Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2930313233 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2009 Saat 11:48
ALLAH senden razı olsun naci baba, bu güzel muhabbetini inan başka yerlerde bulamadık. Sen yaşadığın bu olayları anlattıkça bizde yaşamış gibi oluyoruz. saygılarımla.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2009 Saat 16:18
selam naci bey
sitenizde yeni bir üyeyim
anladığım kadaeıyla olumlu ve olumsuz eleştirilere açık olduğunuzu belirt mişsiniz
o yüzden burada ögrenmek isdediğim
çubukların ne işe yaradığı
çubukların içine ne element koyduğunu
hangi metallara duyarlı olduğu
ne kadar mesafeye gittiğini
kaç metre derinliğe gittigini
metal ayrımı
derinlik ölçmesi gibi
bunları açıklama nezaketinde bulunursanız sevinirim
dünytada ilk içadı siz yapmışınız
bazı siteler de çubuk resmi alantarama resimleri çok ama kararsızım
saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2009 Saat 18:04
Orjinalini yazan: yenibulus

selam naci bey
sitenizde yeni bir üyeyim
anladığım kadaeıyla olumlu ve olumsuz eleştirilere açık olduğunuzu belirt mişsiniz
o yüzden burada ögrenmek isdediğim
çubukların ne işe yaradığı
çubukların içine ne element koyduğunu
hangi metallara duyarlı olduğu
ne kadar mesafeye gittiğini
kaç metre derinliğe gittigini
metal ayrımı
derinlik ölçmesi gibi
bunları açıklama nezaketinde bulunursanız sevinirim
dünytada ilk içadı siz yapmışınız
bazı siteler de çubuk resmi alantarama resimleri çok ama kararsızım
saygılarımla

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SİTEYE HOŞ GELDİN....

SİZİN İSTEDİĞİNİZ KONU VE MEVZULAR FAZLASINLAN AÇIKLAMALI OLARAK ZATEN YAZMAKTADIR  BU ÇUBUKLAR KISMININ TÜM SIRADAN KONULARI SAYFALARI OKUYUN İNCELEYİNİZ  YUKARDAN AŞAĞI EN BAŞTA ZATEN TANITIM ŞEKLİ MEVCUTTUR ....

BU SİSTEM SİZİN ORDA BURDA SİTELERDE VE PİYASADAKİ DİĞER SİSTEMLERLEN ALAKASI YOKTUR  O ŞEKİLLERİN HİÇBİRİNİ BU SİSTEME TAŞIMAMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ  ÇÜNKÜ GÖRÜNÜMLER AYNI OLSA DA BEZERLİKLER OLSA DA KULLANIM ŞEKİLLERİ ÇOK FARKLI VE BAŞKADIR ..

BU YAZIYI YAZDIĞINIZ YERDEN YUKARI SIRALAMA ÇIKARAK ORALARI DA TEK TEK OKUYUN İNCELEYİNİZ

BU SİSTEM HER İNSAN BEYNİNDE VAR OLAN BİR GÜCÜ AÇIĞA ÇIKARILMASI ESASINA DAYANIR  SİSTEMİN TEMELİ BUDUR 
ARAMA MESAFESİ SİZE BAĞLI SİZ NE DERSENİZ O KADAR MESAFE TARANIR SON MENZİLİ 30X4= ÇUBUKLARDA 100 KM  MENZİL  MEVCUT İSTERSENİZ 1--2--3-- METREYİ DE TARATABİLİRSİNİZ  HER ŞEY SİZİN İSTEK VE SÖYLEDİĞİNİZE GÖRE ÇALIŞIR ..
VE SİZ NE ARIYORSANIZ SADECENE ONU ARAR  BAŞKA ŞEYLERE YÖNELMEZ
SORU VE CEVAP YÖNTEMLİDİR  VE HER MESLEKTEKİ KİŞİLERCENE KENDİ BRANŞLARINDA KULLANIYORLAR SIRF DEFİNE İÇİN DEĞİLDİR  HER ALANDA İŞ YAPIYOR

ÇUBUK İÇLERİNDEKİ MADDELER 10 AYRI MADDENİN BİLEŞİMİNDEN SONRA GAZ HALİNE DÖNÜŞÜYOR VE SIRDIR SÖYLENMEZ ÇÜNKİ 55 SENE  GECELİ GÜNDÜZLÜ BİR EMEK SONUCU7 BU ŞEKLE GELMİŞTİR  BASİT BİR ŞEY DEĞİLDİR  AÇIKLANSA BİLE YİNE KİMSE YAPAMAZ  ÇOK HASSAS ÖLÇÜM VE KARIŞLIMLARI MEVCUTTUR 1 GECEDE 1 TAKIM ANCAK YAPILIYOR  12--13 -14 SAAT E YAKIN UĞRAŞISI VARDIR ..
VE NEYİ BİLMEK İSTİYORSAN SOR ÖĞREN  YERİNİ DE SOR GÖTÜRÜR BURASI DA DER
DERİNLİK KONUSUNA GELİNCE BATMAN PETROL MÜH . DİSLERİ DE BUNLAN ÇALIŞIYOR KAÇBİN METRE DERİNDE ÇOK KALİTELİ MAL BULUYORLAR SU KUYUCULARI DA BUNLAN ÇALIŞIYOR  DEFİNECİLER DE +POLİS+NARKOTİK AEAMALARINDA OTO +TIR+ EV +DEPO+HAPİSHANE ARAMALARINDA BAŞARILI ŞEKİLDE KULLANIYORLAR BİLLAHSSA MAYIN KONUSU ANARŞİSİTLERİN DAĞLARDA YERLERİNİ BULMADA  KAYIPLARDA HOCALAR BAKIMCILAR AKLINA NE İŞ GELİYORSA HATTA DOKTORLAR BİLE HEPSİ KULLANIYOR . BU KADAR DA GENİŞ BİR SAHASI VARDIR....DİĞER KONULARI DA İLGİLİ YER YAZILARINDAKİ GENİŞ AÇIKLAMALARDAN OKURSUNUZ

SAYGILAR..............................................................NACİBABA...................................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2009 Saat 00:49
naci ustam saygılar yazılarınızı dikkatle okudum ve takip ediyorum .yalnız demişsinizki
eşkiya paraları yani eşkiyaların gömdükleri gömüler ahlıdır aman dokunmayın hayatınızda çok şeyler deyişebilir demişsiniz.
ustam  eşkiyanın gömdüğü gömü zaten ondan bundan çalıp çırptığı paralar ve eşyalar deyilmidir?
bu  konuya biraz açıklık getirirmisiniz.yani bize haram olan ve helal olan buluntular nelerdir?

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Aralık 2017/2009 Saat 03:39
zaman41 arkadaşım naci baba nın demek istediği hırsızlık, soygunculuk malı olduğu için o paranın ardından çalanada kullananada beddua ve ah edilmiş paralardır. bu yüzden bir musibetle, kötülükle karşılaşabilir başınıza bir iş gelebilir bu yüzden mümkün olduğunca bu paralardan uzak durun demek istemiş.
ALLAH bulduğunuz, bulacağınız paraları huzur içinde çoluğunla çocuğunla eşinle akrabanla mutlu mesut şekilde yemeyi nasip etsin. yoksa o parayı bulmuşun ne fayda saygılarımla.

not : naci baba sabırsızlıkla bekliyorum.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Aralık 2017/2009 Saat 09:49
SELAM VE SAYGILAR HOCAM ÇUBUKLARDAN TAM DOĞRU NETİCELER ALAMADIĞIMI DAHA ÖNCE YAZMIŞTIM PARLATICIDAN OLABİLİR DİYEREK MET- PAR SATIN ALDIM FAKAT ŞİMDİ DE ESKİ PARLATININ İZLERİNİ NASIL SİLEBİLECEĞİMİ BİLMEDİĞİMDEN SİZE SOMAK  BU SURETLE İŞİ TAM DOĞRU YAPMAK İSTİYORUM.İŞ HATASIZ OLURSA BELKİ TAM DOĞRU CEVAPLAR ALABİLİRİM .CEVABINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Aralık 2017/2009 Saat 14:58
Orjinalini yazan: karabey

SELAM VE SAYGILAR HOCAM ÇUBUKLARDAN TAM DOĞRU NETİCELER ALAMADIĞIMI DAHA ÖNCE YAZMIŞTIM PARLATICIDAN OLABİLİR DİYEREK MET- PAR SATIN ALDIM FAKAT ŞİMDİ DE ESKİ PARLATININ İZLERİNİ NASIL SİLEBİLECEĞİMİ BİLMEDİĞİMDEN SİZE SOMAK  BU SURETLE İŞİ TAM DOĞRU YAPMAK İSTİYORUM.İŞ HATASIZ OLURSA BELKİ TAM DOĞRU CEVAPLAR ALABİLİRİM .CEVABINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR..................................................................................ONK

MET PARLAN    YAPICAKSAN   ESKİ YAPTIKLARININ KALINTILARINI YOK ETMEK İÇİN

İLK ÖNCE ECZANEDEN  5 AYRI TAKIM  İNCE LASTİK AMELİYAT ELDİVENİ GİBİ ELDİVENLERDEN ALICAN   5.CİSİ YEDEK OLARAK YIRTILANIN YERİNE GİYMEK İÇİN

4 AYRI KISA KESİLMİŞ BEZ METPARI AZ SIKIP ÇUBUĞU OVALAMAK İÇİN
4 AYRI BEZ MENDİL KADAR BOYUTTA  METPARI 1.Cİ KISA BEZLEN İYİCENE OVDUKTAN SONRA ÇUBUK ÜSTÜNDEKİ SİYAHLIKLAN KALINTILARI TEMİZLEMEK İÇİN

4 TANE DE  SARI RENKLİ OTOLARDA KULLANILAN TOZ BEZLERİNDEN  BU SON AŞAMA OLUCAK SIRF PARLATMADA KULLANILACAK

HER ÇUBUĞUN MALZEMESİ AYRI OLUCAK ELDİVENLERİ DE   İŞİ BİTEN MALZEME ÇÖPE ATILACAK .

GAZETEDEN YENİ SIFIR BİR TAŞIMA VE KORUMA KABI YAPILACAK ESKİSİ KESİNLİKLEN KULLANILMIYACAKTIR..

SONRA EN SON SANA ADAPTAYSONU İÇİN DE  BUNU YAPARSAN ÇOK İYİ OLUR
4 ÇUBUĞU DA BİRLEŞTİRİP SAĞ ELİNİN AVUÇ İÇİNDE ÇATAL KISIMLARINI ALIN SOL ELİNİZLEN DE TUTMA YERİ BÖLGESİNİ AVUÇ İÇİNE ALIP O ŞEKİL BİR 5 DAKKA TATABİLİRSENİZ SİZİN VUCUDA  ADAPTE OLUYOR ..

SONRA İŞ YAPABİLİRSİNİZ BİR DE BU ŞEKLİ DENEYİNİZ

SAYGILARIMLAN........................................................NACİBABA............................O.N.K..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Aralık 2017/2009 Saat 09:29
SELAMLAR HOCAM DETAYLI AÇIKLAMALARINIZ İÇİN SAĞOLUN ELİNİZE SAĞLIK.TAM DOĞRU SONUÇLARA ULAŞABİLİRSEM BURADA AÇIKLAYACAĞIM TEKRAR SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Aralık 2017/2009 Saat 12:13
Gönderim Zamanı: Dün Saat 22:40 - IP: 88.253.114.131
Çubukların üzerine pratikte kullanılacak bir başka alet tanımam. Dedektörler de yüzeysel aramalar ve kazılan toprağı atarken içini kontrol etmede gerekli inkar etmiyorum. Fakat bence öncelikle Naci Babamın çubukları ve bir dedektör define aramak için yeterli araçlardır. Diğerlerine, GPR ve şu sismik dalgaları analiz eden cihazları babamın dediği gibi anca ekipler, yani bu işin uzmanları kullanabilir. Hiç öyle cihazlara paranızı boşuna yatırmayın, çubuklar bu işler için bitirim, ben kullanıyıorum ve çok memnunum. Gerçi benim için ziyadesiyle su arama işinde gerekli yazlıklara artezyan yapıyorum, valal itiraf edeyim para bulmaktan iyi kazandırıyor allah razı olsun naci babamın çubuklarından. saygıla hürmetler cümleten herkese.

DİKKAT BU KONU TAA WHİTES MAKİNELERİ KISMINDAN BURAYA TAŞINMIŞTIR  ARKADAŞLAR HERZAMAN SÖYLÜYORUM DİKKAT ETMİYORSUNUZ HER YERDE AYRI KONULAR GEZİYOR LÜTFEN RİCAA EDİYORUM KONULAR İLGİLİ YERLERE YAZILSIN DAĞITMAYALIM LÜTFEN

SAYGILAR.........................................NACİBABA............O.N.K..
eskiay, defineciler kralıyım

Düzenleyen nacibaba - 09/Aralık 2017/2009 Saat 12:22
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Aralık 2017/2009 Saat 15:42
Af edersin Naci baba, orada bir yazıya istinaden yazmıştım, düşünemedim. çok haklısınız, yazılar ilgili başlıkların altında olursa herkes aradığını kolaylıkla bulabilir. Saygı ve sevgimle cümleten.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2930313233 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50