Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dedektör Alım/Satım İlânları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1314151617 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı emre Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Şubat 2017/2010 Saat 07:52
dede whites 6000 di 3 makinam satılıktır

Düzenleyen emre - 25/Şubat 2017/2010 Saat 06:29
kral
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2010 Saat 19:34
babacım bu prizim 3 ün derinliği konusunda bi bilgi verirmisin 1.5m kadar iş yaparmı cevabın için şimdiden teşekkürler  allaha emanet ol
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2010 Saat 20:17
Orjinalini yazan: nacar66

babacım bu prizim 3 ün derinliği konusunda bi bilgi verirmisin 1.5m kadar iş yaparmı cevabın için şimdiden teşekkürler  allaha emanet ol

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA

BAK WHİTESLERİN EN BAŞTAKİ MAKİNELERİN İÇİNE ORDA NE GEREKİYORSA TÜMÜ VAR DAHA BAŞKA SORULARININ DA KARŞILIĞI VAR AZ GEZİNİN SİTE İÇİNDE BAKIN BU MAKİNE HAKINDA ÇOK YAZIŞMALAR DA VARDIR ORALARI DA BİR GÖZDEN GEÇİRİVER HERHALDE GÖZÜNDEN KAÇTI BU YERLER  TAMAMMI   1.70 LERDEN BİR GAZ TENEKESİNİ FARKEDİYOR  YALNIZ ÖRÜMCEK BAŞLIK OLMUYACAK AYNI DFX LERİN TİPİ AYNI BÜYÜKLÜKTEKİLERLEN İŞ YAPIYOR
DFX İN EBAD OLARAK VERİYORUM AL ONU TAK BU MAKİNEYE ZATEN UYMAZ
ORTASI YUVARLAK DELİKLİ OLAN TÜRLERİ 24--26 CM ÇAPLILARDAN  VE ORİJİNAL  ÜSTÜ  U.S.A İBARESİ VE WHİTES YAZISINI DA ÜSTÜNDE GÖRMEN ŞARTI İLEN ...............
BAŞLIĞIN  RENGİ DE TAMAMI SİYAH SERT BASKILI TİPLERDENDİR

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA........................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 14/Şubat 2017/2010 Saat 20:26
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
giz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı giz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2010 Saat 08:49
TAKAS: GARRETT GTP 1350 GARANTİLİ CİHAZIMI WHİTES TM808 LE TAKAS ETMEK İSTİYORUM.

elimdeki Garret GTP 1350 model 1 senelik makine.. bir sene daha garantisi var. orjinal, faturalı, firmasından alındı. hasarsız , temiz. firma satış fiyatı: 2.100 tl. tesbit ve ayrımı konusunda oldukça randımanlı bir cihaz. toprak ayarı otomatik. değiştirmek istememin nedeni: derine çalışmam gerek. bu nedenle, temiz, garantisi süren whites TM 808 model cihaz arıyorum.olup da takas etmek isteyenler buraya yazsın. usulü ne şekildeyse naci bey devreye girebilir. tlf numaramı verebilirim.

özellikleri:
GARRETT GTP 1350. bilgisayar devreleri ve microprosesör teknikleri sayesinde, dünyada üretilen diğer dedektörlere oranla daha fazla derinlik ve ayırım gücüne sahiptirler. Bu oran defalarca çoğu profesyonel defineciler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır. 7.2 kHz' lik yeni 7x10" PRO formance başlığıyla, bilgisayarlı otomatik toprak ayarı ile GTP 1350 akıllı ve çok yönlü metal dedektörü olarak dünya dedektor listelerinde ilk sıradaki yerini almıştır. Ayrıca hedefin profilini ve derinliğini ekranda bildirme özelliği diğer dedektörlerden ayıran en büyük özelliğidir. Saniyede milyonlarca hesap yapan otomatik bilgisayar hafızalı devreleri sizin yerinize en sağlıklı ve uygun toprak ayarını sizin yerinize yaparak minerallerden etkilenmez daha derindeki metali bulur. Hedeflerin cinsini ve büyüklüğünü eski modellere ve diğer dedektörlere nazaran çok daha sağlıklı bir şekilde saptar.

GARRETT GTP 1350

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2010 Saat 13:59
.

Düzenleyen AmonRa - 05/Haziran 2017/2010 Saat 15:49
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Şubat 2017/2010 Saat 09:07
Orjinalini yazan: giz

TAKAS: GARRETT GTP 1350 GARANTİLİ CİHAZIMI WHİTES TM808 LE TAKAS ETMEK İSTİYORUM.

elimdeki Garret GTP 1350 model 1 senelik makine.. bir sene daha garantisi var. orjinal, faturalı, firmasından alındı. hasarsız , temiz. firma satış fiyatı: 2.100 tl. tesbit ve ayrımı konusunda oldukça randımanlı bir cihaz. toprak ayarı otomatik. değiştirmek istememin nedeni: derine çalışmam gerek. bu nedenle, temiz, garantisi süren whites TM 808 model cihaz arıyorum.olup da takas etmek isteyenler buraya yazsın. usulü ne şekildeyse naci bey devreye girebilir. tlf numaramı verebilirim.

özellikleri:
GARRETT GTP 1350. bilgisayar devreleri ve microprosesör teknikleri sayesinde, dünyada üretilen diğer dedektörlere oranla daha fazla derinlik ve ayırım gücüne sahiptirler. Bu oran defalarca çoğu profesyonel defineciler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır. 7.2 kHz' lik yeni 7x10" PRO formance başlığıyla, bilgisayarlı otomatik toprak ayarı ile GTP 1350 akıllı ve çok yönlü metal dedektörü olarak dünya dedektor listelerinde ilk sıradaki yerini almıştır. Ayrıca hedefin profilini ve derinliğini ekranda bildirme özelliği diğer dedektörlerden ayıran en büyük özelliğidir. Saniyede milyonlarca hesap yapan otomatik bilgisayar hafızalı devreleri sizin yerinize en sağlıklı ve uygun toprak ayarını sizin yerinize yaparak minerallerden etkilenmez daha derindeki metali bulur. Hedeflerin cinsini ve büyüklüğünü eski modellere ve diğer dedektörlere nazaran çok daha sağlıklı bir şekilde saptar.

GARRETT GTP 1350

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..........................nacibaba.......................ONK..

ELİNDEKİ  MAKİNE HERKESCE ARANAN MODELLERDEN BİRİDİR  BUNUN ÖRÜMCEK OLAN BAŞLIĞINI   DÜZ BİR BAŞLIKLAN DEĞİŞTİR YANİ SADECENE  GENİŞ BİR YÜZEY  VE ORTASINDA DELİK HALKALI OLAN TÜRLERİ DERİNE SALDIRIR BU ÖRÜMCEKLER  DE SADECENE TEKTEK VE ORTA DÜZEYLERDE İŞ YAPARLAR  BU İŞ BİLGİNE

2.CİSİNE GELELİM
TM -808    Ü KULLANMAK İÇİN  ÇOK EVVELİYATTAN  SIRF  DERİN DEFİNECİLİK İŞLERİNE BAŞLAMIŞ OLMAN ŞERTTIR  İLK ÖNCE (GEMİNİ  )  SONRASI (FİŞHER )  (SINNIFFER)  VE EN SONU DA BU TM-808  E GEÇMİŞ OLMAN GEREKİR ARADAKİ BU ALETLERLEN GEÇİRDİĞİN SÜREDE EN AZ 25 YILI DEVİRMEN GEREKİR ....

ŞİMDİ HERKES DİNLESİN  BEN KONUŞURUM AMA  BOŞA HİÇBİRZAMAN KONUŞMAM  VE DE KONUŞUNCA DA BAŞINDA DEVAMLI HERKEZDE BENİ ELEŞTRİR  ÖYLE DERLER BÖYLE DERLER AMA DİNLEMEZ DE ALIRSAN EN SONUNDA HEM DE ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA BENİM BU DEDİKLERİME HARFİYEN GELİRSİNİZ  BU SEFER ELİNİZDEKİNDEN DE OLMUŞSUNUZDUR ONA YANARSINIZ....KISA KESİYORUM ..ANLIYAN ANLIYORDUR HERHALDE..

DEFİNECİLİĞİN  ÇEŞİTLİ SAFHALARI VARDIR   VE HER SAFHANIN  ALETİ EDAVATI BİLGİ BECERİSİ TAMAMİYLEN BAŞKA BAŞKADIR  İLK ÖNCE BUNU KABULLENİNİZ..

MİSAL>SENİN MESLEĞİN BAKKALLIK YAPIYORSUN DİYELİM SENELERDİR BU İŞİ SU GİBİ BİLİYORSUN   VE BAKIYORSUN KARŞIDAKİ FIRINCI SENDEN FAZLA KAZANIYOR KAFAYI TAKIYORSUN O İŞE YAPAYIMMI YAPMIYAMMI DİYE KARAR VERİP BAŞLIYORSUN O İŞE  V E BAKIYORSUN KISA BİR SÜREDE BU İŞİN SANA GÖRE OLMADIĞINI ÇOK İYİ GÖRÜP GERİ DÖNÜŞE GEÇİYORSUN  GENE BAKALIĞA BAŞLADIN AMA BİR DE OTURUP O İŞE AİT NE HARCAMIŞIN NELER GİTMİŞ VE GERİ GELMESİ İMKANSIZ ELİNDEN NELER GİTMİŞ KOCA BİR YIKIM OLDUĞUNU GÖRÜYORSUN   YANİ YAŞAMININ  O KISMINA AİT SENELERDE BÖYLE BİR BADİRE ATLATIYORSUN  BUNLAR TECRÜBEDİR TECRÜBELERDE YAŞANARAK ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR  SİZLER DAHA ÇOK GENÇSİNİZ  VE HATA YAPMA OLANAĞINIZ HER AN VARDIR ÇÜNKÜ SİZLERE BİRİLERİ HERHANGİ BİR İKAZDA BULUNMUYOR  DEVAMLI KENDİ KAFANIZ VE DÜŞÜNCELERİNİZLEN HAREKET EDİYORSUNUZ BUNUN SONUCU DA DEVAMLI YIKIMDIR ..
ŞİMDİ SENİN ALACAĞIN CİHAZ VERDİĞİNİ BİN KAT SANA ARATICAKTIR BAK BUNU ADIM GİBİ SANA SÖYLÜYORUM  ÇÜNKÜ VERDİĞİN OTOMATİK HER İŞİ KENDİ YAPIYOR SANA SADECENE GEZDİRMEK KALIYOR ŞİMDİKKİ CİHAZLARIN TÜMÜ BÖYLEDİR AMA TM-808  GİBİ CİHAZLAR
TAMAMEN  KULLANICI BİLGİLERİNLEN ÇALIŞTIRILIR VE BÜYÜK TECRÜBELERE DAYANAN İŞLEMLERE DEVAMLI GEBEDİR BİLLAHSSA KULAKLARIN 25--30 SENENİN VERDİĞİ HASSASLIĞI YAKALAMALIDIR  BU CİHAZLARDA ÇIKAN SES KİŞİYE NE OLDUĞUNU ANLATIR SEN BUNU SES OLARAK GÖRÜRSEN EN KISA ZAMANDA  SANA PARAN VARSA BİR DE KEPÇE ALDIRIR   VE HİÇ BİŞİ DE BULAMASSIN  BU ALETLER TAMEMEN ANALOGDUR YANİ ORTADA BİR ALET VAR AMA TAMAMINA SEN HÜKMEDERSEN O ÇALIŞIYOR  SENİN ELİNDEKİ  GARRETTE BENZEMEZ İLK ÖNCE BUNU ANLAYINIZ  ..GARRETT SANA %98  E VARAN BİR KULLANIMLAN KENDİSİ SANA YARDIMCI OLUYOR YANİ SEN BEN MAKİNE KULLANIYORUM KULLANMASINI BİLİYORUM DERSEN ÇOK YANILIRSIN  ELİNDEKİ ALET SENİN HER TÜRLÜ HAREKETİNİ VE VERECEĞİN KARARLARI ANINDA BİLİYOR VE KENDİSİNİ ONA GÖRE AYARLIYOR SEN BUNLARI FARKEDEMESSİN  VE KULLANIYORUM ZANNEDERSİN  BU DA SANA BÜYÜK BİR GÜVEN VERİR
AMAAA ALINCA ELİNE TM-808 BAK BURAYA YAZIYORUM BİZİM SİTEDE SATILIĞA ÇIKARMASSAN MUHAKKAK SURETTE BİR BAŞKA SİTEDE İLANINI V ERİCEKSİN NE ZAMAN MI ONU DA SÖYLİYEYİM SANA   YA 2  YA 3 ÜNCÜ ARAZİYE ÇIKIŞINDAN SONRA VE SONRA DA BEN NE YAPTIM DA DİYECEKSİN BU YAZIMI DA HATIRLARSIN TAMAMMI ...

BAKIN  SENELERDİR HER YERDE HEMEN HEMEN HER YAZIMDA BUNLARI BELİRTİYORUM ÜSTLERİNE BASA BASA DİYORUMKİ
HİÇBİR YERDE HİÇBİR ARAZİDE  YA 50 YA
DA  EN FAZLA 1 METREDEN AŞAĞI  HİÇ
BİR DEFİNE YOKTUR ARAMAYINIZ..ONK..

DİYORMUYUM DEMİYORMUYUM  İLK ÖNCE HERKES BUNA CEVAP VERSİN GENE DE BENİ DİNLEYEN YOKTUR  BU DERİN MAKİNE İŞİNİ  BAKINIZ KİM NE ZAMAN  ÇIKARMIŞTIR SİZ ONA BAKIN   YERLİ SANAYİ BU FABRİKASYONLARLAN BAŞ EDEMİYECEĞİNİ ÇOK İYİ BİLDİĞİNDEN  İŞİN RENGİNİ DEĞİŞTİRMEYE GİTMİŞTİR  VE ELİNİZDEKİ MAKİNELER AYIRIMLILAR ŞU MARKALAR BU MARKALAR EN FAZLA GİTSİN GİTSİN DE 1.5 METREDEN ÖTEYE GİTMEZ  BÖYLE DEMEDİLERMİ ŞİMDİKİ  ÇIĞIRTKANLARI DA AY NI MASALI SÖYLEMİYORLARMI SÖYLÜYORLAR

HERKEZ AZICIK KÜLAHINI ÖNÜNE KOYUP DA AZICIK BİR DÜŞÜNSE AYNI BENİM DEDİĞİME GELİCEK TE  BUNA MANİ OLAN NEDİR ONU ANLAMIYORUM  BEN  BU KADAR SAFMISINIZ ARKADAŞLAR BU KADAR ONA BUNA İNANICAK KADAR  YA BEN SİZLERE BURADA  BU SİTEYİ NİYE AÇTIM Kİ NE MECBURİYETİM VARDIKİ İLK ÖNCE BUNU İZAH EDİN BANA  BENİ DİNLEMİYECEKSENİZ BOYUNA MADUR OLUCAKSANIZ YAA MADUR OLMAK HOŞUNUZA GİDİYORSA O BAŞKA İŞ ONA BİŞİ DİYEMEM ???????

VE MARKALI İLEN BAŞEDEMİYECEKLERİNİ ADLARI GİBİ BİLEN BU YERLİ SANAYİ İŞİN RENGİNİ DEĞİŞTİREREKTEN BİR KAÇ YERDE İŞTE YOK 5--6--7--- METRELERDE BİLMEM EREDE DEFİNE BULUNDU HİKAYELERİNİN REKLAMLARI İLEN GİRDİLER PİYASAYA   VE YEDİRDİLER DE MİLLETE   MİLLET NE OLDU İKİYE AYRILDI DERİNCİLER  SATIHÇILAR DİYE  SONRA NE OLDU MARKALI MAKİNELER OLDU TEKTEKÇİ MAKİNESİ BUNLARINKİ DERİN MAKİNELER VE BAŞLADILAR MİLLETİ SÖVÜŞLEMİYE ÇATIR ÇATIR YALANMI  DESİN BİR KİŞİ YALAN ALNINI KARIŞLARIM ONUN .....

BU   6--7  METRE DEDİKLERİ MAKİNELER  1 METRELİK ARKADAŞLAR GERİSİ TAMAMEN TİYATRODUR  VE BOLCANA HER YERDE BOY GÖSTEREN REKLAMLARIN YALDIZLARI SİZLERİ KENDİNE CEZBETMEKTEDİR    İŞİ ANLAYIP TA FİRMAYA GİDEN CANINI ZOR KURTARDIĞINA SEVİNİYOR NEREDESİNİZ NEDEN KORKARKARSINIZ YAZSSANIZA BURAYA BAŞINA GELENLERİ ANLATSANIZA NASIL DÖVÜLÜP BİR YERE ÖLDÜ DİYE ATILDIKLARINIZI   HASTANELERDE KAÇ AY SÜRÜNÜP TE KENDİNİZE GELDİĞİNİZ O GÜNLERİ ANLATIP YAZSSANIZA BURDA  NİYE ANLATMASSINIZ ANLATAMASSINIZ ÇÜNKÜ BUNLAR SİZİ DEVAMLI GÖZETİM ALTINDA TUTUYOR SÖYLE DEMEÇ VER ÖLDÜRÜRÜZ SENİ DİYE   YALANMI...

GEÇENLERDE BAŞLADIM BİR YAZI DİZİSİNE BUNLARIN TÜMÜNÜN İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARICAKTIM NE OLDU 1 HAFTAYA YAKIN SİTEYİ KAPATILLAR  VAR İŞTE KOLLARI UZUN BUNLARIN BEN TEK BAŞIMA TÜM TÜRKİYEDE  EVET BU YAŞIMDA TEK BİR BEN MÜCADELE VERİYORUM   VE SİZLERE ANLATIYORUM ANLAMIYORSUNUZ  ARTIK GÖRÜN VE BU ANLATIKLARIMI DİNLEYİN     VE BU METRELERCE DERİNLİK HİKAYELERİNE DE ARTIK KİMSE İNANMASIN  BUNLAR YALAN YALANIN YALANIDIR  BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM..
MARKALI MAKİNELERDEN ŞİMDİYE KADAR KİMİN BAŞINA BİR SORUN GELMİŞKİ HİÇ YOKTUR  VE TÜMÜ GARANTİLİTİR HER ŞEY USÜLÜNE UYGUNDUR AMA BUNLAR  İLLET ŞİRRETTİRLER

NE YAPTILAR BİRKAÇ SENEDİR EN SON MARİFETLERİ  KENDİLERİNİN MALLARINI ISPATLAMAK İÇİN  KEPÇEYLEN HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE 5--6--7--HATTA 8 METRE KAZIYORLAR BİR METALİ DİBE BIRAKIP KAPATIP ÇİĞNETİYORLAR SONRA DA O FİRMANIN ALETİNLEN BU YERİN ÜSTÜNE GELİNİNCE DE KIYAMETİMSİ BİR SES VE HERKES ALKIŞLIYOR TİYATRO BU SAHNE BUDUR   BURDA NOTER ELAMANI DA VAR ŞAHİTLİ ISPATLI YANI NOTERİN HİÇBİŞİDEN HABERİ YOK SADECE OLAYI ONAYLIYOR ADAMLAR ANLAMAZKİ ....İŞİN ESASI DA BUDUR EYİ DİNLEYİN....
HER RADYO İÇİNDE DE BULUNUR FER KÖMÜRÜ ÜSTÜNDE MW İLEN LW  NİN ANTEN SARGISI BULUNUR  BU FER TONER AKICILIĞINDA BİR DEMİR TOZUNUN SIKIŞTIRILMIŞ BİR ŞEKLİDİR HER TÜR ÇEŞİDİ YAPILIR  BUNU ÖĞÜTÜRSENİZ SİYAH BİR TOZ HALİNE DÖNÜŞÜR FAKAT MIKNATISIN EN ARADIĞI BİR MADEN TÜRÜDÜR ÇOK KUWETLİ BU FERİ ÇEKER ALIR  DEDEKTÖRLER DE EN FAZLA DEMİRE KARŞIN HASSAS OLDUKLARINDAN BU TOZ FERRO  DEMİRDEN 50 KAT DAHA DUYARLILIK YAPACAKTIR BU TOZ KEPÇENİN İÇİNDE EN ARKALARDA GÖRÜNMEZ BİR ŞEKİLDE ÜSTÜ DE SANKİ KEPÇENİN İÇİNDE AZ TOPRAK KALMIŞ GİBİ BİR GÖRÜNÜM YANİ ÜSTÜ DE TOPRAKLAN ÖRTÜLMÜŞTÜR  DERLER Kİ TOPLANAN MİLLETE YER GÖSTERİN ŞURASI DEYİN ORASINI KAZICAZ  ZATEN BU KALABALIĞIN YARISI FİRMANIN ADAMIDIR DİĞERLERİ DE BU  MARKAYA İLGİLİ OLANLAR YANİ ALMAK İSTEYENLER NOTER DE ORDA HAZIR BEKLİYOR  VE HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE BELİRLENEN YER AÇILIYOR KEPÇE İLK ALDIĞI TOPRAĞI EN SONA EN ÜSTTE KOYULUCAL ŞEKİLDE AYARLAMA YAPIYOR  VE 6 METRE AÇILIYOR NOTER ÖLÇÜYOR EVET DOĞRU METAL BIRAKILIYOR TAMAMMI TAMAM VE ÜSTÜ ÖRTÜLÜYOR EN SONA FERLİ TOPRAK KAPATILIYOR VE ÇİĞNENİYOR VE FİRMANIN ALETİ AÇIKTAN ÇALIŞTIRILARAKTAN BU YERİN ÜSTÜNE DOĞRU GELMİYE BAŞLIYOR DAHA KIYISINDAN GRERKEN ALET BAŞLIYOR BAĞIRMIYA  İŞTE EN GLÜNÇ YERİ BU SAHNEDİR
ARKADAŞLAR DERİNDE OLAN BİR METAL TESPİTİNDEKİ DUYULMA SESİ ANCAN ANFİLİ BİR KULAKLIK VE ONA RAĞMEN ÇOOOK AAZ İŞİTİLİR BİR DUYARLIKLAN TESPİT EDİLİR  HAKİKAT BUDUR GERİSİ TİYATRODUR
SES DE ÇIKTIYA BİR KAÇ SEFER DAHA DENEME YAPILIR  EVET AYNIDIR BUNU NOTER DE BİLMEDEN ALET OLUP ONAYLAR ORDAKİ SATIN ALICAKLAR DA HEMEN SATIN ALMAK İÇİN SIRAYA GİRERLER VE Bİ SÜRÜ DEDEKTÖRÜ ORDA SATIP SONUÇ PAYLAŞILIR  BU İŞ BÖYLE DÖNÜYOR...

DEMEKKİ YABANCI OLAN MARKADAKİ ALETLERİN SAHİPLERİ VE SATIŞ AĞLARI ALLAHTAN DAHA ÇOK KORKUYORLAR 100 SENELERİ DE AŞKIN BAKIN TARİHLERİNDE EN UFAK YANLIŞLAR YOLSUZLUKLARI YOKTUR  VE BÖYLE DE DEVAM EDİP GİDECEKLERDİR

VE SİZ HİÇ MECMUALARDA GAZETELERDE AFİŞLERDE HİÇ  AMERİKAN OLSUN DİĞER ÜLKELERİN OLSUN REKLAMLARINI HATTA TELEVİZYONLARDA  HİÇ GÖRDÜNÜZMÜ OLAMAZDA ZATEN   BU FİRMALARIN TEK REKLAMI ALIP TA KULLANANIN ARKADAŞINA VEYA BİR TANIDIĞINA TAVSİYESİ İLENDİR BUNUN DIŞINDA REKLAM YOKTUR YANİ KULLANICAN MEMNUN KALIP TAVSİYE EDİCEN ŞEKİL VE USUL BÖYLEDİR BİZİMKİLER GİBİ ÇEŞİTLİ 3 KAATLAR YOKTUR

BU KONU ÜSTÜNE SİZLERE SAYFALARCA YAZI YAZI YAZABİLİRİM AMA KİM OKUYACAK BURADA KESİYORUM BU BİLE ÇOK OLDU ZATEN ....

SON SÖZÜM DE ŞUNLARDIR ESAS BUNA KULAK VERİN HEPİNİZ

BÜYÜK DEFİNECİLİKLEN UĞRAŞMAK BUNUN İÇİNE %95 İŞARET DİLLERİ DE GİRER  VE %100 ÖMRÜN ARAZİDE DAĞ BAYIR GEÇER  BUNUN HAKİKİ BAŞLAMA YAŞI 15 İN ÜSTÜNDE BAŞLAR 30 A KADAR ACEMİLİK VE SONUNA DOĞRU KALFALIĞI BAŞLAR  ALET TAMAMEN AÇIK AYIRIMSIZ SIRF SESİN ÇEŞİTLERİNE ADAPTE OLMAK ADETE SETEN ÇIKAN BİR YABANCI LİSANI SU GİBİ ÖĞRENMEKTEN GEÇER  KİŞİ DE BU ÇEŞİT DEFİNECİLİKTE ANCAK ORTA YAŞLARDA UZMANI OLUR EĞERKİ BIRAKMASSA YILMASSA Kİ BU KİŞİLER EN SONUNDA HEPSİ MUAFFEK OLMUŞLARDIR BENİM BİLDİKLERİMİN......................................................ONK......
BUNLARIN KULLANDIĞI MAKİNELER  PULSE SİSTEMLERDİR

ESKİ YERLEŞİM YAKIN TARİH RUM--ERMENİ--GİBİ EVLER VE KÖYLER GİBİ YERLERİN DEFİNECİLİĞİ BU ALAN DA  YARISI YUKARDAKİ BÜYÜK DEFİNECİLİĞE GRER  YARISI DA AYIRIMLI ORTA VE DÜŞÜK DERİN ARAMA ŞEKLİNE GRER
BUNLARIN ALETLERİ DE HEM PULSE SİSTEM HEM VLF  SİSTEM BİR MAKİNEDE OLUŞAN ŞEKİLDİR  BU KISIM ÇALIŞANLAR DAHA ÇABUK FAKAT AZAR AZAR MALLAR BULURLAR BUNUNLAN DA İKTİFAA EDERLER SIRF BUNA ALIŞTIKLARINDAN BAŞKA ÇEŞİTLERE GİRMEZLER
BU ŞEKİLDE HEM AYIRIMLI HEM DE AYIRIMSIZ TEK MAKİNE İLEN ÇALIŞILIR
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,,

BİR DA ARA DA  KALAN MEZARCILAR VARDIR  BUNLAR DA SIRF MEZAR DER BAŞKA BİŞİ DEMEZLER  BUNLAR DA AYRI AYRI 2 TÜR MAKİN E İLEN ÇALIŞIRLAR   VLF İLEN PULSE  SİSTEM GENELLİKLEN DE UZUN ŞİŞLERLEN  VE HAYATLARI DA SIRF MEZARLAN UĞRAŞMAKLAN GEÇTİĞİNDEN BU KİŞİLER İN ÖMÜRLERİ HEP DEVAMLI AZAPLI OLUMSUZ KAHIRLI ÇARPILMA VE ELİNDEKİ AVUCUNDAKİNİN YOK OLASI VE GENÇ YAŞTA TA ÖLÜMLEN TANIŞMA FAKTÖRÜ ÇOK YÜKSEKTİR  BENİM TEK TEVSİYEM BU İŞTEN UZAK DURUNUZ..............................ONK...

EN İYİSİ EN GÜZELİ VEBALSİZ OLAN TAMAMEN KAYIP OLMUŞ İŞLERİN BAŞI TEKTEKÇİLİKTİR NE AHI VARDIR NE BEKLİYENİ NE SAHİBİ KAYIPTIR VE HİÇBİR VEBALİ DE YOKTUR AN TEMİZ DEFİNECİLİK TÜRÜDÜR BU İŞ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA..................................ONK,,

BU İŞİN NASIL YAPILACAĞI ZATEN SİTE İÇİNDE  VARDIR UZUN ANLATILMAKTADIR HİÇ DERİN KAZMALARA LÜZÜM YOK ELİNDE UFAK BİR KESER LEN Bİ DE MAKİNE BU İŞ  İÇİN YETRELİDİR  VE HER AKŞAM GİDERSİN HER DÖNÜŞÜNDE DE ELİNDE Bİ SÜRÜ ŞEYLEN DE DÖNERSİN YANİ HİÇ BOŞ GELMESSİN BUNLARI AYIKLADINMI İŞE YARIYAN BİR KAÇ TANE SENİN 1 AYLIK NAFAKANI BİLE DÜZER BAZEN DE BİR APARTIMAN BİLE ALDIRIR TEK BİR PARA  HİÇ BELLİ OLMAZ   BU İŞ KARANLIĞIN PİYANGOSUDUR ....  BU İŞİN RACONLARI DA VARDIR OKURSUNUZ ÖĞRENİRSİ,NİZ  ..
YALNIZ BU İŞE AİT TAM RESİMLİ TÜRKİYE GENELİNDE ÇIKAN HER PARANIN KATOLOGLARINDAN TEMİN ETMENİZ GEREKİR   BURDA HER ŞEYİ ÖĞRENEBİLİR EN GÜZELİ DE FİATINI ÖĞRENİRSİNİZ  HER İŞTE OLDUĞU GİBİ ELDEN ÇIKARMALARDA BİR SÜRÜ ŞARLATANA DENK GELİNEBİLİNİR 100 BİN TL LİK BİR PARAYI 1 LİRAYA BİLE KAPTIRABİLİRSİNİZ BUNLARI DA OKUYUP ÖĞRENİNİZ ZATEN BURASI HADDİNDEN UZUN OLDU

KALIN SAĞLICAKLAN  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,

BUNDAN MADA  EN GEÇERLİ VE DEFİNECİLİĞİN %70  İ Nİ KAPSIYAN KESİM DE  TEKTEKÇİLİKLEN UĞRAŞIR

Düzenleyen nacibaba - 16/Şubat 2017/2010 Saat 10:38
Yukarı Dön
heddam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı heddam Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2010 Saat 13:29
ARKADAŞLAR MERHABA..BENDE 2008 MODEL BİR TANE SATILIK DFX 300 BULUNMAKTADIR...KULAKLIĞI ,ORİJİNAL BAŞLIĞI,TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU,DEĞİŞTİRİLEBİLİR PİL YATAĞI,ŞARJ EDİLEBİLİR YEDEK BATARYA VE ŞARJ ALETLERİ İLE BİRLİKTE SATILIKTIR... MAKİNAM GAYET TEMİZ OLUP SATIŞ SEBEBİM BİR ÜST MODELİ Vs3 ALACAĞIM İÇİNDİR...SADECE BALIKESİR İL SINIRLARI İÇERİSİNE VERİLECEKTİR... DİĞER İL LERDEN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ OLURSA Bİ ZAHMET GELMELERİ GEREKİR..AKSİ TAKTİRDE BOŞUNA ARAMASINLAR BENİ KESİNLİKLE SATMAM... DXF 300 ÜN FİYATI : 1.700 TL SI OLUP BU GÜNDEN İTİBAREN SATILIKTIR...FİYATI 1.700 TL SINA ÇEKTİM..İRTİBAT MAİL TO MSN : dfx300kyz@windowslive.com  MSN ADRESİMİ EKLEYEREK  VE MAİL ATARAK İRTİBATA GEÇEBİLİRLER... LÜTFEN CİDDİ ALICILAR İRTİBATA GEÇSİNLER... LÜTFEN BENDE DE BU MAKİNADAN VAR ARKADAŞIM İŞTE HANGİ PROGRAMLARDA NASIL ARANIYORSUN TARZ SORULAR SORACAK OLANLAR BENİ ARAMASIN...EKLEMESİN.. WHİTES MARKA MAKİNALAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYENLER NACİ USTAYA SORSUN..BİLİR KİŞİ OLARAK..SADECE CİDDİ ALICILAR BENİ EKLESİN..SAYGILARIMLA...
Yukarı Dön
giz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı giz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2010 Saat 15:47
selam. naci bey, ilginiz ve uzun cevabi mesajınız için çok teşekkür ederim. şahsım adına faydalı bulduğum bilgiler...cihaz ve derinlik konusunda, tabi ki, haklısınızdır eminim..  siz de yazmışsınız örümcek başlıkla sizin söylediğiniz o 50 cm/100 cm lik azami derinlik ölçüsüne ulaşılamıyor ya da ucu ucuna belki, o da ancak çok hafif ''pıt pıt'' lı bir sesle olabiliyor ki bu ses de; makine minerale mi ötüyor, parazit mi yapıyor yoksa derindeki bir objeye mi ötüyor? belli değil....bana da 1,5 metrede rahat kesin sonuç verecek cihaz gerek... başlığı tarif ettiğiniz şekildeki ortası delik daha büyük başlıkla değiştirsem olay ne kadar çözülür, kaç cmlik kazancım olur? ayrıyeten, garrett 2500 de kullanılan çift derin arama başlığı benim modele de uyabilir mi? sizin bahsettiğniz veya bu çift başlıkla(benimkine uyarsa şayet) normal boyuttaki bir objede ulaşabileceğim derinlik ne kadar olur?
SAYGILARIMLA...
Yukarı Dön
kadirinim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı kadirinim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2010 Saat 16:29
selamlar
Naci baba başlıkla ilgili bi sıkıntım var yardımcı olurmusunuz lütfen.
dfx 300 ün örümcek başlığı var,yukarda söylediğiniz ortası delikli 24-26 cm arası başlık dahamı kullanışlı olur derinlik ve ayrım konusunda.

cevabınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.......................NACİBABA...................ONK...

Arkadaşım  senin ne demek istediğini ben anlıyamadım bak şu şekillerde sorunuzu sorarsanız cevaplıyabilirim

MİSAL> BENDE DFX--300 VAR VE BUNUN BAŞLIĞI HAKKINDA.......>>>>>>>>>>>>
DİYE SORUNUZ MARKA CİHAZ MODEL BELİRTİP  BU KONUDA NE GİBİ BİR BİLGİ İSTİYORSUNUZ

VEYA BENDE PRİZM İŞTE 3--4--5  VAR DA BUNA DFX İN 300 ÜNÜN BAŞLIĞI UYARMI GİBİ

BUNLAR YAZILMADIĞI İÇİN BEN DE NEYE KARŞIN BİR CEVAP VERECEĞİMİ BİLEMİYORUM BUNU BELİRTİNİZ LÜTFEN İLK ÖNCE

SAYGILAR....................................................................NACİBABA............................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 17/Şubat 2017/2010 Saat 18:13
nasip kalbine göredir.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2010 Saat 18:34
Orjinalini yazan: giz

selam. naci bey, ilginiz ve uzun cevabi mesajınız için çok teşekkür ederim. şahsım adına faydalı bulduğum bilgiler...cihaz ve derinlik konusunda, tabi ki, haklısınızdır eminim..  siz de yazmışsınız örümcek başlıkla sizin söylediğiniz o 50 cm/100 cm lik azami derinlik ölçüsüne ulaşılamıyor ya da ucu ucuna belki, o da ancak çok hafif ''pıt pıt'' lı bir sesle olabiliyor ki bu ses de; makine minerale mi ötüyor, parazit mi yapıyor yoksa derindeki bir objeye mi ötüyor? belli değil....bana da 1,5 metrede rahat kesin sonuç verecek cihaz gerek... başlığı tarif ettiğiniz şekildeki ortası delik daha büyük başlıkla değiştirsem olay ne kadar çözülür, kaç cmlik kazancım olur? ayrıyeten, garrett 2500 de kullanılan çift derin arama başlığı benim modele de uyabilir mi? sizin bahsettiğniz veya bu çift başlıkla(benimkine uyarsa şayet) normal boyuttaki bir objede ulaşabileceğim derinlik ne kadar olur?
SAYGILARIMLA...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR.....................................NACİBABA..........................ONK....

ARKADAŞIM BU ÇİFT BAŞLIKLAR 2500 MODEL LERE GÖRE YAPILMIŞTIR EĞER Kİ SOKET SENİN MAKİNEYE UYARSA İŞİN OLUR  AMA UYMASSA DEMEKKİ BU BAŞLIKLARI SENİN MODELDE KULLANAMASSIN  BU KESİNDİR NE YAPICAN  SENİN MAKİNENİN SOKETİNE UYAN BÜYÜK GARRETT BAŞLIKLARDAN TAKIP İSTEDİĞİN DERİNLİĞE İNMEN GEREKİR Kİ ZATEN ALL METALE ALIRSAN KENDİ MAKİNENİ 1.5 METRE DEĞİL 2 METREDEN DE ALGILATIRSIN   ..
AŞAĞIDA MADENİ BİR AKSAM VARSA MAKİNE BUNU YAKALAR VE SESİ HİÇ KESMEZ AZ DA SES OLSA SES KESİKSİZ VE DEVAMLI BİR ŞEKİLDEDİR  VE MADDENİN GENİŞLİĞİNE GÖRE DE YÜZEYDE BİR DAİRESEL ALAN YAPICAKTIR  DERİN ÇALIŞMALAR TAMAMİYLEN SESE BAKILARAKTAN İŞLEM YAPILIR BU DA ÇOOK UZUN SENELERİN AYNI MAKİNE İLEN ÇALIŞMALARININ TECRÜBELERİNİN ESERİDİR  YENİYSEN SESLERE DE SESİN ŞEKİLLERİNE DE YABANCI OLUCAKSIN Kİ BU TEREDDÜTLER YARATIR  İSTEDİĞİN TM--808 ZATEN TAMAMİYLEN KULLANICININ SES ANALİZLERİNE BAĞLIDIR MAKİNE KENDİSİ SİZE BİŞİ ANLATMAZ DÜZ BİR MAKİNEDİR AYIRIMSIZ FİLTRESİZ YAPAY ZEKALARI OLMUYAN TAMAMİYLEN AÇIK BİR MAKİNE BURDA TAMAMİYLEN SESLER KONUŞUR BUNLARI TANIYAMASSANIZ HİÇ BU İŞE KALKIŞMAYIN DİYORUM BEN BOŞUNA MASRAF EDERSİNİZVE ELİNİZDEKİNİ DE ÇOK ARARSINIZ DİYORUM

ELİNİZDEKİ MAKİNE İLEN İLK ÖNCE AYIRIMSIZ OLARAK ARAMANIZI YAPIN HERHANGİ BİŞİ BULURSANIZ DA AYIRIMA ALIP BUNUN DEMİR Mİ KIYMETLİMİ OLDUĞUNU ANLARSINIZ ZATEN EĞERKİ AYIRIMA ALDIĞINIZDA SES YOKSA ANLAYINKİ O DEMİRDİR BU İŞ BUKADAR BASİTTİR AMA 808 ÜN HER ÖTÜĞÜ YERİ AÇARSINIZ O SİAZE DEMİR Mİ KIYMETLİMİ ANALİZİNİ YAPMAZ  VE DE 808 İLEN 100 YER AÇARSINIZ %98 İ DEMİRDİR  BU 98 YERE BOŞUNA EMEK SARFEDERSİNİZ VE BU İŞTEN DE KISA SÜREDE SOĞURSUNUZ BUNLARI DEMEK İSTİYORUM

,SAYGILAR....................................................NACİBABA...............................................ONK...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1314151617 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50