Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5MİZAH / MAGAZİN / POPÜLER / GENEL / KARIŞIK
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

AZICIK DA GÜLELİM EĞLENELİM

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: AZICIK DA GÜLELİM EĞLENELİM
    Gönderim Zamanı: 16/Ağustos 2017/2009 Saat 20:06
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Eylül 2017/2009 Saat 22:59

FARE   KÖPEK  VE BENDENİZ............................................................NACİBABA............O.N.K..

Arkadaşlar herkezin malümü olan ben adres değiştim bu yeni yer betonarme ve modern bir yer 100 metrekare fakat yetmedi içersi  %50 eşya da dışarda kapının her iki tarafında  üstleri kalın naylonlan sarılı duruyor motorlar da 3 ü de dışarda hepsinin brandası mevcut
Geçenlerde bişiler lazım oldu  o aradığım kutuyu da sol taraftaki naylonun altında en arkada olduğunu gördüm ve ilk önce ipleri çözdüm naylonu kaldırdım kutuları birer birer ön tarafa alıyorum ki o kutuyu çıkarayım ordan tam kutuyu almamlan bırakmam bir oldu kendimi geri çektim siyah iri bişi hızlan kutunun içinden dışarı atladı bi de baktım kedi kadar bir fare .....
kutuyu yeniden alıp kaldırım üstüne açığa koydum fakat bu iri fare kaçacağına bana doğru çığlıklan bağırıyor ilk defa fare sesi duyuyorum demekki sesleri varmış  bunların da viiiyk viiiyk  diye ince bir ses çıkarıyor şimdi kendi kendime aldık bu kutuyu herhalde kendine ev yapmıştı bunu alınca kızdı diyorum neyse  köpek te ona hırlıyor o ince seslen bağırıyor ya başladı köpek te onun ince sesine benzer seslerlen ona bağırıyor ama saldırma gibi şeyler yok hah dedim anlaştınız 2.nizde konuşun bakalım  meğer evvelden köpek te bu naylonun ön kısmında dışarda yatıyor o da kendine bir yer yapmış devamlı orda duruyor yatıyor bir gün gene gece tırık tırık diye naylon altından sesler geliyor köpek te uyuyacak bu seslerden rahatsız olup ona hırlıyor o da  .. şimdi bunu görünce anladım işi  gittim içerden aynı büyüklükte bir kutu getirdim bunun içini ters yüz edicem pislemiştir içini diye  onu da bırakıp naylonu yeniden topladım iplerini bağladım kutular duruyor kaldırımda  her şeyi bitirdikten sonra  yere 2 tane genişlemesine gazete serdim bir de devirdimki ülen bunlarda nedir  hareket eden pembe renkli ufacık mahlükler  meğer fare yavruları imiş  söylediler de ordan öğrendik tam 10 tane  bunlar meydana çıkınca o farenin de anaç olduğu meydana çıktı nasıl bağırıyor yırtıyor kendini ilk defa bu yaşa geldim fare yavrusu görüyorum neyse
gittim içerden yeniden bir düzgün sağlam kutu buldum bantladım ve ön tarafın köşe kısmına ananın gireceği çıkacağı bir delik açtım içine de benim yüz havlularımdan bi tane serdim  ana fare seyrediyor bağırmayı kesti sadecene bakıyor kutuyu da ortü altında duran yan yana 2 motosikletin arka tekerleri hizası orta yerine koydum bu ok gibi seri bir hareketlen daldı kutunun içine  başladım buna yiyicek ve su kabı da koydum   bunları niye yapıyorum bu büyük lağım farelerine kötülük yaptınmı yandın başlıyorlar sana zarar vermiye  10 sene önceki eski evde otururken  böyle 2 tane vardı yeminlen salına salına evin içinden geçerlerdi ben de yapışkan aldım  fayansın üstüne sürdüm 3 gün sonra biri fayansın üstüne yapışmış erkek olanı  bunu öldürdüm vay senmisin öldüren  evde ne buzdolabı ne çamaır makinesi bulaşık makinesi televizyon hoparlörlerin kağıtları tümünün kablolarını sanki yan keskiylen kesmişin gibi kesti hiçbişi çalışmadı oturursun yaparsın sen yapıyon o kesiyor deli etti beni öyle de uyanıkki her tuzağı geçiyor tuzak muzak para etmiyor  başladık karıylen nöbetleşe uyumaya ya uyurken gelip te bi haltlar ederse diye başladık  çekinmeye  bu namussuz lağım içinden geliyor oturmalı tuvaletin içindeki su olan deve boynunu yüzerek geçiyor ordan da nasıl yapıyorsa kapakları açıp çıkıyor kaçarken de tuvaletin direkt içine atlıyor  pis hayvan
bi de o pisliğinlen evin içinde dolaşıyor  derken ince en ufak saçmalı fişek sürdük kısa namlulu bir tüfek vardı  nöbet bekliyoruz artık koridorda görüldüğü yerde ateş edicez oldürücez  başka hiç alternatifi kalmadı bu işin  bir sabah hanım nöbette iken  tüfek elde sol ayağının dizi altına bakıyor namlu eli tetikte uyumuşmu artık nedir bilemem  bu fareyi tam önünde görmesinlen ateş etmesi bir oluyor ve hem fareyi hem de kendi ayağını vuruyor ben silah sesine fırladım bu da bağırıyor yardım istiyor  bi de baktım duman etmiş ayağını fare parçalanmış her tarafa vıyışmış bunun ayağından çıkanlar da öyle her taraf duvarlar kan içinde  hemen sıktırırsın yukardan kanamayı durdurma için telefonlan taksi çağırdım doğru hastaneye ilk müdaheleden sonra çanakkaleye yolladılar beni de nezarete atılar  ertesi günü savcılık bıraktı beni çünkü ben kendim kendimi kaza ilen vurdum diyor ben bu yüzden serbest kalıyorum aylarcana uğraştık hastanelerde  kurtaramadık ve sol ayak siz altından kesildi sonradan da protez yapıldı ve şu an sanki kendi ayağı varmış gibi çok rahat hareket ediyor da tabi takma nede olsa esasının yerini tutarmı  bakın şimdi işe nerden nereye  başıma da bunlar gelince istersen bakma   sonra düşünmeye başladım bunlar şimdi 10 tane çok hızlı da büyüyorlar sonrası ne olucak fare basıcak buraları veteriner arkadaşlan konuştum sen bize bırak gerisine karışma dedi iyi dedim bende  aldı gittiler kutuyu  sonra dedim ne yaptınız 11 i de tamamdır dedi zorlan söylettim akıbetini dedi en son zehirlen halletik atık çöplüğe dedi bu iş te burda kapandı ....bu büyük en büyükleri çok akıllı oluyorlarvede eziyet etme içinden birini öldürmede de aynen böyle başlıyorlar zararlara ben çok büyük zararını çektim bunu da aklınızda bulunsun diye yazıyorum ..

Bu hayvanların  böyle kısasa kısas yapan türleri de şunlar oluyor  (gelincik ) deneni  bu büyük fareler  ilen bu fok balığımı neymiş bunlar tehlikeli imiş  aklınızda olsun intikamcı bunlar yani .....

SAYGILARIMLAN..........................................................................NACİBABA...............O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 23/Eylül 2017/2009 Saat 23:06
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2009 Saat 11:34
naci ustam dikkat et o fare tek deyildir.
oralarda başka farelerde olabilir.birde hayvanların son derece akıllı oldukları doğrudur, yalnız kinci olduklarına ben pek inanmıyorum
ayrıca gelincik denen hayvan bir fare deyil, genelde fare ile beslenen son derece yırtıcı,
ve oldukçada sevimli bir hayvandır. tam bir fare düşmanıdır.onun olduğu yerde fare barınamaz. insanlara hiç bir zararı olmaz.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2009 Saat 13:27
zaman 41 arkadaşımızın yazdıklarımıza ilave olarak gelincik denen  canlı hiç bir sekilde insana zarrı yoktur yıllanlar bu hayvandan cok korkar ne kadar büyük olursa olsun yılan  bir nevi  yılanları toplama makınası diye bılırız bu hayvanın oldugu yerde asla yılan olmuyor  saygılar tecrübe edılerek görülmüştür
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2009 Saat 20:49

ADAMIN BİRİ AKŞAMÜSTÜ SEMTİNİN KAHVANESİNE GAYET NEŞELİ OLARAK DALAR VE KAHVECİYE DER Kİ HERKESE BENDEN ÇAY BUGÜN EN MUTLU GÜNÜM DER VE HERZAMANKİ YERİNE OTURUR ARKADAŞLARI SORAR HAYROLA NEDİRMİŞ BU MUTLU SEVİNÇLİ GÜNÜN SENİN .?

ADAM DER Kİ BABAM ANAMI ÖLDÜRDÜ ?????????????
OĞLUM DER BİRİ O İKİ SENEKİ ÖNCEKİ HADİSEYDİ ..
ADAM DA DER Kİ TAMAM ANAM DA HORTLADI BABAMI KALPTEN GÖTÜRDÜ ???
VE KAFASINI HAVAYA KALDIRIP ELLERİNİ DE DUA EDER ŞEKİLDE AÇAR VE DER Kİ
SAĞOL ANACIĞIM  ARTIK SÜRÜNMEKTEN KURTULDUM ??

Dip notu> adamın babası çok zenginmiş bu ta tek oğulmuş tam mirasçı yani
                   ondan seviniyormuş..............

............................................................................................................................AA--İH...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Aralık 2017/2009 Saat 16:30
Orjinalini yazan: nacibaba

ADAMIN BİRİ AKŞAMÜSTÜ SEMTİNİN KAHVANESİNE GAYET NEŞELİ OLARAK DALAR VE KAHVECİYE DER Kİ HERKESE BENDEN ÇAY BUGÜN EN MUTLU GÜNÜM DER VE HERZAMANKİ YERİNE OTURUR ARKADAŞLARI SORAR HAYROLA NEDİRMİŞ BU MUTLU SEVİNÇLİ GÜNÜN SENİN .?

ADAM DER Kİ BABAM ANAMI ÖLDÜRDÜ ?????????????
OĞLUM DER BİRİ O İKİ SENEKİ ÖNCEKİ HADİSEYDİ ..
ADAM DA DER Kİ TAMAM ANAM DA HORTLADI BABAMI KALPTEN GÖTÜRDÜ ???
VE KAFASINI HAVAYA KALDIRIP ELLERİNİ DE DUA EDER ŞEKİLDE AÇAR VE DER Kİ
SAĞOL ANACIĞIM  ARTIK SÜRÜNMEKTEN KURTULDUM ??

Dip notu> adamın babası çok zenginmiş bu ta tek oğulmuş tam mirasçı yani
                   ondan seviniyormuş..............

............................................................................................................................AA--İH...

Çok komik ya, katıladım valla Naci Baba, ellerin dert görmesin.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Aralık 2017/2009 Saat 04:26

MAKAK

ARKADAŞLAR MAKAK NEDİR NE YAPAR NERDE YAŞAR BUGÜN SİZE BUNLARI ANLATMAK İSTİYORUM. ŞİMDİ MAKAK NEDİR DİYE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDE AÇ İNTERNETİ GİR GOOGLEYA YAZ MAKAK VE TIKLA TÜM BİLGİLER GELMEKTEDİR.

1: uzun kuyruklu maymunun cinsine denmesi bir yana, hiç kuyruklu olmamasına rağmen sadece kendisini çağırdığımız halde peşine gereksiz adamlar takarak mekâna gelen tiplere de denebilir.
2: takkeli ve kuyruklu olmak üzere iki türü vardır.kırmızı patlıcan burunlu, gri renkli, paso çömelik oturan ve dişisini koyun gibi "beee" liyerek çağıran bir çeşit maymundur. aile yapısı en gelişkin olan türlerden biridir. kanıtlanamamış iddalara göre öğrendiği şeyleri kendi ailesine öğreterek cenarasyondan cenarasyona bilgi aktarımı yapabilen tek türdür. bu açıdan kültürleri olduğu idda edilir.
3: bir arkadaşımın soyadı..( MAKAK )bir gün tersten okumuştum ve gün boyu kopmuştum..
birde şunu tersten okuyun ( EY IMAKAK ) 

4: OKAN Bayülgen de NTV'deki programında, 'maganda' kelimesini masaya Yatırdı. Kelimenin yaratıcısı karikatürist Nuri Kurtcebe "Maganda dünya masumu bir kelime" diyerek kelimenin tarihçesini anlattı:
* İnsanlar kaba bir harekete maruz kalınca bir hayvan ismiyle çağrıştırılırdı. 'Önüne baksana öküz, ayı' falan. Bunları biz söyleyemiyorduk çünkü o adam benim 8 katım mesela.
* Magandadan önce, 'Mağara gibi adam' denirdi 60'larda. Ama keşfedilince sopa yememek için biz mağaralardan, magore, magarel, daha sonra makak demeye başladık.
* Mokok Hürriyet'te çizdiğim, dünyanın ilk ademi... Mokok da maganda kelimesi de çok sevimli. İnsanlara hakaret edelim diye söylenmiş bir şey değil! Adam tükürüyor paçana sokakta. Bir tepki göstereceksin ama gücün de yetmiyor.
* Ufak ufak, 'MAKAK, ABİ MAKAKLAŞMA' demeye başladık. Makak kelimesini ben buldum sanıyordum, Afrika'da makak diye maymun türü varmış!
* Sonra maganda geldi. 80'lerde günlük dile girdiğinde kısa zamanda köşeyi dönen, sonradan görme zenginleri tanımlamak için kullanılıyordu.
* Zamanla kaba, küfürbaz, lahmancunla viski içen, arabesk dinleyen, yere tüküren, cinsel yönden aşırı uyarılmış tacizci olarak kapsamı genişledi.
* 90'lardan sonra ise 'düğün magandası', 'trafik magandası' gibi yeni türleri oldu.

5: Laboratuvar denemelerinde kullanılan «Rhesus» maymunu ile «Berberistan maymunu» da bunlardandır. Bu maymunlardan bazıları, kışları oldukça soğuk olan iklimlerde yaşayabilirler. Diğer bazıları ise Hindistan ile Birmanya'nın en   sıcak   bölgelerinin   yerlisidirler.
6:ÇAPULCU MAYMUNLAR. Makaklar ekseriya yarım düzineden tutun da yüz maymunluğa kadar sürüler halinde dolaşırlar. Vakitlerinin yarısını ağaçların üzerinde, yarısını ise yerde geçirirler, fakat kayalık ve ağaçsız arazilerde de rahat ederler. Günün bütün saatlerinde ayakta olmakla beraber, hareketli zamanları sabah erken ve akşamdır. Mehtaplı gecelerde meyva bahçelerine baskın yapacak kadar korkusuzdurlar.

7: Esaret hayatına alışanları kaba saba şekilde alet kullanmayı öğrenmiştir. Çivi çakmayı ve testere kullanmayı bilen bir makak'tan bahsedilmektedir. Bu hayvanlar renkler, ağırlıklar, şekiller ve sesler arasındaki farkları doğruya yakın tayin edebilmektedirler.

8:Makak maymunu Momoko’ya göre ağaç tepesinde daldan dala atlayarak eğlenmek Tarzan’ın işi. Çünkü o kendini su kayağı yaparken daha mutlu hissediyor!

1,2 metrelik kayakların üzerinde gidonu tutarak ayakta duran maymun, saatte yaklaşık 30 kilometre hızla onu çeken bir teknenin arkasında dalgalarla dans ediyor. Sahibi, Momoko’yu bebekken bir sığınaktan almış ve tekne gezintileri sırasında suyla tanıştırmış. Kayakların üzerinde durmayı kolayca öğrenen Momoko, her denemesinde hızını artırarak kısa sürede pek çok insandan daha hızlı su kayağı yapar hale gelmiş. Üstelik hız onun için çok önemli:

Çünkü tekne yavaş giderse, Momoko’nun canı sıkılıyor!

9: Yeni bir araştırma makak maymunlarının insanla olan inanılmaz benzerliğini ortaya koydu.

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ MAKAK MAYMUNU HAKKINDA İNTERNETTE BİRÇOK BİLGİ VAR BU MAYMUNLAR GERÇEKTEN ÇOK YARAMAZLAR EVDE BESLEMEK İSTEYENLER İÇİN SÖYLÜYORUM AMAN ÇOKDA KISKANÇMIŞLAR MAZALLAH ZARAR VEREBİLİRLER TAVSİYE ETMEM. MERAK EDEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA

SAYGILARIMLA.

EVCİL BİR MAKAK
bébé%20sinj
İŞTE MAKAK

VAHŞİ BİR MAKAK

Düzenleyen fatihgmc - 21/Aralık 2017/2009 Saat 03:26
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Aralık 2017/2009 Saat 03:33
MAKAK RESİMLERİ DEVAM

MAKAK ARABAYLA GEZERKEN

File:MakakGibraltarski-taxi.jpg

MAKAK IN BEBEKLİĞİ

makak

Düzenleyen fatihgmc - 21/Aralık 2017/2009 Saat 03:36
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2009 Saat 20:51

ÇOK ÇOK  ATEŞLİ KONUŞMALAR YAPIN
DİNLEYENLERİN ŞEYLERİ TUTUŞSSUN

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İNSANLAR YOLDAN ÇIKMADIKÇA DOĞRU YOLU BULAMAZLAR

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NE DEMİŞ AĞAÇ BELİNE BELİNE İNEN BALTAYA
HİÇBİRŞEYE YANMIYORUM DA  SAPIN BENİM BİR PARÇAM  O BENİ KAHREDİYOR   DEMİŞ..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KÖPEK ADAMI ISIRIRSA HABER DEĞİLDİR
ADAM KÖPEĞİ ISIRIRSA İŞTE O ZAMAN BU HABERDİR

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HEY GENÇLER  MUTLAKA DİPLOMA ALIN  UÇURTMAYA KUYRUK YAPARSINIZ

NE ELBİSELER GÖRDÜM  İÇİNDE ADAM YOK
NE ADAMLAR GÖRDÜM SIRTINDA ELBİSE YOK

LAİKLİĞİN TARİFİ  AĞRILI BİR KÖYLÜ TARİF EDİYOR  DİNLEYİN
CAMİYE GİDEN CAMİYE
KİLİSEYE GİDEN KİLİSEYE
KERHANEYE GİDEN KERHANEYE
KUMARA GİDEN KUMARHANEYE
MEYHANEYE GİDEN DE  MEYHANEYE   ((LAİKTİR ))
LAİKLİK DİNSİZLİK VEYA BAŞKA BİŞİ DEĞİLDİR DİYOR   NASIL CEVAP......

AYDINLIK KÜÇÜCÜK BİR DELİKTEN BİLE GÖZÜKEBİLİR
YETERKİ GÖRMESİNİ BİL

KİM KİMİ SEVER...................................................................................................................
 BEYAZ  KARAYI----SİNEK YARAYI---ZENGİN PARAYI SEVER
YEMEK TUZU---RAKI BUZU---MAYMUN   MUZU SEVER
ÖRDEK DARIYI---ÇİÇEK  ARIYI---ERKEK KADINI SEVER
ANA ÇOCUĞU---ÇOBAN  GOCUĞU---YUMURTA SUCUĞU SEVER
OCAK KÖZÜ---KİRPİK GÖZÜ---OZAN SÖZÜ SEVER
GARİP SILAYI---YİĞİT HALAYI---TENCERE KALAYI SEVER
DAVUL ZURNAYI--AVCI TURNAYI---DEVE HURMAYI SEVER
ALIN KELİNİ---ÇOMERT ELİNİ---CİMRİ DİLİNİ SEVER
ÇÖL YAĞMURU---ÇİZME ÇAMURU---OKLAVA HAMURU SEVER
TEMBEL YATMAYI--GEVEZE ATMAYI--PAZARLAMACI SATMAYI SEVER
ŞİŞE TIPAYI--ŞARAP KUPAYI--EŞEK SOPAYI SEVER
EBE BEBEĞİ---KAHVE DİBEĞİ---ÇENGİ GÖBEĞİ SEVER
MEMUR MASAYI---ERMİŞ ASAYI---HAKİM YASAYI SEVER
HAYLAZ DÖVENİ---DALKAVUK ÖVENİ---HERGELE SÖVENİ  SEVER
SARHOŞ DOSTUNU---AYI POSTUNU---YAŞLI BASTONU SEVER
HATİP LAFI---SUÇLU AFFI---AÇIKGÖZ SAFI SEVER
ORMAN ÇAMI---KEDİ DAMI---İŞÇİ ZAMMI SEVER
MEKTUP PULU--- TANRI DA KULU SEVER

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ÖLÜLERİN  KOROSU

TEMEL EVİNE GİDERKEN  GECELERİ MEZARLIKTAN GEÇMEK ZORUNDADIR  AMA ÇOK KORKAR
ARKADAŞLARI DA KORKMA YAHU DERLER ..
MEZARLIKTAN GEÇERKEN  ŞARKI SÖYLERSİN HİÇBİŞİ OLMAZ DERLER
TEMEL DE ÇARESİZ  BU ÖNERİYİ KABUL EDİP  MEZARLIĞA GİRER
ZİFİRİ KARANLIKTA  KORKU İÇİNDE TÜRKİYE BAŞLAR

''AY AKŞAMDAN  IŞIKTIR ''
BİRDEN MEZARLIKTAN  MÜTHİŞ BİR KORO YÜKSELİR
'''''YAAAAAYLALAR     YAAYLALAR''''''''

..............................................................................................................................................

AVCI TEMEL

4 KİŞİLİK AVCI GRUBU TECRÜBELİ AVCI  TEMELİN ÖNDERLİĞİNDE  ORMANDA İLERLEMEKTEDİRLER  KARŞILARINA KÜÇÜK BİR DELİK ÇIKAR  ;TEMEL YATIN YERE BU BİR TAVŞAN DELİĞİ '' DER  BÜTÜN AVCILAR YERE YATARLAR GERÇEKTEN DEBİR MÜDDET SONRA TAVŞAN ÇIKAR  VE AVCILAR HEMEN VURURLAR TAVŞANI...
TEKRAR YÜRÜMEYE BAŞLARLAR BİR SÜRE SONRA BÜYÜKÇE BİR DELİK ÇIKAR KARŞILARINA  TEMEL YİNE YATIN YERE BU   TİLKİ DELİĞİ DER   VE BİRAZ SONRA GERÇEKTEN DE TİLKİ ÇIKAR AVCILAR ONU DA VURURLAR  ... TEKRAR YOLA DÜŞÜLÜR  BU DEFA DAHA BİR BÜYÜK  DELİK GÖRÜNÜR  TEMEL YİNE AVCILARA SESLENİR YATIN YERE BU DA BİR AYI DELİĞİ  DER VE GERÇEKTEN DE AYI ÇIKAR AVCILAR ONU DA VURURLAR  İYİCENE KEYİFLENEN AVCILAR  YOLA DEVAM EDERLER  KISA BİR MÜDDET SONRA KARŞILARINA KOCAMAN BİR DELİĞİN BAŞINDA DURURLAR  ACEMİLER HEP BİRDEN  TEMELE BAKARLAR TEMEL UŞAKLAR NE ÇIKACAĞINI  BİLEMİYORUM  AMA NE ÇIKARSA BAHTIMIZA  YETIN YERE DER VE DELİĞİN TAM KARŞISINA HEPSİ YATAR  BEKLEMİYE BAŞLARLAR.....

ERTESİ GÜN  GAZETELERDE ŞÖYLE BİR HABER OKUNUR
4 TANE AVCI  TÜNEL GRİŞİNDE  TREN ALTINDA CAN VERDİ ???

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇIPLAK TAVŞAN............................................................TEMEL FIKRASI

TEMEL AVA ÇIKMIŞTIR AMA KISMETİNE HİÇBİRŞEY ÇIKMAMIŞTIR.... EVE DE ELİ BOŞ DÖNMEK
İSTEMEZ VE KASABA GİDİP,
BANA ORDAN BİR TAVŞAN PAKETLEYİN DER..
ELİNDE TAVŞANLAN EVE GİDEN TEMELE KARISI  FADİME ÇIKIŞIR
HA BU NEDİR TEMEL
TAVŞANDIR   VURDUM ONİ
 AMA SEN BU SOYULMUŞ TAVŞANI  NASIL AVLADIN ??
SEKS YAPARKEN YAKALADİM ONİ , GİYİNMEYE FIRSATI OLMADİ  DER??

DUVAR YAZILARI...................

HERKESİN İKİNCİ BİR ŞANSI OLMAZ
ÇÜNKİ HAYAT SÜPER KUPON VERMİYOR

..............................................................................................................................................

ÇAPKIN CLİNTON AMERİKA SENİNLEN GURUR DUYUYOR

............................................................................................................................................

DUYGULARIM ÇOK KARIŞIK O YÜZDEN HERKES BENİ ANLIYOR

............................................................................................................................................

ESKİDEN SÖZÜMÜN ERİYDİM  TERFİ ETİRDİLER  ÇAVUŞU OLDUM

.............................................................................................................................................

RÜŞVET VERİRKEN  ALINDI BELGESİNİ  MUTLAKA İSTEYİN

BU KALECİ MİLLETİ ÇOK FANATİK OLUYORLAR KENDİLERİNİ YERDEN YERE ATIYORLAR

.............................................................................................................................................

FAKİRLİK KADER DEĞİLDİR  SADECE SOYA ÇEKİMDİR

İKİ YAKAN BİR ARAYA GELMİYORSA GÖMLEKÇİNİ MAHKEMEYE VER 

SENİ SEVİYORUM DEMEK YETERLİ OLMUYABİLİR  NOTERİ DE ÇAĞIR

BEYNİNDEKİ DEPO BÜYÜK DEĞİLSE  LAFI UZATMA

ÇOCUKLARA YÜZ VERMEYİN KULAK VERİN

YAPTIĞIN ŞEY İŞE YARAMIYORSA  BAŞKALARINA TAVSİYE ET

................................................................................................................................................

KARŞINA HIYARIN BİRİ ÇIKMIŞSSA DEĞERLENDİR MESELA TURŞUSUNU KUR

...............................................................................................................................................

ONA KALBİMİ VERDİM SAKLASIN DİYE O DA BUZDOLABINA KOYMUŞ KOKMASIN DİYE

HAYATIN TADI BORÇLAN ÇIKAR SAKIN ÖDEME  TADI KAÇAR

EYY TÜRK GENÇLİĞİ
NEDİR ULAN BU HAL

BİR MİTİNG ALANI KONUŞMA YAPILIYOR BİR SÜRÜDE İNSAN HINCA HINC YERE İĞNE ATSAN DÜŞMEZ ŞEKİL KALABALIKTA
3 ARKADAŞ  DA DİNLİYORLAR KONUŞMAYI  TAM BUNLARIN ÖNÜNDE  ARALARINDA 2 METRE MESAFELİ ŞEKİLDE İKEN ÖNDEKİ ADAM  ŞAPKASINI ÇIKARMADAN ŞAPKASININ ÜSTÜNDEN KAFASININ KAŞINAN YERİNİ KAŞIR  ARKADAKİ 3 ARKADAŞ BU HAREKETE GÜLERLER İÇLERİNDEN BİRİ LAF ATAR  (( YUH BE KAFAYI ŞAPKANIN ÜSTÜNDEN KAŞIYOR )) DER GENE GÜLÜŞÜRLER .
BU SEFER  BU LAFI VE GÜŞÜŞMEYİ DUYAN ADAM DÖNER BUNLARA DOĞRU  DERKİ AYNEN
SİZİN BİRİNİZİN KIÇI KAŞINSA PANTOLONU İNDİRİP TE Mİ KAŞIYOR DER  AÇIN DA BİLMEMNERENİZE GÜLÜN CAHİL ADAMLAR DER .. TABİİ 3 KİŞİ MORARIR ADAM YİNE ÖNÜNE DÖNER DİNLEMESİNE DEVAM EDER  3 KİŞİ DE UFAKTAN YERLERİNİ DEĞİŞTİRİRLER

NOT > BU OLAY HAKİKATTEN OLMUŞ BİR VAKKADIR

Düzenleyen nacibaba - 13/Şubat 2017/2010 Saat 06:02
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Aralık 2017/2009 Saat 11:19
elinize sağlık hem güldürür  hem düşündürür ki güzel olmuş işte hep hayata böyle biraz alycı bakabilsen stres nedir bilmezük  valla iki kahkaha bir kutu hapa bedeldir valla. atun korkmayın ya bedavadır yalnız suluya kaçmasın yerinde olsun adam gibi olsun haaaaaaahhhaaaaaaaaa.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50