Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Siteden Yok Oldum mu, Buraya Bakınız2.ci sayfa

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emelim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 17/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı emelim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 13:46
slm lar naci abi bu emelim niki bi arkadaşın niki beraber devamlı buralarda araştırma yapıyoruz benim adım dursun  . abi 1500 luk makine mineralda iş yaparmı yaparsa ben borc bulup alacam abi ne dersin acele cevap bekliyom abi saygı sevgi sunuyorum. o arkadaşada kızmadım hakkıkmı ona helal ediyorum. 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 14:33

ARKADAŞIM MERHABA TEKRARDAN

BU BAHSİNİ ETİĞİM MAKİNE TÜM TÜRKİYE  TOPRAKLARI İÇİN  ÖZEL YAPILMIŞTIR VE HER TÜRLÜ ŞEYE KARŞIN OTOMATİK KENDİNDEN FİLTRELİDİR  RAKIM OLARAK AĞRI DAĞININ ÇIKABİLDİĞİM 2000 METRESİNE GÖRE ŞARTLANDIRILMIŞTIR YANİ TÜRKİYENİN EN YÜKSEK YER OLARAK 2000 METRELERİ KABULLANİR DENİZ İÇİ SAPIN SONUNA KADAR SOKABİLİRSİNİZ TATLI SUYA DA AYNIDIR  MİNERAL VS DİNLEMEZ ÜZERİ SONSUZ AYARLAR İLEN HER ŞEYİ DEF EDEBİLİRSİNİZ  HER TÜR TOPRAKTA ÇALIŞIR HER TÜR HAVA ŞARTINDA ÇALIŞIR SIFIRIN ALTI 30 BAŞARILI ŞEKİLDE BENDE SORUNSUZDU  ISLAK KURU HAVALI TOPRAK DİNLEMEZ ÇÜNKÜ BEN BUNU ÖZEL YAPTIRDIM  EN BÜYÜK ORİJİNAL OLARAKTAN BÜYÜK BAŞLIKLARLAN  6 METRELERDEN BİR OTO KAPISI RAHAT ALGILANMIŞTIR
ALGILAMA ŞEKLİ 3 ÇEŞİTTİR ..
1> KISIM ----AN DERİNDEN AYITRIMSIZ PULSE ŞEKLİDİR  BÜYÜK KAFALARLAN  KULLANILIR
2> KISIM ----TEKTEKÇİLİK İÇİNDİR BİR TOZ TANESİ METALDEN BAŞLAR ALGILAMA  
3> KISIM----EV İÇİ VE ÇOK METALLİ YERLERDE %100 AYIRIMLAN İŞ YAPAR  VE ÇOK İYİ METALLERE YÖNELİR

VE EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ DE DÜNYA YÜZÜNDE HİÇBİR MAKİNENİN KULLANMADIĞI  BİR VOLTAJLAN ÇALIŞIR DİREKT 24 VOLTLAN BU DA DERİNLİK İÇİN EN LAZIM OLAN VOLTAJ TÜRÜDÜR.

VE EN SON DA BEN ÖLENE DEK TE KEFİLİM  BU MAKİNEYE  BAŞKA DAHA NE DİYEBİLİRİMKİ  YANİ BU FİATI VAR YA  HİÇBİŞİ DEĞİLDİR VE DE BU ŞEKİL BİR MAKİNE BULMAK İMKANSIZ GİBİ BİŞİDİR   YANİ KAÇIRMAYIN BANA DUA EDERSİNİZ KULLANDIĞINIZ SÜREÇTE ..

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA............................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
emelim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı emelim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 14:55
peki abi nasıl alabiliriz
Yukarı Dön
emelim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı emelim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 14:58
sana cok güveniyoruz ve borc para almaya gidiyorum naci abi

Yukarı Dön
emelim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı emelim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 15:10
aman abi kimseye satma sana cok güveniyorum parayı bulunca nasıl gönderecem veya malı gönderincemi kargoya verecem parayı
Yukarı Dön
xlt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 06/Aralık 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı xlt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 16:44
Orjinalini yazan: Hezer47

Sn:XLT
slm ))))))))))) cok güldürdün ya dursun kardeş  hemide 1.5 metre çekecek hemide 500 lira olucak  )))))))))))) sipariş veririz kardeş üzelme sen ]

Kıssadan Hisse ; 
Almanyada bir vatandaşımız araba almaya niyetlenir.Öyle ki ölçer biçer tartar mümkünatı yok iyi bir marka, vede alman malı olsun  düşüncesindedir.Maddi yetersizliği nedeniyle  ümidinin üzerini küllendirir.Fakat her gördüğü ve düşündüğü araba markasının satış ilanlarını da gazetelerden takip eder.Bir gün bir ilan görür.İçinden gelen ses "GİT BAK NASILBİR ARAÇ "der.Ne yapıcam gidipte alamadıktan sonra diye cevap verir kendi kendine .Fakat   ses onu devamlı adeta fazlalaşarak teşvik etmektedir.Araba alacak durumda yoktur.En nihayet içinde ki sesin teşvikine dayanamayıp,Aman yahu gezmiş olurum.almasam da der ve düşer yola, ilgili şehire gelir.Adresi bulur.Kapının zilini çalar yaşlı bir bayan kapıyı açar vatandaşımız bilebildiği kadar almancası ile derdini anlatır.Kadın  adamı alır garaja götürür arabayı gösterir.1 ve ya 2 yaşında çok temiz bir araçtır.Adeta hiç kullanılmamıştır.Bizim ki utana sıkıla sorar Fiatı ne kadar.Kadın  10 mark der bizimki şaşırır yanlış anladım herhalde diye düşünür, yine sorar cevap 10mark'tır. Fiat kesinlesince niçin 10 mark diye sorar aldığı cevap kocam arabasına çok düşkündü ve çok sever di ölümüne yakın vasiyet etti .Arabamı SATIN VE İLK GELEN MÜŞTERİDEN 10 marktan fazla para almayın. Bizde onun isteğini yerine getiriyoruz.İlk gelen siz olduğunuzdan FİATI 10 MARK. Bu vatandaşımız bulunduğu şehire kendi aracı dönmüştür.Canım kardeşim Allah nasip etmişse bu arkadaşımızda düşündüğü rakkamlarla istediği dedektörüne kavuşur. Yukarıda ki alıntı içeriğinde ki şekilde düşünmeniz hiç yakışık almamış.
Saygılarımla
  slm kardeş bende espiri mahiyetinde yazdım yazımı devamlı yazılıyorya hem derine insin hem ucuz olsun ona istinaden
Yukarı Dön
xlt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 06/Aralık 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı xlt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 16:59
ONUN BELKİ DE SON BİR 500 TL Sİ VAR HADİ ALDI BORÇ HARÇ  250 DAHA ÇIKARDI 750 LİRASI VAR   BU ŞEKİL İLAN AYIP DEĞİLDİR EĞLENMEK ÇOK AYIPTIR ARKADAŞLAR BUNA ÇOK DİKKAT EDELİM VE BU ARKADAŞIMIZA ELİNDE ATIL KULLANMIYAN ÇOĞUMUZDA BİR KÖŞEDE SAĞLAM ÇALIŞIR DEDEDKTÖRLER DE VARDIR NE OLUR SANKİ BUNU VERSENİZ OLMAZMI BAL GİBİ OLUR DA OLMAZ İŞTE  VEYA ŞÖYLE YAPSAK O 750 LİRANIN ÜSTÜNÜ HERKES KARINCA KARARI İLEN BİŞİLER VERİP TE YÜKSELTSE BU ARKADAŞIN İŞİ OLSA OLMAZMI BAL GİBİ DE OLUR DA OLMAZ  İŞTE BİZLER MİLLET OLARAK BU ŞEKLE GELDİK YOZLAŞTIK ARKADAŞLAR KİMSE DE KIZMASIN BU YAZDIKLARIMA  MAALESEF GÜNDEN GÜNE  İNSANLIKLARIMIZDAN YARDIMLAŞMALARDAN UZAKLAŞIP GİDİYORU Z DAHA ÇOK ŞEYLER DE YAZABİLİRİM DE  BU KADARI KAFİİ ŞİMDİLİK ..
naci baba bir espiriyi iyiyce geniştetmişsin ya yakışmadı sanada ozaman ver elindeli makinayı al 500 lirasını üzerine de eline gecince öde dermisin yokkkkkk neden ??? demekki igneyi kendine cuvaldızı başkasına  dimi bu işler böyledir ......(( DORU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLARMIŞ ))
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2010 Saat 17:51

XLT  MERHABA SELAM

ARKADAŞ İLK ÖNCE BENİM YAZDIĞIM YAZIYI BİRKAÇ KERRE OKU İYİ ANLIYAMIYORSUN ÜSTÜNKÖRÜ OKUYUP ÜSTÜNKÖRÜ  DE CEVAP YAPIŞTIRIYORSUN ..

ELİMDEKİ MAKİNE SON KALAN BENİM ÖZELİMDİR DİYORUM VE BELKİ BUNU YAPTIRABİLMEK İÇİN BENİM YAPTIĞIM MASRAFLAR BUGÜNÜN PARASINLAN 20 BİN TL Yİ GEÇER DİYORUM VE BUNA RAĞMEN BU FİYATI KOYUYORUM DEMİYORUM Kİ 15 VEYA 10 VEYA 5  İLK ÖNCE BUNU ANLAMANI İSTERİM

İKİNCİ DEDİĞİM ŞEY DE OLDUĞU ZAMANLARDA SAYISINI BİLE HATIRLIYAMAYACAĞIM MAKİNELERİ  ((HİBE )) ŞEKLİNDE YANİ PARASIZ OLARAK DAĞITTIM  MAKİNE ALAMIYACAK KADAR GARİBAN OLAN ARKADAŞLARA  VE ÇUBUK KONUSU DA AYNIDIR ..

AMA GEL GELELİM BUGÜN ELİMDE YOKTUR HİÇBİŞİ  NE VEREYİM  OLSA HİÇ TEREDDÜT ETMEM  GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAM 

HEM BEN O ARKADAŞIN 500 LİRASINI DA ALMAM Kİ BENİ BİLEN BİLİR  O PARA DA ONA KALSIN BİR İHTİYACINI GİDERİR ŞEKLİNİ DÜŞÜNÜRÜM ..
VE NERDEN NEREYE GETİRİRSİN MESELEYİ  ESAS SANA YAKIŞMIYOR  BU ŞEKİL  ESPİRİ KONUSU DA BU ŞEKİLDEKİ KONULARDA YAPILMAZ  ORDA YARDIM İSTEYEN BİRİ VAR  ONA YARDIM YERİNE TUTUNDUĞU İPİ KESİYORSUN  NEYSE BOŞVERELİM BEN ÖYLE ANLATMIŞIM SEN ÖYLE ANLAMIŞIN  TARTIŞMANIN ALEMİ YOK  BEN NE DİYORUM NE ANLATIYORUM SİZ NE DİYORSUNUZ ......

...................................................................................................NACİBABA..................ONK..
Yukarı Dön
Hezer47 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 18/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı Hezer47 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2010 Saat 08:47
Sn:xlt
slm kardeş bende espiri mahiyetinde yazdım yazımı devamlı yazılıyorya hem derine insin hem ucuz olsun ona istinaden demişsiniz. 

Sn:xlt
Slm.Espiri yerinde yapılırsa değer kazanır. Bir an düşünün  rolleri değişin  Emelim  arkadaşımızın mesajlarını siz yazmış olun, onun da size  cevabı aynen sizin yazdığınız gibi olsun gülüp geçebilirmisiniz.Evet diyorsanız yazınız içeriği ESPİRİ olarak kabul görebilir. Hayır diyorsanız ESPİRİ bunun neresinde? Kaldıki arkadaşımız size kırgın olmadığını hakkını helal ettiğini açıkça yazmış.Size düşen bundan sonra böyle bir hataya düşmemek.Benim için bu konu kapanmıştır.
Saygılarımla

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2010 Saat 16:59

EMELİM >>KODLU ARKADAŞA

ARKADAŞIM BU BAHSİ GEÇEN MAKİNE BUGÜN  SATILMIŞTIR VE AYNI ONUN GİBİ BİR TANE DE 6000Dİ  VAR   2 MODEL YUKARIDIR BU  6/DB  DEN  O DA AYNI FİATTIR BU DA ZAMANINDA BENDEN ÇIKMIŞ YİNE SATILMASI İÇİN BANA BIRAKILMIŞTIR  KONUMNLARI AYNENDİR  VE GARANTİLİDİR  BİLİNDİĞİ ÜZERE 6000 Dİ LER EN TUTULAN VE ARANAN CİHAZLARDIR  BU DURUYOR ŞU ANDA  İSTERSENİZ BUNU DA ALABİLİRSİNİZ VE BENİM GARANTİM ALTINDADIR
 ARZU SİZİNDİR

SAYGILARIMLAN..................................................................NACİBABA...........................ONK...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50