Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Defineye musallat ve tılsımı çözmek

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2010 Saat 19:41
Orjinalini yazan: fatihgmc

naci baba senin yazdığın bizimde merakla okuduğumuz bi kaç konu vardı devam edicek dedin arkası gelmedi mesela profesyonel askerlikdi sanırım kıbrısdaki askerlerimizin yaşadığı anılar başka şeylerde vardı öyle kaldı ne zaman devam edicen merak ediyoruz
saygılar. 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

O BİRİNCİSİ BİTTİ    2İNCİYE DE BAKICAM Bİ TÜRLÜ İŞLERDEN GERİ KALIYOR FIRSAT BULUNCA DEVAM EDİCEM  DEFİNECİYE      PROFESYONEL ASKER BİTTİYDİ

................................................................................................NACİBABA................ONK.....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2010 Saat 16:22

Bir definecinin bana  yazdıklarını sizinle  paylaşmayı  uygun gördüm . Yazdıklarının bir kısmının  doğru olduğunu  kabul  edersek ,diger  bölümü için aynı şeyi söylemek  zordur.

konunun  başlangıçı çubuklar idi  ama  aşağıda göreceğiniz üzerine  nerelere gitti

"

çubuklar ile arama işi herkeste tutmuyor...bio enerji muhabbeti olan insanlarda bir nebze işe yarar...

okunmuş çubuk dediğin olaya gelince öyle bişeyler duydum hatta çok araştırdım bu işin belirli dönemlerde yapıldığını ve bir süre hayvansal gıdalar yemeden kendini bişeylerden arındıracaksın...ve x ay ile x ay arasında x zaman da bir ağaçtan bir çatal kesilecek ve belirli dualar okunacan üflenecek....boşa zaman kaybı.....işe yaradığını görmedim...öle bile olsa senin benim gibi insanların yapabileceği bişey değil bu...

bunların dışında eğer kendine güveniyorsan (ki tavsiye etmem her insan kaldıramaz) kendini parapiskolojik varlıklar ile uğraşmaya ver.eğer özel bir gruptaysan uğraşın kolay olacaktır sorun çıkmaz mesela ben hava grubuyum sadece düşündüğüm zaman bile çağırabiliyorum.... yanlız çalışmalara başlamadan önce meditasyon tekniklerini çözmen gerek ve çakralarını açman gerek...daha sonra bir tane kendine hüddam bulursun ve istediğin her şeyi yaptırısın...ben gözlerimle gördüm bizzat şahit oldum...adam gönderdi ve yarım saat sonra elinde minik sandıkla geldi çanakkaledeki batıklardan birinden aldığını söledi sandık ta ıslaktı helal olan buydu dedi...şok olduk...ama sonra geri gönderdik çünki sen ona bişeyi emrederek yaptırıyorsun oda öteki tarafta senin imanında alıyor...bu çok sakat bir durum...neyse öle gelen paranın hiç bir hayrı olmaz....bunuda aklından çıkartma....

bunların dışında bu tarz şeylere pek fazla bulaşmanı tavsiye etmem benim gibi kendini depoda kömürlükte bulursun  çok sakat işler...çok rahatsız ederler her gece uykundan uyanırsın...gece yatak odana gittiğinde birini yatağında yatıyorken görürsen şaşırma...

hele birde onların dişilerinden biri sana aşık olursa o çok sakat...bana öle bişi olmadı ama anlamak için kız arkadaşının olması lazım...ne olursa onun yanında olur ya sana zarar verir yada kız arkadaşına...çünki kıskanır seni....bu sölediklerimi çok iyi düşün ölç tart sonra bu işlere kalkış...ben çok sakat durumlardaydım...ama bünye sağlam çakaralar önemli herşey orda bitiyor...dua felan onlar korunma amaçlı şeyler çakralarını kontrol edebiliyorsan kendinede hükmediyorsun demektir...düşünceni bir anda sıfırlamalısın ki onları da kontrol edebilesin...

son olarak ta eğer bu tarz bişeye kalkışırda sana musallat olurlarsa sakın korkma sana ne yaparlarsa yapsınlar sadece halisilasyondur sakın gerçek sanma...mesela korkutmak için genellikle korktuğun veya tiksindiğin bir hayvanı alırlar senin üstüne atarlar...kimileri bunu öle görmeni sağlar kimi güçlü varlıklarda o varlığı gerçektende bir yerden alır ve senin üstüne atabilir....gerçi onların senle işi olmaz...senle muhattap olacak cinler ayak takımı varlıklardır....bişi sormaya kalktığında eğer işlerine gelirlerse cvp verirler işlerine gelmezse dalga geçerler...gırgır şamata yaparlar...kendilerini üstün gösterirler ama senle muhattap olacak varlıklar genellikle dedim ya ayak takımı varlıklar...

sakın ha onları kızdırma sakın ha onları yakmaya kalkma onlardan bir tanesine zarar vermek hepsine karşı savaş açmak demektir onlarda bizler gibi kabile tarzında topluluklar halinde yaşarlar onlarında samimi arkadaşları olabilir....genellikle saat 12den sonra toplanır gelirlerse işin sakat....onun için dost olmaya bak...birde muhabbeti fazla uzun tutma onlar madde üstü varlıklar oldukları için çok çabuk yorulurlar eğer gitmek isterlerse sıkma bırak gitsinler...fazlada uzun tutma eğer uzarsa senin enerjini kullanırlar...zaten başlarsan seanstan sonra bir uyku hali çöker üstüne...

onlara nazik davran....müslümanları haricinde çağırma...yoksa taklaya getirirler adamı....bir kapı açtığında kapatması zorduk o alem ile bu taraf arasında...burada da iş çakralara düşer....bir varlığın bir insanı ele geçirmesi bu şekilde olur onun korkusundan faydlanır boş bir anında zayıf olan çakradan girer ve insanı etkisi altına almaya çalışır...

sana tavsiyem 3. gözünü açmaya çalış...ozaman daha rahat hareket edersin define  işlerinde ama bu varlıkları çağırmaktan daha sakat bir piskolojik sorun yaratabilir....çünki onları her an görebilirsin...onlarda seni.... "

İşte sonuçta defineden buraya kadar  geldik.Bundan sonra define arayabilene aşkolsun adamın  düşüncelerini  bakarmısınız.

kolay gelsin

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2010 Saat 18:25

SAYIN ARKADAŞLAR  VE COMODOR  ARKADAŞA.............................................................ONK.....

ŞİMDİLİK BURDAKİ GEÇEN  KONUYU ÇOK KISA OLARAK ÖZETLEYİP GEÇİCEM ÇÜNKÜ TAM DETAYLI YAZMAMA VAKTİM ŞU ANDA YOKTUR AMA ÇOK KISA BİR ZAMANDA BUNLARIN TAM DOĞRULARI VE KARŞILIKLARINI YAZICAM ..

BU YAZIDA ANLATILANLARIN TÜMÜ
BUNU ANLATAN KİŞİ BUNLARI HEP DİNLEMİŞ  VE SONUÇTA DA KENDİ DAĞARCIĞINDAN DA KATARAKTAN  BİŞİLER YAZMIŞ KENDİNCE TÜMÜ YANLIŞTIR HAKİKAT OLANI  10 TANE İSE GERİ KALANI 1000 TANE UYDURMA İŞTİR

ARKADAŞLAR  ALLAH İNSANI YARATIP DA ALEMLERDE NE VARSA  HEPSİNİ TÜMÜNÜ İNSANA  (ADEME ) SECDE ETİRDİMİ EVET ETTİRDİ  BU İŞ TE BURDA BİTMİŞTİR GERİSİ HİKAYELERDİR
SECDE EDİLEN İNSANDIR VE ALEMLERİN EN ÜSTÜN YARATIĞIDIR  İNSANOĞLU EN KUWETLİSİDİR  SADECE ŞEYTAN ETMEMİŞ DE BU DA AYRI BİR KONUDUR BU DA BAŞKA BİR ZAMANDA ELE ALINIP ANLATILIR TARTIŞILIR

ALEMLERİN  İÇİNDE  GÖZLEN HER AN GÖRÜLÜR ELLE TUTULUR MADDE OLAN DA İNSANDIR GERİ KALANI MADDE DEĞİLDİR  SADECE GÖRÜNTÜDÜR VE BU GÖRÜNTÜ İLEN İNSANI ÜRKÜTMİYE UĞRAŞIR  İNSAN DA ŞİMDİYE DEK HİÇ GÖRMEDİĞİ BİŞİ İLEN BİRDEN KARŞILAŞIRSA HALİYLEN DE ÜRKER ...
BU ÜRKME KORKMA İŞİ KİŞİLERDEN KİŞİLERE DEĞİŞİR VE HASARLAR DA HER KİŞİDE FARKLI OLABİLİR  OLURDA ÇARPILMALAR AKIL YİTİRMELERİ KORKUDAN ÖLÜMLER VS VS GİDER DE GİDER  SAĞLAM DURANI DA ÜRKMEZ  ....
İNSANLARIN TÜMÜ YÜRÜRLERKEN HER TÜRLÜ YERLERDE  SADECENE GÖRDÜĞÜ ŞEYLERE GÖRE YOLUNU DEĞİŞTİRİR  O DA ÖNÜNDE BİR ENGEL HERHANGİ BENZERİ BİŞİ VARSA FARKINA VARIR GÖRÜR ÇÜNKÜ .. EE CİN GÖRÜNMEZ  SENİN YOLUNUN ÜZERİNE DURMUŞ SEN DE ONU EZER GEÇERSİN  KABAHAT SENDE DEĞİLKİ GÖRÜNMİYEN HER NEYSE ONDADIR ONUN GÖRÜP TE ÇEKİLMESİ LAZIMDIR BU DA OLUMSUZDUR  YANİ BU YAKLAŞIM DA GEÇERSİZDİR ÇÜNKİ  HER VARLIK BELLİ BİR DALGADA BELLİ BİR FREKANSTA YAŞIYORLARDIR
BU AYNEN BİR RADYODA İSTASYON ARARKEN HEMEN YANIBAŞINDA BİR BAŞKA İSTASYONU NASIL BULUYORSANIZ VE O BANT ÜZERİNDE YÜZLERCE İSTASYON VAR SİZ DE DÜĞMEYİ ÇEVİRDİKÇE YAKALANAN HER İSTASYONUN FARKINA BU ŞEKİLDE VARIYORSUNUZ HİÇBİRİ BİRBİRİNE KARIŞMIYOR HEPSİNİN DURDUĞU YER AYRI BEKLEDİĞİ YERDE AYRIDIR ..
SİZ BU RADYO TELSİZ GİBİ YAYINLARI GÖREBİLİYORMUSUNUZ HER AN NEREDE OLURSANIZ OLUN BİNLERCE İSTASYON VE FREKANSIN İÇİNDE YÜZÜYORSUNUZ AMA NE HİSSEDİYOR NEDE ALGILIYABİLİYORSUNUZ  DOĞRUMUDUR  AMA CEBİNİZDE UFACIK BİR RADYONUZ VARSA BUNU AÇIP İŞTE O ZAMAN  BUNLARI YAKALIYORSUNUZ DİNLİYORSUNUZ VE BUNLARIN VARLIĞINDAN BU ŞEKİLDE HABERDAR OLUYORSUNUZ  AKSİ HİÇ HABERİNİZ YOKTUR..

İŞTE BAZI KİŞİLERİN DE BÖYLE BİR ALETİ VARDIR  BU ALETİN  ÇOK ÇOK İYİ OLANI DA VARDIR KALİTELİSİ DE VARDIR NE KADAR KİŞİDEKİ ALET KALİTELİ İSE O KADAR ÇOK BU GÖRÜNMİYEN VARLIKLARLAN GÖRÜŞME  VE GÖRME OLANAĞINI BULUR O KİŞİ  BUNLAR DA ALLAHIN SEVGİLİ KULLARI SADECENE EVLİYA KULLARIDIR  BUNDAN DA ÜSTÜNÜ  ALLAH YOLUNDA ŞEHİTLİĞİ KAZANMIŞLARDIR .BU KONUYU DA İLERDE ÇOK GENİŞLETEREKTEN ÇOK KAPSAMLI BİR ŞEKİLDE ELE ALICAM ...

TEKNOLOJİ İNSANI HEMDE GÜPEGÜNDÜZ TAMAMEN GÖRÜNMEZ YAPMIŞTIR VE DE ÇOK BASİT BİR TEKNİKLEN  KİŞİNİN  ÜSTÜNDEKİ ELBİSENİN TAMAMI SİLİKON YUMUŞAK  BİR EKRANDIR ÖNÜ AYRI EKRAN ARKA KISMIDA TAMAMEN AYRI BİR EKRANDIR  VE ÖNE İLERİ BAKAN BİR KAMERA ÖNDEN ALDIĞI GÖRÜNTÜYÜ TÜM ARAKADAKİ EKRANA YAYIYOR  ARKADAKİ EKRAN DA TÜM GÖRÜNTÜSÜNÜ ÖNDEKİ EKRANA YANSITIYOR ALIN SİZE GÖRÜNMEZ BİR KİŞİ  BU KİŞİ İELEN ANCAK ÇARPIŞIRSANIZ FARKINA VARIRSINIZ AKSİ ZATEN ONU GÖREMİYORSUNUZ Kİ  BU DURUMDA GÖRÜNMEZ OLAN KİŞİ KENDİ ÜSTÜNE DOĞRU ONU GÖRMEDEN GELEN KİŞİDEN KAÇMASI GEREKİR Kİ ÇARPIŞMASINLAR  AYNI ŞEY CİNLER İÇİNDE GEÇERLİDİR DENİLEMEZ ÇÜNKİ BÖYLE BİŞİ OLMAZ  ASLINDA NE SEN ONU NORMAL ŞARTLARDA ALGILOYORSUN  NE DE O SENİ ALGILIYOR  O BAŞKA BİR FREKANS VE BOYUTTA YAŞIYOR İNSAN BAŞKA FREKANS VE BOYUTTA YAŞIYOR ..
KAYNAĞIN VE ÖĞRENMENİN EN ESASLI VE TEK OLAN YOLU  KURANIKERİMDEKİ (CİN ) SURESİNİ  ANLIYARAK AĞIR AĞIR BİRKAÇ KERRE OKUMAKTA VE ANLAMAKTA FAYDA VARDIR
CİNLER DE AYNI İNSANOĞLU GİBİ BİR SANİYE SONRASINDAKİ OLAYLARI OLACAKLARI BİLEMEZ ANCAK UYDURUR YALAN YANLIŞ BİR YAKLAŞIM SERGİLER  AMA DÜNÜ VE GEÇMİŞİ ÇOK İYİ BİLİR  ÇÜNKİ YAŞANMIŞ BİTMİŞTİR ..
CİN İNSAN İÇİNE VE BEYNİNE ANINDA DALABİLİR NEVAR NE YOK KİŞİNİN BEYNİNDEN BİRTAKIM OLAYLARI ALIP HOCA TAKIMINA KULLANDIRABİLİR BUNUN DA %10 LARI ANCAK TAM DOĞRULAR OLUP %90 NLARI DA  TAMAMEN UYDURMALAR ATMASYONLARDIR  ZATI HATTINDA HOCA DENEN KİŞİLER ÇOK ZEKİ KİMSELER OLUP  ONA GELEN KİŞİNİN AĞZINDAN %90 BİLGİYİ PÖRÇÜK PÖRÇÜK ALIP ANINDA TAMAMLAYIP KULLANIR  CİNİN DE GETİRDİĞİ %10 LUK BİLGİYİ DE BİRLEŞTİRİR  VE ONA GELEN KİŞİYİ BU ŞEKİLDE ETKİSİ ALTINA ALMIŞTIR

%1000 LİK OLAN VE YAPILAN İŞLERİN TAMAMI BU GİZLİ İLİMLER KİTAPLARINDAKİ TAMAMI BÜYÜ SİSTEMLERİNE DAYANAN GRUP İŞLERLEN YAPILMAKTADIR CİNLEN MİNLEN DEĞİLDİR
HOCA LARIN TÜMÜ CİNİN IŞIK HIZINDAKİ VAZYETİNDEN YARARLANIR SADECENE  SORAR ONA GİT BAK BAKALIM ŞU İŞE İŞ AMERİKADA DAHİ OLSA ANINDA CEVAPLANIR AMA BU CEVAP DOĞRUMUDUR YANLIŞMIDIR  GENELLİKLEN YANLIŞTIR  BU KONULARDAKİ DOĞRULAR DAİMA ÇOK ZAYIFTIR  HOCANIN KİŞİYİ ETKİLEMESİ ONUN O ANKİ YAŞAMI VE EVVELİYATINDAN SÖYLEDİĞİ ŞEYLERDİR VE DOĞRUDUR MESELA DİYEBİLİRKİ HOCA BAKIMA GELEN KİŞİYE İŞTE SİZ ŞU SAATE YOLA ÇIKTINIZ YOLDA BİR BENZİNLİKTE DURDUNUZ ŞUNU BUNU YEDİNİZ ŞÖYLE OLDU BÖYLE OLDU GİBİ İŞLERİ DİREKT SÖYLER BAKIMA GELENİN DE AĞZI BİR KARIŞ AÇIK HAYRETLEN DİNLER VE EVET SANKİ HOCA DA ONLARIN YANINDCAYMIŞ GİBİ ŞEKİL OLUR  VE ANINDA O KİŞİYİ TESİRİ ALTINA ALABİLİR GENELDE DE ZATEN BÖYLE OLUR HEP ...

DEVAM EDİCEKTİR ...................................................................NACİBABA......................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 17/Mayıs 2017/2010 Saat 20:13
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2010 Saat 20:16

SAYIN ARKADAŞ BURAYA BİR YER AÇIP HİÇBİRŞEY YAZMADAN SADECENE BİR SORU İŞARETİ BIRAKIP TA ÇIKMANIN HİÇBİR ANLAMI YOKTUR  DÜŞÜNCEN VE DOĞRULTUN NEYSE NE YAZMAK İFADE ETMEK İSTİYORSAN YAZARSINIZ BU ŞEKİLDEKİ ANLAMSIZ ŞEYLERİ LÜTFEN YAPMIYALIM ...

BU GİBİ YERLER SİLİNMEKTEDİR HABERİNİZ OLSUN

....................................................................................................NACİBABA...................ONK...
Yukarı Dön
EFE Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı EFE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart 2017/2012 Saat 14:18
ARKADAŞLAR  CİNLER İNSANLARI  GÖRÜYOR  PEKİ  İNSANLAR  CİNLERİ  NEDEN  GÖREMEZ  İŞTE  BU   BİR DENGEDİR  YARTILMIŞLARIN  EN MÜKEMMELİ  VE EN GÜÇLÜSÜ  İNSANDIR  BU KONULARLA  İLGİLİ  BİR SÜRÜ KİTAP  OKUDUM VE HALA  ELİNDE  GİZLİ İLİMLER-..KENZÜL  HAVAS--KENZÜZ..ZEHHEP.. HAVASUL  KÜBRA.. VESAİRE  BAKIN BUNLAR KOPYASININ KOPYASIDIR  BUKONU ÇİFİR İLMİ OLARAK GEÇER  VE GERÇEK ANLAMDA  SADECE  RUSYA İLGİLENİYOR  DUYDUĞUMA GÖRE  YANİ  ÖZET OLARAK BÖYLE ŞEYLERE İNANMAYIN İLLA BİRŞEYDEN KORKACAKSANIZ  İNSANLARDAN KORKUN  ZATEN CİNLERDE BÖYLEYAPAR  OHALLE  HALENMEDEN  HALLEDİLECEK İŞLER DEYİLDİR KALDIKİ  ALLAHIN İZNİ OLMADAN FIRTINADA ÇÖP  BİR YAPRAK BİLE OYNAYAMAZ 
Yukarı Dön
yusuf esadi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Nisan 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı yusuf esadi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mart 2017/2012 Saat 06:38
merhaba arkadaşlar
benim tanıdığım bir mezarlık var,bu mezallığın mezarlarından birinin çok çok güçlü bir tılsımı var ve bugüne kadar her kes o mezardaki defineyi çıkarmak isemişse o kişi bir kaç gün sonra ölmüştür,lütfen bu tılsımı çozmek için bana bilgi verin.
genelde tılsımı nasıl çözmek olur?
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mart 2017/2012 Saat 08:20

YUSUF ESADİ YE CEVABEN

ŞİMDİ ARKADAŞIM ÇOK İYİ OTUR BİR DÜŞÜN ???????????

SENİN HAYATIN YAŞAMIN MI MÜHÜMDÜR YOKSA O MEZARDAKİ PARAMI BUNU ÇOK DÜŞÜN..

O YA YATIR YA EVLİYA MEZARIDIR  BUNLAR DA ONDAN ÖTÜRÜ OLAN İŞLERDİR

BAK HER ZAMAN DİYORUM HER KESE TÜM MEZARLARDAN UZAK DURUN DİYE İSTER GAYRIMÜSLÜM İSTER MÜSLÜMAN MEZARI OLSUN UZAK DURUN  KISMETİ BAŞKA ALANLARDA ARAYIN   BUNU ASLA UNUTMAYINIZ..

TILSIM ,BÜYÜ VS ŞEYLER MÜSLÜMANLIĞA TERSTİR MAZALLAH DİNDEN DE ÇIKABİLİRSİN Kİ  BÜYÜYE KARŞI TILSIMA KARŞIN O YAPILMIŞ OLANDAN DAHA KUWETLİSİNİ YAPMAN GEREKİR Kİ O İŞ OLSUN  BU DA ADAMI DİNDEN EDER BENDEN SÖYLEMESİ...
HEM SONRA BÖYLE TILSIMLKI ,BÜYÜLÜ YERLER VARSA  BUNLARA DOKUNANLAR ÖLMEZ YA ÇARPILR YA AKLI GİDER  ÖLÜM OLMAZ BU YER KUWETLEN İHTİMALİ  EVLİYA MEZARIDIR BUNLARA DA DOKUNAMASSIN  BAZI EVLİYALAR ÇOK SERTTİR AFFI YOKTUR  VE DE HATALI BİR GİRİŞİM VARSA  KİŞİDE ÖLÜM DE KAÇINILMAZ OLUR UZAK DUR  PARADAN ÖNCE SENİN SIHATİN ÖMRÜN YAŞAMIN MÜHİMDİR  PARA İÇİN HAYATINI TEHLİKEYE ATMAYA DEĞMEZ..

SAYGILARIMLAN..............................................................NACİBABA.......................ONK.......
Yukarı Dön
EFE Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı EFE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2012 Saat 17:16
SİZLER BAŞIBOŞ BIRAKILDIĞINIZI ZANNETMEYİN YAPTIĞINIZ BÜTÜN İYİ VEYA KÖTÜ İŞLERİN KARŞILIĞINI MUTLAKA DÜNYADA VEYA AHİRETTE ALIRSINIZ YANİ KISACASI KENDİNİZE NASIL DAVRANILMASINI İSTİYORSANIZ BAŞKASINIDA ÖYLE DAVRANIN  ŞİMDİ BİR YERİ KAZARSIN DESADÜF OLARAK MEZAR ÇIKABİLİR OZAMAN HEMEN ESKİ HALİNE  GETİRİP NASİBİNİZİ BAŞKA YERDE ARAMAZSANIZ İNANIN BURNUNUZUN UCUNDA OLSADA  O ARADIĞINIZ SİZE NASİP OLMAZ  MEZAR KİME AİT OLURSA OLSUN KESİNLİKLE KUTSALDIR DİNEN ÇOK BÜYÜK VEBALİ VARDIR 
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Nisan 2017/2012 Saat 11:31
SELAMLAR NACİ BEY VE TÜM ARKADAŞLAR .BİR ARKADAŞIM" BOŞUNA ARAMAYIN BULAMAZSINIZ TÜM DEFİNELER SAHİPLİ "DEMİŞTİ BİR ZAMANLAR BEN DE OLMAZ OYLE ŞEY NERDEN BİLECEKLER TÜM DEFİNELERİ DİYE KARŞI ÇIKMIŞTIM GEÇENLERDE BAŞKA BİR ARKADAŞIN ANLATTIKLARINI DİNLEYİNCE İNANMAYA BAŞLADIM BEN DE .BU ARKADAŞ ŞÖYLE ANLATTI" BİZ ÜÇ KİŞİ BİR YERE KAZIYA GİTTİK.BİR SÜRE KAZDIKTAN SONRA KOCAMAN DÜZGÜN BİR KAYA ÇIKTI .KAYAYI KALDIRDIK.HEPİMİZ DE ABDESTLİYİZ.KAYANIN ALTINDAN BİR TENEKE ÇIKTI İÇİNE BAKIYORUZ KOCA KOCA SARI RENKLİ ARILAR TENEKENİN İÇİNDE KAYNAŞIYOR BİZE SALDIRMIYORLAR NEYSE BEN ARININ BURADA NEİŞİ VAR DİYEREK ELİMDEKİ KÜREĞİ TENEKENİN İÇİNE DALDIRDIM O DA NE KÜREK AŞAĞI GİTMİYOR.SERTBİR ŞEYE TAILIYOR. FAKAT O ANDA ÜÇÜÜMÜZE DE BİR HALLER OLDU KENDİMİZDEN GEÇTİK BAYILMIŞIZ .SAATLER SONRA AYILDIĞIMIZDA NE TENKE NE DE ARILAR ORTADA YOKTU .İÇİMİZE DE BİR KORKU DÜŞMÜŞ ARKADAŞLAR TELAŞLA EVE DÖNDÜK.ANCAK AKŞAM OLDUĞUNDA GECE BİR SIKINTI Kİ SORMAYIN UYKU UYUYAMIYORUZ.KAÇ GÜNDÜR BÖYLEYİZ" DEDİ BİZ DE AKLIMIZIN YETTİĞİNCE TAVSİYELERDE BULUNDUK .ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM DA BÜTÜN PARALAR SAHİPLİ DİYEN ARKADAŞ GALİBA HAKLI...
Yukarı Dön
darbaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 15/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı darbaz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Nisan 2017/2012 Saat 15:16
Herşey güzel ve hoş benim kafam şu cümleye takıldı.
"KAYANIN ALTINDAN BİR TENEKE ÇIKTI"
Aranızda  ilk defa teneke nerde ne zaman bulundu bilen varmı.? Hele hele bu anlatımdaki söz konusu teneke herhalde avuç içi kadar  olmasa  gerek muhtemelen bilidiğimiz şu meshur  peynır tenekelerinden  olmalıdır.

Nerden nereye geldik gördünüzmü altı üstü bir teneke arı Wink
herhalde anlaşılmıştır ne demek istediğim.

herkeze kolay gelsin
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50