Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kıçı kırık çubuklan bak ne işler yaptım

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
rahmi900 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Eylül 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı rahmi900 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Haziran 2017/2013 Saat 13:26

lan kıro sen diyorsunki kıçı kırık 2 çubuk  bilmem neler  neler  esas senin kıçın kırık ne diyeyim sana  ben şimdi sölücem  bişiler ayıp kaçıcak burda  sonra fırça yiyicem senin yüzünden .
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxçıkarılmıştır bu kısımlar....................onk 
Bak  arkadaş  17 gün oldu babadan çubuk da aldım bitane garret makine de aldım  aldım ama  şu anda katmerlisini de aldım  cebim delikti şimdi para ilen doldu   sen sayıkla daja çubuk deyip geçmeyin arkadaşlar 3 km  den götürdü bir yel değirmeni  harabesine  duvarın içini gösterdi makine de onayladı açtık  bir deri posta çantası gibi de deri bitmiş artık karışık altın gümüş  ve osmanlı gümüşleri çıktı aşağı yukarı  1 teneke kadar mal  altın ve gümüş yakın dönem osmanlı olduğundan antik değeri de yok tur onun için yazıyorum   yaaaaaaaaaa işte böyle kıçı kırık çubuklan aldım bunları  sen sayıkla konuş babanın dediği gibi kafa var ama içinde beyin yok beyinsiz herif prograpandacı  anarşist herif  burda ne işin var git meydanlara arkadaşlarının yanına  yürüüüüüü enseni göreyim senin
şahidim de uzaylı nickli arkadaştır beraberiz zaten onlan kanka xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-----burası çıkarılmıştır..................onk

ben muradıma kısa sürede erdim darısı sizlerin başına  arkadaşlar

Düzenleyen admin - 03/Nisan 2017/2017 Saat 15:55
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50