Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4142434445 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 16:03
Orjinalini yazan: saygun

Sayın Naci Baba, kim makak üzerinden yazmaya kalkarsa kalksın, dikkate almadan önce şahsımın sitesinde teyit etmiş olmam gerekli, aksi belirtilmedikçe taklitlerimden başkası değildir, lütfen ciddiye almayın. Son mesajımın bir kopyasını verdiğim linkteki sitemde (sizin sitenize eklediğim mesajlarımı teyit ettiğim, Naci Babama sevgi ve saygılarımla, isimli başlıkta) bulabilirsin. Diğerleri ile hiç bir bağım yoktur. Zaten çok yakın bir zamanda net hayatıma bir ara vereceğim. Bıktım artık internetten, yaz geliyor, şöyle sahillere uzamanın vakti geldi çattı yine. Sevgi ve saygılarımla.

Makak.

Bana hala  özur borçlusunuz. 
Makak mukak  kım  ortada hala  süphe varsa  bu siteyeyi kim düzenliyorsa Ip dısında başka  adresler vardır  oradan kim kimdir necidir belli olur ordan kontrol edin.
Benim makak mukakla  işim olmaz. umarım şimdi  bak  yine yazdın demezsiniz
 kolay gelsin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 17:10

BEN İKAZLARIMI YAPTIM VE BEKLEMİYE GEÇİYORUM İLLE DE BİR YANLIŞLIK YAPILACAKTIR BİR YERDE ONU BEKLİYORUM ...BEKLEYİP GÖRÜCEZ NEYİN NE OLDUĞUNU ..
BEN BU GÜNE KADAR HİÇ YANILMADIM ....

...................................................................................................NACİBABA..................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2010 Saat 13:07
Tam bir komedi.:))
Dünyanın neresinde böyle bir test etme anlayışı var..Adam diyecekki git şu beldede şuraya bişey gömdüm bul gel bana söyle..
Oldu..Başka dileğiniz var mı?
Ben dedimki dilediğiniz yerde.. evet ama geleceksin firmaya görüşeceksin yeri söyleyeceksin uygunmudur değilmidir?Ona göre karar verilecek..
Ama bunu anlayacak bir tecrübeniz bile yokmuşş..Ukela değilim diyorsun ama git bak gel söyle tavrın ukelalığın danıskasıdır..
Artık bu konu benim tarafımdan kapanmıştır zira bilgiden uzaktır..

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2010 Saat 13:28
Orjinalini yazan: gold

Tam bir komedi.:))
Dünyanın neresinde böyle bir test etme anlayışı var..Adam diyecekki git şu beldede şuraya bişey gömdüm bul gel bana söyle..
Oldu..Başka dileğiniz var mı?
Ben dedimki dilediğiniz yerde.. evet ama geleceksin firmaya görüşeceksin yeri söyleyeceksin uygunmudur değilmidir?Ona göre karar verilecek..
Ama bunu anlayacak bir tecrübeniz bile yokmuşş..Ukela değilim diyorsun ama git bak gel söyle tavrın ukelalığın danıskasıdır..
Artık bu konu benim tarafımdan kapanmıştır zira bilgiden uzaktır..

Evet komedi. Yer dar oldumu  hep boyle oluyor malesef.Çevir kazı yanmasın.
NE UYGUNLUĞUNDAN BAHSEDİYORSUN   GOLD??????
Ben git KAZ demedim  ki   BUL  dedim.

Firmaya gelsem  yukarıda yazdığımdan başka  şey  demiyeceğim ki adres belli

tecrubemiz yokmuş ........ uzaktan baktın hemen anladın. maşallah maşallah uzaktan algılaman harika tecrubeli arkadaş.
Bir karşı karşıya geldimizde  tecrübelerimizi masaya  yatırır, SORGULARIZ.

kolay gelsin

Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2010 Saat 13:59
Git bulda diyemezsin..neyse cevabına değmez..Cevabı yeterince verilmiştir..İki defa yazı yazmak gereksiz..

Arkadaşlar Naci beyin çubuklarının İstanbulda satışına başladığımızı duyurmuştuk..İlk müşterimiz erzincandan sipariş vermişti..Ve satmadan evvel bir yere bir metal gömüp deneyebilirisn bulamazsan eğer iade edebilirsiniz demiştim.

Dün beni aradı ve 1 metreye tabak kadar bir metal gömdüğünü 20 metreden onu noktaya sürükleyip noktaladığını söylerek teşekkür etti..
Çubuklar hakkında naci bey le beraber bizlerde yeni keşifler yaptık..Bunu zaten paylaşmaya çalışıyorum..
Eksikleri yokmu tabiki var..Kul yapısı sonuçta..Ama defineciyi tatmin edeceğinden eminim..

5Metreden hangi dedektör (stinger2 satıyorum oda dahil) bir metali bulabilir..Daha fazla derinlik henüz deneyemedim..Bu yüzden 5 metrenin altı için birşey söylemek erken..
Kullanmasını bilmek bulmanın yarısıdır..Diğer yarısıda aradığınız yerde birşeyin olmasıdır..
saygılar

............................Gold dedektör..................................
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2010 Saat 15:04

Bunların amacı üzüm yemek değil,bağcıyı dövmektir.Bu şahısların amacının ne olduğu ve kimlere hizmet ettikleri hepimizce aşikardır.Bunlarla polemiye girmenin anlamı yok.Bu tür diyologlar uzar gider.Bu işe inanan,aklı yatan alır,kullanır.Ne bulmak istiyorsa gider bulur.Kullanamayan,beceremeyen iade eder parasını geri alır.  

Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2010 Saat 11:42
ustam dedektör bu kaya içinde saklı olanları algılarmı bazan bu tür horasanlamanın derinliğ 40 ila 50 cm arasında olmakta veya  kayanın 1 ila 2 metre boyunda altında oyma odalar yer almaktadır acaba dedektörü bu kaya üzerinde gezdirdiğimizde sinyal verirmi ? Veya dedektör kaya yapısı içinde ne kadar derinliğe sinyal geçirebilir ? konu hakkında vereceğiniz bilğiler için şimdiden teşekkür ederim.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2010 Saat 13:39
Orjinalini yazan: fakabas

ustam dedektör bu kaya içinde saklı olanları algılarmı bazan bu tür horasanlamanın derinliğ 40 ila 50 cm arasında olmakta veya  kayanın 1 ila 2 metre boyunda altında oyma odalar yer almaktadır acaba dedektörü bu kaya üzerinde gezdirdiğimizde sinyal verirmi ? Veya dedektör kaya yapısı içinde ne kadar derinliğe sinyal geçirebilir ? konu hakkında vereceğiniz bilğiler için şimdiden teşekkür ederim.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

FAKABAS BU KONU HAKKINDA ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA DESTAN YAZMIŞTIM  BENİM VAKTİM YOK ARAMIYA SEN Bİ ZAHMET GEZİVER ORASINI BURASINI BULUCAKSIN

VE KISACA DİYEYİMKİ TÜM DEDEKTÖR SİNYALLERİ EN   KIRAL KAYAYI DELER GEÇER ETRAFINDAN DA DOLAŞIP GİDER NEREDE BİR DELİK BULURSA ORDAN NUFUS EDER   ESAS OLAN TOPRAK ZORLUDUR AMA KAYA VE KAYALIKLARDA İSTERSE 2----3  ---4 METRELER OLSUN HİÇ FARKETMEZ SERBESTÇE GİDER SEN O YAZIMI BUL ESAS BU KONUDA  ORASINI BİR OKUYUVER

BİR DE BU KISIM  MAKİNELERLEN İLGİLİ YER DEĞİL BİDAKİ SEFER DİKKAT ET TAMAM

SAYGILARIMLAN..............................................................NACİBABA..............................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2010 Saat 13:50
teşekkürler ustam zamanımın ytersizliğinden kaynaklandı birde konu kaya üzeri işaret olunca burada yazıyım dedim ,uyarıların içinde teşekkür eder hayırlı cumalar dilerim
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2010 Saat 14:09
Bugün test sahamızda marka yazmıyacam bir radar denedik.Sanırım 2 saat kadar güneşin altında uğraştık..Alan ortalama 50 metrekare..Malesef istediğimiz sonucu alamadık..
.............................................................................................................................................

Defineci olsun olmasın insanımızda görüntülü cihaz hayali almış başını gidiyor.Çubuk dediğin zaman inanmıyor..
Ne malum belki bulabilecek kapasitededir.Bu önyargılarımızdan kurtulmamız gerek..
Artık Naci beyin çubuklarını satarken müşterilerimize iadeli olarak satıyoruz..

Diyoruzki;
100 METREKARE ALAN İÇİNE 2METREYE YADA 4 METREYE FARKETMEZ BİR METAL GÖMÜN..(EN KÜÇÜK KOLA KUTUSU KADAR OLMALI)

Eğer bulamazsanız iade edebilirsiniz.Boşuna ekranlı diye tonlarca para vermenize gerek yok.İnanın paranız boşa gider..Biz devamlı araştıryoruz eğer bu anlamda kayda değer bir cihaz bulursak sizlerle paylaşırız.

Yanlız tek para cihazları farklı..Onlar bilimsel olarak ispatlanmıştır vede gereklidir..

.............................Gold dedektör......................................
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4142434445 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50