Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÇUBUK OLAYI NEDİR NE DEĞİLDİR

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 15:29

YENİBULUŞ   SEN ARTIK İŞİNE BAK  YETER BUKADAR POLOMİK  BEN DE BİLİYORUM NEREYE MÜRAACAT EDİLİR EDİLMEZ  KAÇ SENEDİR KULLANIYORLAR DA  KENDİ ŞANSLARINI DA ÇOK HADDİNDEN FAZLA DENEYENLERİN BAŞINA HİÇ İSTENMİYENLER DE GELİYOR DELİ CESARETİN SONUÇLARI  BU HUY BİZİM MİLLETE HADDİNDEN FAZLA VAR  İHMAL  İŞİ KANIMIZA İŞLEMİŞ   İŞÇİLER İN HEPSİ SÖYLÜYORLAR GÖZLERİMİZ YANIYOR NEFES ALAMIYORUZ DİYORLAR MADEN MÜHENDİSİNE O NE DİYOR BİŞİ OLMAZ DEVAM EDİN ULEN ÖLÇÜM YAPSAN NE OLUR BELİNDEN O CİHAZI ÇIKARTIP TA GAZ OLÇÜMÜ ÇOK MU ZOR BİŞİ BAK SENİN İHMALİN YÜZÜNDEN KAÇ OCAK SÖNDÜ BU NU  MİSAL VERİYORUM BU HER ALANDA VAR  KİMSE İŞİNİ CİDDİYE ALMIYOR  SONUÇLARA DA KATLANILIR ..NERDE GÖRÜLMÜŞ DUYULMUŞ ŞEYMİDİR 3 AYLIK ASKERİ SEN EN TEHLİKELİ YERE YOLLA  BU OLURMU BU ÇOCUK DAHA NE ÖĞRENDİKİ
YOKMU BU 3--4  AYLIKLARIN YERİNE YETİŞMİŞ HAKİKİ ELEMANLAR  NEREDE ONLAR ONUN İÇİN GEÇ HEPSİNİ BİR KALEM BENİM GİTMEDİĞİM MÜRACAAT ETMEDİĞİM MAKAM KALMADI EĞLENDİLER AKILLARI SIRA BENLEN  BEN BUNLARI GİZLİDEN YOLLUYORUM ONLARA  ÜSTLERİNİN HABERİ BİLE YOKTUR ..

SONRA BU ÇUBUKLARIN KULLANIM ŞEKİLLERİNİ HİÇ OKUMAMIŞSSIN  ÇUBUK SENLEN KONUŞURMU AKIL VAR MANTIK VAR  AĞZI DİLİMİ VAR SANIRSIN  ÇUBUKLARA VERDİĞİN EMİR DOĞRULTUSUNDA ONUN DA BİR HAREKET DİLİ VAR ÇOK BASİTÇENE SORDUKLARINA EVET VE HAYIR MANASINDA İLERİ VE GERİ HAREKETİ VAR  GÖTÜR ÜSTÜNE DEDİĞİNDE DE BİR İLERİ ÇEKİM ALANI YAPIYOR BUNU ZATEN ÇOK KUWETLİ HİSSEDİYORSUN  YERE GELİNCE DE YAVAŞ YAVAŞ TOPRAĞA DOĞRU EĞİLİM YAPIYOR TAM ÜSTÜNE GELİNCE DE TAM DİKİNE AŞAĞI İNİYOR KALIYOR ÖYLE YER ORASI  BU SORDUĞUN ŞEY ALTINSA  İŞARETİNİ VER DEDİĞİNDE DE EĞERKİ İÇTEN DIŞARI MOTOR HAREKETİ GİBİ KENDİ EKSENİNDE DÖNERSE BU ALTINDIR İÇERİ DÖNERSE GÜMÜŞTÜR DAHA BİR SÜRÜ BÖYLE HAREKET DİLLERİ VAR  ZATEN SİTEDE AÇIKLANAN %20 LİK BİR BİLGİDİR ESASI ALANA ZARFIN İÇİNDE KALINCA BİR KATALOGLAN GELİYOR   BUNLARIN TÜMÜNÜN UZUNCANA AÇIKLAMALARI MEVCUTTUR AMA OKUMUYORSUNUZ   DİREKT YÜKLENMEYİ SEÇİYORSUNUZ   ASKER SANA CEZA BİLE YİYECEĞİNİ BİLDİĞİ HALDE DAYANAMAYIP YAZIYOR SEN HALA NE DİYORSUN  ARKADAŞ SENİN GAYEN BAŞKADIR LÜTFEN BU KONUYU BURDA BİTİRELİM ZATEN TÜMÜNÜ SİLİCEM SİZİ DE SİTEDEN ÇIKARMAK ZORUNDA KALICAM ÇÜNKÜ HUZURU BOZUYORSUNUZ ELEŞTİRİLERİNİZİ BİR BAŞKA SİTEDE DEVAM ETİRİRSİNİZ ..

SAYGILARIMLAN....................................................................................................O.N.K..

SONRA MAYIN TOPLAMA İŞLERİ DÜNYACA UZMANLAŞMIŞ ŞİRKETLERE VERİLİR SEN AĞZINLAN KUŞ TUTSAN  SANA DAİME KAPIYI GÖSTERİRLER  BUNLARI DA ÇOK İYİ BİLİYORSUN AMA DALGA GEÇMEYİ HİÇ BIRAKMIYORSUN ÇOCUKCANA ŞEYLER YAZIYORSUN   NE DİYORDUN NEREYE GELDİN   ...

HEM SONRA BENİM BİR EKİBİM FİLAN YOK TEK YALNIZIM BEN

Düzenleyen nacibaba - 14/Aralık 2017/2009 Saat 18:02
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
metehan027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 37
  Alıntı metehan027 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 15:42
arkadaşlar tartışma çok sıkı ama bi araya gireyim.. Naci baba çubukları 2 hafta önce aldım. teşekkür ederim öncelikle ha bi de belirteyim önce hesabınıza para yatırdım sonra geldi çubuklar (güvenmeyenlere kısa not:) ) dün ilk defa arazi testine çıktım ama dediğiniz gibi yanımızda en basit te olsa bi aley yoktu. Sadece çubuklarla çıktık yani.Açıkcası çubuk sistemleri banada garrip gelen bir durumdu ama. Çubukların gerçekten de ileri geri gitmesi insanı hayretlere düşüren bişi. hatta eski bir duvar kalıntısı vardı 3-4 metre önünde durmadan dıştan içe doğru resmen fırıldak gibi dönmeye başladı. Bir kaç kere sorduk gene aynı başladık kazmaya ama toprak yumuşaktı 1 metre inebildik ondan başladı kayalık parçaları ama tutuyoz yine dönüyo havada kararınca mecburen dönmek zorunda kaldık ama içimde kaldı makinem gelir gelmez aynı yere gidicem bidaha. velhasıl boş döndük ama gerçekten çubukların zaman la iş yapacağına inanmaya başladım... Saygılarımla
(ha bide çevrede baya bi kaya ve mağara vardı bi kaç işarete benzer bişiler vardı ama resimleri sonra paylaşıcam)
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 16:47
estafurlah dalga geçmek degil niyetim
naci bey
bu işi ciddi düşünmüştüm ama
siz ok deyin gerisini bana bırakın
bu iş gizli gizli askeriyeye göndermekle olmaz
komando  bununla madem mayın temizliyor
o zaman çubuklar askeriyemizin her yerinde bulunsun
işe yarar diye düşünüyorum
sizin yetkililere baş vurmanızla
benim baş vurmam çok farklıdır
bence askeriyeye o şekilde göndermen sakıncalıdır naci bey bu iş ben hal edeyim
önemli uzantılarım vardır
saygılar,,,,,,,,,,,,,yenibuluş,,,,,,,,,

Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 03:48
GÜVENME SEN BU ADAMA NACİ BABA BUNUN AMACI SENİ GAZA GETİRİP 50 SENE VERDİĞİN EMEĞİN ÜSÜTNE YATMAKTIR BAKIN BİR SİTEDEKİ BİKAÇ YAZISINDAN SONRA BAŞINA GELENLERE ( NOT : BAŞKA BİR ÇUBUĞU ÖVÜYOR VE SİTE YÖNETİCİSİ ARTIK ONU SUSTURMAK İÇİN KONUYU KİTLEMEK ZORUNDA KALIYOR )

yenibuluş

Re: ÇUBUK RESİMLERİ VE ALANTARAMADA YENİ BULŞ

s.ayurt dışından bir ünüverisite labaratuvarında geliştirilen 8 çeşit elementen oluşan bir karışımdan oluşuyor kireç minerele ve minarelli taşlara gitmesini önlüyor bu çubukları soğuk suya soktugunuz zaman çubuklar ısınıyor ellerinizi yakacak şekilde bu ilginç gelebiliyor
MAZEMELER
1.amanyum
2.karbon fosfor
3.amatis
4.kireç
5.titanit
6.titanyum tozu beyaz
7.uranyum ham taşı
8. bir sıvı madeylede bunu sulandırılıyor
hepsinin karışımı toz halinde degerlendirilitor mükemmel sonuç alınıyoR
SAYGILAR

NOT SUYA SOKUNCA ISINMAYAN ÇUBUKLAR ORJİNAL DEGİLDİR
PARA VERMEYİN BOŞA GİDER

Hundai

YÖNETİM

Re: ÇUBUK RESİMLERİ VE ALANTARAMADA YENİ BULŞ

bu sayfada yeterince saçmalamaya başlandı o nedenle ben kilitliyorum

hundai

engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 04:02
GÖRDÜNÜZMÜ ADAM BİR ÇUBUK YAKALAMIŞ VE ONU PİYASAYA SÜRMEK İÇİN RANT İÇİN KENDİNCE ORTAM OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYOR. BENCE ONDAN BİR NETİCE ALAMADI SENİN ÇUBUKLARINI ELİNDEN ALMAK İÇİN KENDİNCE PLAN YAPIYOR SAKIN BU VE BUNUN GİBİLERE İNANMA NACİ BABA AMAN GÖZÜNÜ SEVİYİM.

NACİ BABA BU ARADA YOLLADIĞIN ÇUBUKLARI ALDIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. BEN DAHA BASİT ŞEYLER BEKLİYORDUM AÇIKCASI PAKETİ ALINCA ÇOK ŞAŞIRDIM PIRIL PIRIL PARLAYAN, TERTEMİZ BİR İŞÇİLİK, SANKİ FABRİKADAN ÇIKMIŞ GİBİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR GÖRÜNTÜ İNŞALLAH ÇALIŞMAYA BAŞLAYINCADA BURDAN YAZICAM MALUM ÖNÜMÜZ KIŞ EVDE ANTREMANLARLA GEÇİCEK AMA BAHARLA BİRLİKTE ARAZİ ÇALIŞMALARI BAŞLAR . DÜN GECE NOTLARINI OKUDUM BU GÜN TEKRAR OKUYUCAM İYİCENE ANLAMAYA ÇALIŞICAM ÇUBUKLARI SONRA DENİYCEM. NACİ BABA GERÇEKTEN GARİBAN BABASISIN ALLAH RAZI OLSUN , İNŞALLAH DURUMUM DÜZELDİĞİNDE HAKKINI YOLLAYACAĞIM, YOLLAYAMASSAMDA ÖLÜM VAR KALIM VAR HELAL ET. BİZİM HAKKIMIZ YOK AMA VARSADA SONUNA KADAR HELAL OLSUN BABA. ALLAH TEKRAR RAZI OLSUN SENDEN. SAYGILARIMLA.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 04:05
arkadaşlar yeni buluşun teklifide iyi.madem bu cubuklar mayın , mağara, törörist bulmada kullanabiliyor bence bu işi devletimizin yakından ilgilenmesi lazım.cünkü gencecik vatan evlatları  töreristlerin hain amacları uğruna yok olup gidiyor.eğer öyle bir şey var ise genelkurmay bu iş icin bilgilendirilmesi lazım.bende egeliyim.naci babaya sormak isterim ben. eğer öyle bir şey var ise hic zaman kaybetmeden genelkurmayla irtibata gecip askerin daha fazla şehit vermesinin önüne gecilmesi lazım .benim abimde emniyette bunlara yakınn calışmıştı birde onunla görüşüp bu cubukları kullanıp kullankadıklarını sorup bilgi alacağım,yanlız şu durumda var acıkcası biraz tereritliyim cok yakınım askeriyenin bir bölümünde mühendis ona yazı yazıp bilgi almak isterim ama naci baba bana sormama müsade edermisiniz.bilgi  dahilinde yazışmak isterim sorun olmasın diye
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 04:44
ARKADAŞ TABİKİ HER KONUDA FAYDALI OLAN HER YERDE KULLANALIM AMA BU ADAMIN NİYETİ BAŞKA BEN ONU BELİRTMEK İSTEDİM ADAMIN NİYETİ ÜZÜM YEMEK DEĞİL.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 04:55

YENİ BULUŞ KODLU ARKADAŞ LÜTFEN SAMİMİ OL İYİ NİYETLE HAREKET  ET SAMİMİ OLSAYDIN BAŞTAN NACİ BEYE HAKARET  EDİP SONRA YÖN DEĞİŞTİRMEZDİN. YANİ SONUÇ OLARAK SAMİMİ OLMADIĞINI KENDİN İTİRAF ETMİŞ OLDUN BU SAATTEN SONRA DOĞRU DA SÖYLESEN İNANDIRICI OLAMAZSIN .BU NEDENLE BIRAK TA NACİ BEY KENDİ DOĞPRU YOLDA YÜRÜSÜN. O DA BİLİR NERELER MÜRACAAT EDECEĞİNİ.BEN DE KULLANIYORUM  BAZI PROBLEMLERNDEN DOLAYI YÜZDE YÜZ OLAMASA BİLE PEK ÇOK DOĞRU SONUÇLAR ALDIM  BU SİSTEMİN DE KENDİNE HAS İNCELİKLERİ VAR KULLANMAYINCA ÇÖZEMEZSİN TAHMİNLE DE BU İŞ OLMAZ ALACAKSIN ÇALIŞTIRACAKSIN ONDAN SONRA NETİCE ALAMAZSAN İADE YOLU DA AÇIKTIR.

Düzenleyen karabey - 15/Aralık 2017/2009 Saat 08:27
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 09:33

SİTEDEKİ  TÜM ARKADAŞLARA ...............................................NACİBABA...................O.N.K

ARKADAŞLAR İLK DİYECEĞİM ŞEY ŞUDUR  KOMPLE TÜM TÜRKİYENİN HERYERİNDEKİ KURULUŞLARIN  TÜMÜNE EL ALTINDAN  YOLLANIYOR  İŞİ BİLENLER BİLİYOR BAŞTAKİLER DE ŞİDDETLEN KARŞI GELİYORLAR  ONUN İÇİN ŞEKİL BÖLE OLUŞMUŞTUR KİMSE DE KALKIP ORAYA BURAYA MÜRACAAT ETMESİN  LÜTFEN BURADA BİR DÜZEN KURULUDUR SAAT GİBİ DE İŞLEMEKTEDİR  HERKEZ İŞİNE BAKSIN LÜTFEN  BENİ DE KİMSE HAFİFE ALMASIN HER KONUDA  HERYERİN İHTİYACINI BİLİYORUM VE ELİMDEN GELDİĞİNCE DE YARDIM YAPIYORUM
BENİ TEK ZORLUYAN İŞ DE  BU 8 AYDIR HİÇBİR İŞ GELMEMESİ  SONUCU BEN TÜKENMİŞİMDİR  ÇÜNKİ BU BAHSİ GEÇEN YERLERE TAMAMI HİBE OLARAK YOLLANIYOR  ARTIK KARŞILAYAMAZ VAZİYETTE GELDİM TEK ÜZÜNTÜM BUDUR BUNLAR DA GEÇİCEK ELBETTE  HERŞEY HAYIRLISI İLEN DİYORUM..............................................................ONK....

BU YENİBULUŞ   MAKAKIN İSİM DEĞİŞTİRMİŞ VERSİYONUDUR  YA DA ONUN ŞEKLİNDE YENİ BİRİSİDİR  DE HERNE OLURSA OLSUN BEN BAŞTAN KONUYU ZATEN KAPATACAKTIM DA BÜYÜK BİR KESİM DE DİYORKİ  NİYE BU YANDAN ÇIKANLARI SUSTURUYORSUN  ÇEKİNDİĞİN BİŞİMİ VAR DİYE  SORUYORLARDI   HADİ BIRAKTIM İŞTE SONUCU  KAÇ GÜNDÜR HERKESLEN DALGASINI GEÇİYOR SONUÇ  İŞTE ORDA 
BUNLARIN OLACAKLARINI BAŞTAN BİLDİĞİM İÇİN BU GİBİLERİ SİTEDE BARINDIRMIYORDUM ..
MADEMKİ BIRAK BAKALIM NEYİN NESİYMİŞ DİYENLERE DE İŞTE ALIN GÖRÜN NEYMİŞ
HEM BURDA FUZİLİ YER KAPLARLAR HEM DE İNSANLARIN AKLINI KARIŞTIRMAYA UĞRAŞIRLAR  BUNLARDAN ÇOKÇA BULUNUR BU ALEMDE ....
MÜHİM OLAN BAŞTAN SOKMAMAK NEREYE GİDERSE GİTSİN O ŞEKİL YAPMAKTIR.BUGÜNE KADAR DA BUNU YAPIYORDUM  MERAK EDENLERE DE ALIN İŞTE SONUÇLARINI GÖRÜN DİYORUM  (YENİBULUŞ) UN KAYDI   ASKIYA ALINMIŞTIR ARTIK BAŞKA BİR KODLAN GRERSE  BENİM BİLGİSAYARDA BİR KAREKTERİN HER ÇEŞİDİNİ ALGILAYAN BİR PROGRAM VAR ONU DAVREYE SOKUYORUM  BU ŞAHIS NEKADAR KABUK DEĞİŞTERSEDE  ARTIK ANLIK GRİŞ YAPAR VE KAYDI DA ZATEN O ANDA ASKIYA ALINIP BANA İKAZLANIR   MAKAK HER TÜRLÜ ŞEKLİ DENEDİ BAKIN OLMADI   BU ŞAHIS HAKİKATTEN İŞİ GÜCÜ OLMAYAN TAM ASALAK BİR RUH HASTASI BUNLAR HERÇEŞİT  İŞİ YAPARLAR BUNDAN DA ÇIKACAK OLABİLECEK SORUNLARI ZEVKLEN İZLERLER  İŞLERİ ÇÜNKÜ BU ..

ARKADAŞLAR  BİLİYORUM ARANIZDA AZ KİŞİLER DE OLSA BÖYLE KİŞİLERİN  ŞEKİLLERİNDEN HOŞLANANLARINIZ VAR AMA BEN BU SİTEDE BUNLARI BARINDIRMAYACAĞIM BURANIN DÜZENİ BOZULMAYACAK  BURASI BİR BİLGİ BANKASI ŞEKLİNDEKİ YAYINI DEVAM ETTİRİCEKTİR  VE BU SİTEDE BENİM TARAFIMDAN YAZILAN ELEŞTİRİLEN HER KONU %100 DOĞRUDUR  TARTIŞILMAZDIR  ÇÜNKÜ HERHANGİ BİR MESELE VE KONU ÇOK UZUNCANA BİR SÜRELER TAHLİL EDİLİP DOĞRULUK ORANI %100 İSE BURADA YAYINLANMAKTADIR  BUNU DA HERKEZ BÖYLE BİLSİN ..

BENİM BU SİTE VE ELEŞTİRDİĞİM FİRMALAR TARAFINCA ÇOK DİKKATLİ GÜNÜ GÜNÜNE TAKİP EDİLİP BENİM O FİRMANIN BELLİ BİR MODELİNDEKİ BAHSETİĞİM OLUMSUZLUK DERHAL MASAYA YATIRILIP BUNUN DÜZELTİLMESİNE ÇALIŞILMAKTADIR
YENİ VERSİYON TÜM MAKİNELERDE BU OLUMSUZLUKLAR TAMAMEN YOK EDİLMİŞTİR HERKESİN BİLGİSİNE ......
BİLLAHSSA GARRET KENDİNİ TAMAMEN DÜZELTMİŞTİR GARRETİN  DİGİTAL  VERSİŞYONLARINDA BAZI RAKIM HATALARI GÖZÜKMEKTEYDİ BUNLAR KALDIRILDI HATTA ÇÖL MAKİNESİNİ DE SİLMİŞTİR DÜNYAA NORMLARINA VE STANDARTLARINA YÖNELİNMİŞTİR  YANİ KİMİN GÖNLÜ HANGİ MAKİNEDE İSE ALIP GÜLE GÜLE KULLANSIN DİYORUM    MARKALAR ARSINDAKİ İSTENEN DÜZ ÇİZGİYE HEPSİ GÜNÜMÜZDE GELMİŞTİR ..

ŞU ANDA Kİ BENİM TESTLERİMDE OLUMSUZ BİŞİLERE  DE RASTLANMIYOR BU DA BİLİNE

ARKADAŞLAR::
şimdileyin bunları yazıyorum ya bazı kendini bilmezler telefon açıp soruyorlar  [ kaç para aldın da bu firmalardan şimdi böyle yazıyorsun] ( veya kendini kaça sattın ) gibi çok yakışıksız laflar ediliyor  ve bunları söyliyenler çok büyük ayıp etikleri gibi de günaha da girmektedirler başka söyliyecek lafım da yoktur bu konuda ..alan bakar dediğim gibi çıkmassa gelsin benim kapıma atsın o mekineyi benim kafama diyorum  ve istediğini de söylesin..

BAKINIZ  (GARRETT ) KONUSUNDA İŞİN UZMANI OLAN BİR ARKADAŞ MODERATÖR OLARAK GÖREVİNİ BU SİTEDE SÜRDÜRÜYOR  LÜTFEN O ARKADAŞIN KALBİNİ KIRMASIN KİMSE BU ZAMANDA ÖYLESİ BULUNMAZ BAKIN ONUN BİLGİSİNDEN İSTİFADE ETMİYE .

SAYGILARIMLAN.....................nacibaba.........................o.n.k.

Düzenleyen nacibaba - 15/Aralık 2017/2009 Saat 09:52
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Aralık 2017/2009 Saat 00:22
avcı arkadaşım AMERİKAN BİRLİĞİNDE'Mİ GÖREV YAPIYORSUN?

DAHA ÇOK İNANDIRICI OLABİLMEK İÇİN  BURAYA TAŞIDIĞINIZ RESİMLERE DİKKAT EDİN.

BAŞTA NACİ USTANIN VE DİYER ARKADAŞLARIN TAKTİRİ ÇOK ÖNEMLİDİR.

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50