Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bildiğiniz En İyi GPR Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
metehan027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 37
  Alıntı metehan027 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bildiğiniz En İyi GPR Yeraltı Görüntüleme Cihazı
    Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2012 Saat 18:32
Sayı Naci Baba ve sitede emeği geçen ustalarım...
Dedektörle bu işin olmayacağını anladım. Bende kendime bi tane durumu iyi ama bu işlere meraklı bir sponsor buldum bana en iyi makinayı al ödemeyi ben yaparım dedi. Ama firmalara baksan hepsi en iyi makine bende diyor. Bu durumda sizin muhakkak edindiğiz tercübe ve bilgilerden faydalanmak istiyorum. Gerçekten ciddi bir yatırım yapıcak dediğim şahıs 150 bine kadar bakabilirsin diyor. Şimdi meblağ yüksek olunca tabiki de en iyi makineyi almak istiyoruz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim....
Yukarı Dön
İlios Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı İlios Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2012 Saat 18:38
MERHABA arkadaşım vallah iyi paraymış 150 bin seni gören buradaki diyer şirketler seni nasıl kandıralımda hemen bizden alsınlar diye çok mesaj atanlar olacaktır :) ama büyük üstat naci baba nederse o gerçektir sen sen ol diyerlerine kanma sonra çok acı çekersin benim gibi kuyruk acısı gibi senle gezer bırak diyer adamıda yakarsın sana güvenip alır makinayı sonra adamın dilinden duramazsın sen sen ol naci babayı dinle büyük üstat nederse doğrudur .......... TEKİRDAĞDAN SEVGİLER HÜRMETLER ..........
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2012 Saat 18:42

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ŞİMDİ SENİN DEDİĞİN TÜM MAKİNELERİN HEPSİ HİKAYEDİR TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLÜ SİSTEMLERİN TÜMÜ DEFİNECİLİK İŞİNE GİRMEZLER BİRKERRE MADENİ GÖRMEZ BU CİHAZLAR BOŞUNA PARA YATIRIRSINIZ ..

SEN CİDDİ BİR İŞ YAPICAKSAN ALICAN BENİM ÇUBUKLARDAN  1 TAKIM  BİR DE DFX ALICAN BURAYA PROGRAMA DA YOLLUYACAKSIN ONDAN SONRA BAKICAKSINIZ İŞİNİZE  HEPSİ SANA 3 BİN TL YE MAAL OLUR NE YAPIYON 150 BİN TL LEREİ FİLAN  BİR DE JEEP AL BARİ  GERİ KALAN PARAYI DA YAKITA YEMEYE İÇMEYE MASRAFLARA  HARCARSIN  GENE DE ARTAR BU PARA  AMA İSTEDİĞİNİZ ŞEYLERİ DE MUHAKKAK DA BULURSUNUZ BEN DEN DOĞRUYU İSTİYORSAN BUDUR BUNUN DIŞI MACERADIR  ONUN BUNUN AKLINA DA UYARSANIZ YAZIK EDERSİNİZ O PARAYA DA  ETRAFTA ZATEN CİRİT ATIYOR 3 KAATÇILAR SAKIN BU GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLARA KANMAYIN KESİNLİKLEN UZAK DURUN  BENDEN SÖYLEMESİ.....

SAYGILAR .......................................................................NACİBABA.............................ONK....

AL SANA SENİN İŞİNE YAKIN OLAN BAZI YAZDIKLARIMDAN KOPYELER

EJDER MERHABA SELAM

ÖYLE 5--6 METRELERE SALLAYAN MAKİNELER  HİKAYEDEN ÖTEYE GİTMEZ İLK ÖNCE BUNUN BİLİNCİNE BİR VARIVER..
DERİN KONULARI BENİM YAPIM ÇUBUK SİSTEMİNLEN BAKICAKSIN  MAKİNELERLEN DEĞİL EN KABADAYISI EN BÜYÜK BAŞLIKLAN 5--5.5 METRELERE İNİLİR  O DA ZAR ZOR İŞİN UZMANI OLUCAN Kİ ANLIYABİLESİN .
ZATEN O DERİNLİKLERE HİÇBİRZAMAN HİÇBİR PARA KOYUCU KOYMAMIŞTIR TÜM DEFİNELERİN HEPSİ 50CM İLEN EN FAZLA 1 METRE İÇİNDEDİR  SENİN DEDİĞİN DERİNLİKLER KUYULAR DEHLİZLER YARALTI TÜNELLERİ  MAĞRALAR GİBİ YERLERDE OLABİLİR  BAŞKA HİÇBİR YERDE OLMAZ ..
MAKİNELERDEKİ EN KABADAYI OLAĞAN DERİNLİKLER  BİR GAZ TENEKESİNİ 3 METRELERDEN FARK ETMESİ OLAYI ESASINA DAYANIR  GERİSİ HİKAYEDİR..ESASINDA BU DERİNLİK İŞİNİ KÖRÜKLİYENLERİN TÜMÜ YERLİ İMALATÇILARDIR  SANKİ MAKİNE ÇOK DERİNLERİ ALIYORMUŞ TA EN İYİ MAKİNE BUNLARMIŞ GİBİ ALGILANSIN İSTİYORLAR  HEPSİ YALAN HİKAYE 3 KAAT İŞİDİR BUNLARIN DEDİKLERİ DE SÖYLEDİKLERİDE ..

BAK NE OLDU ARTIK PEK GÖRÜNMEZ OLDU O EKRANLILAR BİLGİSAYARLILAR TOPRAK ALTINI EKRANDA GÖSTEREN MAKİNELER  ANLADI MİLLET TABİİ HİKAYE OLDUĞUNU AMA ÇOK KİŞİNİN DE CANINI YAKTILAR  BU DA AYRI MESELE ...

ONUN İÇİN  HERŞEYİN BİR ÖLÇÜSÜ KİTABI HESABI VAR BUNUN DIŞINA ÇIKAN YANAR RESMEN HEM DE  AMA LAF DİNLİYEN İŞİNE BAKAR HİÇBİRZAMAN DA MAĞDUR OLMAZ .

TÜRKİYEDE DEFİNECİLİK CAMİASI İÇİNDE  %98 SAHTEKARLIK YALAN DÜZENBAZLIK LAR KOL GEZİYOR Bİ SÜRÜ ATMASYON HİKAYELER ÜRETİLİYOR  VE YENİ BAŞLIYANLARIN AKKILARINI ÇELİYORLAR O KİŞİ  AKILLANANA KADAR DA SENELERİ HEBA OLUYOR Bİ TON PARASI DA GİDİYOR BOŞA .

BU NACİBABA SİTESİNDE ANLATILAN HER ŞEY GERÇEK VE DOĞRUDUR BUNLARIN DIŞINDA KENDİNİZE BİR MACERA ARAMAYINIZ BENİM TAVSİYEM BUDUR.................................ONK....

HER KİM BU DEFİNECİLİĞİ DOĞRU DÜRÜST YAPACAKSA  ALICAK BENİM YAPIM ÇUBUKTAN BİR TAKIM YANINA DA UYGUN FİYATLI  WHİTES İN MODELLERİNDEN Bİ TANE BAKICAK İŞİNE BAŞKA HİÇBİŞİ LAZIM DEĞİLDİR...ŞANSIN DA YAVER GİDERSE GÜNÜN BİRİNDE DE KÖŞEYİ DÖNERSİN  ŞANSIN YOKSA ONA BİŞİ DİYEMEM AMA MÜCADELE EDEN BİR İŞİN ARKASINDA
 DEVAMLI  KOŞAN KİŞİ GÜNÜN BİRİNDE MUTLAK SURETTE ARADIĞINI DA BULUR..

SAYGILAR...............................................................NACİBABA...................................ONK....... 

Düzenleyen nacibaba - 22/Ağustos 2017/2012 Saat 19:17
Yukarı Dön
browning rifles Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Eylül 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı browning rifles Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 03:38
sayın naci baba.verdiğiniz bilgiler gerçekten çok aydınlatıcı.fakat anlayamadığım bir nokta var.şimdi bu gpr cihazlara inanmayınız diyorsunuz.mutlaka dediğinize göre doğruluk payı mevcuttur.fakat şu ana kadar bulunan bir takım büyük defineler neden gpr cihazlarla bulundu?buna daha 1 ay önce kendi köyümüz olan kastamonu ağlıda bulunan dünyanın en değerli fresk tablosuda dahil.gpr cihazla tespit ettiler.mesela bir future 5000 ve rover c cihazlar gerçekten yalanmı?şimdiden teşekkür ederim.sağlıcakla kalınız...
Yukarı Dön
metehan027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 37
  Alıntı metehan027 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 05:38
Naci baba ağzına sağlık sen ne diyorsan odur ama gerçekten elimdeki şu andaki spectra v3 ile ancak 10-15 cm den tek para topluyorum. Aksine gittiğim tüm bölgeler kaya mezar bölgeleri yani dedektörle hiç bir iş yapamıyorum. Çubuklarınızıda tembellikten kullanamıyorum. Bana 4-5 metreden net boşluk mağara taş yapı gösteren makine lazım evet dediğiniz gibi piyasada çoküçkağıtçı ve işe yaramaz gpr cihazları var. Ama browning rifles kardeşimizin dediği gibi bu işin hakkını verenlerde var bende çok duyuyorum. Gpr cihazların ayrım yapanı kesinlikle yok onu iyi biliyorum ama 5-6 metreye kadar metal tespiti ve azda olsun belli belirsiz bir şeklini tespit edebiliyor. Bizim buralardaki godomanların da bu cihazları kullandığını biliyoruz arabaların altına bağlayıp öle geziyolar. Ayrıca erkeoloğların kullandıkları cihazlarda bunlardan tahminimce. İşte bu işleri yapanların kullandığı cihazlardan satın almak istiyorum. Ama yinede bunların hepsi hikaye yok öle bişi diyorsan. Yinede size inanırım ne de olsa yıllarınızı verdiniz ama birde şöyle düşünün bugünün teknolijisiyle bunlar mümkün olabilirmi. Ellerinizden öperim iyi çalışmalar...

Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 05:46

merhaba antepli metehan kardeş

nasılsın ben yusuf esadi,sitedeki adımı değiştirdim

eğer gerçekten öyle bir makina arıyorsan,bu iş için 130 bine kadar para lazım,eğer o arkadaşın gerçekten öyle birşey arıyorsa ben araştırma yapıp o hakta sana bilgi verebilirim.

başka bir deyeceğim var oda buki eğer spectra v3i'yi satmamışsansa asla satma 

bu makinalar whites'in tüm modellerinden iyidir

bir gömü vardı 3 metre derinlikte,1 metresini kazmıştık ve 2 metre kalmıştı,bir dfx makinası vardı ve birde benim bu spectra vx3

dfx gömüyü kazılmamış yerden göremedi ama kazılı yerden görebildi,spectra vx3 ise hem kazılı yerden ve hem kazılmamış yerden güzelce gömüyü tesbit etti,eğer spectra v3i elindeyse ve hala kullanıyorsan ne yapmanı yazıp gönderebilirim.

mesajlarda gelen kutunu boşalt 

cevabını bekliyorum

saygılarSmile

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 07:50

ARKADAŞLAR BAKIN İYİ DİNLEYİN BU KONUDA BİDAA BİŞİ YAZMIYACAĞIM CEVAP DA VERMİYECEĞİM  HERKES BİLDİĞİNİ İSTEDİĞİNİ YAPSIN  BEN ONU BUNU BİLMEM DÜNYADA İLK NE ÇIKIYORSA BENİM DE ANTENLERİM VAR ANINDA HABERİ BANA DA GELİYOR DÜNYADA NE GİBİ BİŞİ ÇIKMIŞ NE İŞ YAPTIĞI YAPMADIĞI DA BANA GELİYOR  BEN DE BUNLARA DAYANARAKTAN SİZLERE YAZIYORUM .

ŞİMDİ GİTTİN HASTANEYE  CİĞERLERİNİN VEYA BAŞKA BİR YERİNİN RONTGENİNİ ÇEKTİRDİN  RONTGEN FİLMİNİ VERDİLER ELİNE DUR BEN DE Bİ BAKAYIM NEYMİŞ FİLAN BAKIYORSUN ORDA BİŞİLER GÖRÜYORSUN AMA SENCE ANLAMSIZ ŞEYLERDİR  AMA DOKTOR BAKARSA  ANINDA NEYİN NE OLDUĞUNU ANLIYOR BUNLAR SENELERCE OKULUNU OKUMAK PRATİKTEN YETİŞMELER  VE SENELERİN EMEĞİNİN KERŞILIKLARIDIR YANİ İŞİ ODUR MESLEĞİ ODUR 

BEN DİYORUM Kİ Bİ DAHA DA SÖYLEMİYECEĞİM
BU YAPILAN YAPILMIŞ TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNİ DÜNYAA BELEDİYELERİ ŞEHİRCİLİK  ANLAMINDA  SADECE KÜNKLER NERDEN GEÇİYOR KÜNK MERKEZİ BOŞLUKLARI GİBİ İ,ŞLERDE KULLANIYORLAR ASLA METALİ GÖRMEZ GÖRENİ DE VAR DİYEN YANLIŞ KONUŞURBU PİYASADAKİ  YAPILMIŞ CİHAZLARIN TÜMÜ BÖYLEDİR  YANİ SAFI KANDIRIP PARASINI ALMAKTAN BAŞKA ÖTEYE GİTMEZ.........................NACİBABA.........................ONK...

GELELİM  ARKEOLOGLARIN İŞİNE BUNLAR DA AYNI DOKTORUN RONTGEN''E NASIL UZMANLAŞMIŞSSA   BUNLAR DA KENDİ CİHAZLARI EKRANINDAKİ DEĞİŞİK ŞEKİLLERE VE RENKLERE ALIŞMIŞLARDIR  MERMER HEYKELİ BULUR GAYET GÜZEL  MERMER LAHİT MEZARI DA BULUR  VE TÜNEL  DEHLİZ GİBİ YERLERİ DE BULUR AMA İŞ MADENE  GELİNCE HİÇBİŞİ YOKTUR  SIFIRDIR  ARKEOLOGLARIN İŞİ ZATEN METALLE DEĞİL %99  MERMER YAPILAR HEYKELLER MEZARLAR DIR  KAZI ALANINDAKİ TOPRAK ELEMANLARIN ELLERİNDEKİ ELEKLERDE ELENEREKTEN PARALAR MADENİ OBJELER BULUNUR  DEDEKTÖR BİLE KULLANMAZLAR  DEDEKTÖR BİR ARKEOLOG İÇİN EN NEFRET ETİĞİ CİHAZDIR ÇÜNKÜ ADI DEFİNECİ CİHAZI OLDUĞU İÇİN  KENDİ İŞİNE VE MESLEK GURURUNA DEDEKTÖRÜ YAKIŞTIRAMAZLAR ..................................................................NACİBABA.....................ONK...

BU CİHAZLAR İÇİNDE TEK GERÇEK OLANI VARDIR VE BU CİHAZIN BOYUTLARI DEVHASA DIR KULLANDIĞI ELEKTRİK DE  220 VOLT 10 KW  GÜÇ ÇEKER ALETİN EBADI BÜYÜDÜKÇE BU KW İŞİ DE BÜYÜR  BUNU ANCAK  YARIM BİR TIR ÜSTÜNE MONTE ETMİŞLER KOCA BİR JENERATÖR DE VAR   BUNU BAKIN NERDE KULLANIYORLAR   KOCAMAN BİR HAREKETLİ UZAYAN KISALAN HER YÖNE DÖNEN HİDROLİK KOLUN UCUNA  ALICI KAFAYI MONTE ETMİŞLER LİMANA GEMİDEN İNEN BÜYÜK DORSELER VAR YA  TAMAMI ÇELİKTEN KAPISI DA MÜHÜRLÜ SU GEÇİRMEZ BİR TIR BOYUNDA  ZATEN BİR TIRA BİR TANE YÜKLENİYOR  BUNUN YANINA GELİYOR BU ARAÇ UZUN KOLUNU BU DORSENİN ÜSTÜNE SANKİ DEĞECEK GİBİ AMA DEĞMİYOR  ÇOK AZ BİR BOŞLUKLAN BAŞLIYOR UZUNLAMASINA TARAMAYA  TARADIĞI YER OPARATÖR TARAFINDAN EKRANDA   ANINDA CANLI GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ KAYIT DA YAPIYOR HERHANGİ BİR MEDYAYA  BU DORSENİN İÇİNDE HERHANGİ KAÇAK BİŞİLER VARMI ?? ARANAN KONTROL EDİLEN BUDUR EN GERÇEKÇİ YAKLAŞIM İLEN TARADIĞI YERİN RESİMLERİNİ ÇIKARIYOR AMA BURDA DA BU RENKLERE BAKIP AYIRMAK DA UZMANIN İŞİ BUNUN ÖĞRENİM KURSU DA 3 YIL SONRA SERTİFİKANI ALIP HERHANGİ BİR HAVAALANI VEYA BUNU KULLANAN YERLERE GİDİP İŞ OLARAK GİREBİLİRSİN VE HER GÜN YİNE DE YENİ BİŞİLER ÖĞRENİYORSUN ARANAN BU KİŞİLERİN EN AZ 10 YIL SÜREKLİ BU İŞİ YAPMIŞ OLANLARI HEMEN İŞ BULABİLİYOR  20 YILLIK 30 YILLIK SÜRELİ BİR KİŞİ İSE EN ARANAN VE EN BÜYÜK MAAŞI ALAN KİŞİ OLUYOR..
YANİ İNSANOĞLU NE DENLİ DEVHASA BİR MAKİNE YAPSA ONU KULLANMIYA DA MUHAKKAK SURETTE UZMAN BİR KİŞİ ŞART OLMAKTADIR..

BUNLARA   ( X-RAY )  RONTGEN CİHAZLARI DENMEKTEDİR
BUNLARIN YAPILAN İŞE GÖRE EBADLARI MEVCUTTUR EN YOĞUN KULLANIM BÖLGELERİ  DE
HAVAALANLARINDA BAGAJ KONTRÖLÜDÜR BU CİHAZIN EBADI BİR FORD MİNÜBÜS KADARDIR  BANTTAN GELEN BAVULLAR BUNUN İÇİNE GİRER VE HEMEN DIŞI YANIBAŞINDAKİ EKRANIN KARŞISINDA UZMAN KİŞİ OTURUR TEK TEK BU BAVULLARI KONTROL EDER  İSTERSE ROBOT KOLLA BU BAVULU İSTEDİĞİ ŞEKİLE DE ÇEVİREBİLİR YANDAN ÜSTTEN ORTADAN KENARDAN HER YÖNÜYLEN KONTROL EDEBİLİR VE GÖRDÜKLERİ DE UZMANLIK İŞİDİR HUYLANDIĞI BAVULU AYIRIR BU DA AYRI KİŞİLERCE AÇILIR BAKILIR ................NACİBABA...............ONK...

DÜNYAA YÜZÜNDE  ŞİMDİYE DEK YAPILMIŞ EN GERÇEKÇİ OLAN ALET İŞTE BU  (X--RAY )
CİHAZLARIDIR  MUHAKKAK SURETTE GÖRÜNTÜ ANALİZİNİ YAPACAK BİR UZMAN ŞARTTIR
BUNUN DIŞINDAKİLERİN TÜMÜ HİKAYEDİR .. BİR DE ARKEOLOGLARIN KULLANDIĞI SIRF TAŞIMSI KATI MADDELERE CEVAP VEREN GÖRÜNTÜLÜ SİSTEMLERDİR  BUNU DA KULLANMAK UZMANLIK İŞİDİR  TÜM ŞU ANDA NE VARSA GERİ KALAN HEPSİ BOŞTUR......................ONK...

EVET İSTEYEN GİDER ALIR BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ DE KISA SÜREDE GÖRÜR  BEN HEP BURDAYIM ÖLENE KADAR HİÇBİRYERE GİTMİYORUM  ALANLARI BİLMEM ARTIK BURAYA YAZARLARMI YAZMAZLARMI  YAZRLARSA İYİ OLUR HİÇOLMASSA DİĞER BUNLARA MERAKLI OLANLAR YANMAZ SAYENİZDE  BİR İYİLİK YAPMIŞ OLURSUNUZ ..BAŞKA DA DİYECEĞİM BİŞİ YOKTUR  BU DA BU KONUDAKİ SON YAZIM SON UIYARIMDIR..

SAYGILAR...................................................................NACİBABA.............................ONK......

BU VESİLEYLEN BURDAN BİLİR BİLMEZ KONUŞAN ARKADAŞLARA UYARILARIM DA ŞÖYLEDİR

DFX--XLT-- KONUSU PROGRAM YAPILMAMIŞ BİR CİHAZI KULLANIYORSANIZ DEVAMLI ŞİKAYETÇİ OLURSUNUZ

SPECTRA  V3---VX3    LERDE BOŞ HAFIZA YAPILMAMIŞTIR DİREKT FABRİKASYON VERİLERİ KENDİNİZ AYARLAYIP KULLANMAYA MAHKÜMSUNUZ BU DURUM İÇİNDEN ÇIKLMAZ BİR KARGAŞA YA SEBEB OLMAKTADIR  DİYORUM Kİ AMERİKAN TOPRAĞINDA HAVASINDA VE O YERİN METALLERİNDE AYARLANMIŞ ŞARTLANDIRILMIŞ VE BUNA GÖRE DE KULLANICI MENÜLERİ YAPILMIŞ BİR MAKİNE SENİN AZERBAYCANINDA TÜRKİYE İÇİNDE TARZANCANA İŞLER YAPAR Dİ,YORUM  BUNDA DA ISRAR EDİYORUM HER ALAN YA GERİ İADEYE GİTTİ  YADA SATTI  NE AZİM NE TEES NE DE DİĞERLERİ ANCAK 1--2 TANE ELLERİNDE SINIRLI BELKİ ALAN OLUR DİYE BULUNDURUYORLAR RAĞBET YOKTUR  ALAN BİN PİŞMANDIR  BUNU DA ANLAYIN KONUŞURKEN DE ONA GÖRE KONUŞUN  YANLIŞ BİLİNÇSZSİZ ŞEYLER ORTAYA ATMAYIN İNSANLARIN KAFASINI BULANDIRMAYIN  TUTMADI İŞTE BU SPECTRALAR DÜNYANIN HİÇBİR ÜLKESİNDE TUTMADI  WHİTES BUNU ÇIKARMAKLAN AYNEN AYAĞINA SIKTI KURŞUNU ..

YUSUF HALLER BÖYLEYKEN DE  ELALEME BU GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLAR İÇİN ARACALIK FİLAN İŞLERİNİ BIRAK SEN KENDİ İŞLERİNE BAK HERYERDEN ÇIKMIYA ÇALIŞIYORSUN  İLK ÖNCE KENDİ İŞİLERİNİ DOĞRU ÖĞRENMİYE VE İŞ YAPMIYA BAK  HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKMAYA KALKMA  GÜCENMEDE  TAMAMMI..........................................NACİBABA....................ONK.....

SON OLARAKTAN
HİÇKİMSE BU FİRMALARDA BOY BOY GÖSTERİLEN BU ENFAAD DENİLEN GÖRÜNTÜLÜ ALETLERE KANMASIN  KESİNLİKLEN DİYORUM................nacibaba........................onk..

S   O   N 

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı browning rifles Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 11:44
teşekkür ederiz verğiniz güzel bilgiler için naci baba(bey).bir konuya daha değinmek istiyorum.önerdiğiniz çubukların kullanımı nasıl oluyor?daha önce hiç kullanmadığım için sormak durumunda kaldım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 12:06

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

FORUM SAYFASINDA MAKİNELER KONUSUNUN HEMEN ALTINDADIR BU KONU ORASINI BİR İNCELEYİNİZ  BASİT BİŞİ OLMADIĞI İÇİN İZAHI DA ANLATMASI DA ÇOK UZUN SÜRER BU KONUDA YAZILMIŞ YÜZLERCE MAKELE VARDIR LÜTFEN İLGİLİ YERE GİRİP İNCELEYİNİZ

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA............................ONK....
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı browning rifles Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2012 Saat 16:29
teşekkür ederim naci bey amca.sağlıcakla kalınız..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50