Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Nacibaba 'dan Satılık Makineler Yazınız

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Nacibaba 'dan Satılık Makineler Yazınız
    Gönderim Zamanı: 24/Şubat 2017/2010 Saat 00:23

ARKADAŞLAR BENİM TARAFIMDAN SATILIK MAKİNELERİN  SİZLERE AÇIK VE BURAYA YAZABİLECEĞİNİZ CEVAPLARIN SAYFASI BURASIDIR  ÖBÜR ANA YERDE GÖRDÜĞÜNÜZ BİR SATILIK MAKİNE HAKKINDA BURDA SORU SORABİLİR BİLİ ALABİLİRSİNİZ

SAYGILARIMLAN......................nacibaba...................ONK...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Şubat 2017/2010 Saat 15:46
NACİ BABA;ELİNİZDE EAGLE SL KARTAL VARDI SATILDI MI ACABA? SAYGILAR...SEVGİLER...

MAALESEF SATILDI   BUNLAR 2 TANE İDİ  BİRİNİ DE DENEMEYE VERDİK  VE GİDİP TE BULUYORLAR BİR ORTA KÜP BAGAJA YOLDA GELİRKEN DE  O KARLI HAVA ZAMANI JEEP MERSEDES HEM DE  KAZAYA UĞRUYORLAR  2 ÖLÜLERİ MEVCUT  2 Sİ KURTULDU  PARALAR DA SAÇILMIŞ GELEN GEÇEN DE TOPLAMIŞ  MAKİNE DE MEFTA TABİİ OLAYI BÖYLE

SAYGILAR ......................................................................NACİBABA................................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 13/Mart 2017/2010 Saat 15:03
Yukarı Dön
harun38 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı harun38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mayıs 2017/2010 Saat 07:34
öncelikle herkese selamlar sayın naci bey uzun süredir sizin takipçinizim bikaç senedir araştırma yapıyorum hep makineler ve çubuk hakkında şimdiye kadar ne makine kullandım nede çubuk sadece araştırma yaptım bi çok sitede bunu bıkac yıldır yaptım bu araştırmalar sonrası hem makına hemde çubuk almaya karar verdım sizin herzaman önerdiğiz bi makina olan dfx spctm da karar kıldım ama bunu toprak ayarını falan yapmayı tabiki hiç kullanmadığım için bilmiyorum eğer sizin elinizde varsa almak istiyorum hem çubuk hemde makine almak istiyorum ama şuan çubuk satışınız varmı yokmu bunu bilmiyorum hem makına hemde çubuk satıyomusunuz şuan bilgi almak istiyorum naci bey saygılarımla..........
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2010 Saat 14:46
NACİ BABA SELAMLAR...ELLERİNDEN ÖPERİM

SATMIŞ OLDUĞUNUZ COMPASS X100 MAKİNANIN DERİNLİK TEST SONUÇLARI NEDİR?BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2010 Saat 15:47

AMONRA ARKADAŞ MERHABA

BU MAKİNE TAM 18 VOLT DİREKT  AKIMLAN ÇALIŞIYOR BU BİLE DERİNKİĞİN NE OLDUĞUNU SÖYLER
İKİNCİSİ 5 AYRI ARTIRILAN  KADEMELİ DERİNLİK LERİ VARDIR VE 50 CM ÇAPLI KAFASI İLEN 5.5 METREDEN BİR MURAT OTO ÖN KAPISINI ÇOK RAHATLIKLAN FARKEDİYOR HEM DE KULAKLIKSIZ OLARAKTAN  HER DERİNLİK İÇİN BÜYÜYEN BAŞLIKLARI VARDIR  BUNLAR DA 5 AYRI KLADAMEDE TOPLAŞMIŞLARDIR BUNUN ÜZERİNDEKİ EN UFAKTAN  ORTA DERİNLİKLER İÇİNDE ÇALIŞAN HEM ALL METAL HEM DE AYIRIMLI OLARAK İŞ YAPAN BİR ADET BAŞLIĞI BULUNMAKTADIR VE TÜRKİYE İÇİNDE BUNLARA AİT OLAN BÜYÜK  VE EN BÜYÜK OLAN BAŞLIKLARI DA BULUNUP ALINABİLİNİR İLAN VERİP ARIYACAKSIN
DİĞER BİLGİLERİ DE BU MAKİNEYE AİT OLAN YERDEN TAKİP ET VAR ORDA HER KONU DETAYLI YAZIYOR
ÜZERİ 2 AYRI DA  AYIRIM AYARI MEVCUT BUNLAR BAŞKA HİÇBİR MAKİNEDE OLMUYAN  ARTILARDIR SAĞDAKİNDEN TOZ GİBİ METALLERİ DAHİ AYIRIP İNCELİYORSUN SOLDAKİ DE GENEL AYAR AYIRIMDIR  STANDART ŞEKİL ALTTA DA FİLTE SVİÇLERİ VARDIR YEMEDİ ÖTEKİ YEMEDİ ÖTEKİ   BÖYLE BİR CİNS MAKİNEDİR BUNLAR KULLANIM DA ÇOK BASİTTİR

SAYGILAR,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2010 Saat 16:21
Orjinalini yazan: harun38

öncelikle herkese selamlar sayın naci bey uzun süredir sizin takipçinizim bikaç senedir araştırma yapıyorum hep makineler ve çubuk hakkında şimdiye kadar ne makine kullandım nede çubuk sadece araştırma yaptım bi çok sitede bunu bıkac yıldır yaptım bu araştırmalar sonrası hem makına hemde çubuk almaya karar verdım sizin herzaman önerdiğiz bi makina olan dfx spctm da karar kıldım ama bunu toprak ayarını falan yapmayı tabiki hiç kullanmadığım için bilmiyorum eğer sizin elinizde varsa almak istiyorum hem çubuk hemde makine almak istiyorum ama şuan çubuk satışınız varmı yokmu bunu bilmiyorum hem makına hemde çubuk satıyomusunuz şuan bilgi almak istiyorum naci bey saygılarımla..........

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

HARUN ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR

BENDE SADECENE  2.Cİ ELİN ÇOOK TEMİZ VE TAM KAFAMA YATIK OLAN MAKİNELERİ BENİM YERDEN SATIŞA ÇIKARIRIRIM  VE BU MAKİNELERİN NEYİ VAR NEYİ YOK TAMAMI ELDEN GEÇİRİLİR TÜM AYARLARI EN SON HADDE AÇILIR VE ARAZİDE 3 ŞEKİLDEKİ AYRI AYRI TESLERİ VE AYNI ZAMANDA GEREKLİ GÖRÜLEN SON AYARLARI DA YAPILIP ONDAN SONRA BURAYA SATILIK DİYE YAZILIR  VE BU MAKİNELER  İÇİN ORDA HAKKINDA NE YAZMIŞSAM TAM DOĞRUDUR VE KEFİLİMDİR ARKASINDA DURURUM SONUNA KADAR DA ..

ÇUBUK KONUSU SIFIR İMALATTIR  AYNI FİATTIR HALEN ANLAŞMA FİLAN DA OLMAMIŞ OLUNUP YİNE AYNI ESKİSİ GİBİ DEVAM ETMEKTEDİR  250 TL DİR FİATI DA
ŞU ANDA BİLE DÜNYANIN EN İYİ VE EN DERİN MAKİNESİNDEN BİR ADET HALEN SATIŞDADIR
1500 TL DE FİATI VARDIR  (COMPAS  X--100 ) MODELİ  BANA AİT OLAN SATIŞ YERİNDE GÖRÜLEBİLİNİR RESİMLERİ SKOP DEĞERLERİ KOMPLE NEYİ VARSA HEPSİNİ İNCELEME İMKANIN VARDIR  BAK YUKARDA BİR ARKADAŞ DAHA SORDU ONA DA CEVAP YAZILDI ORASINI DA OKU  SİTEDE MAKİNELER KISMINDA  COMPASS X--100 ÜN YERİNE GİR ORASINI DA BİR İNCELE  SANA ÇUBUKLAN BERABER BU MAKİNE 1750 TL YE GELİR DAHA DA HESAPLI BİŞİ DE BULAMASSIN BENDEN SÖYLEMESİ ......

SAYGILAR,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,

Yukarı Dön
kadirinim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı kadirinim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/ocak 2017/2011 Saat 17:06
sayın Nacibabacığım

selamlar
6000 di nin parasını denkleştirdik,sabah  gönderiyorum parasını.
kimselere söz verme onu aldık selamlar
ellerinizden öperim.
nasip kalbine göredir.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/ocak 2017/2011 Saat 14:00
SELAMLAR NACİ BEY İTALYADAN KARGO İLE Bİ
R MAKİNE GETİRTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ACABA GÜMRÜK BİRLİĞNE DAHİL Mİ BU ÜLKE YANİ GÜMRÜK ÖDEMEM GERKİR Mİ .SİZ  BU KONUDA BENİ AYDINLATIRSANIZ MEMNUN OLURUM SAYGILAR
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/ocak 2017/2011 Saat 07:55
SELAMLAR NACİBEY İTALYANIN GÜMRÜK BİRLİĞNDE OLDUĞUNU ÖĞRENDİM ANCAK BU SEFER DE HANGİ MALLARIN VERGİSİVAR HANGİLERİNİN YOK BUNU DA BİLMEK GEREKİYORMUŞ ACABA DEDKTORLER GÜMRÜĞE TABİ Mİ SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/ocak 2017/2011 Saat 11:35

KARABEY ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

BU KONUDA BENİM TEK BİLDİĞİM ŞEY SADECE DÜNYANIN NERESİNDEN GELİNİRSE GELİNSİ HAVA YOLU İLEN YOLCU BERABERİNDE 1 ADET CİHAZI SADACE  YEŞİLKÖY HAVA LİMANINDAN SORGUSUZ SUALSİZ GÜMRÜKSÜZ SOKUYOR BEN BUNA ŞAHİDİM DİĞER KANALLARI BİLEMİYECEĞİM KİMSE DE YAZMIYORKİ BURDA BEN ŞU ŞEKİLDE ŞU ŞARTLARDA YURDA SOKTUM BUNU  DESELER MALÜMAT SAHİBİ OLUNUCAK  BİR DE 500 TL Yİ AŞMIYAN  KARGOLAR KAPINA KADAR DA GELİYOR  BENİM BİLDİKLERİM BUNLAR  ..

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA..................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50