Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

whites eagle 2 sl

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dr_arkeolog Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı dr_arkeolog Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: whites eagle 2 sl
    Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2009 Saat 05:47
 naci amcandan almış olduğum eagle 2 sl cihaz satılıktır naci amcadan gecen ay almıştım satmamın tek sebebi maddi sıkışıklık. cihazı naci babaya sorabilirsiniz  gereken tüm yüklemelerini ve ayarlarını kendisi yapmıştır . alacak kişi isterse naci babaya gönderebilirim
Yukarı Dön
dr_arkeolog Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı dr_arkeolog Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mayıs 2017/2009 Saat 09:18

arkadaşlar hiç kise sahip çıkmadı isteyn yokmu

Düzenleyen nacibaba - 18/Mayıs 2017/2009 Saat 17:22
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Mayıs 2017/2009 Saat 15:30
selamlar ve saygılar Naci Bey sonunda bir makine alabildim.size makine ile ilgili bir ik ihusus soracağım makina düzgün çalışıyor markası whites eagle sl siyah kutulu fakat şarjı 10 dakikada bitiyor bu makineler genelde böyle midir?yoksa bendekinin bataryası mı bozuk?Bir de şunu merak ediyorum sitenizden eksinin tamamını silmeyi artı 15 den yukarısını bırakmayı öğrenip uyguladım olmadı Aşağı oklu edit tuşuna bir kez basıp00 çıknca basılı tutarak mı  gelinecek95 e sonra  learn recjekt tuşuna basarak mı silinecek tarif ederseniz çok memnun olurum  şunu merak diyorum sizden daha önce çubuk almiştım bu makine senin çubuklarınla beraber iş yapar mı yani yeterli mi Son olarak da arzide çubuk tespiti yaptığım yere makineyi tuttum numara yazmadan çekti. PP ile arama ypmiştım.bunun anlamı nedir cevabınızı sabırsılzkla bekliyorum
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Mayıs 2017/2009 Saat 17:14

KARABEY //>KODLU ARKADAŞA CEVABEN...................................................................O.N.K...

ARKADAŞIM  MAKİNELER KISMINA GİR ORDA BUL AEGLE  II   YAZAN YERE GİR ELİNİZDEKİ MAKİNENİN TÜM NESİNİ İSTİYORSANIZ YAZILI BİLGİSİ VARDIR  ORASINI BİR İNCELEYİNİZ

BATARYASI ŞARJLI TİPSE ARTIK ONUN ÖMRÜ BİTMİŞTİR  O KUTUNUN İÇİNE YENİSİNİN YAPILIP KONMASI GEREKİR  BUNU YAPTIRINIZ
BU BATARYANIN ŞARZ CİHAZI ORİJİNAL KENDİ MALI MI YOKSA UYDURMA BİRŞEY Mİ TAKMIŞLAR BU ADAPTÖRDEN DE OLABİLİR BUNLARI BENİM GÖRMEDEN İNCELEMEDEN BİŞİ DİYEMEM KİMSE DE DİYEMEZ   ÖLÇÜLMESİ LAZIM  BAKILMASI LAZIM SONRA KONUŞULUR

KENDİ ŞARZ CİHAZLARINDA WHİTES  DİYE YAZAR 6VOLT  500MA   İBARELERİ OLMASI LAZIM ÜZERİNDE BUNLAR YOKSA O UYDURMADIR

BATARYA KUTUSU İÇİNDE YAYLARI PİLLERİN BAŞLARI DURUYORSA 4 TANE YÜKSEK AMPERLİ ŞARZLI PİL ALIN İÇİNE TAKIN KAPAĞINI DA KAPATIN AYRICA 4 Lİ ORTA BOY ŞARZINI YAPAN BİR ADAPTÖR ALIN BATARYALAR BİTİNCE AZALINCA KUTUDAN ÇIKARIP BU ŞARZ CİHAZINA TAKIN ŞARZ EDİNİZ BÖYLE DE OLUR  AMA BATARYA KUTUSU İÇİNDE PİL YAYALARI BAŞLARI YOKSA  KOMPLİKE BİR YAPIDAYSA  AYNI ÇIKANIN ŞEKLİNDE BİR ELEKTRONİKÇİDE YAPTIRINIZ ///>DİKKAT>> YALNIZ +  ARTI VE EKSİ KUTUPLARI CİHAZIN KARŞILIKLARINA DOĞRU GELİCEK ŞEKİLDE YAPILMASI GEREKİR BUNA ÇOK DİKKAT ETSİNLER HERHANGİ BİR TERS KUTUP BAĞLAMASINDA ALETİNİZ BOZULACAKTIR UNUTMAYINIZ

NOT>>ÇUBUKLAN BERABER ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ ZATEN MAKİNE VE ÇUBUK BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN UNSURLARDIR ....
SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT.........................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 18/Mayıs 2017/2009 Saat 17:16
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mayıs 2017/2009 Saat 11:26
selam ve saygılar naci bey .Cevaplarınızı okudum çok sağolun.Yalnız makinenin PP de iken ayrım açık veya kapalı farketmiyor,numara yazmadan ötmesi ne anlama geliyor.Onu da açıklrsanıiz memnun olurum  tekrar aygılar
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 06:09
Tekrar selam ve saygılar Naci Bey Yukarıda sormuş olduğum sorunun cevabını alamadım .Şöyle demiştim:Cihaz PP de iken ayrım düğmesi de açık veya kapaılı olsun hiç farketmiyor ,alet  bazı yerlerde hiç numara yazmadan ötüyor.Bunun anlamı nedir acaba .Bir yerde de 95 yazdı bunun anlamıda makine üzerinde belirtilmemiş.Bir de şunu soracağım  tanıtıp silme tuşu ile bir maddeyi sildiğimizde derinlik kaybı olmuyor mu Tekrar saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2009 Saat 12:19

KARABEY KODLU ARKADAŞA CEVABEN>>.........................NACİBABA..........................O.N.K....

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..

YA O BÖLÜMÜ HASARLIDIR YA DA SİZDEN  ÖNCEKİLERDEN BİRİ ALETİN BEYNİNE GİRİP ORDA BİLMEDEN İŞLEMLER YAPMIŞ OLABİLİR ALETİ GÖRMEDEN HİÇBİŞİ DİYEMEM ..

ANA PROGRAMINI BOZMUŞ OLABİLİRLER VEYA SADECENE PP YE DENK GELEN KISIM HASAR GÖRMÜŞ OLABİLİR OLASILIK ÇOKTUR AMA HANGİSİ O DA CİHAZI BANA YOLLARSANIZ NE OLDUĞU MEYDANA ÇIKAR

VE BU MAKİNELERİ KULLANAN HERKESEDİR BU UYARIM
TETİK ÇEKİLİ İKİNEN (( EDİT ))= TUŞLARINDAN ALETİN BEYNİNE GRİLİR BU KISIMDAN UZAK DURUNUZ BURADA DEĞİŞTİRİCEĞİNİZ EN UFAK BİŞİ CİDDİ ARIZALARA YOL AÇABİLİR HASAR GÖREBİLİR  VELHASIL HER ŞEY OLABİLİR BUNU HERKES BİLSİN VE BU MODEL ALETLERLEN İÇ KISIM YAZILIMLARI NI İHTİVAA EDEN BU YUKARDAKİ SÖYLEMİMİ CİDDİYE ALINIZ

NOT BU KISIM => BİR KERRE AYARLANIR VE KAPATILIR TEK KUSURU BURADA BİR ŞİFRELEME YOKTUR AÇIKTIR HERKES GREBİLİR  BLİNÇSİZCE YAPILAN BİR DEĞİŞİKLİK TE KARMAŞAYA YOL AÇAR  .....................................................................NACİBABA.......................O.N.K....

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K..
Yukarı Dön
dufan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı dufan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 06:37
ARKADAŞIM BU MAKİNANIN AYNISINDAN BENDEDE VARDI PP DE İKEN BU ÖTMELERİ BENİMKİDE YAPIYODU AMA BEN CE CJ DE ARA WinkClap

Düzenleyen nacibaba - 29/Mayıs 2017/2009 Saat 17:06
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 14:40
selamlar arkadaşım ve Naci bey  açıklamalarınız için sağolun.Yalnız PP modu tektekçilik içinse hangisi derin arama modu onu da açıklarasanız sevinirim.Çünkü hepsini denedim en fazla PP modunda çekiyor.Ben asıl U1 modunu tüm metalleri çekecek şekilde ayarlamak istiyordum.Beceremedim.Dediğinizgibi yapınca makinede 00 dan 95 e kadar numaralar karşik olarak çıkıyıo rSONRA learn accept tuşuna basıp yukarı oklu edit tuşuna basıyorum seste değişmeler oluyor numaralar karışık çıkmaya devam ediyorVelhasıl burasını anlayamıyorum
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 17:03
 KARABEY ARKADAŞA CEVABEN

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............................NACİBABA....................O.N.K....

BURDA YANLIŞ BİR YAZIŞMADAN DOLAYI YAZIYI DOĞRUSUNLAN DEĞİŞTİRİYORUM  KUSURA BAKILMAZ İNŞAALAH DİYORUM....................................................................................O.N.K...

CJ----TEKTEKÇİLİK İÇİN
PP----EN DERİN ARAMALARDA
bh----TUZ+PLAJ+KUM+BU GİBİ YERLERDE
ch----HIZLI ÇABUK ARAMALARDA  KULLANILIYOR

UI----VE U2  >>BUNLAR DA HAFIZALAR  YANİ YAPILAN BİR PROGRAM VARSA BUNU HAFIZAYA ALIP SAKLATIYORSUNUZ İSTENİLEN ZAMAN ÇAĞRILIP KULLANILIYOR

ŞİMDİ  (PP ) NİN NİYE ANORMALLİK YAPTIĞINI B EN ESKİ ARŞİVLERİMİ ARAŞTIRDIM ŞU NOT ÇIKTI KARŞIMA
PP >MODU SADECENE BÜYÜK BAŞLIKLARLAN KULLANIMA ELVERİŞLİDİR VE FABRİKASYON BU ŞEKLE GÖRE AYARLIYMIŞ BU AYARLAR DA SABİT DEĞİŞTİRİLEMZMİŞ  VE ÇOK ESKİDEN BU ALET İLK ÇIKTIĞINDA BUNUN ÜZERİNDE EPEYCE ÇALIŞMIŞIM BEN GEÇMİŞ ZAMAN TABİ BU NOT ÇIKMASA HATIRLAMIYACAKTIM ÇÜNKÜ  VE TÜM YAPTIĞIM ÇALIŞMALARDA BU SİSTEMİ İŞLEMCİ ÜZERİNDEN DEĞİŞTİREMEMİŞİK  ÇÜNKİ O DEVİRDE BİLGİSAYAR NEDİR BİLMİYORDUKKİ   YOKTUKİ AMA ADAMLARDA TEKNOLOJİ VARMIŞ VE KAÇ SENE SONRA BİZE GELMİŞ   ŞU AN BİLE OLMUYOR ÇÜNKİ O ZAMANKİ HAFIZALAR   EPROMLAMA DENİLEN YÖNTEMLEN ENTEGRENİN ÜZERİNDEKİ PENCEREDEN İÇERİ İŞIKLAN YAZDIRILIYORDU  BU TEKNOLOJİ DE YOKTU YANİ AVAL AVAL BAKINDIK DURDUKTU O ZAMANLAR

ARKADAŞIM DURUM BU 35 LİK KAFA
                                     45 LİK KAFA
                                      55 LİK KAFALARA GÖRE BU (PP) PROGRAMI  BU 3 ÇEŞİT KAFADA RANDIMAN VERİP ÇALIŞIYORMUŞ    BİLGİNİZE..........................................................O.N.K....

NOTLAR>> BEN O ZAMANDA BU MAKİNEDEN TABİKİ ALDIK EN SON ÇIKANI ANINDA ALIYORDUK BİR EVVELKİNİ DE SATIYORDUK SIRF   TÜRKÇE KATALOG ÇIKARMAK İÇİN O ZAMANLARDA TÜM KATALOGLAR İNGİLİZCEYDİ BUNLARIN DOĞRU TERCÜMELERİNİ BİZZAT KULLANARAKTAN ÇIKARIYORDUK  BAŞKA BİR ŞANSIMIZ YOKTU  ÇÜNKİ BİR İNGİLİZCE HOCASI NA BİLE YABANCI GELİYORDU TERİMLER CÜMLELER ANLAMIYORLARDI  BAŞKA MANALAR ÇIKARIYORLARDI O DA UYMUYORDU MEĞERSE İNGİLİZCEDE TEKNİK TERİM HALKIN İNGİLİŞZCESİNDAN BAŞKA BİR KAVRAMMIŞ BUNU DA SONRADAN ÖĞRENDİK  DAHA DA NELER ÖĞRENİCEKTİK  ŞU AN BİLE BİR TERCÜMAN IN PROFESYONEL DEDEKTÖRCÜ OLMASI  DEFİNECİ BİLGİSİNE SAHİP OLMASI GEREKİR Kİ TAM TERCÜME YAPABİLMESİ İÇİN  BU GEREKLİ  YOKSA OLMUYOR BU DA BİLGİNİZE..........................................................O.N.K...

BEN DE İKEN KENDİ BAŞLIĞINLAN DEVAMLI   (BH ) VE (CH ) MODLARINDA KULLANMIŞIK
VE AC SENS( 8) SONDA
AUTO TRACK  ekranda siyah karesi var ve açık her şartta  açıktır devamlı
DİSC ON >> KARESİ EKRANDA VARSA ( SİSTEM AYIRIMLI ÇALIŞIR ) KARE EKRANDA YOKSA
                     O ZAMAN DA ALL METAL OLUR YANİ ( AYIRIMSIZ OLARAK ÇALIŞIR)
VOLUM SESLERİ BAYAĞI AÇIN

----96--------------------------------20+++++++++00++++++++++++++++++++++96
        kapalı  algılama yoktur                      +olan tümü açıktır  algılama vardır

FREKANS TA BU ŞEKİLDE AYARLIDIR

(PP)= MODUNDA ŞÖYLE BİŞİLER DE DENEYİP KENDİ BAŞLIĞINLAN ÇALIŞMIŞIK

AUTO TRACK} AÇIK
DİSC  ON}   AÇIK
FREKANS TABLOSU
-----96-------------------------20+++++++++++00++++++++++++++++++++++++++96

AUDİO MODE >> BURDA  A--B--C    MODLARINDAN   SESSİZ MOD OLAN  (B ) Yİ KULLANMIŞIK
VOLUM  YÜKSEK AYARLI
SENS 6--7--8  ARALARINDA KULLANILMIŞ

BÜTÜN İŞ  ( B )= SESSİZ MOD BU ÖRTBAS ETMİŞ SADECENE METAL YAKALANIRSA SES VER MİŞ PARAZİTLER KAYBOLMUŞ

BİR DENEYİNİZ İSTERSENİZ  DURUM BU

SAYGILARIMLAN..................................NACİBABA......................................................O.N.K...

ALL METAL İÇİN YANİ HERŞEYİ ALSIN İSTİYORSANIZ SADECENE (DİSC ON) NU KAPAMANIZ  KAFİDİR  BASIN BİR KERRE BU TUŞA EKRANDA HEMEN BU TÜŞÜN DİBİNDE UFAK SİYAH BİR KARE VARDIR BU GÖRÜNÜYORSA AÇIKTIR YOKSA KAPALIDIR

AUDİO MODEYİ DE ( B)= YE ALINIZ BU ŞEKİLDE BİR DENEYİNİZ

Düzenleyen nacibaba - Bugün Saat 23:02

Düzenleyen nacibaba - 29/Mayıs 2017/2009 Saat 17:25
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50