Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2223242526 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 07:35
selamın aleyküm naci amca senden daha önce çubuk almıştık sana bir sorum olacak kafama takıldı bu çubuklaın uçları ezip V yapmak mı daha iyi yoksa yuvarlar erkek dişili mi yapmak daha iyi bunun cevabını verirsen çok memnun olurum benim bi arkadaş çubuk yapmak istiyo bana sordu bende senden yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 08:33
Orjinalini yazan: oktaypars

selamın aleyküm naci amca senden daha önce çubuk almıştık sana bir sorum olacak kafama takıldı bu çubuklaın uçları ezip V yapmak mı daha iyi yoksa yuvarlar erkek dişili mi yapmak daha iyi bunun cevabını verirsen çok memnun olurum benim bi arkadaş çubuk yapmak istiyo bana sordu bende senden yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim..

OKTAYPARS   ARKADAŞA CEVABEN  .....................................................NACİBABA...........O.N.K.

ŞİMDİ ARKADAŞ ÖYLE BİR SORU SORUYORSUN Kİ DÜŞÜNÜYORUM  NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM ...
BEN SİTENİN HİÇBİR YERİNDE İŞTE ÇUBUKLAR ŞÖYLE YAPILIR BÖYLE YAPILIR DİYE BİR TARİF VERDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM  ..
BU KONU BENİM 55 YILLIK EMEĞİMİN MAHSÜLÜDÜR..
VE ARKADAŞINIZ DA NASIL YAPICAKSA O ÇUBUKLARI ONUN DA UĞRAŞIP YAPMASI GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM  ..
YANİ BU GİBİ SORULARA BEN MUHATAB DEĞİLİM   ..

KONU DA KAPANMIŞTIR.

...................................................................................NACİBABA................................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Ağustos 2017/2009 Saat 21:04

MERABA NACİBAY

Dediğiniz üzere  o bahsetiğim kurumuş ağacı  motorlu testere ilen kademeli şekilde dikkatlice parçaladım ve dediğiniz doğru çıktı  orta karar  bir yük  aldım sağol varol  çok ama
çok sevinçliyim   ne diyeceğimi bilemiyorum  türkiyeye gelince bizat uğrayacağım senin de emeğini ayırdım   hepsi şimdi bukadar   allaha emanet olun....

selemlerımlan..
tom
Yukarı Dön
fethi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı fethi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos 2017/2009 Saat 20:41
selam naci baba
özelden mesaj atılmıyor .bu yüzden burdan yazdım
sizden aldığım 30 cm lik 4 adet çubukları iade etmek istiyorum.
elimdeki cihazı da satıyorum.bu işlerden baya bir müddet el çekiyorum.
zira 5 aydır işsiz olduğum için .bu durumda araziyede gitmiyorum.
saygılar.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos 2017/2009 Saat 22:29
Orjinalini yazan: fethi

selam naci baba
özelden mesaj atılmıyor .bu yüzden burdan yazdım
sizden aldığım 30 cm lik 4 adet çubukları iade etmek istiyorum.
elimdeki cihazı da satıyorum.bu işlerden baya bir müddet el çekiyorum.
zira 5 aydır işsiz olduğum için .bu durumda araziyede gitmiyorum.
saygılar.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

FETHİ  ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR.............................................NACİBABA................O.N.K.

ŞİMDİ İYİ GÜZEL SÖYLÜYORSUN DA  YALNIZSEN İŞSSİZ DEĞİLSİN  TÜM TÜRKİYE BATTI RESMEN BATTI   ALLAH İNANDIRSIN  4 AYDIR NE GRİŞ VAR NE ÇIKIŞ VAR   BURDA  GELİBOLU OLSUN ÇANAKKALE OLSUN %80 KİŞİ DÜKKANINI KAPADI  YAKINDA BU İNSANLAR BİRBİRİNİ YEMESSE ŞAŞARIM O VAZYETE GELİNDİ ...
BENİM SANA TEK YAPABİLECEĞİM İŞ MAKİNENİ DE ÇUBUKLARINI DA YOLLARSAN BURDAN BEN KENDİ ADIMA SATIŞA KORUM AMA NE ZAMAN  SATILIR NE OLUR ORASINI BİLEMEM
PARASI OLAN DA VAR VE HADDİNDEN FAZLA PARASI OLANLAR DA VAR AMA BİZLER ONLARIN YAPTIKLARINI YAPAMAYIZ ÇÜNKÜ ALLAH KORKUSU VAR  BİZLERDE   YOKSA NE FIRILDAKLAR DÖNÜYOR NELER NELER OLUYOR  PARA KAZANMAK İŞ DEĞİL DE  BİZLERE GÖRE DEĞİLDİR
ANLIYORSUNDUR BENİ İNŞAALLAH   BİR ARKADAŞIN DAHA ÇUBUKLARI VAR BURDA 4 AY OLDU TIK YOK KİMSEDEN   YANİ BU YAŞIMDA BU ADAMLAR BOYNUMUZU RESMEN BÜKTÜLER  HER KİM  BU ÜLKEYİ BU HALE GETİRDİYSE DE ALLAHIN TÜM GAZAPLARI ÜZERİNE OLUR İNŞAALLAH DİYORUM  BU YAŞA KADAR NE DARBELER NE YOKLUKLAR NELERİNİ GÖRDÜK TE BÖYLESİNİ HİÇ GÖRMEMİŞTİM  BU BAMBAŞKA BİR ŞEY  VE RESMEN DE ÜRKMEYE BAŞLADIM

DAHA NE DİYEYİM  YAPABİLECEĞİM TEK ŞEY SENİN NAMINA SATMAKTIR  GERİ ŞU ANDA HİÇBİŞİ ALAMAM  İMKANSIZDIR  ŞU ANDA   NE ZAMAN ALMIŞTIN BU ÇUBUKLARI SEN  ONU DA BİR BELİRT  MAKİNEN NE MARKA NE MODEL ONU DA YAZ   ŞEKİL BU ARKADAŞIM .....

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA..........................O.N.K..
Yukarı Dön
fethi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı fethi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Ağustos 2017/2009 Saat 00:21
anlayışın için sağol
makina satılır bu ara soranlar var
çubukları size göndereyim.ne zaman satılırsa artık diyelim.
1 seneyi geçti ama aldığım .problemi yok az kullandım.
ben yanınıza gelip bizzat almıştım..
kargoya versem adres formun başındaki ise
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Ağustos 2017/2009 Saat 20:21
Orjinalini yazan: fethi

anlayışın için sağol
makina satılır bu ara soranlar var
çubukları size göndereyim.ne zaman satılırsa artık diyelim.
1 seneyi geçti ama aldığım .problemi yok az kullandım.
ben yanınıza gelip bizzat almıştım..
kargoya versem adres formun başındaki ise

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ADRES AYNEN ŞÖYLE

OSMAN NACİ KANAT    //  ARAS KARGO  GELİBOLU ŞUBESİ
                                        GELİBOLU// ÇANAKKALE

HEPSİ BUKADAR ÇÜNKİ O ADRESTE DEĞİLİM DEĞİŞTİ ADRES   ARAS KARGO YA NE GELİYORSA ONLAR GETİRİP BIRAKIYORLAR KAPIMA KADAR
NOT>>BENİ BULMADAN DA HİÇKİMSEYE TESLİM VS ETMEZLER İLLA BENİ BULUCAKLAR
TENBİH BÖYLE   ÇÜNKİ ÇOK PAHALLI CİHAZLAR GELİP GİDİYOR  ÖNLEM ŞART

ÇUBUKLARDA HASAR VS YOKSA YOLLA AYNEN SANA GELDİĞİ GİBİYSE  ONA GÖRE BAŞTAN SÖYLİYEYİM  DE SONRADAN HERHANGİ BİŞİLER OLMASIN

SAYGILARIMLAN.................................................................NACİBABA............................O.N.K.
Yukarı Dön
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2009 Saat 14:42

MERABA NACİBABA

Şindikleyin bir devasa kayalık önümüz  yukarsı düz uçrm  belki var 150 metre yükseklin bu dibi  dışarı doğru şapka önü gibi bir açılım yapmış altına griliyor yukardan bişi düşse bize gelmez  bu yerin önü düz  çayırlık çok entersan bir yer  bu şapkanın altı içeri düz gelen önümüze yerde sanki  birleri burasını kapatmış izleminim var bizde   ve bu kapı gibi yerin yanı  başında kuyrugu yerden başlar kıvrımlarlan yukarı çıkan bir kabartma yılan  ve agzı bu kapııya bakar şeklde  dilini çataldır çıkarmış dışarı  tam orda bir de ufack bir hac vardır  başka da bir emare resm işraet yoktur  şimgi ne yapalım ne dersiniz siz bir akıl bize
veriverin bekleriz  

çok selamlar şans açıldı abi  herhalde diyorum.....                                      tomıks
tom
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2009 Saat 14:56
sevgili tommiks kapıyı kırın girin içeriye bukadar basit yani.
ancak kıvrımlı yılan tılsım işareti diye duymuştum. dikkat etmek gerekli.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2009 Saat 21:57

TOMIKS //>  ARKADAŞA CEVABEN......................................NACİBABA..............................O.N.K

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR
SEN ALMANYADAYDIN DEĞİLMİ ŞU AN TÜRKİYEDEMİSİN NERDESİN  ORDA DA BU GİBİ İŞARETLER MEVCUTMU  BİLEMİYECEĞİM

BEK EDİNDİĞİM TECRÜBELERE GÖRE ORASI GRİŞTİR AÇICAKSINIZ YALNIZ PATLAYICI MADDELER KULLANMAYINIZ  FAZLA SARSINTI YAPMADAN BİRAZ EMEKLEN AÇILIR ORASI
ÇOK UĞRAŞILIP AÇILMASSA ONUN  DA ÇARELERİ VARDIR ELBETTE  ONLARI SANA İZAH EDİCEM   YILAN KUYRUK AŞAĞIDAN BAŞLAYIP YUKARI BURMALI ŞEKİLLİ İSE  BU MAĞARA İÇİ BURDAN  İÇERİ GRİLİCEK DENİLİYOR VE İÇERSİ  UZUN YOLLARI OLAN BİR YER   VE KAFASI
BU GRİŞE DÖNÜK DİLİ DIŞARDA ÇATAL  TUZAKTAN SONRA HAÇ PARA  BU MAĞRANIN EN SONU BİR YERİ TARİF EDİYOR YALNIZ TUZAKLIDIR ÇOOK DİKKATLİ OLUN

BU KAPI GİBİ OLAN GÖRÜNEN YERİ TAM ORTASINDAN BALYOZ VE KESKİ İLEN GRİŞİN KENARLAR HORASAN TÜRÜDÜR ÇOK ZOR KIRARSINIZ
BİRİNİZ BİR SAĞLAM TAŞ İLEN BU YERİN TAM ORTASINA VURSUN BİRİNİZ DE KULAĞINIZI YİNE BU YERE DAYAYIN TAŞI VURUNCA İÇERDEN BOŞLUK SESİ GELMESİ LAZIM EĞERKİ BU KAPIYSA  AMA KENARLAR GİBİ TOK SES VERİRSE HİÇ UĞRAŞMAYIN BURASI GRİŞ FİLAN DEĞİLDİR  BU TAKTİRDE BU YILANIN MANASINI ÇÖZÜCEKLER  12 AYNI TÜR YERDE BU ŞEKİLİ BEN BİZZAT GÖRDÜM  VE AÇILMIŞ GRİLMİŞ Bİ TANESİNDE DE HEMEN GRİŞİN TAVANINA YAPMIŞ BİR YILAN DAHA  VE BUNUN TAM KAFA ÖNÜNÜ AÇMIŞLAR BİR HAMAM TASI BOŞLUĞU VAR HERHALDE MÜJDESİNİ ALDILAR ..

ŞİMDİDEN BOŞA KONUŞUYORUZ TAHMİNLER SİZ O YERİ AÇIPTA ONDAN SONRASINA KALIYOR
SİZ İLK ÖNCE AÇIN BİR ÖN ARAŞTIRMA YAPIN VE YAZ YİNE LAP DİYE GİRMEYİN İÇERİYE HA
BİDE BU YERE YAKIN SU --ÇEŞME--KAYNAK--KUYU VS  YANİ BİR SU İÇİLİR TEMİZ OLARAKTAN VARMI  VEYA KAYADAN AKAN BİR SU VS BUNU DA BELİRT 

BUNLARIN CEVABINI HEMEN VER
1>ARAÇ ORAYA KADAR  VEYA YANINA KADAR GİDİYORMU??
VEYA NE KADAR YAKININA GİDİYOR ?
BU İŞTE KAÇ KİŞİSİNİZ??
VE BU İŞLERDE TECRÜBENİZ VARMIDIR YOKMUDUR??

İÇERSİ UZUN VE SIFIRIN SIFIRI KAPKARA BİR KARANLIKTIR EL FENERLERİ İŞ YAPMAZ
BURAYA EN AŞAĞI 3 KW LİK BİR PORTATİF JENERATÖR GÖTÜRECEKSİNİZ  VE ÇOK UZUN ELEKTRİK KABLOLARI İLEN 1000 WATLIK PROJEKTÖR 2 ADET YEDEK LAMBALARINI DA UNUTMA  JENERATÖRE YEDEK BENZİN DOLU BİR ÇANTA
CERYANLI KIRICILAR VAR MATKAP GİBİ VE AĞIR DEVİR ELMAS UÇLU BETON UCU  ŞARTTIR
1000--2000 METRELİK FOSFORLU İP  SARMA MEKANİZMALISINDAN
BİR GAZ VE TEHLİKELİ HAVA  DEDEKTÖRÜ
GAZ ÖLÇER DEDEKTÖR   MADENCİLERİN KULLANDIKLARINDAN
VE BİR KİŞİ MUHAKKAK SURETTE DIŞARDA BEKLİYİCEK KAÇ KİŞİYSENİZ HEPİNİZ TELSİZLİ OLUCAK  YİYİCEK İÇİCEK BİLLAHSSA SU BULUNDURUN YANINIZDA YANİ HİÇBİR İHTİMALİ ATLAMAYIN NE OLUR NE OLMAZ   SİLAHLI OLUN   VS VS GİDER DE GİDER

ŞİMDİ BUNU OKUYAN ARKADAŞLAR NE BU BE NEREYE GİDERSİNİZ BU TEŞKİLATLAN DERLER DİYECEKLER DE HİÇ BAŞLARINA HERHANGİ BİR İŞ GELMEMİŞ BİLMİYENLER SÖYLERLER DAHA NELER NELER LAZIM DA BURDA KESİYORUM
TEHLİKELİ BİR İŞ YAPILACAKSSA ONUN HERTÜRLÜ TEDBİRİ ALINMASI LAZIMDIR  YOKSA HAYATINIZLAN KUMAR OYNARSINIZ BUNU HİÇ UNUTMAYINIZ..................................O.N.K....

KESKİYLEN MURÇLAN BALYOZLAN İŞ YAPAMASSANIZ  KENAR ÇATLAK YERLERİNE ELMAS UÇLU AĞIR DEVİR MATKAPLAN KUYU AÇIP İÇİNE BU BAHSİ GEÇEN BETON ÇATLATAN HAMURDAN KOYUP AZICIK BEKLİYECEKSİNİZ O HALLEDİYOR İŞİ  DE NEYSE

SEN TÜM BUNLARA BİR CEVAP YAZ DA BAKALIM SONRASINA  KAL SAĞLICAKLAN

SAYGILAR......................................................................NACİBABA...........................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 31/Ağustos 2017/2009 Saat 00:19
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2223242526 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50