Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Defineye musallat ve tılsımı çözmek

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 04:37
ARKADAŞ HERZAMAN YANIMDA TAŞIYORUM DİYORSUNDA ALLAH KORUSUN BAŞINA BİR İŞ GELDİ ARABA ÇARPTI ÖLDÜN GİTTİN POLİS ÜSTÜNÜ ARIYO ÜSTÜNDEN BU ÇIKIYOR ADAM DEMEZMİ BU YAHUDİYMİŞ YAV DİYE ? ORASINIDA Bİ DÜŞÜNÜN BEN BU DAVUT YILDIZI OLAYINA İNANMIYORUM. KURANDAN BÜYÜK BİRŞEYMİ OLURMUŞ YAPMAYIN ABDESTLİ OLUN BESMELENİZİ ÇEKİN ENBÜYÜK DUA AYETEL KÜRSİ HERŞEYE YETER DERİM.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 05:43
SELAM VE  SAYGILAR ARKADAŞLAR BENCE DE  FATİHGMCKODLU  ARKADAŞ HAKLI NEDEN DERSENİZ BİZİM DİNİMİZ EN SON VE EN MÜKEMMEL DİNDİR DİĞER DİNLERE AİT SEMBOLLER BUGÜN GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞTİR.BAŞKA DİNE AİT MESELA TEVRAT TA GEÇEN BİR DUA İLE ALLHA DUA ARTIK GEÇERSİZ DİR. KUR ANDA DİĞPER DİNLERİN HİÇBİRİNİN HÜKMÜ KALMADIĞI AÇIK ŞEKİLDE ANLTILMAKTADIR KORUNMA KONUSUNDA AYETEL KÜRSİNİN YETER SAYIDA OKUNMASI KAFİDİR.FAKAT OKUYAN KİŞİNİN DE MÜSLÜMAN OLMASI ŞARTIIYLA
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 07:18
KARABEY ARKADAŞIMA BİR UFAK DÜZELTME YAPMAK İSTİYORUM OKUMADAN OKUMAYA FARK VAR AĞZININIZIN UCUYLA EVELEYEREK GEVELEYEREK LAFLARI YUVARLAYARAK OKURSANIZ BİR KIYMETİ KALMAZ, DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE KURALINA UYARAK OKUYACAKSINIZ. MİSAL BİR HOCAYA GİDİN VE DİYİNKE BEN AYETEL KÜRSİYİ OKUYUCAM SİZ YANLIŞIM VARMI BAKIN DÜZELTİN DİYİN GÖRÜN BİR ÇOĞUNUZ YANLIŞ OKUYACAKTIR. ESRESİNE ÖTRESİNE UZATILACAK YERİNE GIRTLAKTAN GELECEK SES YERLERİNE HERŞEYE DİKKAT EDEREK TAM MANASI İLE OKURSANIZ ANCAK O DUALARIN HÜKMÜ OLUR YOKSA YARIM YAMALAK HİÇ BİŞİ OLMAZ. BAŞIMIZDAN GEÇEN BİR HİKAYE BİR KOMŞUYA CİNLER MUSALLAT OLMUŞDU HOCA ŞUNLARI OKUYUN DÜZELİR DEDİ 7 GÜN OKUNDU DAHA DA KÖTÜ OLDU DÜZELME YOK HOCA DEDİ DÜZGÜN OKUYAMAMIŞSINIZ BİR CAMİ HOCASI VEYA KURAN KURSU TALEBESİ BULUN ONLAR GÜZEL OKUR. CAMİ HOCASI OKUDU VERİLEN DUALARI ALLAHA ŞÜKÜR HİÇBİŞİ KALMADI.
ŞÖYLEDE DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ YARIM ÇATPAT İNGİLİZCESİ OLAN BİR ARKADAŞINIZLA YURTDIŞINA GİTMEYİ NEKADAR GÖZE ALIRSINIZ DİMİ BİTÜRLÜ ANLAŞAMICAK YARIM CÜMLELER LE DERDİNİZİ ANLATMAK İÇİN ÇEKİCEĞNİZ SIKINTIYI DÜŞÜNÜN.
YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 08:53
SELAMLAR  FATİHGMÇ KODLU ARKADAŞIM SİZE  TABİİKİ KATILIYORUM  OKUNAN AYETLER  MUTLAKA ARAPÇA OKUNUŞUNA VE TELAFFUUNA UYGUN OLMALI MESELA FELAK SURESİBNİ OKURKEN HALAKJKELİMESİNİ GIRTLAKTAN OKUMAZSAK TRAŞ ETME ANLAMI ÇIKAR HALBUKİ  DOĞRU OKURSAK HALK ETMEK ANLAMI TAŞIR. ÖRNEKLER ÇOĞALTILABİLİR.SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 10:48

DAVUT YILDIZI   HZ. SÜLEYMANIN MÜHRÜDÜR   VE SAĞ ELİNİN
ORTA PARMAĞINDA BULUNURDU  TÜM CİN ALEMİ BU YILDIZDAN GERİ DURUR KORKARLAR ÜRKERLER

YAHUDİLER BUNU ARAKLAYIP  BELKİ KORUNURUZ BAŞIMIZA Bİ İŞLER GELMEZ ŞEKLİNDE DÜŞÜNCELERLEN KENDİ BAYRAKLARINA EKLEMİŞLER VE HALEN DE BAŞLARI DERTLERDEN KURTULMAMIŞTIR  SEBEB BUNU KULLANAN ÜSTÜNDE TAŞIYAN İYİ NİYETLİ BİR KİMSE İSE TESİRİ VARDIR AKSİ ZARARDIR

OSMANLI DA BUNU ÇOK YERDE KULLANMIŞTIR  İSTANBULUN ÜNLÜ EVLİYA TÜRBELERİNDE DE BUNLAR VARDI KORUMA AMAÇLI KONMUŞTU NE ZAMANKİ İSRAİL BAYRAĞINA KOYDU BUNLARI DA SÖKTÜLER BİRBİR  İYİCE ARAŞTIRIN GÖRÜCEKSİNİZ DOĞRULUĞUNU

MESELA BENİM DE İŞ YERİMİN YATIĞIM YERİN HER TARAFINDA BU YILDIZLARDAN KENDİM ÇİZMİŞİMDİR  KENDİ ÜSTÜMDE DE TAŞIRIM  HİÇBİR ŞEKİLDE DE BELA UĞRAMAZ
ASLI BUDUR   DÜŞÜNCELER DEĞİŞİKTİR YORUMLAR DEĞİŞİKTİR ARAŞTIRAN DA BENİM DEDİĞİME GELİR EN SON ....

SAYGILAR....................................NACİBABA....................ONK..
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 12:15
Orjinalini yazan: fatihgmc

ARKADAŞ HERZAMAN YANIMDA TAŞIYORUM DİYORSUNDA ALLAH KORUSUN BAŞINA BİR İŞ GELDİ ARABA ÇARPTI ÖLDÜN GİTTİN POLİS ÜSTÜNÜ ARIYO ÜSTÜNDEN BU ÇIKIYOR ADAM DEMEZMİ BU YAHUDİYMİŞ YAV DİYE ? ORASINIDA Bİ DÜŞÜNÜN BEN BU DAVUT YILDIZI OLAYINA İNANMIYORUM. KURANDAN BÜYÜK BİRŞEYMİ OLURMUŞ YAPMAYIN ABDESTLİ OLUN BESMELENİZİ ÇEKİN ENBÜYÜK DUA AYETEL KÜRSİ HERŞEYE YETER DERİM.

Hıristiyan, Yahudi ve Müslüman inanç insanları dünyanın gidişatını konuştular. Daha doğrusu, ehl-i kitab yorumcuları o kitaplardan yola çıkarak, bu gidişatın nasıl hayırlı bir rota tutturabileceği konusunu tartıştılar.
Ve, aklın yolu gibi Allah'ın yolu da bir, ‘barış, beraberlik ve işbirliği' çağrısını İsevi istavroz, Davudi yıldız ve Muhammedi hilalle mühürlediler.

Masonluğun sembolü, iç içe geçmiş iki üçgenden oluşan altı köşeli yıldızdır. Aynı zamanda Yahudilerin geleneksel sembolü olan bu figür, İsrail Devleti'nin bayrağında da yer almaktadır. Mührün ilk kez Hz. Süleyman tarafından kullanıldığı kabul edilir. Dolayısıyla da bir "peygamber mührü" olan altı köşeli yıldız, Rahmani bir semboldür. Ancak bu konuda masonların farklı bir düşüncesi vardır. Onlar, altı köşeli yıldızı, bir peygamber olan Hz. Süleyman'ın sembolü olarak değil, Eski Mısır'ın putperest kültürünün sembolü olarak benimsemişlerdir.Masonluğun da benimsediği ve Davut'un yıldızı diye bilinen iç içe geçmiş iki eşkenar üçgen yani hegzagram; bugün Yahudiliğin sembolü olarak bilinir ve İsrail'in bayrağında yer alır.

BUNLARDANDA ANLAYACAĞIMIZ GİBİ DAVUDİ YILDIZI HZ SÜLEYMANIN MÜHRÜDÜR TAMAM, AMA ŞUAN BUNU KULLANAN VE DÜNYACA BİLİNEN YAHUDİLERDİR BENDE DİYORUMKİ BUNU ÜSTÜMÜZDE TAŞIRKEN BAŞIMIZA BİŞEY GELSE MAZALLAH BİZİ YAHUDİ SANARLAR KORKUM ODUR.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 19:30

FATİH  GMC 

O KADAR EHVAMLI OLMA BUGÜN HERKES ÜSTÜNDE NUFUS KAĞIDINI TAŞIYOR  HERKESİN AİLESİ MEŞREBİ BELLİ O DÜŞÜNCELER %99 UZAKTIR YANİ  BUNU ÜSTÜNDE İŞE GİDERKEN TAŞIRSIN EVE GELİBCE DE ÇIKARIRSIN  MASONLULAR MISIR VS BUNLARDAN ÇOOK ÖNCELERKİ HADİSELER BUNLAR SONRADAN SAHİPLENMİŞLER BU YILDIZI  ŞEREFSİZLER AHLAKSIZLAR YALANCILAR ŞAHIS OLSUN DEVLET OLSUN KENDİLERİNE MİLLET OLARAK MAAL EDERLERSE İŞTE BAŞLARI HİÇBİR DERTTEN KURTULAMAZLAR SONUNDA HELAK OLUR GİDERLER .
MESELA BEN HEP ESKİ 100 SENEYİ GEÇİK EVLERDE OTURURUM BU EN SON ÇIKTIĞIM EVDE HİÇBİŞİ GÖRMEDİM AMA DEVAMLI DUVAR İÇLERİNDEN SESLER EKSİK OLMUYORDU  BİLLAHSSA OCAKLIĞIN GENİŞ BACASI İÇİNDEN BİR ÜST KATTA ADAMI UYUTMUYORLARDI BEN DE SON ÇARE EVİN HER TARAFINA  BU DAVUDİ YILDIZLARDAN YAPTIM İSPİRTOLU KEÇE KALEMLEN  ANINDA HER BİR ŞEY KESİLDİ

BAK BİŞİ DAHA ANLATAYIM SANA
Burda bolayırın arka kesiminden aşağı marmara deniz tarafına  bir yer arıyoruz 3 kişiyiz sadecene bende ve makinede bu yıldızdan var ötekilerde yok  arabayı yol üstüne bu arayacağımız yerin kenarına park ettim 3 metre de yüksekçe bu yoldan yer ..10 dakka kadar aramadan sonra 2 arkadaş heyecanlan beni arkamdan omuzlarmdan silkercesine abi bak bak ne var üstümüze geliyor diye söylendiler tabii benim kulaklarımda kulaklık var ve onlar erketede çıkardım kulaklıkları makineyi kapadım 3 ümüz de yere çöktük ki ufki açıyı tam göreyim diye ay da o biçim aydınlatıyor her yeri ne oluyor oğlum dedim bunlar baksana ileri eşek üstünde biri üstümüze geliyor diyorlar bakıyorum len diyorum bunlar hayal görüyorlar diyorum çünki ben hiçbişi görmüyorum  hatta elimde projektör şekli  akülü lamba var onu da çaktım onların gösterdiği istikamete yok gene bişi bunları aldı bir korku oğlum diyorum gelen herneyse 1 kişi ne korkarsınız ne yapıcakki 3 beş sohbet gidicek ne olucakki başka ama bunlara ne şekil görünüyorsa iyicene ürktüler ve benim lambayı çakmamlan gelmesini durdurmuş öyle diyorlar sonra görmüşler arabanın yanına gelmiş arabaya doğru 3 sefer tükürmüş  lambayı çakınca da bu sefer bize doğru 3 kerre tükürmüş  ben hiçbişi yeminlen görmedim hah dediler çıkışa doğru seyirtmiş yandaki tarlaya girmiş ve bu tarlalar dümdüz araba ilen gir dolaş istediğin gibi  tam bu içinde bulunduğumuz tarlanın sınırını çıkınca bu eşekli herkimse  benim duyduğum tek şey kulakları sağır eden yükseklikte bir seslen ( ARAYIN ARAYIN NAH BULURSUNUZ )  DİYE OKADAR ŞİDDETLİ YÜKSEK BİR SES DUYDUM VE YÜRÜYÜN ARABAYA  DEDİM bunlara arabaya geldik çalıştırdım o girdiği tarlanın içine daldım 6 tane spoot üstler altları da yaktım tüm atomları ortalık gündüz gibi fakat emaresi yok bunlara soruyorum bakın bakalım görebilicekmisiniz diye yok artık onlar da görmüyorlar neyse yollan taa yukarı bolayır mezarlığına kadar çıktık  çünkü yol bu mezarlıktan aşağı iner sonra yine tersine döndük o aradığımız yere bayağı da uzağız binlercene gözler parlamaya
başladı ve dedim len çoban koyunları katmış önüne geliyor tam yaklaştık çıplak gözlen görüş alanı içinde hiçbişi kalmadı bunu gördüm  yani bunlar koyun olsalar hayatta imkanı yok hiçbir yere gidemezler dağılsalar bile görürüz  bunlar araba içinden çıkmazlar gidelim burdan diye söylenirler ve döndük tabiki mecburen  artık iş yapmıya gönülleri kalmadıki
yani bu yıldızın çok büyük faydaları mevcut ben buna inanırım ..
bak hocaların yazdığı korunma muskalarını bir incele en aşağı bu yıldızlardan bir kağıtta 4 --5  taneye rastlarsın.....................

SAYGILAR ......................................................................NACİBABA..............................ONK....

WALÇON BAŞLATTIN BİŞİ SONUNDA BENİ DE KONUŞTURMAYA BAŞLADIN YA HELAL OLSUN SANA BAŞKA BİŞİ DEMİYİCEM

Düzenleyen nacibaba - 07/ocak 2017/2010 Saat 22:20
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/ocak 2017/2010 Saat 04:36
LOLLOLLOL
ALLAH RAZI OLSUN. NACİ BABA KIZMA BİZE BİZDE BİLDİĞİMİZ KADAR ANLATIYORUZ TABİKİ YAŞCA BİZDEN BÜYÜKSÜN DAHA FAZLA OLAY YAŞAMIŞSINDIR SANA İNANMIYOR DEĞİLİZ SADECE BAZI ŞEYLER BİZE TERS GELİYOR ONUDA DEDİMYA SENDEN KÜÇÜĞÜZ DAHA ÇOK GÖRECEK DUYACAK ŞEYLERİMİZ OLACAK YANİ CAHİLLİĞİMİZE VER.
BİRDE BÖYLE BAŞIMIZDAN GEÇEN İLGİNÇ OLAYLARI BİRYERDE TOPARLASAK BENCE , ÇOK İLGİ ÇEKİCİ OLUYOR HERKES BAŞINDAN GEÇENLERİ ANLATSA , BELKİ BİZDE BUNLARLA KARŞILAŞIRSAK ENAZINDAN TEDBİR ALIRIZ NE DERSİNİZ. AÇILIŞIDA SEN YAPARSAN SEVİNİRİZ NACİ BABA.
SAYGILARIMLA.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2010 Saat 17:29

ŞİMDİ ARKADAŞLAR  HERYERDE  BİŞİLER OLUYOR  GÖRENİ DUYANI DUYUYOR GÖRÜYOR  DA BU İŞLER ÇOK ÜRKEN KORKAN EHVAMLI KİŞİLERDE EN ÇOK OLUŞAN HADİSE TÜRLERİDİR

YATIR TÜRBE OSMANLI MEZARLIKLARI  VE ŞEHİTLİKLER HARİCİNDE  BENİM AÇIMDAN HER YOL SERBESTTİR  GELENİ VARSA GÖRECEĞİ DE VAR HESABINA GİDERİM  ONLAR ZATEN BENİM NE ŞEKİL OLDUĞUMU BİLDİKLERİNDEN  BENLEN EĞLENEMİYECEKLERİNİ BİLDİKLERİ İÇİN NE GÖRÜNÜRLER NE DE SES EDERLER  BAZI YAZILARIM İÇİNDE BU GİBİ ŞEYLERE DEĞİNMİŞİMDİR  O ETRAFIMIZDA DOLAŞIR ARTIK  HERNEYSE NE CİNS BİŞİYSE BİZ İŞİMİZE BAKARIZ O İSTEDİĞİ KADAR KENDİNİ YIRTSIN  . BU GİBİ ŞEYLERDEN NE ÜRKÜN NE GERİ ADIM ATIN KENDİNİZİ DEVAMLI GÜÇLÜ TUTUN   HANİ VARDIR SOKAKTA HIRLIYAN KÖPEK AĞIR AĞIR YANINDAN GEÇERSİN HİÇBİŞİ YAPAMAZ AMA KAÇAK GÖSTERİP KORKTUĞUNU BELLİ EDİP TE KAÇMIYA KALKIŞIRSAN O DA SENİ KOVALAR BUNLARIN İŞİ DE AYNI BÖYLEDİR
HEM GÖRÜNEN GÖRÜNTÜ ASIL DEĞİL  SANALDIR ELİNİ AT ELİN ONUN İÇİNDEN BOŞLUKTA GEÇER MADDELEŞEMEZLER   MADDE DE OLAMIYAN BİŞİYİ SANA HİÇBİŞİ YAPAMAZ İNSAN KENDİ KENDİNE YAPAR BEYNİ ONA OYUN OYNAR PANİKLERSEN İŞLER KARIŞIR VE O DA BUNDAN İSTİFADE EDEREKTEN SENİ TELEF EDERLER ..
ZATINDA İNSAN O YAŞINA GELENE DEK HİÇ GÖRMEDİĞİ BİŞİDEN  GÖRÜRSE ÜRKER HALBUKİ BUNU NORMAL BİR ŞEY KABULLENİP BU NEDİR DİYE İNCELEMEK GEREKİRKEN PANİKLEMENİN ALEMİ YOKTUR   SEN NEDEN KORKUYORSAN O KORKTUĞUN ŞEY SENDEN 100 KAT DAHA KORKAR  BU GERÇEKTİR ..
BEN BOŞUNA DEMİYORUM BU İŞİ YAPAN HERKES KENDİNİ GECENİN KARANLIĞINA ALIŞTIRSIN   HİÇ GÖRDÜNÜZMÜ ÖLENİN MEZARINDAN ÇIKTIĞINI SESİNİ BİLE DUYAMASSIN O BİRKERRE GİTMİŞTİR GİDEN ŞEY DE GERİ GELMEZ .
BENİM SİZLERE EN SON DİYECEĞİM ŞEY ŞUDUR  ÖLÜDEN MEZARDAN ONDAN BUNDAN HİÇ KORKMAYIN HİÇBİRİNDEN SİZE ZARAR GELMEZ ZARAR ANCAK YAŞAYAN İNSANLARDAN GELİR

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA...................ONK....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Nisan 2017/2010 Saat 10:01
naci baba senin yazdığın bizimde merakla okuduğumuz bi kaç konu vardı devam edicek dedin arkası gelmedi mesela profesyonel askerlikdi sanırım kıbrısdaki askerlerimizin yaşadığı anılar başka şeylerde vardı öyle kaldı ne zaman devam edicen merak ediyoruz
saygılar. 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50