Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SONAR RADAR GPR programı

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nusyam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 19
  Alıntı nusyam Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Şubat 2017/2012 Saat 04:14
merhaba nacibaba ve değerli arkadaşlarım sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum bir yabancı sitede şöyle bir şeye rastladım sonar radar program cep tablet (windows mobile) ve bilgisayar sürümleri mevcut her ikisinide indirdim ve denedim tahmin ettiğim kadarıyla sinyal ve frekansları hoperlör yardımıyla veriyor ve microfon yardımıyla alıyor ama buna bir AMPLİFİKATÖR ENTEGRE EDİLİRSE MÜKEMMEL SONUÇLAR VERİYOR RESİMLERİNİ EKLİYORUM
acaba diyorum biz buna bir AMPLİFİKATÖR eklesek ve bir devre yapsak pc den iş görürmü

dededededede

dededededede

buda pc sürümü

dede

NORMAL ŞARTLARDA BU HALİYLE BİLE AZ DA OLSA İŞ GÖRÜYOR Şayet bu aparatları entegre edersek çok daha iş görür derim hatta bizim ülkemizde baya dedektör firması aynı bu programı 20.000 euro ya satıyor nasıl satıyorlar bu programı anlamadım
hatta adresini de vereyim nasıl bir şeytanlık anlamadım
nacibaba ne dersin iş yaparmı yaparsa nasıl olur birde bu amplifikatör nedir ne işe yarar blgin varmı ? iyi günlerr nacibaba

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50