Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2324252627 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2009 Saat 00:35

MARABA NACİBABA  SLM  LAR HERKESE DE

Abicim  almanyadayız türkide değiliz  bu yer gene bizim bulundugumuz yerde yalnızca 30 km bize burası milli park kamp alanıdır  bu dediğgim yerin hemen ilerigisinde 60--70 metır öte bu dagcılar var elle tırmanırlardan bu düz burası ilerigisi daha da yüksek  ordan tırmanırlar yukarı allah korusun çok tehlikeli  düştünmude oteki taraftasın anında  çok fena ama yaparlar ne yapıcangi   benim haberım oldu burdan bir arkadas soledı  bogle bogle bir seyler vardır dedi bu çocuk da tırmanıcıdır  o gormuş burasını gıttık baktık hakketten vardır resim araba ilen  30 metr yanına gelinir  yakındır yani
jeneratorumuz vardır uzun gablo da vardır matkap ta vardır takım vardır yani  senin dedıglerını de alırız sorung degıldır   yanına kamp çadır kurucaz serbest bura zaten her aıleler gelırler burada kamp yapar ınsanlar  şuphe edileceg bır yerg degıldır yanı
4 arkadasız o dagcı da vardır aramızda  dagcıda 6 tane el telsızı de mevcut ıp vs erelerı o temın eder   yalnız su dergen hemen 6 metr dıbınde bu yere  kuyu vardır çok guzel soguk temız suyu var  çıkırıgı da ver sal asagı cek yukarı problem yok sudan yana  bu hafta kısmetse bu ışe bakıcaz   sana yazarım  bekle

SAYGILAR SELAMLAR-----------------TOMIKS

tom
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2009 Saat 04:19

TOMIKS //>ARKADAŞA CEVABEN..........................................NACİBABA........................O.N.K..

BAK ŞİMDİ SÖYLİYECEĞİMİ ÇOK BÜYÜK BİR DİKKATE AL VE DEDİĞİMİ İLK ÖNCE YAPIN   O KUYU  TAM BU MAĞRA GRİŞİNİN KARŞISINA MI DENK DÜŞÜYOR VE ÇOK DA YAKINDIR  O DAĞCIYA  SÖYLE  YUKARDAN BAKMAYLEN GÖZÜKMÜYOR  KUYUNUN ALT KISMINI ÖYLE BİR YAPIYORLAR Kİ ANCAK AŞAĞI İNİNCE GÖRÜRSÜNÜZ SU KESİMİNE GELİNCE BAK ORDA AÇIK MİHRAP GİBİ BİR KAPI GÖRÜCEKSİNİZ VE AZ İLERDEN DE MERDİVENLER BAŞLAR DOĞRU BU MAĞRANIN İÇİNE GİRERSİNİZ DIŞARDAN HİÇ UĞRAŞMAYIN İLK ÖNCE BENİM BU DEDİĞİME BİR BAKIN  %80 Nİ BU ŞEKİLLERDE BÖYLE ÇIKMIŞTIR KARŞISI KUYULU OLANLARIN
İŞİ GÜCÜ BIRAKIN HEMEN ATLAYIN GİDİN  BİR DE ECZANEDEN UFAK AĞIZA DAYAMALI OKSİJYEN HAVA TÜPLERİ VAR ASTIMLILAR İÇİN BİR KAÇ TANE DE BUNLARDAN ALIN BİR KİŞİYİ 15 DAKKA İDARE EDİYOR AZAR AZAR NEFES ALIRSAN BAYAĞI GİDİYOR HIZLI ALIRSAN NEFES 15 DAKKADA BİTER AŞAĞI İNENE  YANINA MUHAKKAK ALSIN BUNDAN NE OLUR NE OLMAZ EĞER AÇIK KAPI VARSA HAVA DA TAM VARDIR  KISA KOLLU İSEN MAĞRA İÇİNE GENİŞ YERE KADAR DONARSIN RZGARINDAN ÜSTÜNE DE ONA GÖRE BİŞİLER GİYSİN SONRA YATAK DÖŞEK YATAR BENDEN SÖYLEMESİ  BU KORİDORDA ACAİP HAVA SİRKİLOSYONU MEVCUT OLUR VE BIÇAK GİBİ KAMÇI GİBİ DE VURUR ADAMI SERSEM YAPAR BEN BUNUN CEREMESİNİ ÇEKTİM
BİRKAÇ YERDE ONUN İÇİN SÖYLÜYORUM  SENDEN HEMEN CEVAP BEKLİYORUM KOLAY GELSİN HEPİNİZE ŞU MAĞRAYA BİR GİRİN DE BAKALIM NE VARMIŞ İÇERDE SİZDEN ÇOK BEN MERAK ETMİYE BAŞLADIM ŞİMDİ  BU MAĞRANIN YUKARLARDAN AŞAĞIYA HAVALANDIRMA BACALARI MUHAKKAK SURETTE VARDIR YANİ İÇERDE HAVA NORMALDİR   İLK GRİŞ YERİ GENİŞTİR KOCAMAN BİR YERDİR  BURDAN SAĞA SOLA VEYA TEK BİR DEHLİZ DE OLABİLİR İLERİ GİDİŞTE ARTIK NE ÇIKACAK BAKALIM BEN VARSAYIMLARI SÖYLÜYORUM HER YER BİR OLMAYABİLİR TABİKİ...

SAYGILAR VE BAŞARILAR DİLEĞİMLEN..................................NACİBABA......................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2009 Saat 17:54
ark.kolay  gelsin çubuklarla  çalışmalarımdan   biraz anlatmak istiyorum ark. özelllikle oda mezar ve lahit işi yle ugraşanlar derinlijk konusunda ve giriş yerlerini tespit ederken  derinlik konusunda  bazı yanılmalar oldu mesela çubukları tutarken bel seviyesinde  tutuyoruz ya bunu  yere egielrek deneyin çünkü bel sevşiyesinde tuttugumuzda  yere yani zemine kadar 1 metre mesafe kalıyor bunuda yere yakın tutarak o mesafeyi kaldırıyoruz o zaman çünkü çogu denememizde en az 1 vewya 2 metre derinlikte yanıltıyor bizi ama son çalışmamamızda kesin sonuç alıyoruz  birde  oda mezarların girişlerini sordugumuzda  ilk başta tek giriş olarak sorduk fakat bazı o da mezarlarında iki giriş bulduk ve birisi tuzaklı taş tuzagı  varmış bunuda çubujklar soraraak buldum tuzak olmayan girişten girdigimizde ve 2 tuzaklı girişe baktıgımızda gerçektende  taş tuzak vardı  birde ark. ve naci hocama birşey sorcam  bi konuda biklgi almak istiyorum  örnek 1 küp altın  1 veya 2 metrede gömülü   cihazla tuttugumuz zaman diyelimki sinyal aldı  ama şöyle birşey deniyor ve bir çalışmamızda ark. çalışmasında denk  geldi  cihazın sinyal aldıgı nokta esas küpün oldugu yer degil neden?toprak altında altının etrafa kendi oksitini yaydıgı ve yayılmadan dolayı sinyal alabileci söyleniyor  bu konuda  naci hocam bilgi verebilirmisiniz  biraz aydınlata ,bilirmisiniz  teşekkür ederim herkese kolay gelsin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2009 Saat 18:21
Orjinalini yazan: derince

ark.kolay  gelsin çubuklarla  çalışmalarımdan   biraz anlatmak istiyorum ark. özelllikle oda mezar ve lahit işi yle ugraşanlar derinlijk konusunda ve giriş yerlerini tespit ederken  derinlik konusunda  bazı yanılmalar oldu mesela çubukları tutarken bel seviyesinde  tutuyoruz ya bunu  yere egielrek deneyin çünkü bel sevşiyesinde tuttugumuzda  yere yani zemine kadar 1 metre mesafe kalıyor bunuda yere yakın tutarak o mesafeyi kaldırıyoruz o zaman çünkü çogu denememizde en az 1 vewya 2 metre derinlikte yanıltıyor bizi ama son çalışmamamızda kesin sonuç alıyoruz  birde  oda mezarların girişlerini sordugumuzda  ilk başta tek giriş olarak sorduk fakat bazı o da mezarlarında iki giriş bulduk ve birisi tuzaklı taş tuzagı  varmış bunuda çubujklar soraraak buldum tuzak olmayan girişten girdigimizde ve 2 tuzaklı girişe baktıgımızda gerçektende  taş tuzak vardı  birde ark. ve naci hocama birşey sorcam  bi konuda biklgi almak istiyorum  örnek 1 küp altın  1 veya 2 metrede gömülü   cihazla tuttugumuz zaman diyelimki sinyal aldı  ama şöyle birşey deniyor ve bir çalışmamızda ark. çalışmasında denk  geldi  cihazın sinyal aldıgı nokta esas küpün oldugu yer degil neden?toprak altında altının etrafa kendi oksitini yaydıgı ve yayılmadan dolayı sinyal alabileci söyleniyor  bu konuda  naci hocam bilgi verebilirmisiniz  biraz aydınlata ,bilirmisiniz  teşekkür ederim herkese kolay gelsin

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

DERİNCE  ARKADAŞA CEVABEN.......................................NACİBABA...........................O.N.K..

ALTININ OKSİDİ MOKSİDİ OLMAZ  ALTIN ALTINDIR TEK İNSAN SAĞLIĞINA  DOKUNMAYAN MADDELER ALTINLAN---PLATİNDİR YOKSA AĞIZDA DİŞLERDE TAŞINMAZ İNSAN OKSİT VS ŞEYLER OLSA ZATEN ZEHİRLENİR ÖLÜR  ....BU KONU KESİNDİR...

HER MARKADAKİ DEDEKTÖRÜN KANUNU AYNEN ŞÖYLEDİR
DEDEKTÖRLERDE DERİNLİKLER MADDENİN BÜYÜKLÜĞÜNLEN VE KÜÇÜKLÜĞÜNLEN ORANTILIDIR

BİR PARAYI 30--40 CM DEN ALIYORSANIZ BİR HAMAMTASINI  DA 1 METRE VEYA DAHA DA YÜKSEK BİR METREDEN ALABİLİRSİNİZ BİR GAZ TENEKESİNİ DE 2 METRELERDEN ALIRSINIZ
YANİ BU MADDELERİN YAYDIĞI OKSİT VS LERDEN DEĞİL ONU SÖYLİYENLER YANLIŞ BİLDİKLERİNDEN UYDURUYORLAR HEPSİ BU............................................................O.N.K...

MAKİNELERCENE   EN ÇABUK VE DERİNDEN ALINAN MADDE BAŞI DEMİR ÇEKER
SONRA BRONZ SONRA BAKIR SONRA KURŞUN SONRA GÜMÜŞ SONRA ALTIN    ALTIN EN ZOR YAKALANABİLEN BİR MADEN TÜRÜDÜR ÇÜNKÜ EMİCİLİĞİ EN AZ OLAN MADEN TÜRÜDÜR  VE
ONUN İÇİNDİRKİ ALTIN KOLAY KOLAY BULUNAMAZ ..

EK İLAVEDİR>> BUNDAN 30 YIL BELKİ VARDIR BİR ARKADAŞA  BİR ÇAY DEMLİĞİ İRİCENE  BU
PORSELEN DEN  SU AKICAK KISMINA KURŞUN DÖKÜLÜP KAPATILMIŞ  VE İÇİNE DİZEBİLDİĞİ KADAR MUNTAZAM SIRALI OLARAKTAN ALTINI DİZMİŞLER  AĞZINA KADAR  VE KAPAĞINI DA KAPATMIŞ KAPAĞIN ETRAFINA DA ÇOK KUWETLİ BALMUMU DÖKMÜŞ YANİ İÇERDEKİ ALTIN HAVASIZ  BİR VAZİYETTE  DURUYOR DEMLİĞİN ALTI MARKASI VE YAZISINDAN BU GÖMÜNÜN HEMEN YAKLAŞIK GÜNÜMÜZDEN GERİYE OLAN YAŞI DA 800 SENE OLARAK ÇIKIYOR ZATEN PARALAR DA AYNISINI SÖYLÜYOR  ....
BUNU DEDEKTÖRLEN ARARKEN BULUYOR  VE BAYAĞIDA AĞIRCANA EVE GELİNCE BUNU 
ÇEŞMEDE SUYLAN YILAR KURUTUR DEMLİK ZAMANIN ÇİN PORSELENİDİR VE ŞU ANDA DA İÇİNDEKİ ALTINDAN DAHA DA FAZLA PARA YAPMAKTADIR YANİ ARKADAŞ 2X VOLİYİ VURMUŞTUR  BU KAZKAFALI ARKADAŞIMIZ ÇEKİÇLEN PORSELENİ KIRAR  FARKINDA DEĞİLKİ YAPTIĞI İŞİN VE ÇOK DA YAKIN DURDUĞUNDAN BİR KOKU YAYILIR  BU KOKU NERDEN GELİYOR DİYE İYİCENE EĞİLİP BİR KOKLAR ORDA DA KALIR BAYILMIŞ  KENDİSİ.....
KENDİ ANLATIMI BU ŞEKİLDE EVDE DE KENDİNDEN BAŞKASI YOKMUŞ BU KENDİNE GELİR SAATLER SONRASI  ANLATIYOR  BİR HALSİZLİK VE UYKU ÇÖKMÜŞ ÜZERİNE 24 SAAT HİÇ KALKMADAN DA YATMIŞ  NEYMİŞ DİYORKİ İŞTE OKSİDİ ZEHİRLEDİ BENİ BUNU YAYDI DA YAYDI HERYERDE ANLATTI MİLLETİN KAFASINDA YER ETTİ BU İŞ HALBUKİ (((KOCA BİR YALAN SÖYLÜYOR KURMUŞ KAFASINDA O ŞEKİL ANLATIYOR )))  DOĞRU SÖYLEDİĞİ TEK ŞEY VARDIR
O DA ŞU PARALARI ELİME ALDIĞIMDA ÜZERLERİ SANKİ VAZELİNLEN SIVANMIŞ GİBİ BİR DURUM VARDI SONRA BU KAYGANLIK KAYBOLDU PARALARI ÇOK DİKKATLİ BUYÜTEC ALTINDA İNCELEDİĞİMDE DE SANKİ KURŞUN KALEMİ İYİCENE UCUNU SİVRİLETMİŞİN YA ONLAN DA NOKTALAR KOYUYORSUN O ŞEKİLDE PARALARIN ÜSTLERİNDE KIRMIZIMSI ZERRECİKLER VARDI DEYİNCE TAMAMDIR BU KAYGANLIK DOĞRUDUR BU KIRMIZI ZERRE İŞİ DOĞRUDUR GERİSİ UYDURMADIR KIRMIZI NOKTALAR ALTININ PATİNİ OLUYOR VE BUNLARI SAKIN ÇIKARMIYA HATTA EL BİLE SÜRMEYİNİZ ESAS PARAYI ALAN BU DURUMLARDIR  VE BÖYLE PORSELENLER İÇİNDE ÇIKAN ÇOK PARA VARDIR BUNLARI  SAKIN KIRMAYIN DEĞERİ İÇİNDEKİNDEN FAZLADIR UNUTMAYINIZ...
TEKRAR EDELİM ALTININ OKSİDİ VS Sİ OLMAZ ANLATILANLARIN TÜMÜ HİKAYEDİR
ALTIN ZATEN HİÇBİRŞEYİ KABULLENMEZ NASIL KONDU İSE AYNI ÖYLE ÇIKAR HATTA KOYANIN PARMAK İZİ BİLE HALEN DURUYORDUR  ÜSTÜNDE MİKRASKOPLAN VEYA ÇOK KUWETLİ BÜYÜTEÇLEN BUNLAR GÖRÜLEBİLİNİR DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ BUNDAN 3000 YIL ÖNCEKİ İNSANIN PARMAK İZİ   VEYA BİR TUTAM SAÇI   ÖRGÜLÜ SAÇ   BUNLAR ÇIKMIŞTIR VE GÖRDÜK

BU ANLATIM DUYMA VS DEĞİL BİREBİR YAŞANAN HADİSELERDEN DERLEMEDİR
OSMAN NACİ KANAT.......................................................NACİBABA.............................O.N.K..

SAYGILAR...............................................................NACİBABA..................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 01/Eylül 2017/2009 Saat 09:42
Yukarı Dön
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Eylül 2017/2009 Saat 13:02

MARABA NACİBEY

Nacibey soledıgınıze bır anlam veremedık  kuydan yol ısıne yanı  fakat bır de bakalım dedık dagcı olan arkadası saldık asagıya  ındı dıbe ve telsızlen soledıkı  aynen dogrudur ıs

SIMDI SANA SORARIM NACIBEY SEN  FALCIMISIN BAKIMCIMISIN NERDEN BILIRSIN BURAYA  DAHA ONCEMI GELDIN AKLIMIZ KARISTI  HAYRETTIR ..

Arkadaş ıcerı gırıyor bır korıdor ve sonra basamaklar yukarı cıkarlar  elınde projeketorlen en yukarı cıkmıs  ve evet aynen magra ıcıne grıyormus  fakat urkmus  gene cıktı sızlerde gelırsenız grerız yoksa gırmem dedı  bız su an ordayız ben sana sıteye bunları laptoplan yazıyorum  yanı canlıdır yayın yaparım   jenerator  calıstırıcaz  hazırlık yaparız sızın tum dedıklerınızı harfıyen yapıyoruz ılk ıs emnıyet  bır grelım bakalım neler olıcak ben sana yazarım cıkınca  kamp kurduk dıbıne  cocuklar da yanımızda   hıc kımse suphelenmez

saygılar..                                                                                                    TOMİKS 
tom
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Eylül 2017/2009 Saat 08:06

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR..........................................NACİBABA.........................O.N.K..

NE OLDU YAA GİRDİNİZ BİR TÜRLÜ ÇIKAMADINIZ  NELER OLUYOR ANLATSANA YOKSA SİZDE MALI BULUP TÜYENLER  KERVANINA MI KATILDINIZ  NE BİLEYİM TAM HEYACANLI YERİNDE HATLAR KOPTU.....???   BİR CEVAP YAZARSINIZ ARTIK...

SAYGILARIMLAN.........................................................................NACİBABA..................O.N.K.....
Yukarı Dön
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Eylül 2017/2009 Saat 11:57

MARABA  NACIBEY 

Ncıbey ıçerı gırdık  100 metre kare kadardan belkı buyuk bır genıslık yer  tavanı yuksektır cok   ve tam 4 tane magra daha var yan yana araları 2 metr vardır bu magraların genıslıgı  3 ınsan yan yana getır o kadar genıs ve elını yukarı kaldır tavanına degmez el   4 unden de suratımıza kuvetlı hava gelır  bırıncıye hazırlık yapıp gırdık duz bayagı gıttık  sonra sola dondu  hep temkınlı olarak her yere bakarak agır ılerlıyoruz .
Ve en sonuna geldık  kapalıdır tabıattan cok ınceledık  hıcbır saklı yapı yerı yoktur ıyıce emın olduk buna  gerı donerken 30 metrelık celık metre ılan olcerek gerı cıktık tam 90 metre cıkıyor  takımları malzemeyı bırakıp cıkıyoruz senı dınlemedık cok usuduk ıcerde dısarı cıkıp gıyım alıcaz  ustumuze ve yorulduk bu gece yatıcaz  artık yarın devam edıcez.
sen yazmısın buldunuz kayboldunuzmu dıye abıcım ayıp edersın bızde oyle seyler yoktur
en buyuk pay senındır zaten  yolu sen gosterırsın  olurmu oyle sey  yarın 2 ıncıya dalıcaz
bakalım orda ne cıkcak ne olucak aksama yazarım sana

sımdılık hosca kalınız                                 tomıks

tom
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Eylül 2017/2009 Saat 16:30
selamunaleykum merhaba naci hocam geçen hafta senin e-posta adresine bir kaç resim yolladım çubuklarla bulduğum bir yeraltı ..............!!   ve o an çubukları elime alıp birde hatıra fotografı çektirdim. resimleri sana attım önce ..siteye atacaktım bir türlü beceremedim:)  .  ama ben sonuç ne olursa olsun hiç biryere kaybolmam..saygılarımla..
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Eylül 2017/2009 Saat 19:09
[QUOTE=harami]selamunaleykum merhaba naci hocam geçen hafta senin e-posta adresine bir kaç resim yolladım çubuklarla bulduğum bir yeraltı ..............!!   ve o an çubukları elime alıp birde hatıra fotografı çektirdim. resimleri sana attım önce ..siteye atacaktım bir türlü beceremedim:)  .  ama ben sonuç ne olursa olsun hiç biryere kaybolmam..saygılarımla.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

HARAMİ ARAKADAŞ  MERHABA SELAMLAR SAYGILAR........................NACİBABA...............O.N.K..

BUNDA SAKINILICAK BİŞİ YOKKİ İSTEDİĞİN GİBİ AT RESİMLERİNİ BURAYA SİTEYE KİME NE Kİ
BENİM TÜM E. POSTA OLSUN  MESENGER OLSUN HEPSİ KAPALI AÇTIĞIM BİLE YOK SEBEBİ DE BAŞIMIZA NE GELİYORSA O KANALLARDAN GELİYOR  AZ MI UĞRAŞTIK EVVELDEN BOYUNA SALDIRILARLAN BAK ŞİMDİ HİÇBİŞİ YOK NEDEN AÇMIYORUZ ONDAN  BANA ERİŞMEK İSTEYEN YA BURDAN YAZSSIN SİTEDEN  YA DA TELEFON ETSİN  HATTA SİTEDEKİ MESAJLAŞMAYI BİLE KULLANMIYORUM   ANLAYIN YANİ   HADİ SİTEDEKİ BU PROGRAM 5 AYRI KORUMA ALTINDA BİR DE ÇOK KUWETLİ DÜZELTİCİ VAR  SAYFALARDA OLUŞAN HATALARI BRİKMEDEN ANINDA TEMİZLİYOR   MECBURUM NE YAPAYIM BAŞKA ÇARE YOK ONUN İÇİN HER BU YAZIYI OKUYAN ARKADAŞ DA ANLASIN HALİMİ ÖZEL YOK BENDE  MESAJLAŞMA DA YOK KİMSE DE KUSURA BAKMASIN DİYORUM

SEN NE BULURSAN RESİMLİ RESİMSİZ AT  AYNI BURAYA  HİÇBİŞİ OLMAZ  BAK SANA BİR HİKAYE DE ANLATAYIM YERİ GELMİŞKEN  BEN NE ANLATIYORSAM TÜMÜ OLMUŞ HAKİKİ VAKALARDIR İŞTE BEN HİKAYE DİYORUM YA ASLI ASTARI DOĞRUDUR YANI TÜM BU ANLATIKLARIM....................

BAK ŞİMDİ ARKADAŞIN BİRİ 3 SENE EVVEL BÖYLE DEFİNECİ SİTESİNİN BİRİNE RESİMLERİ İLEN BAŞKA ÜLKEDEN ALINMA RESİMLERİ BİZ BUNLARI BULDUK DİYE BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATIYOR 3 TANE KAZAN KARIŞIK MEBLAĞ ÖNLERİNDE KEPÇE ARKADA AÇILAN YERİN HEMEN ÖNÜNDE BİRBİRLERİNE DE ÇAPRAZLAMA EL VERMİŞ 5 KİŞİ  YANİ KUTLUYORLAR  BİRBİRLERİNİ  BURDAKİ HERŞEY HAKİKATTA HAKİKAT OLMUYAN  3 TANE KAZANI FOTOMONTAJLAN   YERLEŞTİRİYORLAR ORAYA ÇOK BÜYÜK BİR USTALIKLAN YAPILMIŞ BİR MONTAJ VE HİÇ KİMSE DE İŞİN FARKINA VARAMIYOR  BEN BİLE YEDİM O RESMİ YANİ

NEYSE 4 GÜN SONRA BU SALAKÇIKLARI JANDARMA BİR TOPARLAR Bİ İNCE SOPA ARKASINDAN ORTA BİR SOPA DAHA ARKASINDAN KALINI DERKEN BUNLAR ZATEN BAŞINDAN FOTOMONTAJ OLDUĞUNU İŞİN GIRGIRA VURULUP YAPILDIĞINI İŞTE KAZLDIK TAMAM KEPÇE BU ARKADAŞIN KAZDIK HAYBEDEN  HERŞEY TAMAMDA BİZDE BÖYLE KAZANLAN PARA MARA YOK  EN SON JANDARMA İKNAA OLURDA BUNLARIN YEDİĞİ SOPA NIN ACISI HALEN GEÇMEMİŞTİR ZANNEDERSEM   SONRA BUNLARIN HEPSİ JANDARMADAN AYRILIP HASTANEYE GİDERLER VE DAYAK YEDİKLERİNE  RESMİ RAPOR ALIRLAR İÇLERİNDEN BİRİNİN AYAĞI DİZ ÜSTÜNE KADAR DA SİMSİYAH OLUR ÇOK UZUN UĞRAŞLAR SONUCU AYAĞI KESİLMEKTEN KURTARIRLAR  BUNLAR HEPSİ RAPORLU BUNLAR   BURDAKİ SAVCILIK VE MAHKEMELERE GİTMEYİP AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE DAVA AÇARLAR VE 3 AY İÇİNDE MAHKEME SONUÇLANIR DEVLETİN ÇOK BÜYÜK TAZMİNAT ÖDEMESİNE KARAR VERİLİR VE TAZMİNATI ALIRLAR ARALARINDA EŞİT BÖLÜŞÜRLER  VE İŞTE SERMAYESİ SOPA OLAN PARACIKLARA KAVUŞURLAR

GÖRÜYONMU İŞİ NERDEN NEREYE  DÜNYA BU NEYİN NERDEN ÇIKACAĞI HİÇ BELLİ DEĞİL

SAYGILARIMLAN................................................................................................NACİBABA....
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Eylül 2017/2009 Saat 16:54
dedeselamunaleykum...merhaba naci hocam  burası türkiye.neyin nereden çıkacağı vallahı hiç belli olmuyor.. yaz tatiline  ayrıldığım gün hemen memlekete gittim  bu ara boş durmadım dede çubuklarla  bu tür yerleri bulma imkanım olsu.şimdi arkadaşlar diyeceklerki  bişey buldunmu ne buldun..vs.vs. buda bende sır olarak kalsın:))))Smiledede
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2324252627 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50