Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7172737475 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
makak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı makak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mart 2017/2013 Saat 18:51
Naci abi, sigarayı bari bir pakete düşür, bu dumanı ben de çekiyorum ama günde 12 tek falan, senin maşalahın var, allahtan sana nice ömür ve sağlık dilerim, sevgi ve saygılarımla.
makak usta
Yukarı Dön
Seleucia Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı Seleucia Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mart 2017/2013 Saat 14:56
slm nacibaba, bugüne kadar sürekli tavsiyelerinle ve bilgilerini paylaşarak yüzümüzü güldürdün bizlere ışık oldun, allahta senin yüzünü hem bu dünyada hem öbür tarafta güldürsün.  sigara ve kola olayına şahsen çok üzüldüm. birazda kendini düşünmelisin gece uykuları çok önemli, gündüzleride mutlaka güneş gıdasınıda almalı. Allah sağlık, sıhhat, güç kuvvet versin. allaha emanet ol....
Tutacak el bulamazsam, koyar cebime gezerim ! SIKINTI DEĞİL ...
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 08:10
slm nacibaba ben bir takim cubuk almak istiyorum havale adresini bir kac yerde gordum ama olur ya bir degisiklik falan olmustur tekrar beim icin yazarsaniz sevinirim yarin havaleyi cikardiktan sonra telefonla arar adresimi veririm .sitenizin dedektorlerle alakali sayfasi haric tamamini dolastim hani derler ya bu isin okulu yok siz universitesini kurmussunuz tabi anlayana meyve veren agac taslanirmis baba allah kolayliklar versin
kmyc
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 14:29

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ADRES VE GÖNDERME ŞEKLİ AYNEN AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

OSMAN NACİ KANAT
GELİBOLU MERKEZ POSTANESİ
TEL--05365658055
GELİBOLU / ÇANAKKALE

BU ADRESE ÇIKARDIKTAN SONRA BENİ TELEFONLAN ARAYIP KENDİ  KARGO ADRESİNİ VERİCEKSİN HEPSİ BUKADAR

SAYGILAR.............................................................................NACİBABA......................ONK......
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 17:11
tesekkurler nacibaba yarin gorusuruz insallah
kmyc
Yukarı Dön
armakom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı armakom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 18:23
naci abi sizi saygı ile selamladıktan sonra acizane bir kaç sorum olacak cevap verme şerefinde bulunursanız minnet duyarım.
1.) Siirt ilinin kurtalan ilçesinde 3 arkadaş ile birlikte define işi ile bütün prosedürleri( resmi) uygulayarak uğraşmaktayız. öncelikle kurtalan ilçesinde define olma ihtimali var mı? Türkiye'de bir çok yer dolaştığınızdan dolayı bu soruyu soruyorum. kurtalan define için ideal mi? kurtalan'nın eski tarihi ile ilgili elinizde herhangi bir bilgi var mı?
2.) sizin yapım olan ve çokta güvendiğim çubuk sistemini kullanıyorum fakat neredeyse bütün forumu inceledim genelde çubuk sisteminin tek kişi tarafından kullanımı hakkında bilgi ve yorumlar mevcut. biz çubuk ssteminizi 2 kişi olarak kullanıyoruz.örneğin bir arkadaşımız arazide bizden habersiz bir çakmak sakladı biz bu çakmağı bulmak için önce arkadaşın sakladığı çakmak gözle çizdiğim alanda mı? diye sorduğumuzda 4 çubukta yukarı kalkıyor biz bunu evet olarak anlıyoruz. bu çakmak hangi tarafta diye sorduğumuzda ise çakmak çubukların gösterdiği yönün tersinde kalıyor.ayrıca yön gösterdikten sonra biz bu çakmak tam olarak nerde diye sorduğumuzda bize yine yön gösteriyor.biz bu şekilde belki 50 defa aynı soruyu sormak durumunda kalıyoruz.tam noktaya gitmenin daha kısa bir yolu var mı? örneğin çakmak hangi tarafta diye sorduğumuzda sağa doğru yön gösterdi biz gösterdiği yönde 5-6 metre ilerledikten sonra yine çakmak nerde veya hangi tarafta diye soruyoruz.bu böyle belki 30 defa tekrarlanıyor fakat yinede sonuca gidemiyoruz. sizden ricam 2 kişilik kullanımda aranan define, gömü, değerli, eşya veya para her neyse bunlarla ilgili detaylı bilgilendirmeniz yol göstermenizdir.mesela arazideyiz arazi kayalar ile dolu bir yer olsun.biz soruyoruz gözle sınırını çizdiğim bu alanda eski tarihlerde insan eliyle gömülen saklanan define,gömü,değerli eşya,eski para varmı? çubukların 4'üde yukarı kalkarsa bu evet manasındamıdır,farzedelim dördüde yukarı kalktı 2.-3.-4 sorular ne şekilde olsun .2 kişilik kullanımda var dediği şeye en güvenli nasıl gidilir , nasıl ve hangi sorular sormalıyız.aradığımız şeyin yörüngesine tam olarak nasıl girebiliriz.
3.) bize gönderdiğiniz çubuklar define için yapılan çubuklar mı? bu çubukların maksimum ömrü ne kadar.çubuklar delinmediği sürece sağlam sağlıklı sonuçlar alınabilir mi?
4.) çubukları tek kişi olarak kullanamıyoruz.tek kişi kullanamdığımız için bize bir faydaları dokunmazmı?
5.) 4 çubukta yukarı kalktığında bu ilaki evet anlamına mı? geliyor.
sizden kayalık bir yerde define hazine veya değerli birşeyi siz arıyormuşsunuz gibi ayrıntılı anlatmanızı temenni ediyorum.farzedinki siz bu kayalık alanda 2 kişi çubukları kullanıyormuşsunuz gibi ayrıntılı ( soracağınız sorudan yönlere hatta son noktaya kadar ) anlatmanız rica ederim.
İnanın sizin değerniz benim için çok yüksek size bu sorular ile rahatsızlık vermek istemiyorum fakat işin uzmanı sizsiniz umarım beni yanlış anlamazsınız sağlık ve esenlikle kalın.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 19:54

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

BU KISIMDAN YUKARLARA ÇIK V E TEK TEK İNCELE YÜZLERCE KERRE YAZILMIŞLARI VAR SENİN SORDUKLARININ  YANİ ÇUBUKLAR KISMI BU FORMU EN ALTINDAN GERİLERE SAYFA SAYFA GİT BULACAKSIN ..

1- 2..KİŞİ KARŞILIKLI ÇALIŞIYORSAN İLK ÖNCE 4 ÇUBUĞU DA TEMİZLE PARLAT.
2--YAPAMADIĞINIZIN TEK SEBEBİ  SEN BİR KOMUT VERİYORSUN KARŞINDAKİ TUTAN DA BİR AYRI KOMUT VERİYOR KARIŞIKLIK VE YANLIŞLAR BURDAN KAYNAKLANIR BU %100 DÜR DESE Kİ HAYIR BEN HİÇ KARIŞMIYORUM %100 YALAN SÖYLER BUNDAN EMİN OL  V EYA YANINIZDAKİ ARKADAŞLAR DAN BİRİ DE GİREBİLİR  HATTA TEK BNAŞINA DAHİ YAPSAN YANINDAKİLERDEN BİRİ DE GİREBİLİYOR  BUNLAR DEVAMLI YAŞANAN ŞEYLER OLMAKTA BUNDAN KURTULMANIN TEK BİR YOLU VAR YANINDAKİ KİŞİLER KARŞINDAKİNİ TAMAMEN BU KONUDAN ALAKASIZ  BİR KONUDA LAFA TUTUCAKLAR  YANİ SEN SERBEST KALICAKSIN BİR MEVZUU ÜSTÜNDE  DEVAMLI KONUŞACAKLAR BİRBİRİNLEN  İŞTE O ANDA SEN DE NE SORUCAKSAN SORUCAKSIN  ANCAK O ZAMAN DOĞRU OLUYOR BU İŞİN TEK ÇÖZÜMÜ BÖYLE .

3--KARŞILIKLI TUTUŞTA 4 ÇUBUKLAN  ORTA PARMAKLARINIZI  BİRBİRİNE DEĞDİRECEKSİNİZ SEN HİÇ KLAVUZLARI İNCELEMEMİŞSSİN  KILAVUZLARDA HER ŞEY TEK TEK ANLATILIYOR  DEMEKKİ HİÇ ES GEÇMİŞİN HEPSİNİ BU BÖYLE OLMAZ  İLK ÖNCE OKUYACAKSINIZ VE AYNI ZAMANDA DA TATBİKİNİ DE YAPICAKSINIZ NASIL NE ŞEKİLDE4 ARAZİDE GİDİLKİCEĞİNİ RESİMLİ ÇİZİMİ VAR SEN SORUYORSUN BUNLAR OLMAZ ARKADAŞ HİÇ İNCELEMEMİŞSSİNİZ OKUMAMIŞSSINIZ ..

4-ÇUBUKLARA EVET HAYIR KOMUT ŞEKLİNİ KENDİN BELİRLİYECEKSİN SANA EN UYGUN HAREKET ŞEKLİ NE ÇEŞİTSE O ŞEKLİ DEVAMLI KULLANICAKSIN  MESELA EVET HAYIRI
DEKİ BURDA MESELA ŞUNU ARIYORUM  VARSA 4 NÜZ DE YUKARI KALKIN YOKSA 4 NÜZ DE AŞAĞI İNİN  İLK ÖNCE BU EVET HAYIR ŞEKLİNİ BENİMSEYİN  BU İLK ŞART OLAN İŞTİR.

5--SENİN ARKA TARAFIN KARŞINDAKİNİN ARKA TARAFI ÇALIŞMAZ  SADECE  SAĞINIZ İSTİKAMETİ VE SOLUNUZ İSTİKAMETİ AÇIK OLDUĞU İÇİN BU 2 İ YÖNE ÇALIŞMA VARDIR BUNU DA ŞARTLIYACAKSIN  MESELA  DE Kİ ŞU SAĞIMIZ OLAN İSTİKAMET SADECE  BU KISIMA GELEN ŞU MİKTAR ARAZİDE 100--200 METRE OLAN YER İÇİNDE ŞUNU ARIYORUZ VARMI VARSA YUKARI YOKSA AŞAĞI İN DE YUKARI KALKTI DEMEKKİ SORUN MÜSPETTİR  YENİDEN KURUYORSUNUZ DÜZ TUTUŞ  ŞEKLİ VE YİNE SAĞIMIZ TARAFINDAKİ İŞTE BU ARAZİDEKİ O YERİN ÜSTÜNE  BİZİ GÖTÜR DEDİNMİ  SİZE DÜZ BİR HAT ÜSTÜNDE İSTİKAMET VERİCEKTİR İSTİKAMETİ DE ÖĞRENDİĞİNİZE GÖRE  DURUN V E YENİŞDEN KURUN DÜZ HALE GETİRİN ÇUBUKLARI BAK İLERİ O İSTİKAMETE BİR AĞAÇ VARDIR O HAT ÜSTÜNDE İLERDE VEYA BİR KAYA  BİR MAGİLİK  SOR  DE Kİ BİZİM BU DURDUĞUMUZ YER İLEN O İLERDEKİ İŞTE AĞAÇ ARASINDAMI BU ARADIĞIMIZ EVET SE YUKARI HAYIRSA AŞAĞI HAREKET YAP  BU ŞEKİLDE İLERLİYORSUNUZ DEVAMLI  SONUNDA YERE GELİNCE B AŞLARLAR AŞAĞI DOĞRU  AŞAĞI YAVAŞ YAVAŞ İNMEYE ÇUBUKLAR TAM YERİN ÜSTÜNE GELİNCE DE TAM AŞAĞI YAPARLAR 4 DÜ DE  O AĞACIN YANINA GELİNCE YİNE KURUN ÇUBUKLARI YİNE SORGULAYIN BU SEFER O AĞAÇ İLEN İLRDEKİ BİR KAYA ARASINI SORUN O DA DEĞİLSE GİDİN O KAYANIN YANINA ONDAN İLERSİNİ SORUN BÖYLE BÖYLE TAM YERİ BULURSUNUZ ..

6--HER İKİ ÇUBUK DA DÜZ VAZYETTE SOLA DÖNÜŞ İSTİKAMETİ YAPARSA O İSTİKAMETE GİDİLİCEKTİR   TERSİNİ YAPARSA  SAĞA GİDİLİCEK .SENİN ARKAN İLEN KARŞINDAKİNİN ARKASI ÇALIŞMIYACAKTIR BUNUN İÇİN DÖNÜN YAN İSTİKAMETE BU ŞEKİLLEN HER YÖN KONTROL EDİLMİŞ OLUR MESELA TUTUYORSUN  ŞİMDİKKİ DURUŞ ŞEKLİNİZ DİYELİM SAĞ VE SOL OLAMAK ÜZERE KUZEY GÜNEY İSTİKAMETİ OLUYOIRSA  BU YÖNDE BİŞİ YOKSA DÖNÜN
DOĞU BATI İSTİKAMETİNE BU MANADA SÖYLÜYORUM ..

AMA SEN SEN OL KARŞINDAKİNİ DEVAMLI DİĞER KİŞİLERE MUHABETTE TUTTUR DOĞRU CEVAPLARI ALMAK İÇİN  TEK OLARAK YAPABİLSEYDİN ÇOK BÜYÜK KOLAYLIKLAR OLUCAKTI SANA  HİÇ BUNLARDA OLMAYACAKTI .

7--O SAKLANAN  BİŞİYİ DE BULAMADIĞINIZIN SEBEBİ KARŞINDAKİNİN DE GİRİYOR OLMASINDAN KAY NAKLANIYOR HEM DE %100 OLARAK BUKADAR BÜYÜK KONUŞUYORUM SORUNUN TEK KAYNAĞI BUDUR.
SİZ HİÇ ALIŞTIRMA YAPMADAN YALLAH ARAZİDE SOLUĞU ALMIŞSSINIZ BUNLAR KABUL EDİLEMEZ ŞEYLERDİR  İLK ÖNCE KATALOGLARI DİKKATLİCE OKUYACAKSINIZ  AYNI ANDA DA ALIŞTIRMALAR YAPICAKSINIZ  İYİCE ALIŞTIRACAKSINIZ KENDİNİZİ  ORDA HER ŞEYİ İZAH EDEN KATALOGLAR VAR Bİ DE BANA SORUYORSUN  OLMUYOR..

................................................................................................NACİBABA.................ONK...     
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Mart 2017/2013 Saat 07:50

HERKESE MARHABALAR SELAMLAR........................18---3---2013..............................ONK...

BENİM ÇUBUKLAR NERELERE GİTMİŞ NERELERE DÜN AKŞAM DİSCOWERY KANALINDA  ALASKADA ALTIN ARAYANLARI SEYREDİYORDUM  4 TANE ARAYICI BU BENİM YAPIM OLANI KULLANIYOR 3 TANESİ DE BENDEN HARİÇ YAPI OLAN  L  TİPİ ÇUBUĞU KULLANIYOR
BU GEÇTİĞİMİZ YAZ BİR TÜRK ALMANCI GELDİYDİ YANINDA KEÇİ SAKALLI DA BİRİ VARDI O YABANCIYDI  BANA 5 TAKIM ISMARLADI DÖNÜŞTE ALICAZ DEDİ  VE GİTTİLER PARASINI DA VERDİ BEN YAPTIM KOYDUM BİR KENARA YAZ SONUNA DOĞRU GELDİ O KEÇİ SAKALLI YOKTU TEKTİ  HİÇBİŞİ DE SORMADIM ZATEN KIT KONUŞUYOR NEYSE ALDI GİTTİYDİ GİDİŞ O GİDİŞ..

O KEÇİ SAKKALLIYI DİSCOWERDE GÖRDÜM %100 DE ODUR DİYORUM  BUNLAR SAL GİBİ BİRER DENİZ TEKNELERİ YAPMIŞLAR  ÜZERİNDE KORKUNÇ ÇEKİŞ GÜCÜ OLAN HORTUMLU BİR ELEKTRİK SÜPÜRGESİ GİBİ BİR BORU İLEN DALGIÇ YÖNETİYOR ONUN AĞZINI DENİZ TABANI ALTIN DOLU ARKADAŞLAR  BUNU TOPRAK TAŞ KUM VE ARASINDAKİ TABİ ALTINLARI DA ÇEKİP TEKNE İÇİNDEKİ YIKAMA AYRIŞTIRMA MAKİNESİNE VERİYOR GÜN BOYU BÖYLE DEVAM EDİYORLAR HERKES DENİZ İÇİNDE BİR BÖLGE KİRALAMIŞ AYNI KARADA GİBİ GPR CİHAZLARLAN YERLERİNİ KONUMLARINI BELİRLİYORLAR DEVAMLI KENDİ KİRALADIKLARI YERİN DIŞINA ÇIKMIYORLAR SADECE O ALAN İÇİNDE  B U YER ((A L A S K A D A  ))  VE
((BERRİNG)) BOĞAZINDA  BU YER ÇOK ENTERESAN BİR YER  BURDA  AYRICA KRAL YENGECİ DE ÇIKARIYORLAR TEKNELER VAR VE ACAİP PARA YAPIYOR AMA BURDAKİ ÇALIŞMALAR KONU NE OLURSA OLSUN ÖLÜMÜ HER AN ENSENDE HİSSEDİCEKSİN ÖYLE BİR YER  AYRICA  ALASKADA  KARADA AKARSU NEHİRLERİN  KENARI BÖLGELERDE DE KARADA TOPRAK İÇİNDEN ELEYEREKTEN ALTIN ÇIKARANLAR VAR  NASIL YER BU YER AKILLARA ZARAR KUZEY KUTUP BÖLGESİ  NE İSTERSENİZ VAR BURDA  AMA ÇOK SOĞUK VE ÇOK ÇETİN ŞARTLAR ÖLÜM HER AN ENSENDE  HATAYA YER OLMAYAN BİR YER ..KISACA YERİN TARİFİ VE VERİMLİLİĞİ ÇEŞİTLİ YAPILAN İŞLERİ BUNLAR BELKİ DAHA DA VARDIR DA BİLGİM VE GÖRDÜKLERİM ŞİMDİLİK BUKADAR.............................ONK.....................

AKŞAM BU DENİZDEKİ DALGIÇ NEZARETİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI İZLİYORDUM ŞİMDİ DAHA LİMANDAN ÇIKIP DA KENDİ BÖLGESİNE GELEN ELİNDE BU ÇUBUKLARA SORGULATIYOR NEREDE YOĞUNLUK VAR DİYE VE GÖSTERDİĞİ ANDA ORAYA DEMİR ATIYORLAR VE HAKKATTEN DE ACAİP ALTIN TOPLUYORLAR  O   L  ÇUBUKLAR TAMAMEN TERS GÖSTERİYOR YOK DİYOR ASLINDA VAR YANLIŞ ONLARLAN ZATEN İŞ OLMAZ VE HAYRET ETTİM TÜRKİYENİN GELİBOLUSU NACİ USTANIN ELİNDEN ÇIKAN BİR APARAT TAA ALASKADA KULLAN ILIYOR BU HERHALDE YAYGINLAŞICAK VE BANA DA HERHALDE SİPARİŞLER GELİCEK BU YAZ BAKALIM BELKİ GELENLER OLUR YENİ SİPARİŞLER OLUR DİYORUM BUNUN ÜZERİNE BURAYA YAZDIM KONUYU BİLGİLERİNİZE....

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA............................ONK.... 
Yukarı Dön
iboli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı iboli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Mart 2017/2013 Saat 10:07
herkese selamlar...naci babanın sitesine yeni üye oldum,ancak forumundaki hemen hemen bütün syfaları dikkatlice okudum.siteyide yaklaşık 1 aydır takip ediyorum ve naci babanın çubukları çok ilgimi çekti ve bende 10 gün önce kendisi ile irtibata geçip çubukları sipariş verdim..kendiside sağolsun 3 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştıdı.elime geçer geçmez çubukları hiç açmadan kullanma kılavuzunu kelime,kelime harf,harf okudum ve sıra çubukları açmaya geldi..ilk başta insan hadi canım bu söylenenleri bu çubklrmı yapıyor diye geçiriyor insan ister istemez..ama elime aldıktan yarım saat sonra aklımda en ufak bir şüphe kalmadı...naci babanın bahsettiği gibi kan grubumda 0 rh negatifti ve çok kısa zaman içinde bütün sorularıma doğru cvplar verdi ilk başlarda yön problemleri yaşadım ama şuan ev içerisinde yön konusundada oldukça mesafe kat ettim...naci babanın da dediği gibi yön konusunda hissedebilmek çok önemli.kendisinden ALLAH razı olsun...kendiside mu msj mı okursa kendinden bir ricam olucak,yeni üyeyim kendisine densizik etmek istemem..merak ettğim ve gömü işareti olduğunu sandığım bir kaya üzerindeki işaetleri paylamak isterim tabi naci baba destur verirse ....sayılar

bir ağaçtan 1 milyon kibrit çıkar,bir kibrit 1 milyon ağacı yakar....
Yukarı Dön
YOLCU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
  Alıntı YOLCU Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mart 2017/2013 Saat 17:52
NACİ ABİ ÇUBUKLAR ELİME ULAŞTI ÇALIŞMA SONUÇLARINI SİTEDE PAYLAŞACAGIM İNŞALLAH ALLAH RAZI OLSUN ŞU AN 4 LÜ OLARAK GÜZEL ÇALIŞIYORUM GAYET GÜZEL AMA BAZEN YANILMALAR OLUYOR AMA BİRAZ ACEMİLİGE BAGLIYORUM İLK İZLENİMLER OLUMLU HATTA HAYRET VERİCİ NASIL BİR SİSTEM ENTERESAN ...... SELAM VE DUA İLE
Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım.

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7172737475 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50