi  çubukların iş yapıyor hem de ne işler akıllara ziyan işler , akıl mantık kabul etmiyor ama iş yapıyor ben ona bakarım ve böyle bir şeyi icat etiğin için seni kutlarım işlerinde başarılar diliyorum allah sana sıhat afiyet versin ömrün daim olsun diyorum .                                                                    müh. ahmet.batman 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 456

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50