Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7576777879 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2013 Saat 20:21

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR GÖDERDİKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER SAĞOL ..

ŞİMDİ İLK ÖNC E KUR VE NEYİ BULMASINI İSTİYORSAN  EV İÇİNDEKİ KARŞINA GELEN KISIMDA BİR EŞYANIN ADINI SÖYLE  ÇUBUKLARI DÜZ TUT  SADECE ÖYLE BİR YUMUŞAK TUTKİ AŞAĞI SARKMASIN  BİRDE SAĞA SOLA YUKARI AŞAĞI YAPACAĞI HAREKETLERİ TUTUŞUNDA ENGEL OLMASIN  TAVANDAKİ LAMBAYI SOR HER İKİSİ DE YUKARI KALKACAKTIR  MASA
ÜSTÜNDE  BELDEN AŞAĞI GELEN BİR YERDEKİ BİR NESNEYİ SOR BU SEFER HER İKİSİ DE AŞAĞI DOĞRU ONU GÖSTERECEKTİR   AŞAĞI YUKARI GTÖSTERMELERDE ZORLUK YAŞIYORSAN DEVEMLI SADECE BU OLAYA ÇALIŞ TAA Kİ TAM OLANA KADAR HANGİ OLAYDA ZORLUK ÇEKİYORSAN SADECE DEVAMLI ONA ÇALIŞ SONUNDA OLUR..

SAYGILAR....................................................................................NACİBABA.................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2013 Saat 22:57
ricaedrim nacibaba imkanlarim dahilinde elimden geldigince katkida bulunmaya devam edecem kismet olursa , cubuklar konsunda soylediginiz sekilde calisayim insallah basaririm saygilar nacibaba allaha emanet olun
kmyc
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2013 Saat 12:30

ARKADAŞLAR  SELAM HEPİNİZE

BAKIN ŞU ÖNERİLERİMİ İYİ DİNLEYİNİZ  VE SONUNDA KOLAYLIKLAN  HEPSİNİN ÜSTESİNDEN GELİCEKSİNİZ.

BİR KİŞİ ACEMİ OLARAK BİR FABRİKADA ÇALIŞMAYA BAŞLAR ÖNÜNDE YÜRÜYEN BİR BANT VARDIR VE BU BANTIN ÜSTÜNDEN  ÜRÜNLER GEÇİYOR AMA ARALARINDA HATALI OLANLARI DA VAR İŞTE BANTIN KARŞISINDA DA BU YANINDA DA İŞÇİLER VARDIR BU HATALILARI  BU BANTTAN AYIKLAMAK İŞLERİ,,,,,  ACEMİ YENİ GELEN İŞÇİ BİRAZ SIKINTILIDIR SEBEBİ DE KARŞISINDAKİLER VE YANIBAŞINDAKİLER ÇOK SERİ ÇALIŞIYORLAR BU DA ÇOK AĞIR  BU İŞÇİNİN  DİĞER İŞÇİLERE YETİŞMESİ ONLAR GİBİ SERİ OLABİLMESİ BU İÇŞİNİN  HEM KABİLEYİTİNE HEM DE İŞE TAM ODAKLANMASINA BAĞLIDIR BU SÜ
REÇ TAM OLARAK HERGÜN DEN HESAPLANIRSA TAM 1  AY SÜRDÜĞÜ GÖRÜLMÜŞTÜR ..
1.Cİ AY ACEMİLİK DEVRESİ OLARAK HESAPLANMIŞ
2 .İNCİ  AY  ÇIRAKLIK DEVRESİ OLARAK BELİRTİLMİŞ 
3.CÜ AY DA USTALIK  DEVRESİ OLARAK BELİRTİLMİŞ

BU İŞE TAM SERİ ŞEKİLDE HİÇBİR HATA YAPMADAN TAM OLABİLMESİ   TAM (  1  ) SENE OLARAK SAPTANMIŞ .. HATTA BU BİR SENEDE ÖYLE BİR SEVİYEYE GELMİŞ Kİ  DİĞER İŞÇİLERİN KAÇIRDIKLARINI BİLE SAPTAR OLMUŞ BU SEFER İLK GELDİĞİNDE ONLAR  DALGA GEÇERKEN BU SEFER BU BAŞLAMIŞ ONLARLAN DALGASINI GEÇMİYE  DAHA SONRAKİ EVRELERTDE ARTIK ELLERİ NEREDEYSE GÖRÜLMEZ BİR HIZA ERİŞİMİŞ .........

ŞİMDİ DİYECEKLERİMİ ÇOK İYİ BELLEYİN ..
%80 N GİBİ ÇOĞUNUZ ÇUBUKLAR GELİR GELMEZ HEMEN YALLAH ARAZİDE SOLUĞU ALMAKTA VE ARAZİDEN BANA TELEFONLAR AÇILMAKTA BİR SÜRÜ YANLIŞ İŞLERLEN B ENİ BOŞU BOŞUNA  BURDA UĞRAŞTIRMAKTADIRLAR  HALBUKİ  KATALOG 1 PARMAK KALINLIĞINDADIR BAKMIYORLAR OKUMUYORLAR  BAZILARI DA EVVELDEN TUTMUŞLAR GÖRMÜŞLER O ALIŞKANLIKLARINI BU SİSTEME SOKUYORLAR TABİİ HÜSRANLAN SONUÇLANIYOR İŞLERİ ..

ARKADAŞLAR  BAKINIZ İLK BAŞTAN EL ALIŞTIRMASINI  YAPICAKSINIZ TIPKI BAŞTAKİ İŞÇİNİN ALIŞMASI GİBİ  BU EL BECERİSİNİ ZİHNİNİZLEN ODAKLIYACAKSINIZ AKLINIZI BU YAPTIĞINIZ İŞE VERİCEKSİNİZ  ÇUBUK SİSTEMİ İÇİNDEKİ HER HAREKETİN HER CEVABIN HER YÖNLENDİRMENİN EL ALIŞKANLIKLARINI İYİCE GELİŞTİRECEKSİNİZ ADIM ADIM SIRA İLEN

EKSİK BIRAKILAN BİR YÖNTEMİN EL ALIŞKANLIĞINDA  SORGULAMADA O EKSİK BIRAKILANA İŞ DÜŞERSE İŞTE SIKINTI BURDA BAŞLAR  DİĞERLERİNE EL BECERİSİ ARTIRILMIŞ ONA GELİNCE ARTIRILMAMIŞ  İSE BURDA MUHAKKAK BİR YABANCILIK  ÇEKİLECEKTİR  .KONUDA BAYAĞI ŞİKAYET ALAN DURUMLAR DA İŞTE BU KONULARDIR DİYORKİ ARKADAŞ ÜSTÜNE GELİNCE AŞAĞI GÖSTERMİYOR YUKARSINI TAMAM GÖSTERİYOR ---DEMEKKİ EN ÇOK YUKARDAKİ OLAN CİSİMLERE ÇALIŞMIŞ BU ARKADAŞ AŞAĞIDAKİ CİSİMLERE YOĞUNLAŞMAMIŞ  VEYA GİDERKEN SAĞA SOLA ÇEKİM HİSLERİNİ ALGILAYAMAMA GİBİ DURUMLAR İŞTE BUNLARA ÇOK ÇALIŞMALAR İLEN  SONUÇLARA ULAŞILIR  TÜM ŞİKAYETLERİN EN BAŞ SEBEBLERİ  SIKI BİR ANTREMAN  --ÇALIŞMALAR YAPILMAMASINDAN KAYNAKLANMAKTADIR  KILAVUZLARDAKİ HER ŞEYİ TEK TEK İYİCE İNCELEYEREKTEN  HEPSİNİ AYNI SEVİYEDE  SAATLERDE ÇALIŞMALAR İLEN GİDEREBİLİRLER  BİR KONUYU EKSİK VE AZ YAPMAK OLMAZ BU LUZUMSUZ DEMEK DE OLMAZ .
EN BAŞ İŞ AKLINIZI TAMAMEN YAPACAĞINIZ İŞE VERMEKTİR  VE BEYNİNİZİN KENDİ VUCUDUNUZLAN BİR SORUNU OLMAMALIDIR  ...BU SAYEDE BEYNİNİZİ  DEVAMLI BU SİSTEME ADEPTE OLMASINI SAĞLATIRSANIZ İŞLER OLUR ..

ŞİMDİLİK BUKADAR....................................................................NACİBABA..................ONK... 
Yukarı Dön
HARİYACI Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı HARİYACI Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2013 Saat 17:45
Cubukları simdi denedim sorularıma cevap veriyor süper bisi bunlar eline saglik nacibaba
nasipse gelir hintten yemenden
nasip değilse ne gelir elden
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2013 Saat 14:31
slm nacibaba bu çubuklar la tam 2 aydır çalışıyorum ama bir yerde takıldım kaldım bu olay klavuzdad da yok bir soru sordugunda yönler tamam dogru olup olmadıgı da dogru ama çubuk bazı sorularda tam düz tutunca direk aşşagı çöküyor bunun anlamı neydii
ASBENDİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2013 Saat 21:21

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

1>>İLK ÖNCE BİR YUKARI KALKIP SONRA MI AŞAĞI İNİYOR
2>>YOKSA DİREKT SORUYU SORUNCA MI AŞAĞI İNİYOR
3>>NE GİBİ BİR SORU SORUYORSUN 
4>> ÇUBUKLAR TEMİZMİ  PARLAT TEMİZLE BİDE ÖYLE DENE
5>>TEK Mİ TUTUYORSUN YOKSA KARŞINDA BİR KİŞİ DAHA VARMI 4 ÇUBUKLAN MI ÇALIŞIYORSUN----->BUNU BİLLAHSSA BELİRT BU ÖNEMLİ
6>>ÇALIŞIRKEN YANINDA BAŞKA BİRİLERİ VARMI -->BU DA ÖNEMLİ BUNU DA BELİRT
7>>ÇALIŞIRKEN  BEYNİN SENİN VUCUDUNLAN UĞRAŞMIYACAK KILAVUZLARDAKİ GİBİ OLUCAKSIN BUNA RİAYET ET  V E TAM BEYNİNİ YAPTIĞIN İŞE VER ...

NOT>>BU DURUM MÜSLÜMAN MEZARI İŞARETİNE BENZİYOR AMA  SENİN NE SORDUĞUNU BİLEMEDİĞİM İÇİN BİŞİ DİYEMİYECEĞİM SEN YUKARDAKİ SORULARI AYNEN  NUMARALI OLARAK CEVAPLA SONRA SANA ÇÖZÜMÜ ANLATIRIM ....

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA...............ONK....
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2013 Saat 14:24
1 direk aşşagı iniyor
2 soruyu soruyorum cevap vermesinde direk aşşagı iniyor oldugu yere çökme misali
3 gözümle çizdigim ve şu şu alanda altın sikke varmı diyorum
4 çubukları aynen gösterdigin gibi temizliyorum
5 cubukları tek tutuyorum
6 cubukları tek tutuyorum
7 çalışırken bütün düşüncelerden uzak duruyorum ve dedigin gibi rahattım sordugum sorularda kesinkli le net cevap alıyorum buda beni mutlu ediyor ALLAH senden razı olsun nacibaba
ASBENDİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2013 Saat 17:52

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ŞİMDİ BUNA DİKKAT ET SEN EVET HAYIR ŞEKLİNİ NASIL YAPTIRIYORSUN ÇUBUKLARA
MESELA BENİM YÖNTEMİMDE  VARSA İLERİ GİT YOKSA GERİ GEL DİYORUZ 
SEN ACABA ÇOĞU KİŞİNİN YAPTIĞI GİBİ  EVET SE YUKARI KALK HAYIRSA AŞAĞI İN ŞEKLİNİ Mİ KULLANIYORSUN  B UNU BİR BELİRTİVER..

EVİN İÇİNDEYKEN ÖYLE GÖZÜMLEN ÇİZDİĞİM ALAN İLEN BENİM DURDUĞUM YER ŞIKKINI ÇIKAR  BUNU SADECE ARAZİDE YAPICAKSIN  EV İÇİNDEYSE  MESELA BİRİ GİTTİ ARKA ODALARDAN BİRİNE BİŞİ SAKLADI  SEN ŞÖYLE DİYECEKSİN  İŞTE FLANCA BİŞİ SAKLADI  BENİ ONUN ÜSTÜNE GÖTÜR DİYİCEN  ONU BUL DA OLUR ..
ODANIN ORTASINDA AVİZENİN ALTINDA DUR  YERE DE CEP TELEFONUNU KOY   VE BAŞLA
SORMAYA CEP TELEFONU NERDE   AVİZE NERDE BİR AVİZEYİ GÖSTERECEK BİR CEB TELEFONUNU BU 2 HAREKETİ YAPTIKTAN SONRA SORUN OLMAMASI LAZIMDIR  DİYE
DÜŞÜNÜYORUM   EVET HAYIRDA  AŞAĞI YUKARI HAREKETLERİ KULLANMA
BUNUN İÇİN DÜZ İLERİ GİDİNCE  EVET DÜZ GERİ GELİNCE DE HAYIR MANASINI KULLAN
CEVAP YAZ BEKLİYORUM SON NETİCEYİ....

SAYGILAR............................................................................NACİBABA.......................ONK....
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Nisan 2017/2013 Saat 10:44
ben bunu arazide yaptım aynen yazıyorum.şimdi arazide iken burada altın sikke varmı dedim bana cevap olarak evet dedi cubuk ileri gitti sonra yön buldum ve beni cubuk götürdü sonra cubukla beraber tam yönde ilerledim ve biraz yürüdükten sonra tekrar sordum bana geriye işaret etti yön olarak tam nokta olarak 2 metreye musade ediyor cubuk geçtin ve önde diyor sonra ben bu noktada tekrar sorumu soruyorum burada altın sikke varmı cevap olarak cubuk direk aşşagı iniyor buraya makinada tuttukbir şey yok diyor makina benim esas olarak sormak istedigim soru sordugumda cubugun direk aşşagı çökmesii
ASBENDİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Nisan 2017/2013 Saat 19:35

BAK BENİM SORUMA CEVAP VERMEDİN..,
SORUNU SORUNCA  BUNUN EVET VEYA HAYIR OLDUĞUNU SEN ÇUBUKTA NE ŞEKİLDE TESPİT EDİYORSUN ..

ARAZİDE İKEN  ÖNÜNDEKİ İSTİKAMETTE İLK ÖNCE  SORUCAN  BEN BURDA DEFİNE GÖMÜSÜ ARIYORUM BU İSTİKAMETTE VARMI ...NOT> İLK ÖNCE GÖZLEN BELİRLİ BİR ALANI İŞARETLEDİKTEN SONRA SOR. VARSA İLERİ HAMLE YAP YOKSA GERİ HAMLE YAP  BUNU DA BELİRT ------>YANİ EVET ŞEKLİ  VEYA YOK ŞEKLİNİ BELİRLEMEK İÇİN  SENİN ŞEKLİNİ SORUYORUM BEN BU KONUDA   ((  EVETSE AŞAĞI ÇÖK   HAYIRSA YUKARI KALK  )) BU ŞEKLİ Mİ KULLANIYORSUN BUNU SORUYORUM ....

ŞİMDİ SEN BİR YERDE BİR HATA YAPIYORSUN AMA NERDE  ŞİMDİYE DEK BU 10 SENE ZARFINDA  SAYISINI BİLE BİLEMİYECEĞİM ÇUBUK VERDİM SENİN BU ŞEKLİNLEN ŞİMDİYE DEK HİÇKİMSE KARŞILAŞMADI  BEN DE DUYMADIM İŞİTMEDİM DE  BÖYLE BİŞİNİN OLMASI İMKANSIZDIR DİYORUM BEN   BU KONUDA ÇOK BASİT BİR HATA YAPIYORSUN BU HATAYI BULUNCA SEN DE KENDİ KENDİNE  BUMUYMUŞ MESELE DİYE DE GÜLÜMSİYECEKSİN EMİNİM BUNDAN  ..

KATALOGLARI TEKRAR GÖZDEN GEÇİR  VE BU İŞİN NE ŞEKİLDE TAM DOĞRU YAPILACAĞINI BELİRLE KENDİ KAFANDAN BİŞİLER İCAD EDİP TE  SORGULAMA ..VEYA DAHA ÖNCEDEN BÖYLE BAŞKA ÇUBUK SİSTEMLERİ İLEN ÇALIŞTIYSAN BU BENİM SİSTEME BUNLARI ASLA SOKMA ..VE SONRA BAK BURDA ALTIN PARA VARMI DİYE SORULMAZ  YA TEKTEK SAHASI YA ESKİ YERLEŞİ,M YERİ GİBİ  YERLERİ SOR  TEK ALTIN PARA ÜSTTEN KİŞİ DÜŞÜRMÜŞTÜR DE BU  OLUR OLMAZ DEĞİLDİR  AMA ÇOK DA BÜYÜK BİR TESADÜFTÜR BÖYLE BİŞİYE GELMEK 
VEYA  TOPLU GÖMÜ VARMI -----LAHİTLER VARMI----MEZARLAR VARMI--- GİBİ ŞEKİLLERDE SOR   AMA BİR ARKADAŞIN ARAZİDE SEN GÖRMEDEN BİR YERE BİR ALTIN SAKLAMIŞSSA O AYRI KONUDUR  ONA DA DEKİ ARKADAŞIN SAKLADIĞI ALTINI BUL KOMUTUNU VER  KOMUTU VERİNCE DE AZ SAĞA  AZ DA SOLA DOĞRU  DÖNMELER YAP  HANGİ YÖNE ÇEKİŞ YAPARSA O YÖNE DOĞRU İLERLE  AYRICA BU YÖNDEMİ BU YÖNDEMİ DİYE SORULMAZ .. ARAZİDE DURDUN BİR YERDE  BU YERDE ŞÖYLE SORGULA  İLK ÖNCE ÖNÜN İSTİKAMETİNİ SORGULA YOKSA DÖN SOLA YOKSA DÖN TAM ARAKA İSTİKAMETE YOKSA DÖN YANA  YANİ KUZEY --GÜNEY---DOĞU---BATI   4 İSTİKAMETE DE AYNI SORUYU SOR  BU 4 İSTİKAMETTE DE BİŞİ YOKSA BU SEFER BAŞKA ŞEYLER SORGULA  SIRF KIYMETLİ ALTIN DEĞİLDİR ...TOPLU GÖMÜ  ŞEKİLLERİNDE DERİNLİK NEKADAR DİYE DE SORMAYIN ZATEN TÜMÜ DİZ BOYUNDADIR  EN ÇOK 1 METRE  Yİ BİLE  BULMAZ DERİNLİKLER ..
SEN İLK ÖNCE HATANI ARAŞTIR  VAR YANLIŞ YAPILAN BİŞİ  YOKSA ŞİMDİYE KADAR BU SENİN SÖYLEDİĞİN OLMAMIŞTIR  BUNDAN EMİN OLASIN ..
BAKTIN DAHA DA OLMADI  Bİ YOLLA BAKAYIM  NEYMİŞ GENE OLMASSA GERİ İADE EDERSİN OLUR BİTER  BU ŞIKLAR DA VAR  KAFANI TAKMA ....

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA......................ONK..  
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7576777879 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50