Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Akupunktur Cihazıyla Toprağı İndüklemek

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Akupunktur Cihazıyla Toprağı İndüklemek
    Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2008 Saat 21:42
İŞİN ÖZETİ İHLASIN AKUPUNKTUR CİHAZI PİLİN GÜCÜNÜ YANİ 6 VOLTU ALIP 30 BİN VOLTA ÇIKARIYOR  VE BİZ BU VOLTAJI TOPRAĞA YAYIYORUZ, DİĞER BENZERİ ALETLERDE BU ŞEKİLDE BİR VOLTAJ ÜRETİMİ YOK !

Buradaki genel amaç şekli şöyledir (bunun aynısı tarafımdan düşünülüp yapılıp çalıştırılmış ve neticeleri gayet güzel alınmıştır)(bu sistem herhangi bir başka bir yerden alıntı değildir varsa bile herhangi bir yerde rastladıysanız aynı konuya benim çok evvelki paylaşımlarımın devamlarıdır yani bu iş geniş kitlelere dağılmış hatta dünyanın beli yerlerişndeki bir sürü tektekçi tarafından da kullanılmaktadır bunu çıkarış senesi tahminim tam hatırlayamıyacağım  1988+89+90+ilen-95=yılları arasında olması gerek...

İşin şekli />devamlı kendimin gidip te tektekçilik yaptığım çok verimli bir alan vardı bu alanın tam ortalarına gelen bir yerde de çook yaşlı bir çınar ağacı vardı ve ortası da kovuktu bu kovuğa 4 kişi çok rahat sığabilirdik yani anlıyasınız diye bu misali veriyorum ..........
ve bir gün tam çalışırken hava bozdu ben de toparlandım araba da bu çınara 200 metre mesafedelerdi ki allahtan bu şekil oldu  hep ben arabayı bu çınarın altına çekerdim tarla sahibi sürdüğünden gremedimdi ben araca doğru ilerlerken muazzam bir ışık seli oluştu korkunç bir çadırdama sesinlen beraber geriye dönüp bakınca bu çınara yıldırım düştüğünü gördüm ve çınar alev aldı ortalık gündüz gibi oldu ama yağmur yağmadı hafiften bir çiselti yaptı geçti gitti  bu durumda ben yine aramaya başladım ağaç yanıyor ortalık aydınlık derken karış karış yani bir karış ötede hemen yanında onun yanında devamlı para çıkmaya başladı ama evelki aldıklarımdan daha derinlerde başladı bu durum ve 1 saatin içinde bu olay zayıfladı ve 2inci saatin içinde de eski vazyete geri döndü .....

Ben bu işi düşündüm ve tek bir ihtimal toprak şoklanırsa bu maddelerin daha da canlanıp makine sinyallerine daha derinden yakalama olanağı olduğunu düşünüp bu şekildeki tüm bu yüksek gerilim üreten sistemleri tek tek denemiye başladım  ve o yıldırımın yaptığı etkinin aynısını bu ihlasın akapuntur cihazında yakaladım  tek bu iş yapıyordu diğerleri de aynısını üretiyor fakat iş olmuyordu bunun da tek sebebi 50 khz  farkı olduğunu buldum   hatta jeneratörlen bile ceryan verdimdi bir ara keşke vermez olaydım toprak altı yaşayan tüm canlı kendini dişarı attıydı bi sürü bu mahlükatın ölümüne de sebeb olduktu  çünkü ceryan kuwetli bir akımdı bu ise insanı çarpar ama öldürmez hiçbişi yapmıyan zararsız bir akım oluşuyor ihlasınki yani  tek anlıyamadığım  benzerine rastlıyamadığım ve konuda da hiçkimsenin bilgisinin olmadığı bu olay yıldıtrım  milyarlarca volt elektrik bu niye jeneratörün yaptığı tahribatı yapmıyor  sonraları öğrendiğim bişi yıldırımıb akımı gökten yere düşmezmiş aksi yerden çıkarmış bu akım göğe doğru bunu birçok resmi otorite bu şekilde tanımlıyor  tabiki bu alan bizim alanımız olmadığından öylecene kaldıydı tek gerçek ihlasın bu aletinin 2 adet çubuk demiri elektrot olarak kullanıp her yarım saate bir şoklamadan sonra makine ilen toplamıya girmek şeklimiz sadecene buydu  bu tabii yayıldı herkesçe biline4n bir konu haline geldiydi o zamanlar  bütün iş 50 khz frekansında 30 bin voltlan şoklama şeklinde bitiyor iş...

işler aynen şöyle sıralı şekilde yazıyorum sırayı takip et

1>2 tane 50 şer santimlik ince inşaat demiri [ BU DEMİRLERİN ÜSTÜNÜ ZIMPARA İLEN PIRIL PIRIL YAP  VE SIFIR VERNİKLEN VERNİKLE Kİ PAS YAPMASIN İŞİN BİTİNCE EVE GELİNCE DE YIKA KURUT VE TEKRAR VERNİKLE  PAS OLAYINDAN UZAK TUT] ve bunları toprağa sokucan demirin ucuna tahtadan  araba lastik şişirme pompalarının tutacak basma yeri var ya ha onun gibi sap yaptır veya yap
açıklama>> bu demirin ucuna diş açtır 2 tane somun 2 tane de pul  ve bu sapn altına gelen yere kadar önce somunu sıkarak indir aşağıya sonra üstüne pulu koy bunun üstüne de sapı geçir ve yine pul koy ve somunu sık aşağıdan yukardan sık ve sağlama al sapı  çünki toprağa sokmak için çevire çevire yapacağın için bu sapın olması şart diğer ucu da sivrilet iyicene taşta
ikincisini de yap aynı şekilde  her iki demiri de aynı şekilde yapıver  sağlamcana

2>> 2 tane 1mm kalınlığında üstü plastik izoleli kablo  uzunluk 30 cm i geçme 2 tane böyle kablo  ve 4 tane uç oluyor bu uçlara birer krokodil maşa takıyorsun  kıskaç yani   

3>>akapunturun ucundaki lastiklerini çıkar  pilini koy ama bu 9 volt pil bizi yarı yolda bırakır onun için cihazın dışına büyük yuvarlak pillerden 6 adet bir de pillik  o şekilde bir bağlantı ilen çalışma süresini uzatıyoruz

4>>şimdi araziye geldin tektek yeri olucak ve zamanlan üstekileri topladın aşağıda olanlar makinece alamadıkların kaldı  ve bu alamadaklarını canlandırıp hepsini topluyacağız bu yollan  bu tektekçilik yapılan yerin tam ortasına geliyoruz
>>demir çubuğun birini en son radeye gelene dek sokuyoruz toprağa  (not>çok iyi dik vaziyette yapın bu işi)  sonra 2inci çubuğumuzu alıp 1 irinciden 15 santim açığına onu da dik gelicek bir şekilde sokuyoruz bu iş bittikten sonra>>>>>>>>>>>>>
>>2 adet hazırladığımız kabloyu alıyoruz demirlerin en sonu olan vidaya kıskaçlan bir ucunu tutturuyoruz öbür demirin ucuna da 2 inci kablomuzu tutturuyoruz  sonra akapunturun  lastiklerini çıkardığımız uçlarına demirlerden gelen kablo uçlarını birini birine birini de öbürüne kıskaçla tutturuyoruz

5>>ve akapunturun on/off= açma düğmesini açıyoruz   ve demirlere akımın geçip geçmediğini anlamak için de evlerde kullandığımız elektrik kontrol kalemleri vardır ya demirin toprağa kalan kısmına değdirin kontrol kalemini tepesine de parmağınızı koyun kontrol kalemi içi yanarsa o demir çalışıyorsur öbürünü de aynı şekilde kontrol edin varsa ışık o da geçiriyordur ve saatinize bakın tam yarım saat şokluyacaksınız sonra kapatın
DİKKAT>> AKAPUNTUR CİHAZINI TOPRAKTAN 4 PARMAK YUKARI KARTON BİR KUTU ÜSTÜNE KOYUN TOPRAK ÜZERİNDE KESİNLİKLEN BIRAKMAYINIZ   BU KARTON KUTUNUN TAMAMEN KURU OLMASINA DİKKAT EDİNİZ

SONUÇ VE ALINACAK OLAN NETİCELER HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI

Yarım saat bekleyip  akapunturu kapayınız sadecene geri kalan herşey aynen dursun ve makinenizi çıkarın açın adım başı sinyal alıcaksınız yalnız derinlikler 30 cm 40 cm 20 cm gibi olacağından kazma işi size vakit kaybetirecektir 2 arkadaşınız daha olursa yanınızda siz bulup işaretleyin onlar kazssın ve sonra çıkan toprak içinde veya daha çıkmamış şekillerini kontrol edersiniz
bütün işlem bukadardır...
DİKKAT>>BU İŞLEMİN DEVAMLILIĞI 1 SAAT KADARDIR SONRA YAVAŞ YAVAŞ SÖNÜYOR VE ALETLEN ARTIK HİÇBİŞİ ALINAMAZ DURUMA GELİYOR YENİDEN  ŞOKLAYIN YENİDEN 1 SAAT ZAMAN YAPIN KENDİNİZE DEVAMLI BU ŞEKİL ÇALIŞMA İLEN ÇOK ŞEYLER TOPLANIYOR

NOT>>ŞAYET YAPTIĞINIZ İŞTEN HİÇBİR NETİCE ALAMIYORSANIZ AKAPUNTURUN FREKANSI TUTMUYORDUR
ÜZERİNDEKİ ETİKETİNDE  50 VEYA 100 KHZ   İBARESİNİN OLMASINA DİKKAT EDİNİZ  (NOT)= 50 HZ  OLMUYACAKTIR BUNA DİKKAT EDİNİZ (KHZ)  OLARAK OLUCAKTIR

YAPAN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM...O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 30/Ağustos 2017/2008 Saat 21:43
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 12:03
Naci abi selamlar acaba bu konuyla ilgili bir gelişme varmi, bu cihhazı yapıp kullanan arkadaşlar varsa buraya yazsınlar lutfen.Fazlasıyla yara gorulebilecek bir arac bence uzerinde az duruluyor . Saygılar.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 12:04
Naci abi selamlar acaba bu konuyla ilgili bir gelişme varmi, bu cihhazı yapıp kullanan arkadaşlar varsa buraya yazsınlar lutfen.Fazlasıyla yarar gorulebilecek bir arac bence uzerinde az duruluyor . Saygılar.
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 13:20
naci ustam iyi güzelde bu işi uzman bir kişinin yapması kanatimce daha hayırlı olur.
MALUM 30000 VOLT  etkili bir tek tek yapalım derken   maazallah b.......... yoluna götütür insanıı.
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Nisan 2017/2009 Saat 03:13
naci ustam selamlar bu akapunktur cihazı derin gömülerde de iş yapar mı? kullanılabilir mi? hiç deneme şansın oldumu saygılarımlan..

SELAMLAR  SAYGILAR................osman naci kanat....................................................O.N.K.

Ben sadecene tektekçilik işinde bayağı müddet kullandım başka şekillerde denemedim  onu da artık sizler yapıp deneyiniz 

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 20/Nisan 2017/2009 Saat 14:29
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2009 Saat 04:29
teşekkür ederim naci baba
saygılarımlaa;

Bu konuda bir de hakikatten olmuş bir anım var on u da anlatayım burda yeri gelmişken

bizim sivri zekalı defineci arkadaşlar  işte bundan tahmini 30 sene önce  o çok çıkan araziye giderler  bu şoklamanın akapunturlan olduğunu da çok iyi biliyorlar bunlar alttakileri de alırız belki düşüncesi ilen yanlarında 2 kw  lik bir portatif jeneratör götürürler ....

Aynı 50 cm lik 2 çubuk  da yaparlar akapuntura bağlıyacaklarına jeneratör çıkışına bağlarlar akıllılar   ve 2 gün önce de yağmur yağmuş rüzgar da satıhı kurutmuş ama toprak altı ıslak daha  bunu farketmezler  ve çalıştırırlar jenarötörü  2 dakka sonra kendi ayakları altından çarpılma hissi başlar bunlar geri kaçtıkça bu çarpma işi devam eder böyleliklen kaça kaça gelirler asfalta ana yola  aradaki mesafe tahmini 300 metre var  jenaratörün yanına gidemezler ve beklerler tam 4.5 saat sonra benzini bitiyor stop eder sonra başlarlar gitmeye ama yaptıklarına da bin pişman olurlar  her geçtikleri yerde arazide toprak altı yaşayan tüm canlılar kendilerini toprak üstüne atmışlar ama tabi hepsi ölü binlercene karınca +yılan+tarla faresi+kirpi+tüm mahlükatı katlederler 4 de o cuma camiye doğru cuma sonrası otururlar 99 defa tövbe bağışlanmayı dilerler çok üzüldülerdi ve bunca sene geçmesine rağmen her muhabbet içinde bu olay geçer...........

ŞİMDİ AKAPUNTUR DA BÖYLE BİR İŞLERE YOL AÇIYORMU SORUSU  AKILLARA GELEBİLİR
CEVABI HAYIRDIR  ÇÜNKİ
Bu cihazlan tamam 30.000 volta yakın bir akım üretiliyor ama ölü bir akımdır  ceryan gibi tesirli kesinliklen değildir yaptığı iş toprak içinde gidebildiği kadar  titreşim yaratmak yani 50 khz lik  bir ses dalgasını yaymak  madenler de bu frekansa duyarlı olduğundan  zaten dedektörün çalışma frekansı ilkesi de aynı şeyin üzerine kuruludur  madenler bu frekansı büyük bir iştahlan üstlerine çekerler  ve o madende bir canlanma olur  diyelim ki o maden 2 parmak kadar bir  sinyali varsa  bu şekillen oluyor 2 karışa kadar bir sinyal üretebiliyor  ve makinenin alttakini görmedikleri ulaşamadıkları bu yollan yakalanmış oluyor  bu sinyali yarım saat verip kesip hemen dedektörlen griliyor  ama adım atamassın her bir karış boyunda sinyal sinyallerin içinde sinyaller birbirlerine karışıyor hangisini alıcam çıkarıcam diye bakıyorsun öyle bir kaç kazıcı olursa iyi oluyor yarım saat sonra durup bir yarım saat daha şoklamak gerek bu böyle sürüp gidiyor  ama yorgunluğu çok  yani yarım saate 2 adım yeri geçemessiniz kazmaktan

NOT> AKAPUNTURUN ÇIKIŞINI KAZAYLEN ELLESENİZ BİLE BİR ÇARPILMA HİSSEDERSİNİZ  BAŞKA HİÇBİŞİ OLMAZ YANİ ÖLDÜRÜCÜ DEĞİLDİR  ÇOK YORULUNCA BİR İKİ ELLERDİK KOLLARDAKİ TÜM YORGUNLUĞU ANINDA YOK EDİYOR  DOPINK YAPIYOR VUCUDA  TUTABİLİRSENİZ TABİİ  ALIŞINCA HEP TUTARSINIZ HİÇ ÇRKİNMEDEN  HER NEYSE ŞİMDİLİK BU KADAR............

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 21/Nisan 2017/2009 Saat 06:56
Yukarı Dön
definereisi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı definereisi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2009 Saat 14:39
bu akapuntur cihazı nasıl bişey ben hayatımda hic görmedim pahalı bişeymi nerden tedarik edilir
RTGFGFD DFEFEF
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Nisan 2017/2009 Saat 17:29

DEFİNEREİSİ  //>KODLU ARKADAŞA CEVABEN............................................................O.N.K.....

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR........

BU ALET UFACIK  EN UFAK CİNSTEN BİR SAÇ KURUTMA EBADINDA  KİMİ 4 KALEM PİLLE KİMİ 9 VOLT TEK BİR  PİLLE ÇALIŞIYOR  VE UÇ NOKTASINDA 2 ADET LASTİK BAŞLI DOKUNMA UCU MEVCUT BU LASTİKLERİN ALTINDAKİ  MADENİ DOKUNMA UÇLARINDA AŞAĞI YUKARI  30.000 VOLTLUK BİR GERİLİM  MEVCUT  ÜSTÜ LASTİKLEN KAPLI OLDUĞU İÇİN İNSANIN VUCUDUNDAKİ HERHANGİ BİR YERİNDEKİ AĞRININ ÜZERİNDE BU  UÇLARI DAİRESEL BİR ŞEKİLDE OVULARAK YAPILAN HAREKETLER SONUCUNDA AĞRI GEÇİYORMUŞ  BU CİHAZIN ÖZELLİĞİ BU BUNDAN YAKLAŞIK 30 SENE ÖNCE ÇIKTI 1 SENE İÇİNDE DE YOKOLDU KALKTI PİYASADAN  NİYE KALKTI KİMSE BİR NETİCE ALAMADI ONDAN  ...................

BENİM ELİMDE DE BİR SÜRÜ BİRİKTİ BUNLARDAN GETİREN BIRAKTI AL NE YAPARSAN YAP DİYE   O ZAMAN DA  ELEKTRONİK TAMİR İŞLERİ İÇİN DÜKKANIM VAR TABİİ  DÜŞÜNDÜM TAŞINDIM BUNLARDAN NE OLUR NE YAPILIR DİYE AKLIMA BU FİKİR GELDİ  VE BİR DENEYİLİM DEDİM UĞRAŞTIM ÖYLE BÖYLE DERKEN SON ŞEKLİ ÇIKTI MEYDANA  VE ÇOK OLUMLU SONUÇLAR ALDIK O ZAMANDA  OLAY BUDUR ŞİMDİLERİ YOK ARTIK  BU CİHAZLAR  KİMİN ELİNDE KIYIDA KÖŞEDE SAĞLAMI KALMIŞSSA ONLAR OLUR ...

DİKKAT >>BUNLARIN ÇOK ÇEŞİTLİLERİ O ZAMANLARDA ÇIKTI SADECENE   ( İHLASIN  )  ÇIKARDIKLARI UYGUNDUR  DİĞER MODELER VE MARKALAR DEĞİLDİR  SEBEBİ DE  [ 50 KHZ ] İHLASINKİ BU UYGUNDUR DİĞERLERİNDE  50 HZ   YAZAR BUNLAR OLMAZ......

ŞU ANKİ TEK ÇÖZÜM YOLU BENİM ŞU SIRALAR VAKTİM YOKTUR BUNLAN UĞRAŞMIYA  HERHANGİ MERAKLI BİR ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞ BUNU YAPABİLİR YAPILMASI DA ŞÖYLEDİR

UFAK 2 LAMBALI FLORESENT LAMBA  (IŞILDAK ) TABİRLİ OLANDAN
BUNUN KARTINI İÇİNDEN BAĞLANTILARININ DA ŞEMASINI ÇIKARARAKTAN SÖKÜN ALIN  AYRI BİR KUTU İÇİNE  ÇALIŞICAK ŞEKİLDE MONTE EDİNİZ  LAMBA UÇLARINA GİDEN  UÇLARI  KUTU DIŞINA  ALINIZ   BU UÇLAR 2 ADET 50 CM  DEMİR ÇUBUKLARA BAĞLANICAKTIR  VE BU DEVRENİN  TRAFOYA SÜREN GÜÇ TR SİNİN BEYSİNE BİR CAPASİTE KONDANSÖTÖRÜ İLEN  BU KONDANSÖTÖR YÜKSEK VOLTAJLI OLUCAKTIR BU NOKTAYA 150 KHZ LIK  BİR SİNYAL SÜRMENİZ HALİNDE BU İŞ OLUCAKTIR  BU SİNYAL UZUN DALGA BANTI RADYO FREKANSININ ALT SINIRINDAKİ BÖLÜMDÜR..

SAYGILARIMLAN ...........................OSMAN NACİ KANAT.........................................O.N.K......
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
definereisi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı definereisi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2009 Saat 06:15
naci ustam sen satıyor musun ben elektronikten fazla anlamıyorum elinde fazla varsa verebilir misin

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...................................................................O.N.K..

Bunlar artık yok bak bir üsteki yazıyı iyicene bir okuyuver  kimin elinde kıyıda köşede kalmışssa sadecene ihlasınkiler olucak diğerleri olmuyor   bulunursa olur  ben de yoktur

SAYGILARIMLAN..............................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 03/Mayıs 2017/2009 Saat 10:04
RTGFGFD DFEFEF
Yukarı Dön
çubukçu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı çubukçu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ekim 2017/2009 Saat 15:27

Bu ihlas akupunktur cihazından bir ara bizde almıştık. Yaklaşık 20 cm uzunluğunda, 7cm genişliğinde bir şeydi. Ağrıyan yerinize deydirdiğiniz zaman o bölgeye masaj yapardı. 9 volt pille çalışıyordu. Galiba 3 kademeliydi. O dönemde çok meşhurdu. Ama hala duruyormu hatırlıyamıyorum. Belki bir köşede unutmuşuzdur. Bu gün ilk işim o cihazı aramak olacak.

Düzenleyen çubukçu - 14/Ekim 2017/2009 Saat 15:30
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50