Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7891011 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
seyyah1981 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 18
  Alıntı seyyah1981 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2009 Saat 02:37
selam naci baba bende cubuklra merak sardım fiyat konusunda benide bilgilendiririmisiniz.ayrıca nasıl temin edebiliriz
Yukarı Dön
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2009 Saat 04:01

SEYYAH ARKADAŞIM ÇUBUKLARIN FİYATI 250 TL SİTENİN GİRİŞ SAYFASINDA NACİ BABANIN TEL NOSUVAR ONU ARA O SANA GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPAR.

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı seyyah1981 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2009 Saat 04:09
yardımın için teşekkürler sonumut arkadaşım
Yukarı Dön
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2009 Saat 04:14
BİRŞEY DEGİL YARDIM EDEBİLDİKSE NEMUTLU. ÇUBUKRALLA İLGİLİ KISIMI OKUMANI TAVSİYE EDERİM ORDA KULLANILIŞI VE KULLANANLARIN YAZDIKLARI VAR SANA YARDIMCI OLUR.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Nisan 2017/2009 Saat 18:05
HERKEZE SELAMLAR SAYGILAR..............................OSMAN NACİ KANAT.......................O.N.K..

BU GÜN 5/4/2009        Günü öğleden sonra bir arkadaş cep telefonu ilen aradı no yok kapalı  bu siteye üyelerdenmiş   ve çubuklan arama esnası  kendi deyimi ilen sırf mezarcılık işi yapıyorlarmış ben tavsip etmiyorum bu işi  ve herzaman da karşıyım bari ölüleri rahat bırakın herneyse  çok süslü ve kabartmalı çok da büyük bir mermer lahit buluyor onu ordan kaldırması mümkün değil ancak vinç işi   soruyor bana bunun içini neresinden nasıl açarız diye???????  ve diyor ki cevabını siteye bu sayfaya yaz  tel nosu ver vermiyor   doğrumudur yalanmıdır dalgamı geçiyor orasını kendi bilir ama benim kesin son cevabım şudur

BAK ARKADAŞ  DEDİĞİNE GÖRE O ÇOK İYİ BİR ŞEYE BENZER  BUNU PARÇALAMAK DEMEK  GİT 50 TANE İNSANI ÖLDÜR AYNI ŞEYE DENK GELİR   BU BİR TARİHTİR  TARİHİ ESERDİR  YALNIZ TÜRKİYEDEKİ YAŞAYANLARIN DEĞİL ULUSLARARASI HER KESİN MİRAS PAYIDIR BU GİBİ ESERLER   İN YERİ MÜZELERDİR  MÜZELERİMİZDE NE DENLİ BÖYLE BÜYÜK ESERLER GİRERSE  BUNLARI GÖRMİYE DE DÜNYANIN TURİSTİ GELİR   VE TÜM AJANSLARA KONU OLUR  ARKEOLOJİ KİTAPLARINDA YERİNİ ALIR   SEN SEN OL SAKIN DOKUNMA BİR TARAFINA   DEDİĞİNE GÖRE KENDİ TARLANMIŞ BU YER  BUNU BİLDİR HEM SENİN HAKKINI DA VERİRLER VE USULÜNE GÖRE ONU ORDAN ÇIKARIRLAR HEM SONRA MÜZEDE SERGİLENİRKEN BULAN SENİN ADIN SOYADIN DA ORDA YAZAR   LAHİDİN TANITIMINDA SENİN DE İSMİN GEÇER BU BİLE BÜYÜK BİR NİMETTİR   GENE DE SANA KALMIŞTIR ÇOK İYİ DÜŞÜN   KENDİ BAŞINIZA BİR İŞ YAPMIYA KALKIP TA İÇİNDEKİ ESERLER BELLİDİR SATAMASSINIZ SATSANIZ BİLE SENİ DOLANDIRIRLAR  HERŞEY OLABİLİR  YAKALANMA RİSKİ ÇOK YÜKSEKTİR CEZASI DA YÜKSEK  BENDEN SÖYLEMESİ......

GİT HABER VER  DİREKT ORANIN MÜLKİ AMİRİ KİMSE ONA AYNI EŞ ZAMANLI OLARAK ORANIN MÜZESİNİ DE UYAR  NE OLUR NE OLMAZ   VARSA ORALARDA İLK BAŞ GAZETECİ ONLARI UYAR Kİ İŞ HASIR ALTI OLMASIN   TAMAMMI HİİÇ TE KİMSEDEN ÇEKİNME   SANA HİÇKİMSE BİŞİ YAPAMAZ HERHANGİ BİR CEZA VS VS HAYATTA OLMAZ KİMNEDERSE DESİN SEN BANA BAK
SEN BENİ DİNLE HİÇ DOKUNMADAN HABER VER   EN İYİSİ SENİN İÇİN BUDUR DİNLERSEN BENİ  TAMAMMI........................................................................................................O.N.K....

SAYGILARIMLAN.............................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K..

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı seyyah1981 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 04:02
selam naci baba çubuklar ile ilgili bir sorum olacak.Bu çubuklrı kullanan arkadaşların cogu sudan cok fazla etkilendiğnini söyluyorlar birde minarelli topraktan siz bu konuyu nasıl görüyorsunuz.buna bir cözüm bulabildinizmi teşekkürler.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...................................................................O.N.K..

BAKINIZ HER YERDE HER ZAMAN DİYORUM  BUGÜNE KADAR KULLANILAN TÜM ÇUBUK SİSTEMLERİNİ UNUTUN DİYE  BU BENİM SİSTEMİM BAŞKA BİRŞEYDİR VE EŞİ BENZERİ DE YOKTUR YAPILAMAZ DA ZATEN  BU SİSTEM İNSANLARIN BEYNİNDE BU İŞLE ALAKALI BİR  YER VAR VE BURASINI KULLANIYOR  YANİ KULLANANIN BEYNİ ALICI VERİCİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR VE BU ÇOK HIZLIDIR GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR SORUNUN CEVABINI ALIRSIN  YÖNTEM  SORU CEVAP ÜZERİNE KURULUDUR SEN NEYİ BİLMEK VE ÖĞRENMEK İSTİYORSAN SADECENE SORMAN YETERLİDİR  ÇUBUKLAR DA BEYİNDEN GELEN CEVAPLARIN ANLAŞILIR BİR BİÇİMDE SİZE TERCÜMANLIK YAPAR   TABİKİ ÇUBUKLARI DA  BASİT BİR ŞEY OLARAK GÖRMEYİN BU ŞEKLE GİRMESİ BENİM 55 YILIMI GÖTÜRMÜŞTÜR   VE KİŞİLERİN ÇOĞU YAPTIKLARI ÇUBUKLARA BENİM SORGU CEVAP YÖNTEMİMİ DENİYORLAR VE TABİKİ OLMAZ HİÇBİR ŞEKİLDE BUNLARIN İÇİNDE 6 ANA MADDE 4 DE YAN MADDE VARDIR SONUÇTA DIŞTAN IŞINLAMA YÖNTEMİ İLEN İÇTE BU 10 MADDE GAZ HALİNE GELİR ANCAK ONDAN SONRA İŞ YAPAR  YANİ YAPIMI ZORDUR mmtriktir  HER AŞAMASI 

SEN SORARSAN BEN SU ARIYORUM DİYE VARSA O BÖLGEDE GÖSTERİR  DERSEN BEN PETROL ARIYORUM VARSA GÖSTERİLİR OT DERSEN OTU MİNERAL DERSEN MİNERALİ YANİ SEN NE ÇEŞİTTE BİR SORU YÖNETİRSEN ONUN CEVABINI ALIRSIN  VE BAŞKALARININ ÇUBUKLARINLAN BUNU KARIŞTIRMAYINIZ BU TÜM ÇUBUK SİSTEMLERİNİN SONUNCUSUDUR  VE ARTIK BUNUN ÜZERİNE YAPILACAK İLAVE EDİLECEK BİŞİ KALMAMIŞTIR  YANİ TAM MANASIYLEN OTURMUŞ SİSTEMDİR

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 10/Nisan 2017/2009 Saat 08:43
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 04:05
kardeş ben kullanıyorum neyi sorsan ona yöneliyor suyla bir alakası yok cubukları karıstırmıssın sen
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı seyyah1981 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 05:31
selam superlover9 arkadaşım yardımın için sagol .işin aslı su ben daha almadım ama ilgimi çekti cubuklar ama kullananlr ile naci babnın cubukalrı farklı gibi.kullanan birine sordum komut nasıl verinyo diye şaşırdı komut yok dedi kendi altına gider diyo.ama bu sitede okudugum kdarıyla epey komut verilebiliyor bu nasıl oluyor acaba.hatata bunu alsan zarar görürümuyum diye komut verilyo yanı cok farklı.yrdımlarınızı bekliyor.önceki yazılarıda okuyorum bu arada
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 05:32
bana kalırsa suyla pek alakası yok suyu rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.
fakat iş oksit, mineral ayırt etmeye gelince biraz zor gibi toprak üzerinde gayet basit fakat iş toprak altına gelince %100 garanti vermek gibi birşey söz konusu olmasa gerek.

mineral elimine etmek  konusunda rezistivity (ÖZDİRENÇ) aletlerini kullanan arkadaşlardan duyduğumuz kadarıyla toplu bir gömü çubuklar ile tespit edildikten sonra rezistivity aleti ile hem kesin nokta tespiti ayrıca mineral ayrımı (MİNEREL GÖRMEME) yapılabiliyormuş.fikirlerinizi almak isteriz...

ARKADAŞ YÜZLERCE HER YERDE TEKRARLADIĞIM HALDE HALEN AYNI SORULAR YİNE GÜNDEME GELİYOR   ŞU ÇUBUK AÇIKLAMALARINI BİR OTURUP ANLIYARAK OKUSANIZ DİYORUM HİÇ SORUN KALMIYACAK?????

NE OTA NE MİNERALE NE DE BAŞKA BİR ŞEYE GİTMEZ ALAKASI YOKTUR SEN NE SORU YÖNELTİRSEN VE SORUNDA GEÇEN DE ORALARDA VARSA SADECENE ONA GİDER ONU BULURSUN

MERAKLISINA  DA >>>BAT MANDA AŞAĞI YUKARI 300 Ü GEÇİK BENİM ÇUBUK SİSTEMİ ÇALIŞIYOR NEYE SIRF PETROL İÇİN PETROL KAÇBİN METRE YERİN ALTINDA ONU DA ARAŞTIRIN BİR VE PEŞ PEŞE YENİ KUYULAR AÇILIYOR .....................................O.N.K....

MADENCİLER DE REZERV BULMADA KULLANIYORLAR...........................................O.N.K...

ARTEZYEN SUCULARI DA  BUNLAN ÇALIŞIYORLAR  HEM DE SU DAMARININ KALINLIĞI İLEN İLGİLİLER ANLAMAM YA DEDİKLERİNE GÖRE  VE HER SONDA BAŞARILI İMİŞ.............O.N.K..

VARMI ŞU AN MAYINA BASAN DOĞUDA YOK HERHALDE DEĞİLMİ  BUKADAR...............O.N.K..

DAHA BİR SÜRÜ OLAY VAR DA YAZAMAM YASAK KISMINA GİRİYOR..............................O.N.K..

ŞİMDİYE KADAR VAR OLAN TÜM ÇUBUK SİSTEMLERİNİ VE YAPILMIŞLARINI ARTIK UNUTUN YÖNTEMLERİNİ DE UNUTUN BU SİSTEM EN HAKİKİSİDİR  EN BAŞARILISIDIR
YAPAMIYORSAN  VE ALDIĞIN GİBİ DE GÖNDERİRSEN NE VERDİYSEN ALIRSIN KURUŞUNA KADAR DA   ARKASINDAYIMDA BEN ÖLENE DEK  GARANTİLİDİR DE DAHA NE İSTENİYOR ANLAMIYORUM Kİ NE DENMEYE GETİRİLİYOR ?????????????????????????????????

...........................................OSMAN NACİ KANAT......................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 10/Nisan 2017/2009 Saat 09:13
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı seyyah1981 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 05:35
kentli akadaş bende dijital dedktör var ama bir anda cok buyuk arazıyı cubuklar ie taramak ilgimi çekti tabi alıp kullananabilsek

BAK 9 UNCU SAYFADA SORUNA CEVAP VERİLMİŞ  ORASINI BİZAHMET OKUYUVER

.....................................................OSMAN NACİ KANAT..................................................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 10/Nisan 2017/2009 Saat 10:43
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7891011 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50