Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2122232425 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hazo72 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Ağustos 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı hazo72 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Temmuz 2017/2009 Saat 06:35
allah acil şifalar versin
DÜRÜSTLÜK DOĞRULUK ADAM GİBİ ADAM
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Temmuz 2017/2009 Saat 16:13
Üzerinde 8 yazan çubukların üzerine yanlışlıkla oturdum...Çubuklar yamuldu sonra elimle düzelttim düm düz olmadılarsa da yine bayağı bir düzeldiler..Bu durum çubukların çalışmasını etkiler mi?Saygılar...

HİÇ BİŞİ OLMAZ KIRILMADIKTAN SONRA NE OLURSA OLSUN

İKİ ELİNLEN UZUNLAMASINA DOĞRU  ÇEKEREK SANKİ UZATIYORMUŞ GİBİ HAREKETLERLEN DÜZELTMİYE UĞRAŞ  DÜZELİRLER KORKMA HİÇBİŞİ OLMAZ  ANCAK TAM BÜKÜLÜP TE KIRILMA OLURSA O ZAMAN İŞİ BİTER

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.........................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 20/Temmuz 2017/2009 Saat 16:30
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2009 Saat 18:07
Osman bey selamlar  çubuklarlan ilgili bir kaç komut verebilirmisiniz örnek olaraktan nasıl olur. birde çubuklara isim vermek gerekirmi acaba komut verirken birşey fark edermi mesela çubuklar bulunduğum bu alan içinde gibisinden biraz tuhaf bir soru oldu mu dersiniz saygılar osman bey  
................................BİRKAN.................................

SELAM......................................................................NACİBABA...................................O.N.K....

ARKADAŞIM  ÇUBUKLAR KISMININ EN BAŞINDA TANITIMI ANLATIMI VAR BUNUN ORASINI BİR İNCEYİNİZ   YANİ YAZILMIŞ CEVAPLANMIŞ İŞLERİ LÜTFEN TEKRAR TEKRAR ETİRMİYELİM LÜTFEN

SAYGILAR....................................................................................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 21/Temmuz 2017/2009 Saat 19:05
Yukarı Dön
faruk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Ağustos 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı faruk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ağustos 2017/2009 Saat 17:04

formlara baktığımda genel olarak çubukların iyi çalışması için 0 (-) negatif olarak görünüyor.

benim kan grubum B(+) pozitif

bu kan grubuyla çubukların çaışma olasılığı var mıdır? nasıldır? tek başıma kullanabilir miyim?

teşekkür ederim...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ağustos 2017/2009 Saat 21:02
Orjinalini yazan: faruk

formlara baktığımda genel olarak çubukların iyi çalışması için 0 (-) negatif olarak görünüyor.

benim kan grubum B(+) pozitif

bu kan grubuyla çubukların çaışma olasılığı var mıdır? nasıldır? tek başıma kullanabilir miyim?

teşekkür ederim...

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...................................................................O.N.K..

DEDİĞİNİZ GRUPTA DA VE DAHA HİÇ OLMAZ DENİLEN GRUPLARDA DA YAPABİLEN BAŞARANLAR MEVCUTTUR ÇOK ÇALIŞTILAR VE YAPTILAR  YANİ OLUYOR OLMAZ DEĞİL DE ÜSTÜNE ÇOK DÜŞMEK LAZIMDIR

KAN  GRUBU OLAYININ BASİT ANLAŞILIR ŞEKİL AÇIKLAMASI

O-R-H=NEGATİF   KAN GRUBU>>BU  GRUPTAKİ KAN ASİL KAN OLUYOR VE ÇOK AZ İNSANLARDA MEVCUT VE BU KİŞİLER DE ÇOK SIKINTILIDIRLAR  MESELA BENİM DE KAN GRUBUM AYNI BAŞIMIZA HERHANGİ BİŞİ GELSE GELİBOLU İÇİNDE BENDEN BAŞKA 2 KİŞİ DAHA MEVCUT  BENLEN 3 KİŞİ OLUYORUZ VARDIR DA DAHA BİRKAÇ TANE DE ÇIKARDA BİZİM BU 3 KİŞİLİK GRUBUMUZ İÇİNDE İÇKİ +UYUŞTURUCU+HER ÖNÜNE GELENLEN YATMA KALKMA DURUMLARI KADIN İŞLERİ YANİ HİÇBİR SAKAT YOLUMUZ YOK HAL BÖYLE OLUNCA  3 ÜMÜZDE TAM SIHATLİYİZ EN UFAK BİRŞEYİMİZ YOK  BİRBİRİMİZDEN KAN ALABİLİRİZ  RAHATLIKLAN HİÇ KONTROL ETİRMEDEN BU BÖYLE

ŞİMDİ BU GRUP  DİĞER TÜM GRUPLARDAKİ KAN TAŞIYICILARINA UYMASA DA VEREBİLİYORUZ AMA ALAMIYORUZ İLLE KENDİ GRUBUMUZ OLUCAK AMA HER GRUBA VERİYORUZ BÖYLE DE BİR ÖZELLİĞİ VAR  .................

VE BU KANIN AKICILIĞI VE İÇİNDEKİ  TAŞIMA HIZI İLETİMİ ÇOK HIZLI ANINDA BİR UÇTAN BİR UCA İLETİM MEVCUT  HAL BÖYLE OLUNCA DA BEYİNLEN PARMAK UÇLARI ARASI İLETİŞİMİ IŞIK HIZINDAN DA ÖTE BİR HIZDA  BEYİNDEKİ ANINDAKİ BİR OLGUYU ANINDA PARMAK UCUNATAŞIYIP ÇOK DA KUWETLİ OLARAK ÇUBUKLARI HAREKET ETİRİYOR BU DA AYRI BİR GÜÇ BİR ELEKTRİKSEL AKIM DA OLUŞUYOR PARMAK UÇLARINDA   BEN MESELA DEĞİŞİK ZAMANLARDA ŞAHİDİMDİR KENDİME MESELA BİR ŞEYE UZANIP ALMAK İÇİN ELİMİ UZATIĞIMDA PARMAK UÇLARINDAN O NESNEYE BİR ŞERARE  AKIM OLUŞUYOR  HEM DE SESLEN  OTO BUJİSİ NASIL ÇAKIYOR AYNISI OLUYOR DEŞARJ OLUYOR YANİ  BU GÜÇLÜ AKIMI BU VÜCUT NASIL ÜRETİYOR  BİLEMİYORUM AMA BU HADİEYE ÇOK ŞAHİDİMDİR  BİR BAŞKA ENTERESAN OLAY DAHA BİR GÜN ÇOK YAĞMUR YAĞIYOR AMA SAĞMIZA SOLUMUZA ÖNE ARKAYA HEM DE ÇOK YAKIN YERLERE YILDIRIMLAR DÜŞÜYOR GÖK GRÜLTÜSÜ CAMLARI ZANGIRTATIYOR  BEN DE DÜKKANIN KAPISINDA DURUP YAĞIŞI VE HAVAYI SEYREDİYORUM BİR AA DENGEM BOZULUR GİBİ OLDU ELİMİ DEMİR KAPIYA YAKLAŞTIRMAMLAN BİR AYNI YILDIRIM ÇAKMASININ MİNYATÜRÜ OLDU  MASMAVİ RENKLİ YÜZLERCENE DAMARLI BİR ELEKTRİK ŞERARESİ  15 DAKKA SONRA YİNE YÜKLENDİ VUCUT YİNE AYNISI EĞLENCEYE DÖNÜŞTÜ BU İŞ BENDE  NEYSE YABNİ BÖYLE HADİSELER DE VAR

İŞİN ESASINA GELELİM ŞİMDİ ÇUBUKLARI TEK BAŞINA KURDUN 2 TANESİNİ ÇATAL UÇLARI GEÇİRDİN BİRBİRİNE VE BİŞİ SORDUN ZATEN SORMANLAN HAREKET VE GÖSTERİM ANINDA OLUŞUYOR
İNSANIN BEYNİNDE BU İŞİN OLGUSU VAR AMA İNSAN BİLEMİYOR KENDİ GÜÇLERİNİ AÇIĞA ÇIKARIP KULLANMASINI ZATEN BÖYLE ŞEYLERE HALK HURAFE DEYİP ÇIKIYOR İŞİN İÇİNDEN ONUN İÇİN ÇOĞU KİMSENİN AKLI YATMIYOR BÖYLE ŞEYLERE  ...

BEYİN AYNI BİR MAKİNE GİBİ DEDEKTÖR GİBİ YANİ ALICI VERİCİ BİR GÜCE SAHİP  BU GÜÇ ANINDA DÜNYAYI DOLAŞIR GELİR BİR ŞEKLE SAHİP  VE IŞIK HIZINDAN DAHA İLERİ BİR ŞEY   ÇUBUKLAR İSE BU İŞTEKİ ROLÜ  BEYİNDEN GİDEN GELEN DALGAYI GÖRÜNÜR
KILIYOR BİR NEVİ TERCÜMAN OLUYOR BASİT BİRKAÇ HAREKETİN MANASINA BAKILARAKTAN NE DENMEK İSTEDİĞİNİ ANLIYORSUN  BURDA BEYİNDEN ÇIKAN DALGA BU SEFER ÇUBUKLAR ÜZERİNDEN GİTME GELME YAPIYOR  İNSANLARDA ARAÇ KULLANILARAK ARAÇSIZ BU 2 ŞEKİL MEVCUT  VE TAMAMEN BAŞKA HİÇBİR GÜÇLERİN YARDIMI OLMAKSIZIN KENDİNİN  GÜCÜNÜ KULLANIYORSUN  BAZI KİŞİLER BUNUN AYNISI ŞEYİ CİNLERE YAPTIRIYOR AMA CİNLERİN TÜM İNSANLARA VERDİKLERİ CEVAPLARIN %99 U YALANDIR  VE İNSANI BU YOLDA KULLANIRLAR EĞLENİRLER  İŞTE BU SİSTEM DE NE CİN NE BAŞKA BİŞİ TAMAMEN KENDİ KAYNAKLARINI KULLANIYORSUN  VE İŞİN BURDAKİ DOĞRULUK ORANI SENİN ZAMAN İÇİNDEKİ TECRÜBELERİNE DE BAĞLI OLARAKTAN  %95 LERDE SEYREDİYOR BİR 10 SENE İÇİNDE DE %100 Ü GEÇER DOĞRULUK ORANI  TABİKİ ALELADE ELİNE 2 TANE BAKIR ÇUBUK AL TUT YİNE HAREKET VARDIR AMA TAMAMEN YANILGILI YANLIŞ İŞLER OLUŞUR  BUNUN İÇİNDE 6 AYRI KİMYASAL MADDENİN IŞINLAMADAN GEÇİRİLMESİ SONRASI İÇİ GAZ HALİNE DÖNÜŞÜYOR SIVI GAZ OLUYOR ANCAK ONDAN SONRA İŞ YAPIYOR BU 6 MADDE İLEN ORAN ORAN OYNAYIP YILMADAN SABIRLAN ÖYLE BÖYLE YAPIP 55 SENE GEÇİR MEME SEBEB OLMUŞTUR ANCAK SONUNDA ERDİK MURADIMIZA

DİĞER GRUPLARA GELİNCE EN YAVAŞI (A) GRUPLARI OLUYOR ARKASINDAN  (B ) GELİYOR BUNLARIN HAREKET VE İLETİM KABİLİYETLERİ ÇOK ZAYIF VEYA İLETMİYOR YANİ BEYİNLE PARMAK UCU ARASINDAKİ YOLU GEÇEMİYOR VEYA ÇOK YAVAŞ GEÇİYOR
KİŞİ ÇALIŞIRSA İLK ÖNCE UFAKTAN HAREKET OLUŞUYOR ZAMAN İÇİNDE BU HIZI ELDE EDİYORLAR AMA ÇALIŞMAK LAZIMDIR

BU AĞIR ŞEKİLLERDEKİLER  KARŞISINA BİR HERHANGİ  İNSAN ALIP 4 LÜ ŞEKİL ÇALIŞILDIĞINDA İSE  NE KAN GRUBU NE BİŞİ HİÇBİR ŞEY ARANMIYOR  DİREKMAN ÇALIŞIYOR  BU DA VARDIR

SAYGILAR...........................................................NACİBABA....................O.N.K.. 
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ağustos 2017/2009 Saat 21:22

DİKKAT AÇIKLAMADIR

ESAS OLAN KULLANIM KILAVUZU YANLIŞLIKLAN BURAYA YAZILMIŞTIR  TARAFIMDAN ÇIKARILMIŞTIR BU KILAVUZLAR VE DİĞERLERİ ALAN KİŞİYE GİTMEKTEDİR  BURADAKİ TÜM AÇIKLAMALAR BUKADAR YANİ %20 LİK BİR ANLATIMDIR  ESAS ANLATIMI VE KULLANIMI KILAVUZLAN SİZE GELEN KISIMDADIR BU DA ALENA AÇIKLANAMAZDIR NASIL OLDUYSA BURAYA KARIŞMIŞ ONUN İÇİN SİLİNMİŞTİR    TARAFIMDAN  BU AÇIKLAMALAR DİĞER SAYFALARLAN BERABER %100 KULLANIMI İHTİVAA EDERLER

SAYGILAR........................................................................NACİBABA............................O.N.K....
Yukarı Dön
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2009 Saat 10:25
Nacibey  merhaba

Sorum  şu  
ben  almanyadayım  20 senedir  arkadaşım vasıtasıylen sizden bizzat aldırıp buraya getirdiğim  sizin yapınız olan çubuklarlan  tarifindeki her olasığı yaptım ben de çok iyi kararlı çalışıyorlar  bunları geçtim. Bulunduğum ilin  10 km  uzaklığı açık bir alanda ki burası çok eski savaş yeri imiş  burdaki çalışmalarımda  çok şeyleri bulma imkanım olmuştur o kadar çok kalıntı varki ben bunları buranın belediyesine bu meseleyi götürüp izin alıp bu çıkanları burda bir müze içinde toplama  gayreti içine girdim bu olumlu karşılandı bana bunları neylen buluyorsun diye sorduklarında ben de çubukları gösterdiğimde çok güldüler  onlar güldükçe ben hırslandım bir ara vazgeçeyim diye diyede düşünmedim değil  ama sonra meclis üyeleri de dahil 3 minübüs ben bu yere gittik hadi bul bakalım nasıl buluyorsun dediler  ben de başladım çalışmaya şurayı açın şurayı açın diye onların önünde tam 20 yer açtırdım ve daha kazılmadan ne söylemissem kazılınca o çıktı  tabii gülme işi bitti mahçubiyet işi başladı  ve bu işi bana parça başı belli bir ücretten  verdiler  büyük bir kullanılmıyan hangar da vardı bunu restore etiler  şimdi burasını  dolduruyoruz   işim iyi yani şimdilik.
bunları nerden aldın dediler ben söylemedim çünki sana yaptırıp beni aradan çıkarırlar korkusunlan söylemedim bunun için kusura bakmassın  ..
sonra burda sularda azalmalar oldu  buranın 5 tane yer altı kaynak suyu vardır  yeni arayışlara girdiler senin sitede bir arkadaşın ben sadecene bu su işine bakıyorum diye bir yazısı vardı ben de denedim 14 yer tespit ettim ve her sondajda tazyikli su çıktı şimdi varya ben burda popülerim   öyle de bir rahatım ki sorma...sana duacıyım devamlı.

5 tane çook eski şato da var burda hepsi müze amaçlı şekilde turistler geziyorlar  bunlardan da teklifler geldi bunların gizli yerlerini ve geçitlerini neler varsa bulmak için bir iş daha çıktı
yalnız bunlar tekin yerler değilmiş diyorlar yok hayaletler varmış bunun gibi bir sürü şeyler anlatırlar ben de biraz tırstım sen bu işe ne dersin greyimmi girmiyeyimmi bana bir zarar gelirmi  ilk buna cevap istiyorum nacibay..

ikincisi de  benim ev az şehir dışında orman alanı etrafımız ve benim bahçe çok büyük  burda çok kalın kurumuş meşe diyorlar öyle duran bir ağaç var ben burda bahçede arama yaparken nereden tutarsan tut boyuna bu ağacı gösteriyor başka yere gitmiyorlar bide bu niye bunu gösterir  bunun hakında bir bilgi ricaa ediyorum  hepsi bukadar

RAMAZANINIZ  MUBAREK OLSUN TÜM SİTEDEKİ ARKADAŞLARIN DA KUTLARIM..

HERKESE ÇOK ÇOK SELAMLARIMI İLETİRİM ALMANYADAN

TOMİKS 
tom
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2009 Saat 11:28

TOMİKS//  ARKADAŞA CEVABEN..................................................NACİBABA....................O.N.K..

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

TAMAMDIR  O ARKADAŞINIZ GELDİ BANA BURAYA 2 SEFER BİR GÜMRÜKTEN GEÇTİKTEN SONRA BURAYA BANA UĞRADI 1 AY SONRA DÖNECEĞİNİ VE ALIP GİDECEĞİNİ BEYAN ETİYDİ AYNEN DE OLDUYDU KENDİNİZİN TEK KULLANMASI ÇOK İYİ BİŞİYİ  VE ANLATIKLARINIZ DA ÇOK İLGİNÇ ŞEYLER  O MÜZE İŞİNİ BEN BURDA 15 SENE ÖNCE TEKLİF ETİYDİM BURANIN BELEDİYESİNE UMURLARINDA BİLE OLMADI TÜMÜ DE ÇALINDI SATILDI ŞİMDİ HİÇBİŞİ DE KALMADI İYİ OLDU HERHALDE HALBUKİ BURDA KULLANILMIYAN ÇOK BÜYÜK BİR TOP SAHASI VARDI BURDAKİ ESERLER İŞTE ÇOK ŞAHANE SÜSLÜ LAHİTLER MEZAR TAŞLARI KUYU BİLEZİKLERİ YAZITLAR DİBEK TAŞLARI ŞAMAŞIR YIKAMA TAŞLARI HAYVANLAR İÇİN SU İÇME YALAKLARI HAMAM KURNALARI VS VS SAYMAKLAN BİTMEZ HEPSİ YOKOLDU GİTTİ YABANCILAR BİR İĞNEYE SAHİP ÇIKIYORLARKEN BİZİMKİLER BIRAK BİR İĞNEYİ LİFTLEN TAŞINIR EN UFAĞI BUNLARA SAHİP ÇIKMADILAR  HER NEYSE HELAL OLSUN O BELEDİYEYE SELAM OLSUN BENDEN   NE MUTLU  SİZE DE HELAL OLSUN BUNLARI GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ İÇİN  İNSAN ORASI BURASI KIYASLADIĞINDA İÇİ SIZLIYOR AMA NE ÇARE   NEYSE GEÇMİŞ ARTIK....

ARKADAŞIM BİRİNCİ SORUNUZDAKİ DURUMDAKİ YARLER ŞATOLARDAKİ BENİM YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR BİZZAT GİDİP DE KENDİM ARAŞTIRMIŞ DEĞİLİM BU KONULARDAKİ ARAŞTIRMALARIN YAZILIMLARI VAR BUNLAR İNCELENDİĞİNDE  ŞATOLARIN ALTLARINDA Bİ SÜRÜ KAÇIŞ TÜNELLERİ GİZLİ GEÇİTLER  MEVCUT HATTA ODADAKİ BİR KÜTÜPHANENİN GİZLİ BİR DOKUNMA YERİNLEN BU KÜTÜPHANE AÇILIP ARKASINDAKİ GEÇİTE GİRİLMEKTE BUNA BENZER BİR SÜRÜ ŞEYLER MEVCUT O ZAMANKİ İNSANLARIN CANLARI ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNDAN BU GİBİ ŞEYLERE ÇOK ÖNEM VERMİŞLERDİR  BUNLARIN BAZILARINDA TUZAKLAR DA OLDUĞU YAZITLARDA ÇOKÇA YERDE RASTLANILIYOR  BU GİBİ YERLERE GRİLMEDE  MUHAKKAK YANINIZDA 3-4 KİŞİ BULUNSUN HEPİNİZ MESAFELİ ARALIKLARLAN İLERLESİN VE MUHAKKAK GİRDİĞİNİZ YERDEN İTİBAREN FOSFORLU EN AŞAĞI 1000 METRELİK İNCE İPLEN DEVAM EDİNİZ  HEPİNİZDE EL TELSİZİ BULUNSUN ŞARZI ÇOK UZUN DAYANAN EL FENERLERİ İLEN GRİN HELEJEN AMPÜLLER TAKINIZ KARANLIĞI BU TÜR LAMBALAR YIRTIYOR   HAYALET MAYALET HKAYELERİNE İNANMAYIN BEN NE HAYALETLİ YERLERE DALDIM HİÇBİŞİ GÖRMEDİM BUNLARIN HEPSİ HİKAYE UYDURMA ŞEYLER VARSA BİLE SANA NE ONDAN  VEYA ONDAN SANANE  BOŞ VER ÖYLE ŞEYLERİ   OKU BİZİM AYETLERDEN KORUMALARI DAL  KORKMA YÜRÜ  BELKİ BİR SANDIK DEFİNEYE DENK DE GELEBİİRSİN OLURYA  HERŞEY OLUR   ..........................................................................................O.N.K...

2.Cİ SORUN AĞAÇ İŞİ YAA ZATEN SÖYLÜYOR AĞAÇIN İÇİNDE VAR BİŞİLER NE SORDUYSAN O DUR İÇİNDEKİ  MADEM KURUMUŞ ÖLÜ BİR AĞAÇ KESİN GİTSİN   BAK İÇİNDEN NE ÇIKICAK BUNLARI BAKINCA NE OLDU NE BİTTİ YAZ DA HERKESİN DE BİLGİSİ OLSUN
HEM SONRA ALMANYADASIN AL Bİ TANE DEDEKTÖR KAÇPARAKİ  BEK O AĞACA DA TUT BİR KERRE NE DİYİCEK  ONA GÖRE AÇARSINIZ....
SAYGILARIMLAN

OSMAN NACİ KANAT...............NACİBABA...........................O.N.K..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2009 Saat 13:33
Çubuklara sorulan derinlik sorularında yanlış cevap alınabilir mi?Sorular 4 çubukla yapılmaktadır.Gömülerin tılsımlı olup;olmadıkları çubuklardan öğrenilebilir mi?
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2009 Saat 15:31
Orjinalini yazan: AmonRa

Çubuklara sorulan derinlik sorularında yanlış cevap alınabilir mi?Sorular 4 çubukla yapılmaktadır.Gömülerin tılsımlı olup;olmadıkları çubuklardan öğrenilebilir mi?

EVET  YANLIŞLAR OLABİLİYOR  BU BENİM SÖYLEMEM DEĞİLDİR ARKADAŞLARIN KENDİ BULUŞLARIDIR  BUNLARIN ÇEŞİTLİLERİ VARDIR BANA İNTİKAL EDENLER DE ŞUNLARDIR

TEK KİŞİ TUTUŞUNDA (KİŞİDE TAM ÇALIŞIYOR ŞEKİLDEYKEN)=
DİYORKİ ARKADAŞ  50 CM  VARSA BURDAKİ MALDAKİ DERİNLİK  İLERİ GİT YOK DEĞİLSE GERİ GEL  GERİ GELİYOR BU SEFER 1 METRE VARMI GERİ   1.5 METREMİ İLERİ GİTTİ DİYELİM NE OLUYORMUŞ BU MAL  1.5 METREDEYMİŞ  BU ŞEKİLDE TOPLU ORTA ŞEKİLDE BÜYÜKLÜK BAKRAÇ UFAK KÜP PORSELEN İÇİNDE MAL ÇIKMIŞTIR AMA 50 SANTİMDEN BİLE DAHA KISADIR MESAFE  SORGUDA 2 METRE CEVABI ALINMIŞ AMA MALI 30---40 CM DE BULMUŞLARDIR   BİRİSİ KALINCA BİR DUVARA SORUYOR  GELMİŞ DUVARIN DİBİNE BURASI GAYRIMÜSLÜMLERDEN KALMA BİR EV VE 1 KAT DUVARLARI ÇOK KALIN ELİNDE MAKİNE DE YOK SIRF ÇUBUKLAN SORGULUYOR  VE DUVAR İÇİNDEKİ KENDİ ÖNUNE DENK GELEN TAŞI ÇEKİP ALMASIYLEN PARAYI DA BU TAŞIN HEMEN ARKASINDAN ALICAKTIR YOK ARKADAŞ BUNUN FARKINDA DEĞİL O ÇUBUK BUNU O NOKTAYA GÖTÜRÜYOR BU NOKTAYI BULDUM HESABINLAN  YERİ KAZIYOR 1.5 YOK 2 YOK BAKIYORLAR DUVARI ÜSTLERİNE YIKICAKLAR VAZGEÇİYORLAR BU TELEFONLAN ARADI BENİ  VERYANSIN EDİYOR BANA YOK GERİ YOLLUYACAKMIŞ YALAN SÖYLÜYORMUŞ KONUŞUP DURUYOR NEYSE BİRAZ SAKİNLEŞİNCE YENİDEN AYNI YERE GİDİP TUTMASINI SÖYLEDİM GİTTİ TELEFON DA AÇIK TUTTU VE DİYORKİ TAM GÖBEK KISMINA GELEN YERİ GÖSTERİYOR İŞTE BUNUN TAM ALTINI KAZDIK YOK BİŞİ DİYOR OLUM SANA YERİ AŞAĞISINI MI GÖSTERİYOR YOKSA GÖBEĞİN HİZASINDAKİ TAŞIMI GÖSTERİYOR DEYİNCE BU AYILDI  DEDİKİ TAMAMBİZ BU TAŞI SÖKÜCEZ ARKASINA BAKICAZ YİNE BİŞİ ÇIKMASSA BEN SİTEYE AYNEN BUNLARI YAZICAM KİMSE SENİN ÇUBUKLARINDAN ALMASIN DİYE KAMPANYA YAPICAM TAMAM DEDİM ARADAN 3 SAATE YAKIN BİR ZAMAN GEÇTİ BU AÇTI TELEFON ABİ TÜM SÖYLEDİKLERİM İÇİN SENDEN BİNBİR KERRE ÖZÜR DİLERİM SEN HAKLIYMIŞSSIN ARADIĞIMIZI BULDUK TAMAMDIR  VE BEN DEMEDİMKİ NE BULDUNUZ ZATEN ADETİM DEĞİLDİR SORMAM ÖYLE KAPANDI BU İŞ YANİ BUNLARI YAZIYORUM YANLIŞ İŞLER VE TERS ANLAMALARA DA MAARUZ KALINABİLİNİYOR ..

KİMİSİ İKİNCİ BİR KİŞİYE ÇUBUKLAR TAM DÜZKEN METRE TUTUYORLAR SIFIRI TAM DÜZ ŞEKİLDE İKEN DURUMA DENK GETİRİLİYOR  VE SORUYOR ŞARTLANDIRIYOR DA BAŞTAN
İŞTE 5 SANTİM  50 SANTİM OLUCAK ŞEKİLDE  10 CM 1 METRE VS VS BU ŞEKİLDE DE YAPANLAR VAR AMA HİÇBİRİNİN BU YAPTIKLARI KENDİLERİNİ KANDIRMAKTAN ÖTEYE GİTMEMİŞTİR   BU İŞ YANLIŞTIR AMA YAPMIŞLAR 100 KİŞİDEN 70 KİŞİSİ BİZ BU ŞEKİLLERDEN NETİCE ALDIK DEYİNCE BENİM YAZILARIMA DA KILAVUZLARIMA DA GİRMİŞTİR ARTIK YAZMIYORUM BU MEVZUYU OLAY BUDUR  KEYFİYET DE SİZLERİNDİR

ÇUBUKLAN O YERDEKİ PARANIN GÖMÜNÜN KİŞİCE ALINIP ALINMAYACAĞI ZATEN BAŞTAN BELLİ OLUYOR BUNU ANLAMAK LAZIMDIR   İŞİ BULURSUNUZ DA SONRASI ABUK SABUK İŞLER OLMUYA BAŞLAR  AYNI YERİ GÖSTERMEZYA BAŞKA YERE ATLAR VEYA ELİNİZDEN DAĞILIR ÇUBUKLAR BU GİBİ ŞEYLER OLUŞURSA HİÇ ORAYLAN UĞRAŞMAYIN BAKIN BAŞKA TARAFA

SONRA SORGULAYABİLİRSİNİZ BURDAKİ İŞTE TISIM BÜYÜ VS VS VARMI DİYE SORUN YOKSA TEMİZSSE DEVAM EDİN BUNU DA SÖYLER ZATEN

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA.......................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 23/Ağustos 2017/2009 Saat 17:14
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2122232425 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50