Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÇUBUKLAN ARARKEN BİR MAĞRAYA GİRDİK SONRASI BAKIN

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
didi Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Kasım 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı didi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 12:35
tamam naci baba ben hiç bir zaman saygısız bir insan değilim zaten. konuyuda uzatmıyorum . bu site bir paylaşım ve düşündüklerimizi yazma yeri olduğu için ben düşüncelerimi söledim hepsi bu.
Yukarı Dön
didi Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Kasım 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı didi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 12:41
ayrıca tüm sitedeki arkadaşlara şu notu eklemek istiyorum. ben nacibabadan çubuk aldım. daha kullanmak nasip olmadı ama 1 ay sonra kullanmaya başlıyacağım. bişeyler nasip olursa diğer kayboldu dediğimiz arkadaşlar gibi kaybolmak yerine burda tecrubelerimi yazacağım. makina olarakta elimde xlt var azim faturalı.

DİDİYE  ÖZEL BİR YAZIDIR......................OSMAN NACİ KANAT..................................O.N.K..

DİDİ  BAK OĞLUM  SEN DE BURDASIN BENDE YAŞARSAM GÖRÜCEZ  EĞER Kİ BUL HAKİKATEN BİR DEFİNE  MECBUREN ORTALIKTAN KAYBOLUCAKSIN BU 2+2=4=EDER  HİÇ ŞİMDİDEN BU ŞEKİLDE KONUŞMA   BAK BEN SANA EĞER YÜKLÜCE BİŞİLER BULURSAN BULDUKTAN SONRASINI SANA TEK TEK SÖYLİYEYİM NELER OLUCAĞINI

1>Bak şimdi bu  son yazdığın ve imaa etiğin  sözleri  başka bir manada yazdın  ben anlıyorum da sen hiç vazgeçmiyeceksin bu şekillerinden de herneyse  b abalar herşeyi afederler bunu da bilesin ...........................................................................................O.N.K.

2>Yüklü bulunan bir para ve bozdurulması da sağlam bir şekilde yapılıp ta sadecene paraları bavula koyarsan  akıllıca yapacağın tek hareket bulunduğun şehirden  ne kadar uzak bir yer bulabilirsen ve o gideceğin yerin ahalisi de dedikoducu şüpheci kişiler olmassa  senin için biçilmiş kaftandır.İNSANI TEK ELE VEREN DİLİDİR BUNU TUTMASINI BİLİRSEN HAYATININ SONUNA KADAR HİÇBİR DERT YÜZÜ GÖRMESSİN   KİMSEYİ HOR HAKİR GÖRMESSEN  KİMSENİN İŞİNE DE KARIŞMASSAN  BU İŞLER YÜRÜR...

3>Gittiğin yeni yere  aldığın ve bozdurduğun paranın gücü ne ise oraya o şekilde gidersen seni herkes ilk geldiğin zamanki halini benimser
 4> Şayet yerimi değiştirmem diyorsan istanbul ankara izmir gibi büyük bir yerleşimde yaşıyorsan  yine elindekinin gücüne göre bir semt seçebilirsin

5>Veya paranı çeşitli yerlerdeki daireleri satın alıp bunları kiraya verebilirsin her ay eline muazzam bir para geçer

6>Asla parayı bankaya yatırmayı deneme foyan kısa sürede meydana çıkabilir bu çok mühimdir

7> ilk zamanında görünümün ve yaşamın ne şekilde ise aynen devam ettir  farklar yaratma şüphe çeker

BUNLAR UZAR GİDER DAHA ÇOOK ALTERNATİFLER VARDIR  BEN BULDUM ŞU ŞEKİLDE VS VS DİYE BURDA YAZARSAN EN KISA ZAMANDA GEL BAKALIM BURAYA DERLER

HATTA  ŞAKADAN BİLE OLSA GIRGIRINA BİLE YAZILSA SONRA ÇOK ÇEKERSİNİZ  SÖYLEMEDİ DEMEYİNİZ   ÇÜNKİ GÜNBEGÜN BURALARI TAKİP EDİLİYOR   BUNU DA HİÇKİMSE UNUTMASIN

VE BU KONULARDA  MİLLETİ UYARDIĞIM İÇİN TİYOLAR VERDİĞİM İÇİN  DEVLET BRİMLERİNCE DEVAMLI UYARILMAKTAYIM AMA BEN GENE DE SÖYLERİM HİÇBİŞİ DE YAPAMAZLAR KARNIM TOKTUR BU MEVZULARA BUDA AYRI KONUDUR

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K... 

Düzenleyen nacibaba - 04/Mayıs 2017/2009 Saat 11:07
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2009 Saat 04:28
sevgili arkadasımızın basından gecmiş olabilir herkez oturdugu yerden yalan deyip geçiştiriyor ben er hafta sonu trakyadayım ve cubuklarlayım bu tür insanlar olduğu sürece bende basımdan gecenleri denk gelenleri anlatmıyorum bu tür insanlarada malzeme olamam herkeze saygılar
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
arasbey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Ağustos 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı arasbey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2009 Saat 04:23
slm naci baba başından çok olaylar geçtiği belli bu ceza evinde yatma durumları

yani suçmu işledin ceza evine girmek için, yoksa oyunamı geldin

neden girdiğini açıklamamışın sadece merak ettim

YAZI BAŞINA VE MERAK ETİĞİN KONU YERİNE KIRMIZI İLEN YAZDIM  BİZAHMET OKUYUVERİRSİNİZ UNUTMUŞUM ONLARI YAZMIYA  İLAVE GİRDİM 

SAYGILARIMLAN..............................OSMAN NACİ KANAT.............................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 08/Mayıs 2017/2009 Saat 14:14
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mayıs 2017/2009 Saat 09:00
TELEFONCU   ARKADAŞA CEVAP.................................................................................O.N.K...

ARKADAŞ HAKKATEN SENİN NE CİNS BİRİ OLDUĞUN BELLİ DEĞİL  NE YAPMAK İSTEDİĞİN DE BELLİ DEĞİL FAKAT BU SANA SON UYARIM SON CEVABIM İSTEDİĞİN KADAR ARTIK TELEFON AÇABİLİRSİN

ARKADAŞ TELEFONLAN VE DE DIŞARDAKİ  SOKAKLARDAKİ TELEFONLAN AÇIP ABUK SABUK KONUŞUP KAPATIYOR   VE BURDAN DA ONA CEVAP YAZMAMI İSTİYOR BU DA BİR BAŞKA CİNSLİK   BAK SAN A UZUN UZUN YAZDIM  EMNİYETİN VE EMNİYET GÜÇLERİNİN İSİMLERİNİ ANMA ONLAR SENİN GİBİ ASALAK DEĞİLLERDİR   SEN İLK ÖNCE GİT KENDİNİ TEDAVİ ETTİR  YOKSA İMKANIN SÖYLE BEN SENİ TEDAVİ ETİRİRİM MERAK ETME  HEPSİ BUKADAR BAŞKA SANA YAZI MAZI YOK

HADİ ARTIK TELEFONLARI MEŞGUL ETME VEYA BİR BAŞKASINA GİT SAPIKLIK YAP  BEN ARTIK AÇMIYORUM  AÇARSAM DA HEMEN KAPIYORUM  TELEKOMA DA BİLDİRDİM  BU NO TAKİP ALTINA ALINICAK ONLAR İŞLERİNİ İYİ BİLİRLER ......................................................O.N.K..

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mayıs 2017/2009 Saat 13:59
NACİ USTAM ALLAH SANA SABIR VERSİN.İNŞEALLAH KURTULURSUN.YOKSA ÇOK KEPAZE OLUYOLAR YA .

FAKABAS  ARKADAŞA CEVABEN.................OSMAN NACİ KANAT...................................O.N.K..

İŞİN ENTERESAN YANI DA BU SAPIK BU SİTEYE ÜYE OLAN BİRİ AMA KİM BELLİ DEĞİL  TELEFONLAN SÖYLÜYOR CEVABINI DA SİTEYE YAZ DİYOR AMA ARTIK YOK TAMAM  NE HALİ VARSA GÖRSÜN  KENDİNİ HER TÜR KILIĞA SOKTU  VALLA NE DİYEYİM DAHA KİMBİLİR NE CİNSLERLEN KARŞILAŞACAĞIZ  SABREDİCEZ  BAŞKA ÇARESİ YOK 

BENDE KABAHAT Kİ CEVAP VERİYORUM BUNLARA BU GÜN DE AKŞAM SAAT 5 SIRALARI Bİ TELEFON GELDİ  DİYORKİ BEN İSTANBULDAN  ANNENİZİN OTURDUĞU SİTENİN KAPICISIYIM ANANIZ VEFAT ETTİ HEMEN GELİN DİYOR   BABAM ZATEN BU GEÇTİĞİMİZ 9 KASIMDA VEFAT ETİYDİ  BİR ANDA ÖYLE DONDUM KALDIM    TELEFON AÇTIM ANNEME ÇIKTI KARŞIMA KANLI CANLI   ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYAYIM DİYE O DA DER DAHA YARIN OLMADI OLSUN BEN ŞİMDİDEN  KUTLUYAYIM DEDİM KONUŞTUK  KAPATTIK YANİ YALAN HABER

GELEN TELEFONUN KAYDINI OSİLASKOPTA İNCELEDİM SESİN TAMAMI  AYNI FREKANS  BU SAPIĞINKİ ÇIKIYOR  BİREBİR ÖRTÜŞÜYOR  TÜM TELEFONLARIN KAYDI NE OLUR OLMAZ DİYE 24 SAAT  TUTULUP SONRA SİLİNİYOR  ŞİMDİ BU DURUM OLUNCA SONSUZ OLARAK AYARLADIM DEVAMLI GELEN TEL KAYDI TUTULUYOR 7 DE GİTTİM DIŞARI GELDİM TELESEKRETER IŞIĞI YANIYOR MESAJ VAR AÇTIM ANA AVRAD KÜFÜR EDİYOR SONRA NEFES SESLERİ VERİYOR ABUK SABUK SESLER ÇIKARIYOR  YİNE AYNI ŞAHIS  ŞİMDİ TÜM TELEFONLARI KAPASAN İŞİM TELEFONLAN DÖNÜYOR OLMAZ    YANİ ARTIK BİR SAPIĞIMIZ DA VAR  BAKALIM DAHA NELER YUMURTLAYACAK ............................................................O.N.K..
SAYGILARIMLAN...........................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 09/Mayıs 2017/2009 Saat 17:06
RHSM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mayıs 2017/2009 Saat 20:27
dededede

HERKESE SELAMLAR SAYGILAR.................................................................................O.N.K...

Sene  1993  yılı  5 arkadaş  sahile 7-8--metre bilemediniz 10 metre uzaklığı olan dik bir kayalık alanda  bir griş yeri mağra gibi ama kapalı daha  alet edevatlan açamazlar  1 hafta sonra  birinin de taş ocağı işletmecisi babası  bu gider şantiyeden  dinamitlen fitil kapsül alır ve yine bu yere gelirler.
NOT>>Bunlar  bu yere gidebilmek için araçlarını bırakıp tam 1 saat yürürler sahil boyu bata çıka  yer de böyle bir zorlu yer
gelirler dinamiti kendi hiç daha kullanmamış ama şsntiyede görüyor nasıl yapıldığını  bir lokumluk işe 5 lokum bağlar akıllı  yarığa da sokar  fitili de az uzun tutup ateşler ve kaçarlar bayağı az sonra büyük bir gümbürtü  toz duman  beklerler toz dinsin diye  sonra giderler hakkaten mağra ağzıymış önde biraz daha kalmış onu da çekmişler yıkılmış ama bu duvarın arkasındakini görünce hepsi 4 nal kaçarlar sonra durmuşlar akıllarını başlarına alıp fikir yürütmiye başlamışlar  niye kaçıyoıruzki demiş biri öbürü aslanı görmedin herhalde demiş öbürü evet ben de gördüm  len o heykeldi demiş biri öyleydi böyleydi  o dinamitleyenin ruhsatlı tabancası da var silah elde bu önde diğerleri arkasından pür dikkat sessizce mağra grişine doğru gitmiye başlarlar  evet aslan aynen duruyor bir iki taş atarlar aslana aslan oralı bile olmaz  derken iyicene sokulurlar bu sefer biri az uzun bir sopa ilen dürtükleyince taş lan bu der evet hepsi emin olmak için ellerler aslanı ve hakkaten taştan yapmadır yani mermerdir   fakat işçiliği o kadar nuazzamdırki aynen birebir boyutlarda yapılmıştır  fakat aslan  arkasındaki dar geçiti tıkamaktadır girilmiyecek şekildedir ne olucak şimdi derken biri hepimiz birden itelim bunu çıkaralım dışarı derler ve de öyle yaparlar kanter içinde işi bitirirler resme bakınız aslanın ön ayaklarının izlerini görüceksiniz  sonra tabancası olanı önde bu deliğe eğilerek girer de burası sonradan yapılmış bir sarkıtma olduğunu anlarlar ve küskü ilen bir kaç darbede bu perdeleme kırılır ve tam boy olarak içeri grerler yanlarında 3 tane de akülü el feneri var burası düz bir 5--6--metre giden bir koridor ve sonunda sola sapan bir kapı  ve bir oda vardır  2 el feneri 2 kişi bu odayı aydınlattıklarında  aniden  arkalarına dönüp paniklen arkadaki i,ki kişiyi de çiğniyerekten dışarı kaçarlar çiğnenenler de ne oluyor demeden onlar da kaçar dışarı çıkınca niye kaçtınız len der çiğnenenler odada bir sürü iskelet vardı korktuk derler bi tanesi derki oğlum aslanı gördün kaç iskeleti gördün kaç biz o zaman bu defineciliği hiç yapmıyalım hadi toplanın gidelim der  yanlarında nevale ilen rakı da almışlar hepsi içiyor çünkü yerler içerler içkiden de cesaret alaraktan içeri grerler bu resimleri çeken ilk önce aslanı çeker dışarda  sonra da kapıdan odanın içini çeker flaşlan ve el lambaları ışığınlan ama flaşlı olanı iyi çıkar  hepsi gözlerini sandığa diktikleri anda bir uğultu ilen çatırdama seleri gelmiye başlar ve bunlar gene dışarı kaçarlar ve başlar o yer çökmiye bunlar daha da hızlı kaçmıya başlarlar ve kendilerini ancak kurtarırlar  taa deniz içine kadar molozlama gitmiş  ve yer kapanır milyon ton toprak altında kalır yer ellerinde sadecene resimleri kalmıştır  yapacak artık başka bişi yoktur arabaya gelirler dönüş yolunda başlarlar birbirlerini suçlamıya eğer yemek yemeyip içkiyi içmese idik nerdeyse 1.5 saat eğlendik o surede o sandığı ordan alırdık biri der sen dinamiti fazla kaçırdın   öyle böyle diye diye gelirler 

DİDİ ///>> ARŞİVLERİ KARIŞTIRIYORUM BAK SANA DAHA NE İLGİNÇ OLAYLAR BULUCAM

SAYGILARIMLAN...................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K...... 

BU OLAYI BİREBİR YAŞAYANLARDAN BİRİSİ BUGÜN TELEFON AÇTI BANA ABİ DEDİ İÇERDE  HADDİNDEN FAZLA DİNAMİT KULLANDILAR BU ÇÖKME ONDAN MEYDANA GELDİ DIŞTAKİ DİNAMİTLEMEDEN DEĞİL DİYOR  İÇERDE DE BU ASLANIN ARKASINDAKİ YARIM PERDE DUVARI YIKMIŞLAR VE ONUN ARKASINDA DA  BİRBİRİNİN ÜSTÜNE GELEN ŞEKİLDE BÜYÜK KAYA KİTLESİ VARMIŞ  BUNUN 3 YERİNDEN DİNAMİTLEMİŞLER VE SONRA İLERİ GEÇİP BU İSKELETLERİN OLDUĞU YERE GİRİYORLAR  2 KARE FOTOĞRAFIN SONRASI ÇATIRDAMA BAŞLIYOR VE KAÇIYORLAR YIKILMA ARKALARINDAN OLUYOR   İŞİN TEK KAFA KARIŞTIRAN YERİ DE O İSKELETLER  DEMEKKİ BURAYI HAZIRLAYANLAR İLK ÖNCE ONLARI ÖLDÜRMÜŞ SONRADAN BUNLARI YAPIP ÇIKMIŞLAR BAŞAKA ALTERNATİFİ YOK BU İŞİN ÇIKILIRKEN İŞÇİLİK DE YAPILMIŞ  VE BU KIZAN DİYORKİ  BU AÇIK KAPININ TAM KARŞISINDA DA SANKİ KAPATILMIŞ HİSSİ VEREN BİR KAPI GİBİ YER DAHA VARDI ONLAR İÇERİ BAKARKEN BENİM GÖZÜM DE BURAYA TAKILDIYDI DİYOR    YENİ BİLGİ BUNCA ZAMAN SONRA  BU

........................................................................................................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 14/Mayıs 2017/2009 Saat 18:54
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mayıs 2017/2009 Saat 18:12
selamunaleykum..merhaba naci hocam .yaşantınızdan anlattıklarınızı .merakla  okudum ve şöyle bi düşündüm. o dönemlerde istanbul şişli gibi bir semtde geçlik yıllarını  yaşayan  bir insan için kaçınılmaz bir durumdur diye düşündüm. aynen benim amcam.. gibi... saygılarımla.

SAĞOLASIN HARAMİ KARDEŞ  ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN DİYORUM 

SAYGILARIMLAN.................................................NACİBABA...................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 20/Mayıs 2017/2009 Saat 07:23
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
hazo72 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Ağustos 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı hazo72 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2009 Saat 05:51
naciusta slm bu seni rahatsiz eden adam benim canimi sıktı  sana kimsenin hakeret  etmesine hakki yok  senin adresin beli yaşin  beli işin  beli   o travesti senden ne  istiyor  bize her türlü  yardimin dokunuyor alah razı olsun alllllllah  hayirlisiyla kazasiz  belasiz  daha uzun ömür versin      o travesti gelsin benim gibileriyle dalga gecsin yada zaman  gecirsin   o zaman o dünyanin nasil olduğunu olduğunu  görür  naci usta  istersen o cakalin nosunu bana ver ben ona güzel bir ders vereyim    bakalim  polismi   terormu   ergenekonmu   vatan hainimi   bellli olur bence bu cakal bir kişi değil  birkac kişi  kesin seni kiskaniyor seni işinden soğutmaya calişiyor  saygilarimla  ***batmanlı***

TELEFONU OLSA ŞİMDİYE KADAR  ONU CANLI CANLI GÖMERDİM  DE DIŞARDAN KULÜBELERDEN AÇIYOR VE BU SİTEYE DE ÜYE BU KİMSE   .....

BİRKAÇ GÜNDÜR DURDU  BİŞİLER YUMURTLAMIYOR TEL AÇMIYOR NE OLDU BİLMİYORUM  BELKİ ARTIK AÇMAZ NE DİYEYİM  BELKİ HASTA  BELKİ MEŞGÜL BELKİ BİZDEN DAHA İYİSİNİ BULDU HERHALDE  Bİ KAÇ GÜNDÜR KAFAMI DİNLİYORUM ŞİMDİLİK DURUM BU

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT.............................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 16/Mayıs 2017/2009 Saat 05:16
DÜRÜSTLÜK DOĞRULUK ADAM GİBİ ADAM
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mayıs 2017/2009 Saat 09:35
naci ustam geçmiş olsun ALLAH Beterlerindenede saklasın çok manyak ve o derecede rahaysızlık verici bir durum.psikolomanyaklık sağlam insanı delirtir ve de çözümü sabır sabır.

SAĞOLASIN FAKABAS KARDEŞ ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN DİYORUM KAL SAĞLICAKLAN

SAYGILARIMLAN.............................................NACİBABA..........................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 20/Mayıs 2017/2009 Saat 07:21
RHSM
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50