Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANUN DIŞI DEDEKTÖRE EL KOYMA İŞİ

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: Bugün
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2028
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KANUN DIŞI DEDEKTÖRE EL KOYMA İŞİ
    Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2015 Saat 10:27
 
 
 
BURDA  ANLATILANLAR  BİREBİR DOĞRU VE YAŞANMIŞTIR DİKKATLEN OKUYUNUZ...
 
BAYRAMDAN 2 HAFTA ÖNCELERİ  OLUYOR BU İŞ BAKIN DİKKATLİ DİNLEYİN???????
BU OLAYI YAZARSAM  BİLLAHSSA HANGİ YER OLDUĞU  VE BU MAKAMLARDAKİ KİŞİLERİN İSİMLERİ KESİNLİKLEN YAYINLANMIYACAK ŞEKİLDE UYARILDIM VE BUNA SADIK KALACAĞIMA DA SÖZ VERDİM.
BU İŞİ ÜSTLER KURCALARLARSA DA HİÇBİR SURETTE NE İSİM NE DE YER ADRESİ BİLGİSİ VERMİYECEĞİMİ  HATTA İDAMA BİLE GÖTÜRSELER OLUMSU Z OLACAĞINI ŞİMDİDEN BEYAN EDERİM.................OSMAN NACİ KANAT.........................NACİBABA...............................ONK..
 
TRAKYANIN BİR İLİNİN BÜYÜK BİR KASABASINDA BİR İŞİM VARDI VE BUNU MECBUREN HALLETMEM GEREKİYORDU  BURDAN BİR ARABA KİRALADIM ÇIKTIM YOLA  GELDİM O KASABAYA ..
OLAYIN ŞEKLİ DE ŞÖYLE-->ÇOK SEVDİĞİM SAYDIĞIM BİR DEFİNECİ ARKADAŞIMIN BAŞINDAN  GEÇİYOR  AŞAĞIDA ANLATACAKLARIM  VE BU DURUM BANA ÇOK TERS GELDİ..
 
ARKADAŞ  XLT--WHİTES  CİHAZINI ÇANTA İLEN BAGAJA KOYUYOR  VE ANA YOL ASFALTTA GİDERKEN BİR JANDARMA ÇEVİRİSİNE  RASTLIYOR..
KOMUTAN->EHLİYET,,RUHSAT,NUFUS KAĞIDIN DİYOR
ARKADAŞIMIZ--> DA İSTENİLENLERİ VERİYOR..
KOMUTAN--> İNCELİYOR  VE TAMAMDIR DİYOR  (( ARAÇTAN AŞAĞI İN  ELLERİNİ ARABANIN TAVANINA KOY BACAKLARINI DA YANLARA AÇ DİYOR ???
ARKADAŞIMIZ--> DENİLENİ YAPIYOR  BİR ÇAVUŞ ÜST ARAMASI YAPIYOR HİÇBİŞİ YOK TABİ..
KOMUTAN-->AYNI ÇAVUŞA  ARACIN İÇİNİ HER YERİNİ ARAYIN EMRİNİ VERİYOR...
-------------> ARAÇ İÇİ ARANIR HİÇBİŞİ YOKTUR,,
KOMUTAN--> BAGAJI AÇ DİYOR,, ARKADAŞIMIZ AÇIYOR  ORAYA BURAYA BAKARLAR  MAKİNE ÇANTASI SIRITIYOR TABİİ KOMUTAN BU NE DİYOR İÇİNDE NE VAR..
ARKADAŞIMIZ--> MAKİNEDİR O DİYOR
KOMUTAN--> NE MAKİNESİYMİŞ O ADI YOKMU BUNUN..
ARKADAŞIMIZ--> DEDEKTÖRDÜR KOMUTANIM...
KOMUTAN--> DEFİNECİ DEDEKTÖRÜMÜ???
ARKADAŞIMIZ--> EVET DİYOR..
KOMUTAN--> İŞTE ŞİMDİ YANDIN DİYOR.
ARKADAŞIMIZ--> NİYE YANAYIMKİ BEN SUÇMU İŞLEMİŞİM ,SEN BENİ İŞ ÜSTÜNDE Mİ YAKALADIN NEDİR BUNLAR DİYOR..
KOMUTAN--> SENİN DİLİN DE EPEY UZUNMUŞ ONU KESMEK LAZIM DİYOR...??????
ARKADAŞIMIZ-->KOMUTANIM DİYOR O0 ALET ÇANTASINDA DURUYOR BAK İŞTE FATURASI DA MEVCUT BEN YOLUMDA GİDERKEN  BUNLAR OLUYOR NERESİ SUÇ BUNUN ..
KOMUTAN--> BEN ANLAMAM EMİRLER ÖYLE BEN EMİR KULUYUM...
ARKADAŞIMIZ-->O ZAMAN BUNUN FATURALI OLARAK ARABANIN BAGAJINDA YAKALAMANIN SUÇUNUN KANUN MADDESİNİ GÖSTER DİYOR ,,BUNA AİT YENİ ÇIKAN BİR KANUN VARSA BİZİM DE HABERİMİZ OLSUN ...
KOMUTAN--> ÖYLE BİR YAZILI ŞEKİL KANUNLAŞMIŞ BİR KANUN YOK DİYOR..BİZE BAKANLIKÇA GELEN EMİRLER BÖYLE YAKALADINMI ALICAKSI N  MAHKEMEYE VERİCEKSİN????
 
ARKADAŞIMIZ--> YAHU BU NASIL OLUYOR HEM BU ŞEKLE BİR ÇIKARILMIŞ KANUN YOK  BAKANIN SÖZÜ KANUN MUDUR  .. NE GÜNLERE GELDİK YARABİİ..BU ÜLKENİN TAM ÇİVİLERİ ÇIKMIŞ  .... EEEE NE OLUCAK ŞİMDİ DİYE SORUYOR KOMUTANA...
KOMUTAN-->SENİ ŞU ANDAN İTİBAREN  ALIKOYUYORUZ  YARIN SAVCILIĞA ÇIKACAKSIN ARTIK İŞ ONLARIN GERİSİ NE OLUR BİLEMEM DİYOR..
ARKADAŞIMIZ-->SES ETMEZ RAZI OLUR HERŞEYE  YALNIZ CEP TELEFONUNDAN AİLESİNİ BU DURUMDAN HABERDAR EDER  TELEFONU DA ALIP KAPATIRLAR..
                                         *******************************
 
BEN DE GELDİM BURAYA VE ADLİYEDEYİZ..
NEYSE HER YER AÇILDI BAŞLANILDI ÇALIŞILMAYA . ARKADAŞI ALDILAR SAVCILIK ODASINA .
BEN DE RESMEN PATADAK AÇTIM KAPIYI GİRDİM İÇERİYE .
SAVCI BANA BAKTI  SEN KİMSİN DEDİ ?? BEN BU ARKADAŞIN KANUN DIŞI AVUKATIYIM DEDİM
NE DEMEK OLUYOR SENİN AKLINDAN ZORUN MU VAR DİYOR SAVCI ???
SAYIN SAVCIM--> BAKIN ŞİMDİ ADAM ARABASINLAN GİDİYOR  BİR ARAMAYA DENK GELİYOR VE BAGAJINDAKİ BİR DEDEKTÖRE  EL KONULUYOR..
BU ADAM ARAZİDE ,,KAZIDA,,SİT ALANINDA YAKALANMIYORKİ  BUNA EL KONULUYOR NASIL OLUYOR BU İŞ ..BU DEDEKTÖR İTAL EDİLMİŞ GÜMRÜĞÜ,KDV Sİ BİLMEM NEYİ VARSA ÖDENMİŞ DEVLETE VE BUNU SATICI SERBESTÇE VİTRİNİNE KOMUŞ SATIYOR  VATANDAŞ DA GELİP ALIYOR FATURALI O DA KDV SİNİ ÖDÜYOR SONUÇTA YOLDA  BU İŞ OLUYOR  BUNA AİT BİR YAZILI KANUN VARMI ELİNİZDE VARSA BİR FOTOKOPİ BEN DE ALAYIM AMA OLMAZ BİŞİDİR KABUL DE EDİLEMEZ..DEVLET KANUNLARI ÇIKARIR UYGULAR MAKAMLAR DEĞİL..HER İLİN KANUNU DA BAŞKA BAŞKA OLMAZ DEĞİLMİ....EEEE BAKAN ÖYLE SÖYLEMİŞ O YÜZDEN OLUYOR  ????????????
SAYIN SAVCIM ŞİMDİ BURADA BİR DURALIM  BİR BAKAN SÖYLEDİ DİYE BU İŞ BU MEMLEKETTE KANUN YERİNE Mİ GEÇİYOR İLK ÖNCE ONU ANLIYALIM...??????????
 
GEL BAKİM BURAYA DİYOR  ARKADAŞA DA  ÖN KISIMDA BULUNAN KOLTUKLARA BİZİ OTURTUYOR ÇAY DA SÖYLÜYOR JANDARMAYI DA DIŞARI ÇIKARIYOR EVET ŞİMDİ SAVCI İLEN  BERABERİZ BAKALIM NE DİYECEK DİYE MERAK EDİYORUM..
SAVCI--> DİYORKİ BANA SEN AVUKATMISIN BENDE--> HAYIR BEN ELEKTRONİKÇİYİM EE DEMİN NİYE ÖYLE SÖYLEDİN BU KİŞİNİN AVUKATIYIM DİYE..
SAYIN SAVCIM  BU MEMLEKETTE KANUNUN HARİCİNDE MAKAMLAR ŞAHISLAR  KENDİ KANUNLARINI UYGULUYORLARSA BEN DE NİYE KANUN DIŞI AVUKAT OLMUYAYIM DEĞİLMİ SAVCI GÜLÜMSEDİ---- HERNEYSE DEDİ BAKIN BENİ ÇOK İYİ DİNLEYİN.....
 
BAKAN BEY AĞZINLAN BÖYLE BÖYLE OLUCAK DEMİŞ KENDİ AKLINCA..
ÖYLE DEYİNCE DE  MAALESEF ÖYLE OLMAK ZORUNDA BAŞKALDIRAMAYIZ Kİ KALDIRIRSAK KENDİMİZİ TAAA DOĞUNUN EN TEHLİKELİ YERLERİNDE BULURUZ ,,YA AÇIĞA ALINIRIZ,,YADA EL ÇEKTİRİRLER  VEYA BİR SUÇ ATIP DEFTERİMİZİ DÜRÜRLER ,,ONUN İÇİN MECBURUZ BU İŞLERİ YAPMIYA  ...
 
O ZAMAN MADEM BÖYLE  SİZLER DE GÖZ YUMUN VEYA DEFİNECİYİ GÖRMEYİN JANDARMA DA GÖRMESİN  BÖYLE DAHA İYİ DEĞİLMİ..
 
ÇOĞUNLUKTA ÖYLE YAPIYORUZ DA ARADA BİR DE KURBANLIK ŞART..
YANİ ARKADAŞIMIZ YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMINA RESMEN KURBANLIK EDİLDİ..
 
ŞİMDİ MAKİNE NE OLUCAK?? ARTIK O GİRDİ  BURDAN ÇIKAMAZ  ADLİİ EMANETE GİDİCEK
 
 
SONUÇTA TÜM BU TOPLANAN DELİLLERİN IŞIĞINDA ARKADAŞIMIZ AHİM  E  YANİ İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE DAVA DİLEKÇESİNİ VERDİ BİLE ..
 
 
                                       *******************************
 
SONUÇTA ORTAYA ÇIKAN TABLONUN ÖZETİ ŞUDUR
 
TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE KANUNLAŞMIŞ KANUNLAR MEVCUTTUR.. AMA HER YUERE AİT BİR DEREBEY KANUNLARI GEÇERLİ OLMAKTADIR..
MEVCUT KANUN GÖSTERMELİK OLMAKTADIR.. KULLANILMAMAKTADIR..
HAKİKİ İŞ YAPMAYA KALKAN EMNİYET BRİMLERİ,,JANDARMA,,SAVCILIKLAR,,HAKİMLER DE GEÇERLİ OLAN KANUN U KULLANIRLARSA  BAŞLARINA HER ÇEŞİT MÜSİBETİN GELECEĞİNİ BİLDİKLERİNDEN  BU İŞLER DE BÖYLE OLMAKTADIR...
 
NE DİYEYİM ,,NE SÖYLİYEYİM,,NE YAPAYIM,,NEREYE ŞİKAYET EDEYİM DİYE İNSANLAR KIVRANIP DURUYORLAR.. ŞU ANKİ ZAMAN DİLİMİ BU VAZYETTE..
ALLAH HER KESE YARDIMCI OLSUN.........AMİN.....
 
DEFİNECİLER  BÖYLE TUT KAÇ  LARDAN NE ZAMAN KURTULUR...?????????
 
1- EN BAŞTA TÜM TÜRKİYENİN HER YERİNİN DEFİNECİLERİ BİRLİK OLUCAK KENDİ BÖLGELERİNDEKİ TÜM JANDARMAYI VE SAVCILARI POLİSLERİ TÜMÜNÜ HAS DEFİNECİ YAPICAKLAR VE BERABER ÇALIŞACAKLAR.. EN ETKİN YÖNTEM BU..
EVET BEN BUNU 35 SENE ÖNCE KENDİ BÖLGEMDE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPMIŞTIM..
SONRALARI DA BANA BİRSÜRÜ SORUNLAR ÇIKARMAYA BAŞLAYINCA  BİR HARİTA YAPTIM  VE O BÖLGEYE YOLLADIM HARİTA BU ZATLARIN ELİNE GEÇTİ VE YERİ DE BULUP HEP BİRLİKTE BAŞLADILAR ÇALIŞMAYA  AMA NE ÇALIŞMA VE 1 HAFTA SONRA DA ÜST MAKAMLARA BİR ŞİKAYET HEPSİ TOPLANDIYDI  OLDULAR HEPSİ GAZETELİK MECMUALIK  REZİL OLDULARDI
BU HADİSEYİ HATIRLAYANLAR  BIYIK ALTINDAN GÜLMEYE BAŞLADILAR BİLE İŞ HAKİKATTIR..
YERİ GELMİŞKEN ŞUNU DA SÖYLİYEYİM-->BENİMLEN GEÇİNEMİYEN KİŞİ DÜNYADA HİÇKİMSE İLEN GEÇİNEMEZ..
 
BU AŞAĞIDAKİLERİ KENDİMİ ÖĞESİM DİYE YAZMIYORUM AZICIK BENİ TANIYASINIZ DİYE YAZIYORUM ÇÜNKİ HAKKIMDA BİRSÜRÜ ASALAK VAR B ENİ KÖTÜLEYENLER BU KİŞİLERE KARŞIN BEN DE AZICIK KENDİMİ ANLATIYORUM İŞTE ..ZATEN BİLENLER BİLİYORLARDA YENİ YETİŞENLER BİLMEZLER BU ASALAKLARA KANARLAR.......................................................ONK.
 
>BEN  HAYATIM BOYUNCA  HİÇBİR KİMSEYE KÖTÜLÜK YAPMADIM..
>BEN HİÇBİR ZAMAN İSPİYONCULUK YAPMADIM ( BANA EN TERS GELEN İŞTİR )
>HİÇBİR KİMSEYİ ŞİKAYET ETMEDİM--BİLAKİS UYARDIM.
> DEFİNECİLİKTE YAKALANAN İÇERİ DÜŞEN KİŞİLERİ TANIDIKLAR TANIMADIKLARIMI  DÜZGÜN ARALIKLARLAN DEVAMLI ZİYARET ETMİŞİM İHTİYAÇLARINI GİDERMİŞİMDİR..
>BİR SÜRÜ GARİBAN MAKİNE ALAMAYAN ARKADAŞLARI MAKİNE SAHİBİ YAPMIŞIMDIR ONLARA HER YOLU GÖSTERMİŞİMDİR..
>3--4 ARKADAŞ AYNI YERDE GEZERKEN MAKİNE BENDE KULAKLIKLI ŞEKİLDE HAKİKİ BİŞİYE RASTLADIĞIMDA BUNU SONRA GELİR TEK BAŞIMA ÇIKARIRIM-I  ASLA YAPMADIM..
> BULUNANIN SATIŞINDAN HİÇBİRZAMAN HİÇBİRİNİ KAYIRMAYIP AYNI EŞİT PAYLAŞILDI
NOT->BENDEKİ  SATIŞLAR DEVAMLI MÜZELERE OLMUŞTUR DIŞARI ZIRNIK VERİLMEMİŞTİR
MİSAL-->>MÜZEYE VERECEĞİMİZ  BİR PARÇA DİYELİMKİ 100 LİRA ONLAR ÖYLE TAKDİR EDİYORLAR  AMA AYNI O PARÇAYA SİMSAR 5 VEYA 10 BİN LİRA DİYORDU  BUNA RAĞMEN ÜLKEMİZ  MÜZESİNE GİTSİN DİYE BU YÜKSEK TEKLİFLERİ  REDDETMİŞİMDİR..
 
>>HER YAZILARIMDA TARİHİ ESERLERİ BOŞUNA TAHRİP ETMEYİN DİYE DEFALARCA SÖYLÜYORUM ŞÖYLE OLUR BÖYLE OLUR ŞU ŞEKİLDE YAPILIR İZAHATLARINLAN SİZLERE VERİYORUM.. BU İŞİN HER DETAYINI SİZLERE ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM..
 
>>DOLANDIRILMAYIN PARANIZ GİTMESİN DİYE DEDEKTÖRLER HAKKINDA SİZLERE DEVAMLI BİLGİ VERİYORUM,, VE BU YÜZDEN HAYATIMI DA HİÇE SAYIYORUM..BU YÜZDEN DE TÜM DİĞER SİTELERDE HER YERDE  BENİ KÖTÜLÜYORLAR BUNLARA DA KANMAYINIZ..
 
 
TÜM DEDEKTÖR SATICILARINA -->> 2.5 SENEDİR BEN DEDEKTÖR SATIŞINA ARACILIK EDİYOR VE TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE DE AYARLAYIP VERİYORUM SATIŞIN SAYISINI BİLEMEM DE
 
V A R M I D I R   D A H A   B E N İ M  V E R D İ Ğ İ M  GARRETT GTİ-2500--- VE DE AC-EURO LARDAN 2. NCİ ELE DÜŞENİ VEYA MEMNUN OLMAYIP TA SATANI  BİR TANE GÖSTEREBİLİRMİSİNİZ SİZLER BUNA BAKIN İLK ÖNCE .. GERİSİNİ BOŞVERİN.............ONK...
 
DEMEKKİ  BEN DÜZGÜN İŞ YAPIYORUM... SÖYLEDİKLERİNİZLEN EN UFAK BİR ALAKAM YOK,
BU DURUM BUNU GÖSTERİYOR..SİZLERE TAVSİYEM  BÖYLE PİS İŞLER YAPACAĞINIZA KENDİNİZE BİR ÇEKİ DÜZEN VERİN VE  MERTÇE HAKİKİ İŞLER YAPIN MİLLETİ ANCAK O ZAMAN KAZANIRSINIZ AKSİ BÖYLE GİDER DURURSUNUZ..
 
BU KİŞİLERİN FELSEFESİ AYNEN ŞÖYLE --->>DENİZLERDE KUM NASIL BİTMESSE TÜRKİYEDE  DE  YENİ SAF DEFİNECİLER BİTMEZ DİYORLAR.. EVET DOĞRUDUR MAALESEF BU DURUM İŞTE BUNLARIN HEDEFLERİ BU İŞE YENİ BAŞLIYAN KİŞİLERDİR BUNLARI BAYAĞI BİR MÜDDET SÖMÜRÜRLER TAKİ O YENİ BAŞLIYANIN AKLI BAŞINA GELENE DEK SONRASI MALÜM TABİİ.....
AMA BİTMİYORKİ  BİRİ UYANIP GİDİYOR YERİNE KAÇ TANESİ GELİYOR.. YENİ GELEN NERDEN BİLECEK BU NACİBABANIN SİTESİNİ  NE ZAMAN ARAYIŞA GEÇİCEK ANCAK O ZAMAN  O ZAMAN DA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUYOR MAALESEF  ARTIK HAKİKİ BİR DEDEKTÖR ALICAK PARASI BİLE KALMIYOR.. GARİPLERİN.. EVET MAALESEF O KADAR ÇOK KİŞİ VARKİ HER GÜN YÜZLERCE KİŞİ SON UMUDUMUZ BU DİYE BU İŞE BAŞLIYOR TABİİ ELİNDEKİNDEN DE HERŞEYİNDEN OLUYOR EYY SATICILAR BİNLERCE KİŞİNİN AHINI ALIYORSUNUZ BUNUN VEBALİ O KADAR ZORKİ HİÇBİRZAMAN ALTINDAN KALKAMAZSSINIZ BENDEN SÖYLEMESİ 3 KURUŞ İÇİN YAKTIĞINIZ KİŞİLER HER GÜN SİZE BEDDUA EDİYOR HAKLARINI HELAL ETMİYORLAR  ÖTEDE NASIL VERECEKSİNİZ BUNLARIN HESABINI..
 
HAYAT ÇOK KISA ZANNETMEYİN UZUN  NE DİYEYİMKİ BAŞKA NE DESEM BİLİYORUM BOŞ..
İŞTE KENDİ KENDİME KONUŞUYORUM  HER NEYSE ARADA BİR DEVAM EDERİM..
 
N A C İ B A B A...osman naci kanat / elektronik yüksek mühendis 1958 DP.....ONK.
 
 
 
 
 
 
 
........................................................................................................NACİBABA.............ONK..
 
 
 
NOT--> BAKALIM BU YAZIYI NE ZAMAN KALDIRTACAKLAR
BUGÜNKİ TARİH           29--9--2015 TİR BU TARİHİ YAZIN BİR KENARA... 


Düzenleyen admin - 29/Eylül 2017/2015 Saat 18:46
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: Bugün
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2028
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran 2017/2016 Saat 18:59
XXXXXXXXXXXXXXXXX33321   yedek  ayrılan sayfadır...
DİKKAT--> BU YAZILARIN TARİHLERİ  ESKİDİR DE İŞTE SİTE HAKLANA HAKLANA YAMALI BOHÇAYA DÖNDÜĞÜNDEN  BAYAĞI ŞEYLERİN  YERİ DE DEĞİŞMİŞ BAYAĞI RESİMLER DE SİLİNMİŞ   BUGÜNKİ TARİH.................7--6--2016  DIR....BUGÜN SİTENİN İŞLERİNE BAKIYORUM  FUZİLİ OLANLAR ÇIKARILACAKTIR  ZATEN  KAPASİTEMİZİ ÇOK AŞMIŞIZ  SERVERDEN  İKAZ GELDİ YA SİTEYİ BÜYÜT YA DA  ESKİ İŞE YARAMAZLARI SİL DENDİ BEN DE  BAŞLADIM HERNEYSE...
 
 
 
NE  OLDU  MAKAMLAR HİÇ SES SEDA YOK HİÇBİRİNİZDEN  NEDEN ACABA  ???????
 
İNSAN BİR İKİ SATIR YAZAR HAL HATIR SORAR O KADAR ÇOK MU MEŞGULSÜNÜZ..
 
BU YAZILANLARA BİR CEVAP BEKLİYORUM
 
 
.................nacibaba....7-6-2016.......onk...
 
 


Düzenleyen admin - 07/Haziran 2017/2016 Saat 19:00
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,406 Saniyede Yüklendi.