Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Satılık Compass Challenger X100 - 2bin TL.

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Satılık Compass Challenger X100 - 2bin TL.
    Gönderim Zamanı: 02/ocak 2017/2011 Saat 12:09

SATILIK COMPASS-CHALLENGER-100

**Naci ustamdan alınma ki bizzat kendi has makinalarındandır ve orjinaldir.
**laptop pil bataryası şarzlıdır. (Naci ustaya özel yaptırma-24 saaat kesintisiz çalışma 
      gücünde ve kapasitesindedir.)
** Küçük  orjinal compass başlık ( derin olmayan aramalar için)
**Büyük orjinal compass başlık (Derin aramalar için ki makina üzeri derin arama moduna 
     uygunluktadır)
**Kulaklık (ses ayarlı)
**Naci ustam tarafından özel ayarlı
**Faturalı(menşei sağlam zaten naci ustam üzerine ilk faturalı ikinci i satışı sadece banadır.)
**Makina Naci ustamdan garantili ve Onun eliyle satışı gerçekleştirilecektir ,makina  
    ustamdan alınacaktır,parasıda tarafıma gönderilmek üzere ustama ödenecektir.
**Makina  nakit ihtiyacı nedeniyle satılık olup ustam bu konuda bilği sahibidir asla makina
    ile (kusurlu ,işe yaramaz,yetersiz   .....vb ile alakadar değildir.)
**Makina çantası
**laptop batarya şarz kablosu

Fİyatı: Tüm bu aksesuarlarıyla bana maliyeti 2250 tl idi.ama 2000 tl ye bırakabilirim.ilğilenen tel açıp ustamdan bilği  alabilirler.
NOT:Makine ile ilğili teknik bilğiler forum içinde''Metal dedektörler başlığı altında compass-100'' adıyla mevcut olup gerekli detaylar oradan öğrenilebilir.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/ocak 2017/2011 Saat 12:58
Orjinalini yazan: fakabas

SATILIK COMPASS-CHALLENGER-100

**Naci ustamdan alınma ki bizzat kendi has makinalarındandır ve orjinaldir.
**laptop pil bataryası şarzlıdır. (Naci ustaya özel yaptırma-24 saat kesintisiz çalışma 
      gücünde ve kapasitesindedir.)
** Küçük  orjinal compass başlık ( derin olmayan aramalar için)
**Büyük orjinal compass başlık (Derin aramalar için ki makina üzeri derin arama moduna 
     uygunluktadır)
**Kulaklık (ses ayarlı)
**Naci ustam tarafından özel ayarlı
**Faturalı(menşei sağlam zaten naci ustam üzerine ilk faturalı ikinci i satışı sadece banadır.)
**Makina Naci ustamdan garantili ve Onun eliyle satışı gerçekleştirilecektir ,makina  
    ustamdan alınacaktır,parasıda tarafıma gönderilmek üzere ustama ödenecektir.
**Makina  nakit ihtiyacı nedeniyle satılık olup ustam bu konuda bilği sahibidir asla makina
    ile (kusurlu ,işe yaramaz,yetersiz   .....vb ile alakadar değildir.)
**Makina çantası
**laptop batarya şarz kablosu

Fİyatı: Tüm bu aksesuarlarıyla bana maliyeti 2250 tl idi(bu en düşük maliyetle bana tanınan fiyattı;yoksa piller ve başlık 350 +500 TL tutuyordu ki buda makinanın bana 1500+850:2350 tL ye maliyeti demekti ve bana 100 tl indirimle yapıldı,dileyen naci ustama sorabilir.ama 2000 tl ye bırakabilirim.ilğilenen tel açıp ustamdan bilği  alabilirler.
NOT:Makine ile ilğili teknik bilğiler forum içinde''Metal dedektörler başlığı altında compass-100'' adıyla mevcut olup gerekli detaylar oradan öğrenilebilir.
NOT: Amacım amerikaya giden bir yakınıma ustamın tavsiyesiyle bizzat fabrikasından alınmak şartıyla bir makina  aldırmak ki  dolayısıyle bu elimde atıl kalacaktır..
Yukarı Dön
ısımsız Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı ısımsız Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ağustos 2017/2011 Saat 08:13
sıze nasıl ulasabılırım tlf yazarsanız sevınırım tesekkurler
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ağustos 2017/2011 Saat 19:10
bizzat naci ustamla irtibata geçebilirsiniz makina kendisinde emanettir ve ustamın güvencesindedir zaten kendi has makinasıdır her türlü bilğiyi verebilir size ben kendisiyle irtibat halindeyim ustam vekilimdir,eğer satmadıysa alın derim hayırlı olur sizin için,her tür işlemi mevcuttur faturası felan zaten ilk sahibi naci usta ikincisi bendim ,naci ustamın teli var sanırım sizde zaten sitede açıkça yazıyor açın ben kendisine isteğinizi iletirim ayrıca yardımcı olur her konuda bu arada ben yurtdışına çıkıcam ama önmeli değil kendisi benim adıma parasınıda almaya yetkilidr zaten siz ücreti direk bana değil ustama ödeyecek ve makinayıda ondan alacaksınız.ilğinize teşekkür ederim

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50