Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dedektör Alım/Satım İlânları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1011121314 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2009 Saat 07:34
S A T I L I K     G A R R E T T /
MASTER HUNTER CX III
AEGLE SL KARTAL WHİTES
COMPASS    X--100  >>>SATILMIŞTIR
2.EL VE TEMİZ  HASARSIZ  DÜZGÜN

ARKADAŞLAR BU MAKİNELERİ  SATILIĞA ÇIKARIYORUM  ELİMDE MAKİNE FAZLALIĞI OLMAYA BAŞLADI KENDİME DİYE 4 TANE MAKİNE VAR DİĞERLERİNİ KOMPLE SATIYORUM
SATILIK OLANLAR ŞUNLARDIR

GARRETT MASTER HUNTER CX III------------1000TL
WHİTES  AEGLE 2 SL  (SÜPER BİR MAKİNE)-------1500TL
COMPASS    X--100   MODELİ  >>>SATILMIŞTIR<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
HİÇ ELLENMEMİŞ   EN UFAK HERHANGİ BİŞİSİ YOKTUR-----1250TL

FİATLAR EN SON ŞEKİLDİR BAŞKA TEKLİF EDİLMESİN
2 SENE MÜDDETLEN DE BEN GARANTİ VERİYORUM
3 .ÜNÜN DE ARKASINDAYIM
2 TANE DE  SPECTRA V3 VAR AMA GELİCEKMİ GELMİYECEKMİ ŞU AN BELLİ DEĞİL SATICAKLAR  KARAR VERİRSELER BURDAN SATIŞA ÇIKICAKTIR  SEBEBİ DE KULLANIM ZORLUĞUNDAN KAYNAKLANIYOR
ŞU ANDA BUNLAR BAŞKA BİŞİ YOKTUR
 TARİH----8--1--2010
SAYGILAR....................................................NACİBABA.....................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 09/ocak 2017/2010 Saat 07:13
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Kasım 2017/2009 Saat 05:15
s.a arkadaslar bende maksel elektironiğin atlantis imparator adlı dedektörü var 40x40 büyük başlık 20x20 cm küçük başlığıyla birlikte ihtiyaçtan satılık isteyen arkadas olursa çalışıp çalışmadığını naci babaya gönderip test ettire biliriz 1000tl pazarlık ederiz.
Yukarı Dön
eagle2sl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/ocak 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı eagle2sl Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Kasım 2017/2009 Saat 14:51
yavvvvvvvvvv usta sana ne oldu böyle garettleri övmeye satmaya başladın hayırdır whitesden şaşmazdın senya nacibaba ne oldu garetleri şimdi millete satıyosun ben anlamadım seni yavvvv

Düzenleyen eagle2sl - 30/Kasım 2017/2009 Saat 10:26
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2009 Saat 14:14
Orjinalini yazan: eagle2sl

yavvvvvvvvvv usta sana ne oldu böyle garettleri övmeye satmaya başladın hayırdır whitesden şaşmazdın senya nacibaba ne oldu garetleri şimdi millete satıyosun ben anlamadım seni yavvvv

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞ MERHABA

YAZDIKLARINA BİRAZ DİKKAT ET  DİYORUM ..
ARKADAŞIN BİRİ YOLLAMIŞ BURAYA SAT BUNU  DİYE BEN DE BAKTIM DÜZGÜN KURCALANMAMIŞ KAPAĞI DAHİ AÇILMAMIŞ HASARI YOK  EN UFAK BİR SAKADI YOK NİYE
BÖYLE BİR DÜZGÜN CİHAZI SATILIĞA ÇIKARMIYAYIM  BEN ONU BUNU ÖVMEM HANGİSİ İŞ YAPIYORSA ONU ÖNE ÇIKARIRIM  GARRETT LERİN DE KULLANICILARI VAR WHİTESİN DE
BİRİ GARRETT ÇİDİR BİRİ WHİTESÇİDİR  DEĞİLMİ...

BAK ŞİMDİ ÇOK DİKKAT ET BEN BURDA HER CİHAZI SATILIĞA ÇIKARMAM ANCAK KAFAMA YATARSA  DÜZGÜNSE SORUNSUZSSA ONU ÇIKARIRIM  BU HANGİ MARKA OLURSA OLSUN HER MARKANIN BİR AŞIĞI VARDIR SAYGI DUYMAK GEREKİR ...

BU MODEL GARRETTİN AMİRAL GEMİSİDİR  İLK ÇİFT BAŞLIKLI DERİN ÜRETİLEN DEDEKTÖRÜDÜR NE BUNDAN EVVELKİLER NE SONRAKİLER  BU DÜZEYİ YAKALAYAMAMIŞTIR  HER BİR MARKANIN SENELER İÇİNDE  ÇOK TUTAN BİR MODELİ VARDIR  VE ARANIR BUNLAR
NASILKİ 6000 D LER   XLT  LER BUDA BUDUR 

ANLIYORSUN DEĞİLMİ  BİDAA AYNI ŞEKİL ÜSLUPLARI KULLANMA  HERKEZ İŞİNE BAKSIN
CİDDİ OL BİRAZ ..

.......................................................................................NACİBABA...........................ONK....
Yukarı Dön
heddam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı heddam Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Aralık 2017/2009 Saat 09:06
SATILIK DFX 300 DEDEKTÖR BAŞLIĞI-------------ELİMDE BİR ADET FAZLALIK SATILIK DFX 300 DEDEKTÖR BAŞLIĞI BULUNMAKTADIR...SATIN ALMAK İSTEYENLERİN mailto:gordionIII@windowslive.com a mail ATMALARI RİCA OLUNUR... FİYAT: 500 TL DIR...PAZARLIK YAPILABİLİR....
Yukarı Dön
adalıkorsan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı adalıkorsan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2009 Saat 02:32
s.a  NACİ BABA  hayırlı günler,geçmiş bayramınız mubarek olsun. sizden riçam bana 1000tl civarında whites marka dedektör olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2009 Saat 08:37
Orjinalini yazan: adalıkorsan

s.a  NACİ BABA  hayırlı günler,geçmiş bayramınız mubarek olsun. sizden riçam bana 1000tl civarında whites marka dedektör olmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR...............................................................................ONK...

ELİMDE WHİTES OLARAKTAN   KARTAL 2  SL VAR  MAKİNE ÇOK TEMİZ YALNIZ BAŞLIĞI YOK MALÜM İŞTE ARAZİDE KAÇIŞ ESNASI TELAŞDAN DÜŞÜRMÜŞLER KAYBETMİŞLER
BU DEDEKTÖR ZAMANINDA BENDEN ÇIKMADIR SATILMIŞTIR 2 EL SONRA GENE BANA DÖNDÜ   YAPILAN GENEL KONTROLÜNDE HER ŞEYİNİN NORMAL OLDUĞU HİÇBİRYERİNİN ELLENMEDİĞİ GÖRÜLDÜ  ZATEN OLSA BİŞİ BURAYA ÇIKARMAM  MEVZUSUNU DAHİ ETMEM    ŞİMDİ BU ALET    BAŞLIK MUHAKKAK SURETTE BULUNUCAK BERABERİNDE TAM FAAL OLARAK ALANA VERİLİVCEKTİR  DE BEN ŞİMDİKKİ YENİ VERSİYON  YAPILMIŞ BUNLARA GÖRE OLAN BAŞLIKLARI İSTEMİYORUM İLLE Kİ O ZAMANKİ KENDİSİNİN ORİJİNALİ OLANI İSTİYORUM  VARDIR VE GELİCEKTİR ENİNDE SONUNDA   BUNUN DURUMU   BÖYLEDİR
FİAT OLARAKTAN 1500 TL DİR SON   PAZARLIKSIZ .........................................................

2.Cİ OLARAK BAK SAYFADA RESMİ VE KENDİSİ İLANI OLAN GARRET  VARDIR  ELİMDE
BU DA WHİTESİN KARTALINA KARŞIN ONA RAKİP OLARAK O ZAMANLAR ÇIKARILMIŞTIR BU DA GAYET BAŞARILI VE ZAMANIN EN TUTULAN MAKİNELERİNDEN BİRİYDİ DAHA DOĞRUSU DERİN ARAYICILARIN TERCİH ETİKLERİ BİR TÜRDÜR ÇİFT BAŞLIK LAN DA İŞ YAPIYOR  VE BAŞLIKLAR ORİJİNAL FABRİKASYONDUR
HERŞEYİNLEN DÜZGÜNDÜR EN UFAK BİR SAKATLIĞI YOKTUR HALEN ORİJİNALDİR

BUDA  1000 TL  BAŞLIK +MAKİNE+KULAKLIK+KOLLARI+BAŞLIK 24 CM EBADI OLANI ÜZERİNDE PİLLİĞİ 6 ADET ORTA BOY YUVALIDIR 
AYIRIMLI AYIRIMSIZ TEK BASIMLAN GEÇİLİYOR GERİ KALAN HER ARANAN ŞEY MEVCUT ALET ÜZERİNDE  İSTENMİYEN METALİ SİLME ÖZELLİĞİ VAR  FREKANSI KENDİNE GÖRE AYARLIYABİLİYORSUN  .....................................................................

ÇİFTLİ OLAN BAŞLIK DA (1000   TL DİR  )  BU AYRI MAKİNEDEN SATILIYOR GERÇİ BU ALETLER İÇİN YAPILMIŞTIR SAHİPLERİ BAŞKA BAŞKA KİŞİLERDİR

Bİ DE GELİCEK OLAN VAR (COMPAS  X--100   ) TÜRÜ BU DA ÇOK SÜPER BİR MAKİNE TÜRÜDÜR    BUNUN FİATI DA  (1500 TL DİR )     BUNA AİT SİTEDE ANLATIMI TANITIMI VAR ORAYA GİR BAK MAKİNELER KISMINDA

GARRETT İÇİN DE VARDIR SİTEDE HAKKINDA

BİR ADET DAHA ÇİFT BAŞLIK LI APARAT MEVCUT BU DA HİÇ KULLANILMAMIŞ AMERİKADAN YAN SANAYİSİNİN ÜRETİMİDİR   BU DA GARRETT  2500  İÇİN ÜRETİLMİŞTİR   ONA AİT BİR ÇİFT BAŞLIKTIR

BUNA DA 750 TL İSTİYOR SAHİBİ Kİ GAYET NORMAL BİR FİATTIR

BAŞKA DA ŞU ANDA ELİMDE HİÇBİR DEDEKTÖR YOKTUR  BUNLARDAN BAŞKA
BEN SATILIĞA ÇOK AZ DEDEKTÖR ÇIKARIRIRIM   BUNLARIN DA AYNI FABRİKASYON GİBİ BİLLAHSSA İÇLERİ ÇOK TEMİZ OLMALIDIR  HERŞEYLERİ TAM TAKIM KENDİSİNİN OLMALIDIR FATURALI OLMALIDIR   ANCAK O ZAMAN BURDAN  İLAN VERİRİM

BİLGİNE
SAYGILAR............................................................................NACİBABA.....................ONK...

Yukarı Dön
adalıkorsan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı adalıkorsan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2009 Saat 09:08
naci baba ilğinize teşekkürler bu garret markalı makina almaya karar verirsem ,sizin ayarlamanız için 500 tl ektra daha vermem gerekmi yoksa gerek yok mu.artı birde cubuk alırsam bana  en son olacak fiyatı bildire bilirmisiniz. teşekkür ederim saolun
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2009 Saat 10:08
Orjinalini yazan: adalıkorsan

naci baba ilğinize teşekkürler bu garret markalı makina almaya karar verirsem ,sizin ayarlamanız için 500 tl ektra daha vermem gerekmi yoksa gerek yok mu.artı birde cubuk alırsam bana  en son olacak fiyatı bildire bilirmisiniz. teşekkür ederim saolun

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM YENİDEN MERHABA

ŞİMDİ AYAR İŞİ SADECENE   (XLT)---DFX----(DFX=300 )=  LERDE OLMAKTADIR DİĞER GRUPLAR BUNA DAHİL DEĞİL   ÇÜNKÜ ONLARDA ZATEN ÇOK GENİŞ AYAR ÇEVRESİ MEVCUT  TUTTURULUR YANİ ZOR BİŞİ DEĞİLDİR  BU YUKARDAKİ GRUP TAMAMI YPILIŞI BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE İŞLEMCİLİDİR BU 3 .Ü VERİLEN VERİLER VE PROGRAMLAR İLEN ÇALIŞIR  ONLAR AYRI BUNLAR AYRIDIR

GARRETT İN TEK BİR FİATI VAR  1000 TL İSTİYOR 
ÇUBUK TA 250 TL DİR     HEPSİ 1250 TL YAPAR

ÇİFT BAŞLIK APARATINI ALMASSAN  ALIRSAN  2250 TL YAPAR HEPSİ
AMA ÇUBUK ALIRSAN ÇİFT BAŞLIĞA İHTİYACIN YOKTUR BOŞUNA ALMIŞ OLURSUN BU DA AYRI BİŞİDİR

SAYGILAR.................................................................NACİBABA..............................O.N.K..

Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Aralık 2017/2009 Saat 20:38
Bullseye II Pinpointer EL dedektörü ile dfx-e specrum46 cm buyuk başlıkla takas yapılır.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1011121314 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50