Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2526272829 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Eylül 2017/2009 Saat 12:51

DİKKAT    BURDAKİ SON   3 KONU BU KISIM İLEN ALAKALI OLMADIĞINDAN DOLAYI  [SERBEST  KÜRSÜ ]  İÇİNE TAŞINMIŞTIR   KONU DIŞI TÜM YAZIMLARI SERBEST KÜRSÜNÜN İÇİNDE TOPLAMIYA ÖZEN GÖSTERİNİZ

SAYGILARIMLAN.......................NACİBABA...............O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Ekim 2017/2009 Saat 12:50
Anladığım kadarıyla daha önce araziye gidip çubuklara soru sorduğum yerlerde aldığım cevaplar ile evde daha önce gitmiş olduğum bu yerleri düşünerek aynı soruları  çubuklara sorduğumda aldığım cevaplar hep aynı oluyor... Bunu çok kereler denedim ve hep aynı cevapları aldım. 

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Ekim 2017/2009 Saat 14:06
Orjinalini yazan: AmonRa

Anladığım kadarıyla daha önce araziye gidip çubuklara soru sorduğum yerlerde aldığım cevaplar ile evde daha önce gitmiş olduğum bu yerleri düşünerek aynı soruları  çubuklara sorduğumda aldığım cevaplar hep aynı oluyor... Bunu çok kereler denedim ve hep aynı cevapları aldım. 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AMON-RA//  SELAM..................................................................NACİBABA......................O.N.K..

BAK ŞİMDİ  HİÇ GİTMEYİP DE GÖRMEDİĞİN ARAZİYE BİZZAT GİDİP SORGUYU TAM O YER ÜSTÜNDE YAPILMASI ESASTIR GEÇERLİDİR..
AMA SEN DAHA ÖNCE O YERLERDE GEZMİŞSİN BEYNİN VE HAFIZAN O YERLERİ TANIYOR
TANIDIĞI İÇİN İŞLEM YAPAR TANIMADIĞIN YER İÇİN EVDEN SORGULAMALAR HEP YANLIŞA KAÇAR ...
EN DOĞRU İŞ VE MANTIK SORACAĞINI TAM SORDUĞUN YERİN ÜSTÜNDE OLMALISIN  VEYA O ARAZİDE OLUCAKSIN  ..

Şimdi bazı arkadaşlar var ya hani bakımcılar giderler onlara sorarlar bu çubuklara da aynı bu hocaların yaptığı işi yaptırmaya uğraşıyorlar tabi sonuçlar hep hüsranlan bitiyor ayrı konu hoca da bilemez nekadar deseki şurası çıkmaz  ama kişiler gidiyorlar işte bunların çalışması kendi üzerindeki cinlen iş  yaparlar cin de hiçbirzaman doğruyu söylemez kaide böyle.........

Bizimki ise tamamen senin kendi beynindeki sen olan güçtür   burda başka varlıklar yok veya herhangi bir şey hiçbişi yoktur sadece sen ve düşünce merkezin beynin  bu işi yaparken beynindeki tüm o andaki herbir düşünceden sıyrılıp beynini sıfır yapıp bu şekilde bakman yeterlidir

SENİN SORACAĞIN SORU  / VE DÜŞÜNCE  ANINI   BEYNİN SENİN VUCUDUNDAKİ TÜM AZALAR İLEN BEYNİNİ DEVAMLI RAHATSIZ EDEN DÜŞÜNCELERDEN ARINDIRDINMI İŞİN HEMEN OLUR .

Ama tam tuttun soruyu sorucan aniden karnın acıktı veya dişin ağrıdı veya başka bir sebeb beynine dayandımı bu sefer 2 likler 3 lükler 4 lükler başlar ve senin çubuk işin sorun hepsi yatar orda ...

Daha açıkcası  diyelim sen bir otobüs yazanesinde  tek bir memursun bi kişi geldi derdini anlatıyor tam ona yoğunlaşmışken 2--3--4  kişi daha gelip hepsi aynı anda dertlerini söylemeye başlıyorlar  ne olur bu durumda kime cevap verebilirsin kafa da dağıldı iyicene
değilmi sinirler de gerildi  işte buna benzer durumlar  çubuk işinde de çıkıyor kişi sinir oluyor ve devam eder de gider de anlamışındır diye burda kesiyorum

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA...........................O.N.K.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Ekim 2017/2009 Saat 16:49
Naci Baba çubuk sistemi ile birlikte prizm 3 işimi görür mü?1-1,5 m derindeki altını algılar mı? 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Ekim 2017/2009 Saat 17:38
Orjinalini yazan: AmonRa

Naci Baba çubuk sistemi ile birlikte prizm 3 işimi görür mü?1-1,5 m derindeki altını algılar mı? 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

FAZLASI İLEN KARŞILAR ZATEN ÇUBUK ALANIN YANI SIRA BUNU TAVSİYE EDİYORUM  AÇ ÇALIŞTIR BAK BUKADAR BASİT  BİR TENEKEYİ  1.70 DEN   ALL METALDE RAHATÇANA GÖRÜYOR DAHA NE OLSUN Kİ  FİATI ZATEN ÇOK İYİ 800 TL NİN İÇİNDE SIFIRI  TEKTEK DE YAPARSIN BİR TOPLU İĞNENİN BAŞINI BİLE KAÇIRMIYOR   AYIRIMI DA SÜPER DAHA NE OLSUNKİ   TAMAMMI AL KULLAN   BENDEN TAVSİYE

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA......................O.N.K.....
Yukarı Dön
çubukçu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı çubukçu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Ekim 2017/2009 Saat 14:10
  Naci Bey ve tüm arkadaşlar merhaba. Bu konudaki 28 sayfanın tamamını okudum.  Naci beyin çubukları ile ilgili diğer sitelerde yazılanlarıda okudum. %99.9 u Naci beyin çubuklarını yeriyor, alaya alıyordu. Bunları Naci beyin kendi anlatımlarıyla karşılaştırdım. Kullanılan kelimelerin, oluşturulan cümlelerin samimiyetine, doğallığına ya da içerdiği alaycı ve ard niyetine baktım.
   Bir kişi burada kendisini ve yaptığı işi ifade etmeye çalıyor, diğer sitelerde bu kişi ve yaptığı iş, el birliği ile karalanıyor. İnsanların kafasında oluşabilecek, "Acaba Naci babanın çubukları işe yarar mı?" gibi bir düşünceyi bile ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.
  Sonuçta Naci bey bana inandırıcı geldi. Diğerlerinin ise garip bir çabanın içinde olduğunu anladım. Bu sitelerde bir çok çubuk tarifi verilmiş, şemalar çizilmiş. Biriside çıkıp diyorki; "Ben bu tariflerle bu çubukları yapamadım. Bir tanede bana yapar mısın?".
   Çubuk tarifi veren; "Ben yapamam, sadece tarifini verdim. Sana çubuk yapıpda vebal altında kalamam."
   Şimdi bunun mantığı nedir Allah aşkına. Sen çubuğun yapılışını şemasıyla anlatıp "böyle yapın ben yaptım gayet güzel çalıştı" diyip, kendi tarifindeki uyduruk çubuğu yaptırmaya insanları teşvik ederken vebal altında kalmıyormusun peki?
  Ve bunlar genelde define sitelerinin en kral definecileridir, onlar ustadır, yıllarını bu işe vermişlerdir, define işaretlerini sular seller gibi çözmektedirler. Acaba kendileri bu ellerindeki cihaz ve cubuklarla ne buldular? Bana sorarsanız koca bir hiç. Ama kendilerine gizemli bir hava verip sanki bulduklarının haddi hesabı yokmuş gibi davranmaktan geri kalmıyorlar malesef. Çünkü onlar define aleminin en kral ustalarıdır. Bu yüzdende sitelerine eklenen ve çözümüne yardım istenen, define işaretlerini görünce, iç geçirirler ve "Ah bize böylesi rastlamaz ki" derler. Hani siz her şeyi yalayıp bi güzel yutmuştunuz ya, niye iç geçiriyorsunuz. Bu işaretler ve bu yerler sizin elinizden çok geçmiş olmalı. 
   Neyse arkadaşlar lafı çok uzattım galiba. Kusura bakmayın. Bugün çubuk siparişlerimi verdim. İnşallah hayırlı olur. Herkese selamlar.

Düzenleyen çubukçu - 12/Ekim 2017/2009 Saat 14:17
Yukarı Dön
çubukçu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı çubukçu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Ekim 2017/2009 Saat 12:08

Sayın Naci Bey, çubukları bu gün teslim aldım. Teşekkürler.

Sarılı paketi açarken, ilk çıkan iki çubuğu, tek çalıştığım zamanlar kullanacağım diyerek çubukları çıkardım. Çıkan ilk çubuklar 8 ve 0 işaretli olarak elime geldi. Gönderdiğiniz kataloğa hemen göz atıp çubukları denemeye geçtim. Neyi sordumsa ona yöneldi, dokunduğu anda sanki demirin mıknatıza yapışması gibi bir hal aldı. Sanki sorduğum cisimle çubuklar birbirini çekiyordu. Katoloğu tam okumadan denemeye geçtim çünkü öncelikle içimdeki deneme heyecanı yenmem gerekiyordu. Gerçekten çalışacağına inanarak siparişi verdim ve sonuç olarak çalıştı.
   Ayrıca kan grubum (A rh +). Şimdi katoloğu iyice inceleyip ondan sonra çalışmalara başlıyacağım.
  Naci Bey tekrar teşekkürler.

Düzenleyen çubukçu - 21/Ekim 2017/2009 Saat 13:14
Yukarı Dön
salimhoca Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Şubat 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı salimhoca Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ekim 2017/2009 Saat 15:48
yiğitler yurdunda baykuşlar öter oldu unutmayın hainler elbet döner
Yukarı Dön
Short_Novel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı Short_Novel Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ekim 2017/2009 Saat 18:35
Selam üstadım  cubuklar  hakkındada bilgialmak istiyorum  alan olarak  200 metreden  hedefi buluyor, yada bizbulduğunu zannediyoruz, malum umut fakirin ekmegi ... Cubukkların noktaladığıyerdecalışmaya basladığımızda  ilk  1 metrede  tas üzerine yapıstırılmıs  denizkabugu çıktı  neyse dedik vardır bir hayır  calısmaya devam  1.5 metreden sonra malum elimizde baska cihaz olmadığından  kuyu içerisinde  cubukları tekrar denedik  yön aynı ama toprakta kayda deger bie degisim yok   ve sonuc 2.30 cm den sonra pes ...  bu arada  demire ve suya  cubukların gitmediğini garantiye alarak  denedik ama  .....nafile..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ekim 2017/2009 Saat 19:04
Orjinalini yazan: Short_Novel

Selam üstadım  cubuklar  hakkındada bilgialmak istiyorum  alan olarak  200 metreden  hedefi buluyor, yada bizbulduğunu zannediyoruz, malum umut fakirin ekmegi ... Cubukkların noktaladığıyerdecalışmaya basladığımızda  ilk  1 metrede  tas üzerine yapıstırılmıs  denizkabugu çıktı  neyse dedik vardır bir hayır  calısmaya devam  1.5 metreden sonra malum elimizde baska cihaz olmadığından  kuyu içerisinde  cubukları tekrar denedik  yön aynı ama toprakta kayda deger bie degisim yok   ve sonuc 2.30 cm den sonra pes ...  bu arada  demire ve suya  cubukların gitmediğini garantiye alarak  denedik ama  .....nafile..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

ŞİMDİ ÇUBUK MESELESİ İŞİNDE  SİZİN SÖYLEMLERİNİZDEN ÇIKARDIĞIM KADARI İLEN

BU KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ ÇUBUK SİSTEMİNİ BENDEN Mİ ALDINIZ BAŞKASINDANMI
SİZİN KULLANIŞ ŞEKLİNİZ  BANA BİRAZ YABANCI GELDİ  ANLATIMINZDAN BUNU ÇIKARIYORUM  YA DA BENDEN ALMIŞSSANIZ KULLANIMIZDA ÇOK YANLIŞLAR VAR
KULLANIM KILAVUZUNU İLK ÖNCE İYİCENE OKUYUNUZ EVDEKİ ÖDEVLER BİTİKTEN SONRA ARAZİYE ÇIKINIZ   BENİM SİSTEMİN TARAMA MESAFESİ 100 KM DİR  VE SORGU CEVAP YÖNTEMİNLEN ÇALIŞIR SİZ NE SORUYORSANIZ SADECENE ONA YÖNELİR BAŞKA HİÇBİŞİYE GİTMEZ   ÇUBUK KULLANIMI TARİFİ ANLATILAN KISIMLARI İYİ OKUYUNUZ   İLK ÖNCE BU SORUMA BİR CEVAP VERİNİZ  BENDEN Mİ ALMADIR BAŞKA MIDIR  BUNU BİLİRSEM SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM

SAYGILARIMLAN.............................................................NACİBABA............................O.N.K..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2526272829 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50