Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dedektör Alım/Satım İlânları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 21:58
tanıdıkta yokki mak simum 850 ye kadar dedektör alabilirim bayrama kadar almalıyımm nasıl denggetirirde alırım onun telasındayım sitelerde fiyatlar var ama cok kafa karıstırıcı daha önceden deneyim olmadıgından hangi makinanın iş göre bilecegini tam kestiremiyorum varsa bilindik bi site fiyatları özellikleri yazan biyer tavsiye ettiginiz bi model yardımcı olursanıs cok sevinirim acıkcası
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 22:54
SEYMEN  ARKADAŞ MERHABA ......................................................................................O.N.K..

DEDEKTÖR  alacağın kişi daha sen almadan şu şekilde anlaşabilirseniz senin işin garanti olur

satılık dedektörün sahibi cihazını buraya bana yollarsa burda kontrolu yapılır komple  ve hakkaten iş yapıcaksa sana yrayacaksa ben derim tamamdır ve garantisi de benim derim o şekilde alırsın bunun gerisi 2 inci el dedektörlere sakın yanaşma paranı çöpe atarsın
onun için dikkatli ol

bizim burdaki satılık ilanları içinde senin dediğin fiyata yakın hem de sıfır galiba bir tane olucak ona bir bakıvar

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT............................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 21/Kasım 2017/2008 Saat 23:01
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 22:59
naci abi seninn vardır tavsiye edebilecegin bi makina valla bayrama kadar almalıyımm işten gücten vakti anca bayramda bulabiliozz bu bayramda karambole ugrasmayayım diorum
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 23:03
BOUNTY HUNTER MARKASI  AMERİKAN   BAK SATILIKLARA   DURUYORSA AL ONU
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 23:09
haklısın abi sıfır garantili olsa ii olur ama bütce zayıf bi maas basıp anca alcam sıfırda  vardır 850ye ama ii bi iş cıkaracagını sanmıyorum marka yada model konusunda kararsızım bazı markaların makinaları kazma girmedik  mineralli toprakta hic calısmıyormus ne iyi ne kötü orta yollu bi marka model bilmiyorum büsürü marka ve model var yanlıs bi alıs veris yapmayım die size danısmak istedim vardır sizin deneyiminiz bildiginiz model marka
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 23:50
saol naci abi bitane denggeldi balıkesirden buldumm land star modeli700ytlye veriomus bi kac kez kullanmıs faturası garantısi varmıs dedigine göre saglammıs balıkesir yakın gider elden alırım hem eger sorunu yoksa

BİZİM BURDAKİ SATILIKLARDAN SA O SIFIR BİR CİHAZDIR  ALIŞAMADIĞINDAN SATIYOR O ARKADAŞ WHİTES Çİ DE ONDAN  YABANCI GELDİ HALBUKİ BASİT KULLANIMI VAR DA ONUN KAFA SARMADI   ONDAN SATIYOR YİNE ÜSTÜNE 3--5 KOYUP WHİTESLERDEN ALICAK SORUN BU BAŞKA BİŞİSİ YOK

SAYGILARIMLAN...................................OSMAN NACİ KANAT....................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 23/Kasım 2017/2008 Saat 22:31
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Kasım 2017/2008 Saat 02:53
ikinci el dfx-e serisi dedektör satılıktır.almak isteyen arkadaşlarım ahev dedir dedektör ondan alsınlar aleti.şu an askerdeyim ve acil nakite ihtiyacım var o yüzden satıyorum.naci hoca proğram yüklemiştir.18 inçve 9 inç başlığıyla beraber satılıktır.ben ankaradayım oradan almak isteyen arkadaşlarla çarşı iznimde  görüşebilirim.                       rezipli1983@hotmail.com   ahev in adreside  bu   izdiharhediyelilk@hotmail.com
naci kanat hocamızda alete bakabilir ondan da onay aldıktan sonrada alabilirsiniz.
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2008 Saat 10:11
satılık bounty hunter tracker 4 makinayla araziye pek çıkamadığım için satıyorum ilgilenenler 0544 404 88 98 nolu telfondan ulaşbilirler Allaha emanet olun

Düzenleyen tracker 4 - 02/ocak 2017/2009 Saat 15:11
fms
Yukarı Dön
radarcıselcuk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı radarcıselcuk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2008 Saat 11:19
merhaba arkadaşlar bounty hunter land star makinam satılıktır fiyat 650 ytl dir makina tertemizdir isteyene mailden fotoğrafları gonderilir

YAZSSANA TEL NOSU ADRES VS VS   BURASI SERBEST  YASAK YOOK  RESİMLERİNİ DE KOYUN BOY BOY 
SELAMLAR  ...................O.N.K..................

Düzenleyen nacibaba - 30/Kasım 2017/2008 Saat 20:31
KIRKLARELİLİ
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2008 Saat 06:39
satılık alan tarama çubukları
fms
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50