Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

satılık Whites Classic IDX Pro dedektör

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: satılık Whites Classic IDX Pro dedektör
    Gönderim Zamanı: 16/Mart 2017/2012 Saat 08:24
MERHABALAR..
Satılık orjinal ameriken Whites Clasıc IDX Pro dedektör
cihaz çok temizdir demiri komple ret etme düğmesi mevcuttur bir çok  dedektörün gördüğü paslı kaburga çivilerini görmez ayrım süperdir hem cihazı hemde başlığı pırıl pırıldır ve içi açılmamıştır cihazın özelliği mineralden en az etkilenen cihazlardan biri olmasıdır. satış sebebim elimde iki tane olmasından dolayıdır

Cihazın sıfır fiyatı 2300 lira civarıdır
Faturası mevcuttur 11/10/2011 tarihlidir
kulaklığı mevcuttur
(fazla kullanılmadığı için çok temizdir)

Cihazın fiyatı 1150 liradır..

iletişim mail
spctrm48@hotmail.com
tlf..05543935613

Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mart 2017/2012 Saat 08:41
arkadaşım makinanın resimlerini eklermisin lütfen
Yukarı Dön
kepenekli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı kepenekli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mart 2017/2012 Saat 10:17
Orjinalini yazan: toroslu

arkadaşım makinanın resimlerini eklermisin lütfen

Merhabalar rumuzumla giriş yapamadım misafir olarak yaptım şimdi giriş yapabildim resim eklemeyi bi deneyeyim ..hata diyor niye acaba aşağıdaki linkleri her resim için tek tek  adres çubuğuna kopyalayın resim açılır sitede resim yüklemede hata var yüklenmiyor her türlü denedim olmuyor .

http://imageshack.us/photo/my-images/821/11032012008.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/4/11032012002.jpg/

Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mart 2017/2012 Saat 11:05
merhaba arkadaşım resim linki çalışı yor neden ekleyemedin anlamadım
1 mesaja resim ekle ye tıkla
2 açılan pencerede gözat a tıkla ekleyeceğin resime tıka aç ıtıkla 18+ yı seç ve resim yükleye tıkla
3 resim yüklenir ve diğer yükleyeceğin resimlerede aynı yolu izle yüklersin

KOLAY GELSİN
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kepenekli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mart 2017/2012 Saat 11:23
Orjinalini yazan: toroslu

merhaba arkadaşım resim linki çalışı yor neden ekleyemedin anlamadım
1 mesaja resim ekle ye tıkla
2 açılan pencerede gözat a tıkla ekleyeceğin resime tıka aç ıtıkla 18+ yı seç ve resim yükleye tıkla
3 resim yüklenir ve diğer yükleyeceğin resimlerede aynı yolu izle yüklersin

KOLAY GELSİN

selam denedim hata veriyor niye bende anlayamadım link çalışıyor lakin yükleme yapmıyor
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2012 Saat 11:32
dede

dede  ARKADAŞIM  BAK YENİ ŞİMDİ RASTGELE 2 RESİM YÜKLEDİM LİNKTE HİÇBİŞİ YOK DAHA DİKKATLİ OLARAK DENEYİVER  Bİ ZAHMET...

SAYGILAR....................................................................NACİBABA................................ONK...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kepenekli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 08:04
MERHABALAR.
Nacibaba hoş geldin resim mesaja resim ekl denmi yükleme yapıcaz alttaki yoksa msj yazılan yerde ağaç şeklinde bir ikon var resim yükle diyor oradanmı yapıcaz saygılarımla yükledim hata diyor yine
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 14:41

KEPENEKLİ ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR

1> ATACAĞIN RESMİ KENDİ BİLGİSAYARINDA YA RESİMLER YA BELGELERİM  DE BULUNMASI GEREKLİ  SONRA >>>>>>>>>>>

2>CEVAP YAZ ''A BASIP YENİ BİR PENCERE AÇIYORSUN BOŞ  SONRA >>>>>>>>>>

3> ( MESAJA RESİM EKLE ) >>>  YE BASIP  RESİM SERVİSİNE GİRİYORSUN >>>>>>>

4> BURDA   (( GÖZ AT ))   BASIP  SENİN ALACAĞIN RESİM NEREDE İSE ONU BULUYORSUN  >>

5>O RESMİ TILIYORSUN >>> VE  ((  AÇ  ))  A BASIYORSUN >>>>>

6>  + 18   E  BASIP AKTİFLEŞTİRİYORSUN   EN SON DA >>>>>>>

7>  [  RESMİ YÜKLE ]  YE BASIP BEKLİYORSUN  BİRAZ SONRA YÜKLEDİĞİN RESİM O AÇTIĞIN PENCEREDE BELİRİCEKTİR ..

İŞİN BİTİNCE  DE (( MESAJI  GÜNCELLE )) YE BASIP SİTEYE GEÇMESİNİ TAMAMLA

2.Cİ BİR RESİM BUNUN YANINA VEYA ALTINA YÜKLEMEK İSTERSEN YANIP SÖNEN İMLEÇİ  NEREDE ÇIKMASINI İSTİYORSAN  TAM ORADA YANIP SÖNMESİNİ SAĞLA  VE (( MESAJA RESİM EKLE )) YE BASINCA BU İMLEÇİN KAYBOLMASINI GÖR  EĞER Kİ ORDA HALEN DURUYORSA  İŞLEMİ İPTAL EDİP YENİDEN YAP   HEPSİ BUKADARDIR..

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA........................ONK......
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kepenekli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2012 Saat 11:31
Orjinalini yazan: nacibaba

KEPENEKLİ ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR

1> ATACAĞIN RESMİ KENDİ BİLGİSAYARINDA YA RESİMLER YA BELGELERİM  DE BULUNMASI GEREKLİ  SONRA >>>>>>>>>>>

2>CEVAP YAZ ''A BASIP YENİ BİR PENCERE AÇIYORSUN BOŞ  SONRA >>>>>>>>>>

3> ( MESAJA RESİM EKLE ) >>>  YE BASIP  RESİM SERVİSİNE GİRİYORSUN >>>>>>>

4> BURDA   (( GÖZ AT ))   BASIP  SENİN ALACAĞIN RESİM NEREDE İSE ONU BULUYORSUN  >>

5>O RESMİ TILIYORSUN >>> VE  ((  AÇ  ))  A BASIYORSUN >>>>>

6>  + 18   E  BASIP AKTİFLEŞTİRİYORSUN   EN SON DA >>>>>>>

7>  [  RESMİ YÜKLE ]  YE BASIP BEKLİYORSUN  BİRAZ SONRA YÜKLEDİĞİN RESİM O AÇTIĞIN PENCEREDE BELİRİCEKTİR ..

İŞİN BİTİNCE  DE (( MESAJI  GÜNCELLE )) YE BASIP SİTEYE GEÇMESİNİ TAMAMLA

2.Cİ BİR RESİM BUNUN YANINA VEYA ALTINA YÜKLEMEK İSTERSEN YANIP SÖNEN İMLEÇİ  NEREDE ÇIKMASINI İSTİYORSAN  TAM ORADA YANIP SÖNMESİNİ SAĞLA  VE (( MESAJA RESİM EKLE )) YE BASINCA BU İMLEÇİN KAYBOLMASINI GÖR  EĞER Kİ ORDA HALEN DURUYORSA  İŞLEMİ İPTAL EDİP YENİDEN YAP   HEPSİ BUKADARDIR..

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA........................ONK......

Selamlar..
sn Nacibaba saygılar sevgiler ustam siteye resim eklenmiyor hata diyor dediklerinizi yapıyorum resim yükle diyorum 1 saniye geçmedin hata diyor siz yönetici olduğunuz için yükleyebilirsiniz sanırım üyeler yükleyemiyor başka bir arkadaş(üye olan bi resim yüklemeyi denesin)belli olur satış günceldir fiyat son 1000 liradır ..

saygılarımla..

VALLA ARKADAŞIM HERKES YÜKLİYEBİLİYOR  SİSTEMDE HERHANGİ BİR HJATA YOK ARAŞTIRDIK BAKILDI HİÇBİŞİ ÇIKMADI BİLEMİYECEĞİM  DE HERNEYSE.

BİR DE İLK ÖNCE MİSAFİR OLARAK GİRİP BU İLANI VERMİŞSSİNİZ BUNDAN DA KAYNAKLANIYOR OLABİLİR SONRADAN DA KEPENEKLİ KODUNLAN GİRMİŞSSİNİZ SİZ EN İYİSİ BAŞKA BİR YENİ İSİMLEN GİRİN BEN AÇAYIM BURDAN  ONDAN SONRA DA DENEYİN .. 
SAYGILAR................................................................NACİBABA....................................ONK...

Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2012 Saat 14:28

selam kepenekli arkadaş resim ölçülerin yüksektir resimleri bilgisayarında düzenle menüsünde %50 küçült öle dene; resime sağ tıkla  üstte düzenle menüsüne tıkla yeniden boyutlandır atıkla açılan pencerede yatay 100 görününr o 100 ü 50 yap kaydet sonra o resimi yükle olması gerek ve bu işlemi her resime uygula;dede saygılar

bak oluyor
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50