Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Mxt / Mxt Pro / Mxt 300
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

WHİTES--PRİZM III DEDEKTÖR

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: WHİTES--PRİZM III DEDEKTÖR
    Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2009 Saat 21:52

PRIZM----III ..........WHİTES  ELECTRONIC   DEDECTÖRS...............................................O.N.K...

Bu dedektörden ve bu gruptan bana şimdiye kadar hiç gelmedi zaten ben de üstünde hiç durmadım bunların bana çocuk oyuncağı gibi geliyordu   15 gün önce sıfır yeni birtane satılması amacıylen bana yollandı   ve araziye diğer makineleri götürürken bunu da götürdüm  ve oyuncak olmadığını test ederken anladım şimdiye dek de bunların hakkında yazmadığım için de çok pişman oldum

BANA GELEN PRIZM---III    TİPİ İDİ   VE TEST SONUÇLARINI AŞAĞIDA GÖRÜCEKSİNİZ ABARTISIZDIR

ÜZERİNDEKİ BAŞLIK AYNI DFX=300 LERİNKİ EBADINDA VE BENZERİ DİR  BÜYÜK BAŞLIKLI
2 ADET 9 VOLT PİLLEN ÇALIŞIYOR
VE TOPRAK  HAVA AYARI YOK KENDİNDEN UYUM SAĞLIYOR OTOMATİK YAPIYOR
BİR EKRANI VAR DİGİTAL
SES      SES TONLU
KULAKLIK ÇIKIŞI MEVCUT
EBADI UFAK SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ  VE ÇOK HAFİF
KONTROL PANELİ ÜSTÜ ÇOK SADE VE ÇOK BASİT

>>>ALL METALDE   1  GAZ TENEKESİNİ BENİM TEST  YERİMDE 1.80  DEN FARKETMİŞTİR
 GÖMÜLER MERDİVEN BASAMAĞI ŞEKLİNDE SIFIRDAN 6 METREYE KADAR İNMEKTEDİR TOPRAK TEMİZDİR VE BU TEST  GÖMÜLERİ 38 SENELİKTİR  TENEKELER TAMAMEN GRESLENMİŞ VE NAYLONLANMIŞTIR ŞU AN PAS YOKTUR  ÜZERLERİNDE ..

VE BEN BU İŞE RESMEN ŞAŞIRDIM  BÖYLESİNE BASİT BİR MAKİNEDEN BÖYLE BİR DURUM HAYRET VERİCİ BİRŞEYDİR

BİR TOPLU İĞNEYİ FARKEDİYOR V E AYIRIM ÇOK GÜZEL NE DERSE O ÇIKMAKTADIR

YANİ BAŞLANGIÇ CİHAZI OLARAK ALINIR VE KULLANILIR  ACEMİLİK DEVRE SAFHALARINDA BU CİHAZ KİŞİYİ EĞİTİR  FİATLARI DA ÇO UCUZDUR   600--700 TL CİVARLARINDA  U.S.A   LARI  AVRUPA İNGİLİZ  ALMAN  MONTAJLARI  400 TL CİVARI İMİŞ

DİKKAT---DİKKAT >>>BU YAZIMDAN SONRA  BUNU OKUYAN SATICILAR FİAT ARTIRMA CİHETİNE GİDERLERSE YUKARDAKİ FİATLARDAN FAZLASINA SATANLARDAN  MAL ALMAYINIZ FIRSATÇILARIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEYİNİZ   İTİBAR BİLE ETMEYİNİZ....................O.N.K....

dede
dededededede
dededede 

dededededede

DİKKAT>>>BU SON GÜNLERDE (PRIZM  III ) VE DİĞER MODELLERİNDE  BURAYA ARIZA ŞEKLİNDE GELMEKTE VE BAKILDIĞINDA DA İLK GÖZE ÇARPAN DURUM  BU 2 TANE 9 VOLT PİLİN  18  VOLT OLDUĞU SANILIP DIŞTAN DİREKT BIRAKIN 18 İ 2X12 VOLT AKÜYÜ BİRLEŞTİRİP 24 VOLT BİLE VERİLDİĞİ GÖRÜLMÜŞTÜR VE TÜM KART EKRAN GİTMİŞTİR YANİ YENİSİNİ ALICAK KİM BU ŞEKİL YAPIYORSA

BAZILARI DA  AYRI AYRI YUVAYA 12 VOLT ÖTE TARAFA DA 12 VOLT  VEREREKTEN HALLEDİLMİŞ OLDUĞU DA GÖRÜLMEKTE

ARKADAŞLAR BAKINIZ BUNLARIN İÇİ YAPISI MİKROİŞLEMCİLİ DEVRELER VE  3 VOLTLAN ÇALIŞIR TÜM KART SADECENE GÖNDERME VE ANFİ SES KISMI 9 VOLTLARDA DIR
YANİ 9 VOLT PİLİN BİRİ SADECENE ANFİ KISMINI ÇALIŞTIRIYOR DİĞER 9 VOLT DA OSC LERİ RX--TX KISIMLARI İÇİNDİR
VE 9VOLT BİR PİLİN EN FAZLA VERDİĞİ GÜÇ OLARAK 200 MA YI GEÇMEZ BAKIN NE KADAR DÜŞÜK BİR AMPERLEN ÇALIŞIYOR  SİZ VERİYORSUNUZ 4 AMPER   YANİ 4000 MA  ARADAKİ FARKI GÖREBİLİYORMUSUNUZ   200 MA NERDE   4000 MA NERDE
CİHAZLARINI ÖLDÜRÜP YENİDEN ALMAK İSTEYEN LER DEVAM ETSİNLER
HER ZAMAN EN BAŞ SÖYLEDİĞİM UNSUR (DIŞARDAN KESİNLİKLEN CİHAZA AKIM VERMEYİNİZ)
DİYORUM GENE DE YAPIYORSUNUZ  SONUÇ SİZİN PARANIZ HEBA OLMAKTA  İLK ÖNCE BUNU DÜŞÜNÜN  VE SAKIN BÖYLE BİŞİLER YAPMAYINIZ

2.CİSİ BAŞLIK UÇLARI SOCKET İÇİNDEN KOPARSA  AŞAĞIDA BAĞLANTI ŞEKİL VE ŞEMASINI VERİYORUM ONA GÖRE BAĞLANTILARI LEHİMLETİRSİNİZ ..........................................ONK...

dede                                       
dede 

YUKARDA  4 ADET RESİMLERİNİ GÖRDÜĞÜNÜZ CİHAZDIR   PRİZM---III

EN SON RESİM  EKRANI KOMPLE GÖSTEREN ÜZERİNDEN ANLATIMI   KULLANIMI  TAVSİYELER

1> ALETİ KOMPLE KURUNUZ
2>2X 9 VOLT PİLLERİ TAKINIZ
3>VE  ON/OFF > BASINIZ
4> ORTADAKİ TUŞLAN  AYIRIMA ALINIZ /TEKRAR BASIMDA ALL METALE GEÇER
5> ( DISC )= YAZAN YUKARI OKLU TUŞA 2 KEZ BASIN EKRANDA YUVARLAK 2 DAİRE OLACAK ŞEKİLDE BIRAKINIZ  YANİ ÇİVİ RESMİNİ DEMİRİ İSTEMİYORUZ Bİ DE ONUN BİR İLERSİ OLAN  FOIL  İŞE YARAMAZ MADDELER İ İSTEMİYORUZ DİĞERLERİ AÇIK OLUCAKTIR
6> ( SENS)= İ SONA KADAR AÇIN
7>KULAKLIĞI MUHAKKAK TAKIN Kİ DERİNİ DUYASINIZ

EVET HEPSİ BU KADARDIR ARAMIYA BAŞLIYABİLİRSİNİZ
KOLAY GELSİN

.................................................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 08/ocak 2017/2010 Saat 19:35
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
define2682 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Eylül 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı define2682 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Nisan 2017/2009 Saat 14:06
selamun aleykum naci ustam bhasettiğin PRIZM---III   ü nerden alablirim kullanımı kolay fiyatıta uygun amatör biri olarak başlangıç için iyimidir

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.................................................................O.N.K....

HER YERDE VAR  NERDEN İSTERSEN ALABİLİRSİN FİATLARI DA O ÇERÇEVEDE  VE BAYAĞI İYİ BİR ALET  KULLANIMI DA ÇOK BASİTTİR   ARAZİYE GİDİNCE YANINA MUHAKKAK SURETTE YEDEK 9 VOLT PİL DE BULUNDUR  NE OLUR NE OLMAZ ...HEPSİ BU ZATEN YAZIYOR GERİSİ YUKARDA

SAYGILARIMLAN.....................OSMAN NACİ KANAT..................................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 10/Nisan 2017/2009 Saat 09:54
HAKKIN yanındayız HAKTAN ayrılmayanlarlayız
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2009 Saat 15:33
selamun aleykum usta. prizm 3e internet reklamında 8 inch derinlikte uygun arama yapılabiliyor diye yazmış siteler. 8 inch yaklaşık 20cm yapıyor ama sen 160 cm diyosun . pek anlayamadık aradaki farklı ne dersin

ARKADAŞ MERHABA ............................OSMAN NACİ KANAT.......................................O.N.K....

ALL METAL KISIMINDA  BİR GAZ TENEKESİNİ  160 CM DEN FARKEDİYOR   BENİM BU MARKAYLE FİRMASINLAN HERHANGİ BİŞİM YOKKİ ZATEN OLAMAZ  BEN DE OLMAZ DEDİM AMA OLUYOR DEFALARCANA YAPTIM TESTİ  BEN ZATEN BUNLARA OYUNCAK GÖZÜNLEN BAKARDIM EVVELDEN  ELİME GELDİ BİR TANE SATILIK O GÜN DE DİĞER ALETLERLEN  TEST YERİME GİDERKEN BUNU DA GÖTÜRDÜM  DURUM BUDUR  SEN AYIRIMLI OLARAK Kİ GÖRÜŞÜNÜ YANSITIYORSUN    18 CM FİLAN DA GEÇİYOR  MADDE BÜYÜDÜKÇE DERİNLİK DE ARTIYOR  BEN YAZILANLARA HATTA FABRİKASI DESE İNANMAM ÇÜNKÜ ARADA ÇOK BÜYÜK YANILGILAR OLUYOR

2.Cİ UNSUR DA BAŞLIK BÜYÜK ÜSTÜNDEKİ  BUNLARIN BAŞLIKLARI UFAKTIR AYNI DFX=300  TÜRÜ  VE GÖRÜNÜMÜ DE BÜYÜKLÜĞÜ DE AYNI BAŞLIĞI VAR  OLAY BURDAN KAYNAKLANIYOR

NOT> KENDİ UFAK OLAN BAŞLIĞINLAN AYNI TENEKEYİ  90  İLEN 100 CM DEN FARK EDİYOR

BENİM TEST YERİ 38 SENELİKTİR KENDİME AİT 5 DÖNÜMLÜK ÇOK TEMİZ TOPRAKLI BİR YER ETRAFI ÇİTLEN ÇEVRİLİ  BİR DE KULÜBEM VAR ORDA GECELEMEK İÇİN
BURDAKİ GÖMÜLER AYNI MERDİVEN BASAMAĞI GİBİ BAŞTAN BİR TENEKE  50 CM DEN BAŞLAR SONRAKİ TENEKE 100 CM DE SONRAKİ. 150 CM SONRAKİ 200 --250---300--350---400--450--500--550--600---SONDUR  ARALARI DA 2 ŞER METREDİR DÜZ SIRADIR   VE TÜMÜ GRESLİ VE ÜSTLERİ NAYLONLAN KAPLI   BUGÜN BİLE PIRIL PIRILDIR PAS YOKTUR 

DİĞER GÖMÜLER DE AYNIDIR   BİR SIRA DEMİRİMSİ TÜR
BİR SIRA ÇÖPLÜK MADDELERİ
BİR SIRA  SARI
BİR SIRA -------------------------
BİR SIRA KURŞUN
BİR SIRAKALAY
BİR SIRA  BAKIRLAR
BİR SIRA BRONZLAR
BİR SIRA GÜMÜŞLER
BİR SIRA DA İNCE TENEKEMSİ  GENİŞ AĞIZLI MADDELER  DAHA DA VARDIRDA BUKADAR YETERLİDİR HERHALDE BİLGİ İÇİN

BU YERİ DİZAYN ETMEM AŞAĞI YUKARI BİR SENEMİ ALDIYDI  ..................................O.N.K..

ZATEN BURDA TEZGAHTAKİ TESTLERDE ALETSEL VERİLER DE DOĞRULUYOR  FAKAT BEN NE OLUR NE OLMAZ DİYE TOPRAK TESTİNİ DE MUHAKKAK SURETTE YAPARIM
KEYFİYET SİZLERİNDEİR

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 14/Nisan 2017/2009 Saat 00:13
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2009 Saat 15:45
arkadaşım yannılmıyorsam naci usta hava deyerlerini vermiş size toprak altı deyil

YUKARDAKİ YAZIYI SEN DE BİR OKUYUVER TAMAMİYLEN TOPRAK İÇİDİR  VE NE ALINMIŞSSA O YAZILMIŞTIR    ARADAKİ FARKI YARATAN  UNSUR  PERFONMAS BAŞLIĞI DENİLEN BÜYÜK BAŞLIKTIR  YOKSA KENDİ BAŞLIĞINLAN  BEN BURDA POLEMİĞE BİLE GİRMEM 

DİKKAT EDİLECEK OLURSA İLK YAZIDA  BAŞLIĞIN BÜYÜK OLDUĞUNDAN ZATEN BAHSEDİYORUM  OKURKEN DİKKAT EDİNİZ VE  ELEŞTİRİLERİNİZİ YAPARKEN BUNLARI DA İLK ÖNCE DİKKATE ALINIZ  ÖNCE BİR DÜŞÜNÜNÜZ  BU YAŞTA BENİ YALANCI YAPMAYANIZ  YUKARDAKİ ARKADAŞADIR BU SÖZLERİM SANA DEĞİL ÜSTÜNE ALINMA

HEM SONRA NE MENFAATİM VARKİ BASİT BİR CİHAZ FİATI UCUZ YANİ BENİM BUNDAN HİÇBİR ÇIKARIM YOKKİ  ZATEN OLAMAZDA NEYSE BEN ONU YAZARIM  İSTEYEN İNANIR İSTEMİYEN DE İNANMAZ   ALIRSIN Bİ TANE BÜYÜK BAŞLIKLISINDAN BAKARSIN ALIYORMU ALMIYORMU SONRA KONUŞURUZ

BU CİHAZI İTALYADAN TIRCI GETİRİYOR BU ÜZERİNDEKİ BAŞLIKTAN BEN BURDA GÖRMEDİM AMA GETİRDİLERSE O AYRI KONU ONA BİŞİ DİYEMEM

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT.........................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 14/Nisan 2017/2009 Saat 00:25
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2009 Saat 07:07
selamın aleyküm naci usta ben sana yalan sölüosun demedim ki patron sadece satan dedektör firmaları bu derinlikleri vermiş dedim sana sadece bu işlerde bilgili olduğun için fikrini sordum ama sen kalkıpta böyle polemik yaratacaksan bir daha sormam naci ustam çünkü ben d3dektörü satan firmanın değil senin fikirlerini önemsiyorum hatta sende iki kere çubuk bile aldık hatırlarsan neyse saygılarımla.....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2009 Saat 14:22

TÜM ARKADAŞLARA DUYURUDUR..................................................................................O.N.K...

MEVZUYU VE BUNA BENZER OLAN ŞEYLERİ UZATMIYALIM .... OLMUŞ BİTMİŞ GEÇMİŞ  GELECEĞE YARINA BAKALIM  DEŞELEMEK KİMSEYE YARAMAZ KİRLİLİK YARATIR

SAYGILARIMLAN...............................OSMAN NACİ KANAT............................................O.N.K...
Yukarı Dön
yalniz_guvercin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 20
  Alıntı yalniz_guvercin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2009 Saat 15:48
sanırım doğru tercih yaptım.. ve bugün bende bir tane sıfır prizm ıv aldım. inş. hayırlı olur... saygılarımla....
Yukarı Dön
yalniz_guvercin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 20
  Alıntı yalniz_guvercin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2009 Saat 13:52
dedektör tercihi konusunda kafam çok karışıktı. ace 250 ile whites prizm arasında tercih yapmakta zorlanıyordum. sonuçta Naci Baba'nın bu yazısına rastladım. kendisini şahsen tanımam ama internette adı epey sık geçiyor ve biçoklarının fikrine başvurduğunu gördüm. ve daha öncede yazdığım gibi bir tane prizm 4 sahibi oldum. prizmlerde kafa karıştıran nokta derinliğin 8 inç (20 cm) olarak yazması... yalnız bu mesafe görüğü maksimum derinlik değil maksimum derinlik bilgisi... test ederken 30 cm ye bir cisim gömdüğünüzde derinlik ikonu sona dayanır ve makina ötmeye devam eder.. işte böylesi durumlarda hedefin 20 cm den derinde olduğunu anlarız... bu tercihi yapmamda fikir verdiği için Naci Usta'ya teşekkürler... Saygılarımla...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mayıs 2017/2009 Saat 05:48
TÜM ARKADAŞLARA SAYGILAR......................OSMAN NACİ KANAT....................................O.N.K.

TÜM MAKİNE SAHİPLERİNE ELLERİNDEKİLER NE MARKA NE MODEL OLURSA OLSUN>>>>>>>

EVET HEPSİNDE BİR DERİNLİK VERİSİ VERİLMİŞTİR AMA BU SADECENE TEKTEKÇİLİK İÇİN GEÇERLİDİR VE KUWETLİ AYIRIMI KAPSAR  BUNDAKİ AMAÇ TA
BİR TOPLU İĞNENİN BAŞI  TEKTEKTE BAZ ALINIR MAKİNEYİ BİR MASAYA  YATIRIRSIN ETRAFINDA METAL CİSİMLER OLMUYACAK ŞEKİLDE  VE ((AYIRIMSIZ ))OLARAK BU İĞNE YAKLAŞTIRILIP BAŞLIK İLEN İĞNE ARASI MESAFE ÖLÇÜLÜR  ORTAYA ÇIKAN SONUÇ ŞÖYLEDİR

EN UFAK BİR PARA  MADENİ NE OLURSA OLSUN  (MIKNATISIN TUTMADIĞI BİR MADDE TÜRÜDÜR BAHSİ GEÇEN MADDELER)
BU MADDEYİ İĞNENİN ALGILADIĞI MESAFE VEYA DAHA FAZLACA DA OLABİLİR MAKİNELERE GÖRE FARK VARDIR   VE  (  AYIRIMLI KISIM İÇİNDE ALGILAMALIDIR )  BUNU YAPIYORSA O MAKİNE İYİDİR  BU MADDENİN EN UFAK EBADI KLASİK GEÇERLİLİĞİ  BİR SİGARA FİLTRESİNİN YARISI EBADI OLAN ELEKTRON TÜRLERİDİR .........................................................O.N.K.......

ŞU KAİDEYİ HİÇBİRİNİZ UNUTMAYIN VE AKLINIZDAN ÇIKARMAYINIZ

MAKİNELERİN HEPSİNDEKİ GEÇERLİ TEK KURAL TEK KANUN VARDIR BU DA MADDE UFALDIKÇA DERİNLİK AZALIR MADDE BÜYÜDÜKÇE DE DERİNLİK ARTAR

MADDENİN DEMİR OLMASI  ALL METALDE AYIRIMSIZ OLARAKTAN  HER MAKİNE GRUBUNDA EN DERİNDEN ALGILANAN MADDE TÜRÜDÜR BURDA DERİNLİK HESABI  BU MADDENİN BÜYÜKLÜĞÜNE BAĞLIDIR

MADDENİN ALTIN OLMASI  AYIRIM İÇİNDE AYIRIMSIZ EN ZOR YAKALANAN TESPİT EDİLEN MADDE TÜRÜDÜR  DERİNDEN ALGILAMA VE TESPİTLERDE   VE BİR ARADA DURAN YÜZLERCE ALTIN BİR PARA KİŞİYİ ÇOK YANILTABİLİR  ÇÜNKİ EMİCİLİĞİ EN AZ OLAN MADDEDİR ALTIN
AYNI DERİNLİKTEKİ BİR DEMİRE ÇOK CANLI BİR SİNYAL ALINIRKEN AYNI DERİNLİKTEKİ  ALTINA ZOR SİNYAL ALINIR VE KİŞİYİ TEREDDÜTE DÜŞÜREBİLİR  ÇÜNKİ GELEN SİNYALİN %70---80  Nİ EMER GERİYE AZ BİR ŞEY KALIR  BU DA SİNYALİN KÜÇÜLMESİNE VE SESİN AZALMASINA SEBEBİYET VERİR

PRATİK SONUÇ ALINMASI DA ŞU ŞEKİLDE OLUR TOPLU ŞEKİLDEKİ ALTININ  SİNYALİ ZAYIF SES FAKAT BUNA PARELLEL OLARAKTAN DA GENİŞ BİR YÜZEYSEL DAİREMSİ KAYBOLMUYAN BİR SİNYAL TÜRÜDÜR
AYNI YUKARDAKİ FAKTÖRDEKİ BİR DEMİRDE İSE KULAKLARINIZI PATLATAN BİR SES ÜRER  BUNUN SEBEBİ DE DEMİRİN EMİCİLİĞİ OLMAMASI VE GELDİĞİ GİBİ DAHA ŞİDDETLİ BÜYÜYEN BİR SİNYALİN ORTAYA ÇIKMASIDIR

VE DEMİR KÜTLESİ İLEN ALTIN KÜTLESİ ARASINDAKİ BU  FARKKI BU ŞEKİLDE BULABİLİRİZ AZ DİKKAT VE SAĞLAM BİR SONUÇ

SAYGILARIMLAN...........................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K...
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Mayıs 2017/2009 Saat 19:36
Slm arkadaslar  whites prizm 3 serisi almak icin akcay dedektörü aradim ve sordum  whites prizm 3 dedektör elımızde yok ama fıyatına bakayım dedi ve 2000 tl olur dedi sakin bu sekılde seylere  itibar etmeyeniz  naci babamin  gondermıs oldukları fıyatlari veriyorum kendısınden alıntıdır

PRİZM  III  VE SERİLERİ ORİJİNAL U.S.A   LAR 700 TL  FAZLASI SAKIN  FİATI BU
**     **              ***     AVRUPA MONTAJLARI DA   400 TL  500 TL   600 TL

FİATLAR BUNLAR FAZLASINI SAKIN VERİP TE ALMAYINIZ

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K..

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50