Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuXLT Resimli Anlatım

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2009 Saat 17:00
ENFAAD //>  KODLU ARKADAŞA......................................................................................O.N.K..

YAZINI SİLDİM ÇÜNKİ

Gereksiz dalış yapıyorsun soru kime sorulmuşssa muhatabı kimse ancak cevabını o kişi verir  başka sefer bunun gibi gereksiz işler lütfen yapmayın

satış gibi bir niyetin varsa buna ait bir ayrılmış kısım var orasını devam etirin  bu cihazlar için bir kısım açtık orada  bir arkadaş devam ediyordu yarım bıraktı sizler de bu konuları oralara yazınız

HEM SONRA  İŞ YAPMIYAN  NE OLDUĞU BELLİ OLMUYAN  CİHAZ GRUP VE MARKALARINI ABARTILI BİR ŞEKİLLERDE ÖVÜP ALLAYIP PULLAYIP YAZMAYIN GERÇEK NE İSE ONU YAZIN
BU EMFAAT MIŞ GÖRÜNTÜLÜYMÜŞ BİLMEMNEYMİŞ TÜM BUNLAR BAŞKA ALANLARDA İŞ YAPSIN  DİYE YAPILAN ALETLERDİR BUNLARIN DEFİNECİLİKLEN İŞİ YOKTUR MADENİ BİR KERRE BU CİHAZLAR GÖRMEZ  VE ŞİMDİYE DEK TE HANGİ BİR ALLAHIN KULU BUNLARLAN BİR DEFİNE BULMUŞ GÖSTEREBİLİRMİSİNİZ NEREDE  NE ZAMAN  ????????

ONUN İÇİN  İNSANLARIN AKLINI KARIŞTIRMAYINIZ  OLMUYAN ŞEYLERİÇİN 

.....................................OSMAN NACİ KANAT.........................................................O.N.K......
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Temmuz 2017/2009 Saat 11:49
selamın aleyküm  sevgili arkadaşlar ve naci amcacım
naci amca sen dfx 300 ün anlatımını yaparken ayarlarının nasıl yapılası gerektiğini yazmışsın
fakat xlt için yazmamışsın rica etsem xlt ninde pro options ve basic adjustment ayarlarını yazarmısın lütfen dfx 300 le menüler benzio ama belki farklılık olabilir diye fikrini sorayım hem senin eğer farklılık var ise yazarmısın biz sana 1 ay önce xlt gönderdik versiyon için birde şunu sormak istiyorum affına sığınarak ben makinayı ayrımsız çalıştırmak istediğimde opsiyonlardan bi değişiklik yapmam gerekiyomu yoksa tetik mandalı ileri ittirmem yeterli oluyor mu yardıncı olursan çok sevinirim allah senden ve diğer arkadaşlardan razı olsun .. 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Temmuz 2017/2009 Saat 12:05
Orjinalini yazan: oktaypars

selamın aleyküm  sevgili arkadaşlar ve naci amcacım
naci amca sen dfx 300 ün anlatımını yaparken ayarlarının nasıl yapılası gerektiğini yazmışsın
fakat xlt için yazmamışsın rica etsem xlt ninde pro options ve basic adjustment ayarlarını yazarmısın lütfen dfx 300 le menüler benzio ama belki farklılık olabilir diye fikrini sorayım hem senin eğer farklılık var ise yazarmısın biz sana 1 ay önce xlt gönderdik versiyon için birde şunu sormak istiyorum affına sığınarak ben makinayı ayrımsız çalıştırmak istediğimde opsiyonlardan bi değişiklik yapmam gerekiyomu yoksa tetik mandalı ileri ittirmem yeterli oluyor mu yardıncı olursan çok sevinirim allah senden ve diğer arkadaşlardan razı olsun .. 

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............................NACİBABA......................O.N.K..

ARKADAŞIM BANA TAM AYAR İÇİN YOLLANDIYSA EĞER  SEN BU İŞLERİN İÇİN ((EEPROM ))=  PROGRAMLARINDAN  ARTIK ÇALIŞACAKSIN ZATEN HER ÇEŞİT ÇALIŞMA YÜKLENMİŞTİR  SENİN YAPACAĞIN TEK İŞ  1--2--3--4   TANE OLAN HAFIZALARDAN  HANGİ TÜR ŞEKİL ÇALIŞACAKSAN BUNLARDAN BİRİNİ SEÇİP ÇAĞIRIYORSUN BİR HAVA BİR DE TOPRAK AYAEI SONRASI ZATEN HEMEN ÇALIŞMAYA BAŞLIYORSUN  SANA SADECENE  TOPRAKTA BAŞLIĞI GEZDİRMEK KALIYOR HEPSİ BUKADAR BAŞKA HİÇBİŞİYİ ELLEMİYORSUN

AYIRIMSIZ ALL METAL   (4)= ÜNCÜ HAFIZADAKİ PROGRAMDIR BURAYA GİRİP ÇAĞIR VE ÇALIŞ
TETİK İLERİ KİTLİ ŞEKİLİN BAŞKA ANLAMI VARDIR ONU DA YENİ YAZI DİZİSİNDE ANLATIYORUM ZATEN Bİ ZAHMET ORADAN BAKIVER  HEM SONRA BURAYA YOLLANIP PROGRAM YAPILMIŞSSA NİYE PROGRAM İSTERSİN ONU ANLAMADIM  O VERİLEN PROGRAM TÜMÜ İÇİN GEÇERLİDİR   BU ALET AYARLANMIŞSSA SAKIN ELLEMEYİNİZ Bİ TON EMEK SANİYEDE HAVAYA GİDER YAZIK OLUR    BANA NE OLDUĞUNU DAHA AÇIKÇA ANLAT BEKLİYORUM

SAYGILARIMLAN....................................................NACİBABA..................................O.N.K...

İLAVE NOTTUR>>>MAKİNENİN 50 ADET OLAN MENÜLERİ TERCÜMESİNDE VE SİTEDEKİ KATALOĞUNDA ZATEN YAYINLANMAKTADIR BURDA HANGİ KONTROLU MENÜYÜ NEYİ YAPIP NEYİ YAPMADIĞINI NELER YAPILACAĞINI TEK TEK ZATEN YAZMAKTADIR SİZ HANGİ AYARIN  NE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ KATOLOGT TERCÜMESİNİ GEZİN ORDA ARADIĞINIZI BULACAKSINIZ .....................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 16/Temmuz 2017/2009 Saat 12:13
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Temmuz 2017/2009 Saat 02:47
teşekkür ederim naci amca benim bunları sormamdaki amaç senden geldikten sonra makina pek test imkanı bulamamıştık iki gün önce test ettik yaptığımız çalışmalarda kendi başlığı var 3. programı seçiyorum 50-60cm ye bakır altın bronz vs. koyuyorum algılamıo makinada tık yok fakat bu alttaki tetiği ileri ittirdiğimde o zaman başlıyor bağırmaya hatta 1.5m dahi alıyor ben bu yüzden tetikle ilgili sana soru yönelttim naci amca aklına başka bişey gelmesin lütfen yardımların için teşekkür edrim. 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Temmuz 2017/2009 Saat 08:02

teşekkür ederim naci amca benim bunları sormamdaki amaç senden geldikten sonra makina pek test imkanı bulamamıştık iki gün önce test ettik yaptığımız çalışmalarda kendi başlığı var 3. programı seçiyorum 50-60cm ye bakır altın bronz vs. koyuyorum algılamıo makinada tık yok fakat bu alttaki tetiği ileri ittirdiğimde o zaman başlıyor bağırmaya hatta 1.5m dahi alıyor ben bu yüzden tetikle ilgili sana soru yönelttim naci amca aklına başka bişey gelmesin lütfen yardımların için teşekkür edrim. 

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR................................NACİBABA.....................O.N.K

1>TETİĞİ İLERİ İTİĞİNİZDE MAKİNE ALL METAL ŞEKLİNE GEÇER YANİ AYIRIMSIZ OLARAK HANGİ TÜR MADEN GELİRSE YAKALANIR DEMİRLEN KIYMETLİ ARASI FARK YOKTUR

2>(DFX VE DFX=300 VE XLT  ) LERDE  AYIRIM VAR AYIRIM YOK  PROGRAMININ ADI İSMİ ŞÖYLEDİR
(( AUDİO  SİSC ))=  BURAYA GRİNCE  ON / OFF ŞEKLİ VARDIR BURDA  
 (ON )= YAPARSAN DEVRE AÇIKTIR   VE AYIRIM VARDIR
 ( OFF )= YAPARSAN DA AYIRIM YOKTUR  //> AYNI TETİĞİ İLERİ İTİK ŞEKLİNE GRER

3>> (3)ÜNCU PROGRAM  KENDİ  BAŞLIĞINLAN EN DERİNDEN ALGILAMAK İÇİN AYARLIDIR  AYIRIMLI OLARAK BURDAKİ AYIRIM %50 DOLAYLARINDA BIRAKILMIŞ HASSASLAŞTIRILMIŞTIR
SENİN GÖSTERDİKLERİNİ AYIRIMİÇİNDE ALMASI GEREKİR  BURDA BİR SORUN VAR DEMEKKİ  KENDİNİZ HİÇ KURCALADINIZMI AYAR DEĞİŞİKLİĞİ FİLAN İÇİN BİŞİLER YAPTINIZMI EĞER BUNLARA RAĞMEN YİNE DE SORUN VARSA ALETİ HEMEN YOLLAYIN BAKALIM NE OLMUŞ

4>> BU MAKİNE BANA NE İÇİN GELDİ 
  A---  KOMPLE PROGRAMLAMA MI YAPILDI
  B---  TAMİR İÇİN Mİ GELDİ
  C---- MARKA VE MODELİ NEDİR
  D--- HANGİ TARİHTE GELDİ  2008 DEMİ 2009 DA MI

VE SORUN DEVAM EDİYORSA   ŞU YUKARDAKİ SORULARIMI İLK ÖNCE BİR CEVAPLA OLMASSA YOLLA BANA MAKİNEYİ   BU MAKİNEYE AİT BENDE GRİŞ ÇIKIŞ GÖZÜKMÜYOR
TELEFONLAN İSİM ADRES TEL NOSU VE MAKİNENİN BATARYA KAPAĞI İÇİ SERİ NOSUNU BİLDİRİRSEN  GRİŞ ÇIKIŞ ÇOK KOLAY BULUNUR  DİYORUM   KOLAY GELSİN

SAYGILAR........................................................................NACİBABA.............................O.N.K..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Temmuz 2017/2009 Saat 03:32
selamın aleyküm naci amca xlt de herhangi bir programla oynanma olmadı bundan 2ay önce sana yollandı 500tl ye full versiyon attırıldı senden gelince makina sadece hava ve toprak ayarı yapıldı hiçbir şekilde menülere giriş yapılmadı sana gönderme sebebimiz sendeki programkları yükletmek zaten makina alındığından bu yana hiç açılmamış direk sana yollandı ve sende zaten hiç kullanılmadığını telefonda belirtmişsin ilgili kişi olarak recep dayı abimizin ismi ve tel. sana verilmişti kendisiyle telefonda konuşmuştunuz.
naci amca biz sana makinayı gönderelim fakat benim sana bir kaç daha sorum olacak cevaplarsan sevinirim hem benim hemde kullanan diğer arkadaşları aydınlatmış oluruz belki.

naci amca xlt nin büyük başlığı takıyorum senin yüklemiş olduğun 4. programı seçiyorum hava ve toprak ayarını yapıyorum makinadan ince bi ses geliyo buraya kadar herşey normal
sonra başlığı yavaşça gezdirirken sesin değiştiğini duyuyorum fakat ekranda herhangi bir yazı değer çıkmıo -95-0+95 olan ekranda da hiç bir haraketlilik yok çubullarda yukarı doğru bir artış olmuyor fakat ses değişirken otomatik toprak ayarı dediğimiz track yazısı bir an beliriyo sonra gidio acaba  başka bir toprak ayarına geçtiği için mi track yazısı çıkıo o esnada ses değişiyo yoksa aşağıda bir metal var  bu yüzden ses değişio ve ekranda hiç bir haaraketlilik olmaaması normal mi bu kunuda yardımlarını bekliyorum .

1. naci amca şunu anlamaya çalışıyorum aslında kısa olarak derin başlıkla arama yaparken ses değişiyor fakat ekranda hiç bir şekilde yaprak dahi kımıldamaması neyi gösterir.
2. makinada ses değişio o esnada track yazısı çıkıo ses bundan mı değişir ?
3.track yazısını çıkma sebebi toprağın altında bir kaya olduğu içinmidir? çünkü durduğum yerde hiç kımıldamadan makinayı gezdiriyorum çok yakın bölgelerde track yazısı çıkıo

naci amca seninde belki kafanı ağrıtıom ama yardım edersen çok minnettar olacağım allahım sana sağlık sıhhat versin bu arada geçmiş mübarek miraç kandilin kutlu olsun naci amcacım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Temmuz 2017/2009 Saat 08:41

selamın aleyküm naci amca xlt de herhangi bir programla oynanma olmadı bundan 2ay önce sana yollandı 500tl ye full versiyon attırıldı senden gelince makina sadece hava ve toprak ayarı yapıldı hiçbir şekilde menülere giriş yapılmadı sana gönderme sebebimiz sendeki programkları yükletmek zaten makina alındığından bu yana hiç açılmamış direk sana yollandı ve sende zaten hiç kullanılmadığını telefonda belirtmişsin ilgili kişi olarak recep dayı abimizin ismi ve tel. sana verilmişti kendisiyle telefonda konuşmuştunuz.
naci amca biz sana makinayı gönderelim fakat benim sana bir kaç daha sorum olacak cevaplarsan sevinirim hem benim hemde kullanan diğer arkadaşları aydınlatmış oluruz belki.

naci amca xlt nin büyük başlığı takıyorum senin yüklemiş olduğun 4. programı seçiyorum hava ve toprak ayarını yapıyorum makinadan ince bi ses geliyo buraya kadar herşey normal
sonra başlığı yavaşça gezdirirken sesin değiştiğini duyuyorum fakat ekranda herhangi bir yazı değer çıkmıo -95-0+95 olan ekranda da hiç bir haraketlilik yok çubullarda yukarı doğru bir artış olmuyor fakat ses değişirken otomatik toprak ayarı dediğimiz track yazısı bir an beliriyo sonra gidio acaba  başka bir toprak ayarına geçtiği için mi track yazısı çıkıo o esnada ses değişiyo yoksa aşağıda bir metal var  bu yüzden ses değişio ve ekranda hiç bir haaraketlilik olmaaması normal mi bu kunuda yardımlarını bekliyorum .

1. naci amca şunu anlamaya çalışıyorum aslında kısa olarak derin başlıkla arama yaparken ses değişiyor fakat ekranda hiç bir şekilde yaprak dahi kımıldamaması neyi gösterir.
2. makinada ses değişio o esnada track yazısı çıkıo ses bundan mı değişir ?
3.track yazısını çıkma sebebi toprağın altında bir kaya olduğu içinmidir? çünkü durduğum yerde hiç kımıldamadan makinayı gezdiriyorum çok yakın bölgelerde track yazısı çıkıo

naci amca seninde belki kafanı ağrıtıom ama yardım edersen çok minnettar olacağım allahım sana sağlık sıhhat versin bu arada geçmiş mübarek miraç kandilin kutlu olsun naci amcacım.

ARKADAŞIM MERHABA ......................................................NACİBABA..........................O.N.K...

2 AYRI FARKLI SES  ÖZELLİKLEN BIRAKILMIŞTIR  KALIN SESLER DEMİRDİR EKRANDA DA DEMİR OLARAKTAN GÖSTERİLİR
İNCE SESLER TİZ SESLER DE KIYMETLİ NESNELERDİR
BU İŞ GECE KARANLIKTA ÇALIŞANLAR İÇİNDİR IŞIK YAKMADAN NEYİN NE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN YAPILMIŞTIR

NOT>> GÖNDERİLEN  XLT NİN  BÜYÜK BAŞLIKLARI YERLİ SARIM OLDUĞU İÇİN MAKİNEYLEN UYUMSUZLUK GÖSTERMEKTEDİR  NEREDE GÖSTERİYOR  EEPROM BİZİM YAPTIĞIMIZ 4 HAFIZADAKİ PROGRAMLARDA BUNLAR SADECENE FABRİKASYON MALI OLAN BAŞLIKLARDA  GEÇERLİ OLUP YAN SANAYİ MALLARINDA UYUMSUZDUR  [ BU KONU HEM TELEFONLAN SÖYLENDİ HEM DE GELEN KAĞITLARDA YAZMASI LAZIMDIR

TARAFIMDAN   VERİLEN PROGRAMLARIN 4 DE ÇOK HASSASTIR  VE YÜKSEK GÜÇLERDE ÇALIŞIRLAR   UYUŞMAYAN KAFALARI  MAKİNENİN İLK AÇIŞINDA KARŞINIZA GELEN MENÜLERLEN KULLANINIZ BUNLAR DA YAPILMIŞTIR AMA ÇOK ESNEKTİR KABUL ETMELERİ GEREKİR BURDA DA  [ PROSPECTING]  İLK ÖNCE DENEYİN SONRA DA BİR ALTI OLAN [ RELIC ]
PROGRAMINI DENEYİN BÜYÜK BAŞLIKLARDA

NOT >> ZATEN KENDİ ORIJİNAL BAŞLIĞINLAN   BİR GAZ TENEKENESİNİ  2.5 TAN ALIYOR  BÜYÜK BAŞLIK GEREKSİZDİR DE GENE SİZ BİLİRSİNİZ

AMA SESLERLEN AYIRIM ŞEKLİNİ İSTEMİYORSANIZ YOLLAYINIZ DEĞİŞTİRELİM  SADECENE BULUNCA ÖTSÜN   BÖYLE DE OLUR   NASIL İSTERSENİZ O ŞEKLE SOKARIM

SAYGILARIMLAN.........................................................NACİBABA.................................O.N.K...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2009 Saat 18:03

OKTAYPARS ARKADAŞA GECİKMİŞ BİR CEVAP  // KUSURA BAKMASSINIZ HERHALDE........O.N.K.

<> FREKANS NOSUNDA KİMSE YOK
<> RESİMLİ İKONLARDA DA HİÇBİŞİ YOK
<>  SİNGA GRAPH  YATAY EKRANDA DA HİÇBİŞİ YOK

<><>  AMA SESTE ANİ BİR DEĞİŞİKLİK VE  ( TRACK ) YAZISI BELİRİP KAYBOLUYORSA
 (( DİYORKİ BURDAKİ TOPRAK ALTI KOŞULLARI ÇOK DEĞİŞKEN MİNERAL ÇOK SIKLIKLAN VAR
  VE BU TOPRAK ÇOK ZORLU OLDUĞU İÇİN  //>HAVA VE TOPRAK AYARINI BEN KENDİM YENİLEDİM HABERİN OLSUN DEMEKTİR ))  TRAC  YAZISININ ÇIKIP KAYBOLMASI NIN  MANASI
BUDUR YANİ SÜREKLİ  HAVA VE TOPRAK AYARINI SİZE HİSETİRMEDEN YAPIYOR VE YAPTIĞINI DA SİZE EKRANDA YAZIYLEN BELİRTİYOR

ARKADAŞIM  4 ÜNCÜ HAFIZADAKİ PROGRAM AYIRIMSIZ VE ALL METAL İÇİDİR  AYIRIMSIZ KULLANIMLARDA BURASINI KULLANIN   VE BÜYÜK BAŞLIKLARI DA BU KISIM İÇİNDE KULLANINIZ  YALNIZ BAŞLIK ALIRKEN YAN SANAYİNİNKİLER DEĞİL DE ORİJİNAL AMERİKAN OLANINDAN ALIRSANIZ MAKİNENİZE UYUM SAĞLAR AKSİ BENİM YAPTIĞIM 4 FARKLI PROGRAM İÇİNDE ÇOK ZORLUK ÇEKERSİNİZ ..

WHİTES FABRİKASI  İMALATTA MESELA BİR TRANSİZTÖR İSMİ VARDIR NOSU VARDIR ÜZERİNDE DE  SİZ ONU O ŞEKİL O MARKA BİR TRANSİSTÖR ALGILARSINIZ HALBUKİ BU ESAS OLAN TRANSİZTÖR VEYA ENTEGRE VEYA RESİSTANS  + KONDANSÖTÖR+DİOD+ VS VS BAZI KRİTİK NOKTALARDAKİ MALZEME ÜZERİNDE YAZAN LAN UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOKTUR  YAPILAMASIN VE ÇALINMASIN DİYE BU ŞEKLE BAŞVURULUYOR

MESELA RESİSTANSIN AYNISI KONDANSÖTÖRLER DE VARDIR 30 SENEDİR KULLANILIYOR ÇOĞU TAMİRCİ BUNU RESİSTANS OLARAK ALGILAR Bİ DE ÖLÇER BAKAR KİMSE YOKTUR BOZUK DİYE ÜZERİ RENK KODUNU ÇÖZÜP O KONDANSÖTÖRÜN YERİNE RESİSTANS TAKMIYA UĞRAŞIR VE TABİKİİ DAHA DA ÇOK TAHRİBAT YAPAR   AYNI ŞEKİLDE RESİSTANSA BENZER TIPKISININ AYNISI BOBİNLER DE VARDIR BUNU ÖLÇER UF BE DER İBRE SONA VURDU BU YANIK DEYİP YERİNE DİRENÇ TAKMIYA KALKARLAR BUNLAR DEVAMLI OLMAKTADIR  BU İŞİ EN GÜZEL OYNAYAN WHİTESTİR   KART GİTİMİ YENİSİ VARDIR VE CİHAZIN YARI FİATINDAN YUKARIDIR HESABI DA HER MARKADAKİ DÜNYADAKİ HER İŞİN BİR PÜF NOKTASI VARDIR BU FABRİKALAR DEDEKTÖRÜN SATIŞINDAN KAZANMIYOR SATIĞI YEDEK PARÇADAN KAZANIR  VEDE YAPILAMASIN DİYE BOYUNA İÇİNDEN ÇIKILMAZ KAFA KARIŞTIRICI İŞLER YAPARLAR BUNDA DA HAKLIDIRLAR ÇÜNKÜ ADAMLAR KENDİ EMEKLERİ OLAN ÜRÜNLERİNİ KORUYORLAR BAK FARKINDAYSANIZ  HİÇ WHİTESİN ŞEMALARINA RASTLAMASSINIZ ÇOOK ESKİ BASİT MODELLERDEN BİRKAÇI HARİCİNDE  WHİTESTE ŞEMA SERVİSLERİNDEKİ BİR BİLGİSAYARDAN TAKILAN CD DE BİR PROGRAM VARDIR BU CİHAZIN İÇİNİN TAMAMINI EKRANA ÇIKARIYOR
VE HER KRİTİK NOKTADAKİ VOLTAJLARI OSİLASKOP DİAGRAMLARINI FREKANSMETRE DEĞERLERİNİ TÜM OHMETRE ÖLÇÜMLERİNİN HANGİ NOKTADA NE KADAR OLMASINI GÖSTEREN BİR ŞEMADIR VE KONTROL ESNASINDA YANIP SÖNEN  BİR KIRMIZI YAZI DEĞER YUKARSI HAKİKİ OLMASI OLAN DEĞER ALTTA YANIP SÖNEN KIRMIZI DEĞER İŞTE O NOKTADA BİR ŞEYLERİN OLDUĞUNUN SÖYLENMESİDİR TAMİRCİ DE O NOKTADA YOĞUNLAŞIR  BU İŞLER WHİŞTESLERDE BÖYLE OLUYOR HER NEYSE  BİLGİ İÇİN VERİYORUM BUNLARI............O.N.K..

YANİ SİZİN TETİĞİ İLERİ İTİK KONUMDA TUTMANIZA BİLE LÜZUM YOKTUR 4 ÜNCÜ EEPROMDAKİ YÜKLÜ PROGRAM ZATEN OTOMATİKTİR KENDİ YAPAR İŞİ   AMA 1+2+3  AYIRIMLIDIR  BUNLARIN İÇİNE BİR SÜRÜ FİLTRELER DE GİRDİMİ ALGILAMADA BAZI DERİNLİK KAYIPLARI OLUŞABİLİR  MESELA BİR EV İÇİ ARAMASINDA HER TARAF METALDİR BÜTÜN EVİN İÇİNİ BOŞALMIYA DA HACET YOKTUR ZORDUR ZATEN İSTENMEZ  ONUN İÇİN BU DURUMDA ÇOK KUWETLİ AYIRIM FİLTRELERİNİN TÜMÜ İÇİNE DAHİL EDİLMİŞTİR AMA BİR MEBLAĞA DA RASTLANILIRSA BUNU RAHATLIKLAN ALIRSINIZ

NOT>>KENDİ BAŞLIĞINLAN 4 ÜNCÜ ŞIKTA DA ARAYABİLİRSİNİZ HATTA TEKTEK BİLE YAPILABİLİNİR    AMA AYIRIM İÇİNDE YSE ALET  TETİĞİ İLERİ İTİK TUTUN ÖTERSE TETİĞİ ORTAYA ALIN AYIRIMA GİRSİN EĞER Kİ AYIRIM İÇİNDE DE  ÖTME CXEVAP VARSA O İYİ BİR METALDİR AMA SES YOKSA ANLAYIN DEMİRDİR PRATİK  OLARAK BU ŞEKİL HERZAMAN TERCİHTİR

NOT>> 1+2+3+4   HAFIZALI PROGRAMLAR %100 ÜN ÜZERİNDE ÇOK HASSAS BİR ŞEKİLDE YAPILANDIRILMIŞTIR BU KISIMDAKİ ÇALIŞMALARA ALETE DEVAMLI ORİJİNAL AKSESUARLARIN TAKILMASI ŞARTTIR

BUNA RAĞMEN YAN SANAYİ MALLARINI DA  BU EEPROM HAFIZALARA GİRMEDEN İLK AÇIŞA TAKİBENKKİ PROGRAMLARI KULLANABİLİRSİNİZ BUNLARIN HASSASİYETLERİ DE %50 CİVARLARINA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR VE O BAŞLIKLARI BU KISIM KABUL EDER

SAYGILARIMLAN...........................................................NACİBABA.............................O.N.K...
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Eylül 2017/2009 Saat 05:27

SELAMLAR NACİ BEY YUKARIDAKİ YAZINIZI OKUYUNCA BENİM DE AKLIMA BİR SORU GELDİ .BİR ARKADAŞIMDA XLT VAR BENDEKİ EAGLE 2 İLE DERİNLIK BAKIMINDAN AYNI OLDUĞUNU  SÖYLEDİ  BEN DE DEĞİŞTİRMEKTEN VAZGEÇTİM, SİZCE DE BÖYLE MİDİR  BİR DE BENİM MAKNEMDE SESLI AYRIM VAR MI VARSA KISACA AÇIKLAR MISINIZ

Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Eylül 2017/2009 Saat 08:19
karebey arkadsım selamlar saygılar eagle 2 makınanda seslı ayrım war tabıkı audıo mode den c seçenegını yaptıgınızda her metale ayrı bır ses cıkardıgını farkedersınız ama en guzel modu da b dır hedef bulununcaya kadar sessızdır bu makınalar gercekten ıyı iş yapıyor yeterkı yılmadan devamlı aramak
saygılarımla
fms
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50