Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÜYE ARKADAŞLARA : DEĞERLİ DOSTLAR ; LÜTFEN OKUYUN <>5NACİBABAYI KARALAMA ÇABALARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

HAKKIMDA AYKIRI YAZI YAZANLARA CEVABEN KARŞI YAZID

 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 26/Haziran 2017/2022
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2029
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2014 Saat 17:15
 
AÇMIŞ  BENİM  GOOGLE  ARAMA YERİNİN 3--4--5 AŞAĞISINDA BİR BLOGER (  çubukçu naci baba  ) ORDA YAZIYOR YAZDIKLARI DA TAM SALAKÇA  AHMAKÇA  NE DERSENİZ DEYİN İŞTE
BURASI YETMEMİŞ GİTMİŞ HER YERE  AÇMIŞ BİR SAYFA ORALARDA DA AYNI PİSLİKLERİNİ DEVAM ETİRİYOR  BAZI SİTELERE GİRMİŞ ONLARIN SAHİPLERİ DE AYNI BUNUN AYARINDA  ORALARDA DA YAZMIŞ  DEVAM EDİYOR GÖYA BENİ  BATIRACAK AKLI SIRA HALBUKİ KENDİ BATTI  HABERİ YOK... ZATEN  HİÇKİMSE DE GİDİP BUNUN YAZDIKLARINI DA OKUMUYOR GAALE DE ALAN YOK .. TAKINTILI BİR ŞAHSİYET  ACINACAK BİR RUH HASTASI .
HEP BU SON YAZIM SANA DİYORUM  BİRKAÇ TANE DAHA ONLARDA GEREKLİ OLDUĞU İÇİN KARŞILIK VERDİM AMA ARTIK YOK  BUNDAN SONRA SANA ZIRNIK BİR YAZI YOKTUR..
HEM SEN DAHA DÜNKÜ ÇOCUKSUN  BEN 65 YILDIR BU PİYASADAYIM  ÖYLE SENİN GİBİ VE SENİN AYARINDA OLANLARIN YAZDIKLARI ÇİZDİKLERİ GİBİ BİRİ OLAYDIM  HALEN BURALARDA OLAMAZDIM HERHALDE  BUNLARI DA ANLAMIYOR HABİRE KİN KUSUYOR KUS BAKALIM .BİR GÜN MİDEN DE AĞZINDAN DIŞARI ÇIKICAK  TAHTALIKÖYÜ DE BOYLUYACAKSIN SONUNDA.
..............................................................................................................................................   
 
HER ŞEYİN İSPATINI KATMERLİSİNİ YAYINLIYORUM SEN GENE DE  HALEN AYNI TAS AYNI HAMAM  YOK ÖYLEYMİŞ YOK BÖYLEYMİŞ ZATEN DÖNMELERDEN NE BEKLENİRKİ  SENİN LAFINA KARŞIN  BU YAZILIRDI BEN DE YAZDIM NE O BEYENEMEDİN HERHALDE  ESAS SEN KUDURUYORSUN NEREN KAŞINIYOR BELLİ DEĞİL ..BUNDAN BÖYLE GİT KENDİNİ BAŞKA YERLERDE KAŞIT.. NE OLDUĞUN BELLİ DEĞİL..
 
SANA CEVAP YAZMAM İÇİN  BİŞİLER İCAT EDİYORSUN BU DA SONDUR  BUNDAN SONRA HİÇ ÜMİT EDİP DE BEKLEME KENDİN ÇALAR KENDİN OYNARSIN .NE YAPARSAN YAP.
ONUN BUNUN ADAMINA ORTA MALI OROSPU DERLER HER YÖNE KIVIRTIYORSUN  OROSPUNUN BİLE ŞEREFİ VARDIR AMA SENİN HİÇBİŞİN KALMAMIŞ ÇATLAMAMIŞ HİÇBİR DAMARIN KALMAMIŞ Bİ DE SENİ ADAM YERİNE KOYUP KARŞIMA ALIP CEVAP VERİYORUM
KÖPEK MOK YEMEKTEN VAZGEÇERMİ ASLA  İŞTE SEN DE BU PİSLİKLERİ YAPMAKTAN ÖLENE DEK VAZ GEÇMESSİN  ZAVVALI BİR RUH HASTASISIN SEN ..ONUN İÇİN ARTIK BAŞKA KAPILARA GİT BENDEN BUKADAR..
O KADAR SUÇLAMALAR İFTİRALAR ATIYORSUN SAHTE BELGELER DÜZENLEYİP YAYINLIYORSUN OLMADIK ŞEYLER İSNAT EDİYORSUN  DA ELİNE NE GEÇTİ ŞİMDİYE DEK  İLK ÖNCE ONU SÖYLE  SORARLAR ADAMA DİMİ  BEN BURDAYIM  BAK SİTENİN BAŞINDA İSMİM CİSMİM ADRESİM TELİM HATTA RESMİM DE VAR BEN BUKADAR AÇIĞIM  SEN NEREDE SAKLANIYORSUN HANGİ DELİKTESİN  ONU BİR AÇIKLA BAKALIM  AMA AÇIKLAYAMASSIN Kİ  SEN ERKEK DE DEĞİL BAYAN DA DEĞİL HOMO DA DEĞİL  NE OLDUĞUN BELİRSİZ BİR ŞAHSİYETSİN  BU YÜZDEN HİÇBİR KİMSE SENİN NE SÖYLEDİĞİNE NE DE YAZDIKLARINA İNANIR  HİÇKİMSEYE DE TESİR EDEMEZSSİN  İŞTE BÖYLE  SALAKÇA ŞEYLER YAZIP DURURSUN .
 
MERTÇE GÜREŞMEK İÇİN MEYDANA ÇIKMAN ŞART  HERKES SENİ DE BİLECEK BENİ DE BİLECEK ANCAK O ZAMAN  BU İŞLER YÜRÜR AKSİ  FARE DELİKLERİDE SAKLANIP LAĞIMLARIN KARANLIĞINDA GEZİNİRSEN  KİMSE SANA PRİM VERMEZ BUNU O SALAK KAFANA SOK .
 
............................................................................................................NACİBABA..........ONK...
 
 
 
                                         
                                                             SONU
 


Düzenleyen admin - 21/Haziran 2017/2015 Saat 20:47
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 26/Haziran 2017/2022
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2029
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Haziran 2017/2015 Saat 18:23
 
 
             BU KİŞİYE SON BİR YAZIDIR
 
 
AÇTIĞI BLOGER SAYFASINDA YAZMIŞ  KOYMUŞ AMERİKADAKİ SATIŞ FİATINI ORAYA  İNSANLARI KAZIKLIYORMUŞUM  GİDİN OKUYUN BİTON ŞEY YAZMIŞ ASALAK ADAM İŞTE..
O MAL U.S.A  DAN TÜRKİYEYE BEDAVA GELİYOR SANKİ HANİ BUNUN YOLU HANİ GÜMRÜĞÜ KDV Sİ  VS VS Bİ TON İŞİ VAR OLUCAK TABİ O KADAR BİR FİYATI. GERTİREN  ŞİRKET HİÇ KAR ETMİYECEK YAA ÖYLE ABUK SABUK KONUŞUYOR İTHAM EDİYORKİ BU KADAR OLMAZ SANKİ MİLLETİ KANDIRACAN BÖYLE SÖYLEMEKLERLEN HER NEYSE   NE YAZARSAN YAZ CEVAPLARI  İLERDE VERİRSİN MAHKEMEDE   BEKLE AZICIK SEN..
 
ELİNİZİ DÜZ TUTUN VE PARMAKLARINIZI BİRLEŞTİRİN  YUKARI DOĞRU TUTUN ELİNİZİ  BAKINIZ O 5 PARMAĞINIZ DA  BİRBİRİNLEN AYNI BOYDAMI ASLA DEĞİLDİR DEĞİLMİ..
İŞTE İNSANLAR DA BÖYLE  DEĞİŞİK DEĞİŞİKTİR  TOPLUM İÇİNDE HER TÜRÜ ÇIKAR BU KİŞİLER SADECE KENDİ BİLDİKLERİNİ OKURLAR ,SADECE KENDİLERİ  EN DOĞRUYU BİLİRLER BAŞKA İNSANLARI VE YAPTIKLARINI ASLA GÖZLERİ GÖTÜRMEZ VE KİN -NEFRET DUYARLAR.BU NEFRETLERİ HERGÜN  ARTAR ARTAR  VE ARTIK ÇIĞRINDAN ÇIKAR SONUÇTA ÖYLE LAFLAR ÖYLE SUÇLAMALAR YAPARLARKİ  KENDİLERİNİ ÇOK KOMİK VE ZAVVALLI DURUMA DÜŞÜRÜRLER  AMA BU DÜŞÜŞÜ ASLA GÖRMEZLER DAHA DA ARTAN ŞEKİLDE DEVAM EDER DURURLAR SONUÇTA DİYORKİ ( SEN BU SİTENİ NE ZAMAN KÖKÜNDEN KAPATACAKSIN  İŞTE O ZAMAN DA BEN BU BLOGERİMİ KAPATACAĞIM ) LAFA BAKIN  KOMİK SAÇMA DEĞİLMİ..
VE DEVAMLI KAÇAK GÜREŞİYOR  BUNA DA DİKKAT ETMİYOR  EĞERKİ SEN DAVANDA HAKLIYSAN GÜNEŞ GİBİ MEYDANA ÇIK .. AMA SAKLANIP TA BUNLARI YAPARSAN HİÇKİMSE SANA PRİM VERMEZ MİLLETİN ÇEREZİ EĞLENCELİĞİ OLURSUN..
EN ÇOK YAPTIĞI İŞTE  MESELA BU SAYFADAKİ BU YERİ KOPYELİYOR SONRA İÇİNİ TAMAMEN BOŞALTIYOR  VE TAMAMEN SANKİ BEN YAZMIŞIM GİBİ BU SAYFAYI DOLDURUYOR KENDİ BLOGERİNDE YAYINLIYOR  SAYFA AYNEN BENİM  AMA İÇİ BENİM DEĞİL  SANKİ BUNU DA MİLLET FARKETMİYOR  İŞTE ONA ÖYLE GELİYOR.. ISPATLANMIŞ TAMAMEN DOĞRU OLAN HERŞEYE BİR KULP BULUYOR..BİRİ TUTMADI HEMEN KONUYU DEĞİŞTİRİP BAŞKA İŞLERE GEÇİYOR.. İŞTE BÖYLE SAÇMA SAPAN ABUK SABUK İŞLERLEN  GÜNÜNÜ GEÇİRİYOR..
GÖYA BENİ BİTİRİCEKMİŞ BU SİTEYİ SONUNDA KAPATIRACAKMIŞ VS  VS.......???
 
YAHU SEN KİMSİNKİ ,BOYUNDAN BÜYÜK LAFLAR EDER DURURSUN  BEN 65 SENEDİR BURDAYIM BEN SENİN GİBİ NELERİNİ GÖRDÜM  NELER GELDİ NELER GİTTİ BEN 80 YAŞINDAYIM BAK HALEN MİLLETTE BİŞİLER VERMİYE UĞRAŞIYORUM  BUNU HİÇBİRKUWET ENGELLEYEMEZ ZAMANINDA TAAA REİSİCUMHURLUK MAKAMLARINA ,BAŞBAKANLIK MAKAMLARINA,BAKANLIKLARA, JANDARMA GENEL KOMUTANLIKLARINA,EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜKLERİNE.,ÇEŞİTLİ SAVCILIKLARA  AKLA GELEBİLEN HER YERE  SENİN AYARINDAKİLERCE Bİ TON ŞİKAYETLER OLDU  OLDU DA NE OLDU BAK HALEN BEN BURDAYIM
DİMDİK AYAKTAYIM İŞİME GÜCÜME BAKIYORUM SEN VE SENİN GİBİLER HALEN KİNLERİNİ KUSUYOR NASIL MİDELERİNİZ VARSA ..BEYİNLERİNİZ DE İÇ ORGANLARINIZ DA ÇÜRÜMÜŞ KOKUŞMUŞ..VAR BİRİ SENİ İYİ TANIYAN  FAKAT O DA SENİN GİBİ KARANLIK DEHLİZLERDE SAKLANIYOR  BİR TELEFON KÜLÜBESİNDEN AÇIYOR  SENİN HAKKINDA  BİRKAÇ ŞEY SÖYLÜYOR KAPATIYOR 6--7 AYA YAKINDIR YOKTUN MEYDANDA  DAHA  1 HAFTA OLDU BAŞLADIN YİNE  YAZMAYA  BLOGERİNDE  O ARKADAŞIN DİYORKİ  DOLANDIRICILIK SUÇUNDAN İÇERİ GİRMİŞİN YENİ ŞARTLI TAHLİYE OLMUŞSSUN  AYNI SUÇLARDAN BİRKAÇ TANE DAHA DAVAN DA VARMIŞ  ALLAH DAHA DA ÇOĞALTSIN  NE DİYEYİMKİ..
SONRA BİR GÜN  DEDİKİ O İLK YAZDIĞIN SİTEDE ELEMANMIŞSSIN  HEM O SİTENİN HESABINA HEM DE BAŞKA DEDEKTÖR FİRMALARINCA KİRALANMIŞSSIN BENİM ALEYHİME KARALAMALAR YAPMAN İÇİN  YAHU TOPYEKÜN NE KADAR DEDEKTÖR SATAN FİRMA VARSA TOPU BİRLEŞSSE YİNE DE BENİ YIKAMAZSSINIZ BUNU O KUŞ BEYİNLİ AKLIN ALMIYORMU  ALIYOR DA İŞTE O KİNİN VAR YA  HEP BİR ADIM SENDEN ÖNDE GİTTİĞİ İÇİN OLUYOR..
 
BENİ MİLLET NİYE TUTUYOR BİLİYORMUSUN DOĞRU KİŞİ OLDUĞUM İÇİNDİR.. BENİM AKLIM KİRLİ PİS İŞLERE ERMEZ.BEN NEYSEM OYUM BU DURUM HİÇBİRİNİZİN İŞİNE GELMİYOR.
O KAN EMİCİ,VAMPİR VE DAHA BİRÇOK BANA KARŞIN SÖYLEDİKLERİNİ ÇEVİR TERSİNE KENDİNE VE EMİR ALDIĞIN KİŞİLERE SÖYLE BANA DEĞİL..
 
BEN DEN ANCAK HEPİNİZ BEN ÖLÜRSEM KURTULURSUNUZ AKSİ BÖYLE AYNEN DEVAM EDİCEK BUNU DA BİLESİN  BAŞKA DA  YAZMAYA BİŞİ YOK  SEN BUNDAN BÖYLE İSTEDİĞİNİ YAZ İSTEDİĞİNİ SÖYLE  BEN HEP BURDAYIM ONA GÖRE......
 
                                         OSMAN NACİ KANAT
                          ELEKTRONİK YÜKSEK MÜHENDİSİ...1958..
                                         NACİBABA..........ONK..
 
 
 
 
ÜLEN GERİ İLERİ ZEKALI ZAVALLI ADAM....
BAK O TAS SETİ İLEN BERABER BİR DE EL DEDEKTÖRÜ VERİLİYOR  BU EL DEDEKTÖRLERİNİN FİYATI 200 TL DEN BAŞLAYIP 1000 TLYE KADAR ÇIKANLARI VARDIR
HAMAM TASLARI İLEN BERABER BİR DE EL DEDEKTÖRÜ 300 TL  YAPTIM  NESİNİ BEYENMİYORSUN DA  MAHALLE KARILARI GİBİ DIRDIR EDİP DURUYORSUN ??????
PARAYI VEREN SENİ KİRALIYOR  GİT ŞU ADAMI VEYA ŞU SİTEYİ MOKLA DİYE  YALAN MI  HA..
SENİN BU YAPTIKLARINI  EN PESPAYE  DÖNMELER VE KERANE KARILARI BİLE YAPMAZ  ONLARIN BİLE BÖYLE KONULARDA ŞEREF HAYSİYETLERİ VARDIR ONLAR KENDİLERİNİ SATARLAR DÜNYAYI VERSEN SENİN YAPTIĞINI YAPMAZLAR BAK FARKA BAK KENDİNİN  NE OLDUĞUNU ANLA..ANLAMIYORUM Kİ  TASA BENZİYOR TAS DİYORUZ KAB MI DESEK  HAMAM TASI MI DESEK NE İSİM KOYSAK SİZLER KARAR VERİN ..
 
BENİM  HAKKIMDA  İTHAMLARDA BULUNMAK İÇİN  EĞERKİ HAKİKİ BİR DELİKANLIYSAN  VEYA BAYANSAN ÖYLE FARE DELİKLERİNDE SAKLANMIYACAKSIN ÇIKACAKSIN MEYDANA MİLLET SENİ DE TANIYACAK VE İTHAMLARINI  SUÇLAMALARINI  BİR BİR İSPAT EDECEKSİN  ZATEN  HİÇBİRŞEYİ İSPAT EDEMEZSSİN  ANCAK BOK ATARSIN  MİLLET YERSE  YEMEZSSE...
SENİN TÜM YAZDIĞIN HER ŞEY TAMAMİYLEN  GEÇERSİZDİR SAKLANDIĞIN MÜDDETÇE,,
 
 
ARKADAŞLAR  BUNUN YAPTIĞI ŞEKİLDE ÖYLE ÇOK KİŞİLER VARMIŞ Kİ MAĞDUR TÜRKİYE İÇİNDE DEMEKKİ BU HİÇBİŞİYMİŞ BUNUN NELERİ VARMIŞ  DÜNYAA KADAR DOSYA VAR SAVCILIKLARDA  BANA DAHA SIRA GELİP DE İŞLEME SOKAMADILAR KAÇ AY OLDU  BU DURUM İŞTE BUNLARIN  İŞLERİNE YARIYOR YAPABİLDİKLERİ KADAR PİSLİK YAPMAK İŞLERİ GÜÇLERİ..
 
BUNDAN ÖNCE DE VERDİM TAMAMI 3 AYRI ŞİKAYET OLDU HALEN TIS YOK..
 
HERNEYSE  ŞİMDİLİK BU KADAR  GENE DURDU HERHALDE İÇERİ GİRDİ GENE BİR AYRI İŞİ DE DOLANDIRICILIKMIŞ  BİR AYAĞI İÇERDE BİR AYAĞI DA DIŞARDA ..
 
................................................................................................................................ONK......  
 
  NE OLDU GENE DURDUN DAHA ÇIKAMADIN HERHALDE İÇERDEN  KAÇ YIL CEZA ALDIN ONU DA Bİ ZAHMET YAZIVER BLOGERİNE .. BEN SENİN GİBİ DÜŞENE TEKME ATMAM SEN BANA  HERNEKADAR DÜŞMANSAN BEN SANA BAK İÇERİ DÜŞMÜŞSSÜN  VARSA Bİ İSTEDİĞİN BİR SIKINTIN YAZ YARDIM EDEYİM SANA  PARAN FİLAN YOKSA SANA PARA DA YOLLAYAYIM  NE SIKINTIN VARSA YARDIM EDERİM TAA ÇIKANA DEK ÇIKTIKTAN SONRA GENE AYNI KALDIĞIN YERDEN DEVAM EDERMİSİN ETMEZMİSİN ORASI SANA KALMIŞ  BEN İNSANLIĞIMI YAPAYIM DA....BAK BÖYLE BİRİNİ HAYATIN BOYUNCA DA BULAMAZSSIN KIYMETİNİ BİL...
 
ŞİMDİLİK BUKADAR  İSTEDİKLERİNİ BLOGERİNE YAZ ..
 
 
                       osman naci kanat
                elektronik yüksek mühendisi
                 nacibaba--gelibolu / çanakkale 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Düzenleyen admin - 27/Ağustos 2017/2015 Saat 20:53
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 26/Haziran 2017/2022
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2029
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2015 Saat 21:17
BU YAZININ YAZILDIĞI TARİH-----3-10-2015 TİR
 
 
 
BENİ BİTİRMEYE UĞRAŞAN ASALAĞA GERİ İLERİ ZEKALIYA
 
2 SENE ÖNCE AÇMIŞIN BİR FACEBOK HESABI  BİSÜRÜ ABUK SABUK YAZILAR YAZMIŞIN BİDE  O YOUTUBEYE DE  YÜKLEME YAPMIŞIN DÖKTÜRMÜŞSSÜN DE DÖKTÜRMÜŞSSÜN....
 
NE DİYOR ORDA GÖYA BEN BİTMİŞİM SON GÜNLERİMİ YAŞIYORMUŞUM ELİMDE NE VARSA HEPSİNİ SATIYORMUŞUM VS VS ..SEN HERHALDE KENDİNİ TARİF EDİYORSUN BAK ARADAN 2  SENE GEÇMİŞ  BEN HALEN DİMDİK AYAKTAYIM İŞİME BAKIYORUM 2 SENEDİR DE YAZDIKLARIN AYNI YERDE  OLDUĞU GİBİ DURUYOR  NE İLERİ NE GERİ  İŞTE BÖYLE SENİN GİBİ DİĞER ASALAKLAR İNSAN ZAVVALILARI DA YAZARLAR KİNLERİNİ KUSARLAR SONRA OTURURLAR OTURDUKLARI YERDE  ÇAMUR AT İZİ KALSIN  HESABI YAPARLAR ARTIK BUNLARI MİLLET YEMİYOR MİLLET HAKİKATLERE BAKIYOR İŞİNE BAKIYOR   2 SENEDE KAÇ KİŞİ OKUMUŞ SENİN YAZDIKLARINI 850 KİŞİ DİYOR SAYACIN  ÜLEN MANYAK HERİF  BAK BAKALIM NACİBABANIN SİTESİNİN GÜNLÜK SAYACINA  NE YAZIYOR HER GÜN 20 BİN KİŞİ GİRİP ÇIKIYOR BAZEN 50 BİNE ÇIKIYOR BELLİ OLMUYOR DA HİÇ 10 BİNDEN AŞAĞI DÜŞMEMİŞTİR ŞİMDİYE KADAR ..BAK BUGÜNKİ TARİH   3--10--2015  NE YAZIYOR SİTENİN SAYACI OKU
DÜN --23.473  KİŞİ GİRMİŞ  ÖYLE 2 SENE ZARFINDA 800 KİŞİ ANCAK SANA BAKMIŞ....????
 
ESKİDEN OLDUĞU GİBİ BİR MAKİNE SATIP 10 MAKİNE PARASINI CEBE İNDİREMİYORSUNU Z FAHİŞ FİYATLARDAN SATAMIYORSUNUZ AYIKLANMIŞLARI DA SATAMIYORSUNUZ  BÜTÜN KİRLİ BEZLERİNİZİ NACİBABA MEYDANA ÇIKARDIĞINDAN BERİ  KUDURUP DURUYORSUNUZ.. KUDURUN BAKALIM İSTERSENİZ SONSUZLUĞA KADAR KUDURUN  SANKİ SİZİN BU YAZDIKLARINIZIN SÖYLEDİKLERİNİZİN  KARŞISINDA APTAL SALAKLAR ORDULARI VAR SAFLAR VAR ÜLEN BU MİLLET HERŞEYİ BİLİYOR KİMİN NE OLDUĞUNU NE YAPTIĞINI BİR BİR BİLİYOR.
 
LEN OĞLUM BAK EYİ DİNLE SENİN GİBİLER DE DİNLESİN SÖYLİYECEKLERİMİ------->>>>>
ADAM GİBİ ADAM OLUN DÜRÜST OLUN DOĞRU İŞLER YAPIN MİLLETİN CANINI YAKMAYIN
HEM VALLAHİ HEM BİLLAHİ BEN NACİBABA 80 YAŞINDA BİR KİŞİ OLARAK İSTERSEN 20 YAŞINDA OL  ELİNİZİ ÖPMEYEN NAĞMERTTİR  AMA NERDE SİZLER DE O YÜREK O CESARET
SİZLER SATILMIŞLAR ORDULARISINIZ  HER KİMDEN 3 KURUŞ AVANTA GELİRSE HEMEN ONUN KAYIĞINA BİNERSİNİZ ONDAN SONRA DA LAĞIM DELİKLERİNDE SAKLANIP İŞTE BÖYLE LAFLAR EDERSİNİZ.. BEN SİZLERİN DEDİĞİ GİBİ BİR KİŞİYSEM ERKEKÇE DÖVÜŞÜN ÇIKIN İSMİNLEN CİSMİNLEN TELEFONUNLAN AÇIK ADRESİNLEN KARŞIMA  ÖYLE SAKLANIP  BÖYLE PİSLİKLERİ HERKES YAPAR..İŞTE BUNUN İÇİN DE HİÇKİMSE SİZİN YAZIP ÇİZDİKLERİNİZE PRİM VERMEZ BOYUNA KÜFÜR YERSİNİZ HERKESİMDEN..YAZDIKLARINIZ HER YERDE ÜZERİNDEN SENE --AY GEÇMİŞ ÖYLE HAVADA ASILI KALMIŞ DURUYOR.. AMA NACİBABANIN SİTESİ AYNEN DEVAM EDİYOR HER GEÇEN GÜN DAHA DA ÇOK KALABALIKLAŞIYOR  İŞTE BUNLARI GÖZÜNÜZ GÖTÜRMÜYOR...
 
DİKKAT EDERSENİZ SİZİN GİBİ ASALAKLAR ORDUSUNA SÖYLÜYORUM İYİ DİNLEYİN
 
BENİM ORDA BURDA ÇARŞAF ÇARŞAF REKLAMLARIM YOKTUR.
YOU TUBE DE VİDEOLARIM DA YOKTUR.
HİÇBİR YERDE BENİM NAMIMA SATIŞ YAPAN BİR YERİM DE YOKTUR
SAKIN OLA HİÇKİMSE DE KANMASIN  BEN NACİBABANIN GEZİCİ ELEMANIYIM DİYENLERE ÇÜNKİ YOKTUR OLMAMIŞTIR OLMUYACAKTIR DA ..
HİÇBİR FİRMAYA DA KONSİNYE ÇUBUK MUBUK DA VERMEMİŞİMDİR KİM ALACAKSA DİREKT BANA AÇIP TELEFONU İŞİNİ  YAPTIRSIN ARACI DA YOKTUR..
 
BEN NE YAPIYORSAM DEVEMLI ARKASINDA DURUYORUM SONSUZ GARANTİ VERİYORUM SAHİP ÇIKIYORUM  BİR ALLAHIN KULU DESİNKİ  BEN NACİBABADAN ŞİKAYETÇİYİM BENİM ŞU  ŞU İŞİMİ YAPMADI VEYA BENİ TERSLEDİ  DESİN ALNINI KARIŞLARIM SONUÇ MAHKEMELİK OLURUZ..HERKİM  BİR KONU BİR MEVZUUDA SORU SORMUŞSSA SAATLERCE ONUN  ANLIYACAĞI ŞEKİLLERDE CEVAPLARINI VERİRİM. O KİŞİ BANA TELEFON AÇMIŞ UZUN SÜRECEK PARASI GİTMESİN DİYE KONUŞURKEN MAHSUS  TELEFONU KAPARIM HEMEN ONU ARARIM KONUŞMA BENİM KESEMDEN DEVAM EDER...HERKESİN YARASINA MERHEM OLMUYA ÇALIŞIRIM VE PARA BENİM EN SEVMEDİĞİM ŞEYDİR BU HAYATTA  BU KONUYU DA DEVAMLI KAŞIYORSUNUZ..
ZATEN HERŞEYİ KAŞIYORSUNUZ DA BİR GÜN ALLAH MUHAFAZA  RABBİM DE SİZİ ÇOK GÜZEL KAŞIYACAK O ZAMAN ANLAYACAKSINIZ NE OLDUĞUNU..AMA GENE DE ANLAMAZSSINIZ..ANLASANIZ ZATEN  BÖYLE İŞLER YAPMAZSSINIZ..HER NEYSE....
 
BAKIN BAKALIM ŞU DEDİĞİME İYİCE BİR BAKIN.......
2.5 SENEDİR  BİR FİRMANIN  U.S.A  SÖZLEŞMELİ MALININ SATIŞINA ARACILIK EDERİM BENİM YAPTIĞIM TEK İŞ BU CİHAZLARI TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE AYARLAMAKTIR  VE SADECE GELİŞ FİYATINA VERİLMEKTEDİR İŞTE BU 2 AYRI MODELDEN  ŞİMDİYE DEK  HİÇ 2.Cİ ELE DÜŞENİ VARMIDIR...???????????
ASLA YOKTUR RASTLIYAMAZSSINIZ HİÇBİRYERDE..
 
PEKİ MEMNUN OLMAYIP TA HİÇ SATANI GÖRDÜNÜZMÜ
ASLA BUNU DA GÖREMEZSSİNİZ...
 
O HALDE NİYE MOK ATARSINIZ BUNUN CEVABINI İLK ÖNCE VERİN,,, MAKİNE KUTUSU ÜSTÜ U.S.A  YAZAR
MADEİN  U.S.A  YANİ, ORİJİNAL AMERİKAN MALI DER
MAKİNENİN  CİHAZ KISMI ARKASINDA DA AYNI  İBARELER VARDIR..  ÇOK KOMİK DEĞİLMİ YOK MERDİVEN ALTIYMIŞ YOK ÇİN MALIYMIŞ VS  VS  KONUŞURSUNUZ..
 
NE YAPARSANIZ YAPIN,,NE SÖYLERSENİZ SÖYLEYİN HAVANDA SU DÖĞERSİNİZ..BEN BURDAYIM SİZLER NERDESİNİZ ONU SÖYLEYİN......
 
 
elektronik yüksek mühendisi 
OSMAN NACİ KANAT---1950~~~2015
TEL--0 286 566 91 60    7/24
CEP--0 542 724 66 56    7/24
 
ALEEDİN  MAHALLESİ KORE KAHRAMANLAR  4.CÜ SOKAK
TOLGA APARTIMANI ALTI  1.NOLU DÜKKAN
 
                                      GELİBOLU  // ÇANAKKALE
 
DİKKAT --->>>>
 
BENLEN O UĞRAŞAN KİŞİ AYLARDIR ORTALIKTA YOK AÇTIĞI BLOGERİ DE ÖYLE DURUYOR NE OLDU ACEP Kİ
HERHALDE HIRSINDAN ÇATLADI  VEYA ÇARPILDI..????
 
 
ARKADAŞLAR  NACİBABA.COM YAZDIĞINIZDA BENİM SİTENİN ÇIKTIĞI YERİN  HEMEN ALTINDAKİ  BLOGERDE  İŞTE SENELERDİR BENİ KÖTÜLEYEN KİŞİ MEVCUT..
 
AYLARDIR DURUYOR HİÇ KIPIRTI YOK ÇÜNKİ YAPACAĞI TÜM PİSLİKLER BİTTİ YOK YENİ BİR İCAT PİSLİKLER  BULAMIYORDA  ORASI DA ÖYLECE DURUYOR.....
İŞTE BUNUN GİBİ PİSLİK YAPAN BİR SÜRÜ KİŞİLER MEVCUT SONRA BAKIYORLAR ARTIK İLERSİ GERİSİ YOK DURUYORLAR YAZDIKLARI DA İŞTE ÖYLE DURUYOR..
BENİ TANIMAYAN YENİ ARKADAŞLARIN BAZILARI BUNLARA KANIYOR BAZISI ASLA İNANMIYOR  ÇOĞU KİMSE DE HİÇ MERAK EDİP GİRİP DE OKUMUYOR....
 
ARKADAŞLAR BUNLAR BU GİBİ İŞLER DÜNYANIN HER YERİNDE OLAĞANDIR  ÇAMUR AT İZİ KALSIN ŞEKLİDİR
BENİ BIRAKIR GİDER BİR BAŞKASINA BANA YAPTIĞI PİSLİKLERİN AYNISINI O KİŞİYE ,,,KİŞİLERE YAPARLAR
AMA YAZDIKLARI DA İŞTE BÖYLE SİTEDE  KALIR..
GOOGLE DE GETİRİP BURNUMUN DİBİNE SOKAR BUNLARI  HİÇ ARAŞTIRMADAN BAKMADAN ETMEDEN...
 
NERDE NACİ,,,NACİBABA VAR BENDEN UZAK BİR BAŞKA KİŞİLER  HEPSİNİ İSİM BENZERLİĞİNDEN DOLAYI GETİRİP İŞTE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ DİBİNE KOYUYORLAR  BUNLARIN SONUCU DA KAFALAR KARIŞIYOR HALİYLEN...DÜNYAA KADAR ŞİKAYETLER YAPILDI HİÇ TINMADILAR SAVCILIK KANALI İLEN  ŞİKAYETLER YAPILDI HİÇBİR SONUÇ YOK..NE YAPALIM  ÇEKİCEZ BU KAHIRLARI MECBUREN..
 
DİKKAT.........................................................1--6---2016.......NACİBABA.................ONK....
 
 
 
           
 
 
 
 
 


Düzenleyen admin - 31/Mayıs 2017/2016 Saat 19:00
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.