Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuk Sistemini Kullananların Anlattıkları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2009 Saat 07:05
Merhaba arkadaşlar burda kullanılan çubuklarla ılgılı bır seyde ben yazayım dedım bırgunluk aramamın tam anlatımıdır. Öncelıkle arama yapacağmız bolge bıraz dağılık bır coğrfyaya sahıp  bunu belırteyım cubukları kurduktan sonra oncelıkle ben gomuyu sorgularım yanı soyle önce 5 sonra 10 kmlik alan içinde kalarakbu alan ıcınde ınsan elıylen konmus eskı ALTIN gömü varmı? bu soruyo sonra gumus ıcınde soruyorum sonra kı cavaba gore hareket edıyorum.Sonra ki sorum ıse eskıden yasamıs ınsanlara ait kapalı mezar varmı? (aynı mesafe ıcınde ) busruyada yok cevabını verdıkten sonra kı sorum eskıden yasamıs ınsanlara ait yasam alanı varmı?seklınde ve 7-8 km mesafede ıkı dağın zırve noktalarını ayrı ayrı gösterdı.Baska soru sormadan bana en yakın olan zırveye çıktım ve zırvede  3*7mt capında 3 oda yanyana seklınde bır yapı gordum tabı zamanla baya asınmaya uğramıs ve nerdeyse duvarları yok olma noktasında ıdı burda makıneyı actım ve tek tek çıkan numunelerden buranın roma ve bızan donemının geçtığını anladım ve cıkanlarda bakır ve bronz olduğundan çubuklara bu bulunduğum eskı yerlesım alanında ıse yarar eskı para veya malzeme varmı ?sorusuna hayır cevabını aldıktan sonra aramayı braktım.Daha sonrakı yerlesım alanına gıtmek uzereyken dedımkı kendı kendıme kusbakısı aralarında 1km mesafe var bunların arasında bırbırıne ulasım ıcın yol olmalıve sordum.su nda bulunduğum eskı yerlesım alanında yasamıs ınsanlara aıt kullanılmıs yol guzergahları varmı? varsa  bana goster? çubuklar ıkıncı yerlesım alanına doğuru bır asağı bır yukarı ıkı tepe ustunden de gecerek öbur yerlesıme kadar gıttı.Evet yol guzergahından gıtmeye baslıyorom 100 mt arayla aynı zamandada soruyorm bu yol guzergahı boyunca daığlmıs eskı para ve malzemeler varmı ?yok dedımmı ılerlıyorum ve enson ıkıncı yerlesıme yakın tepede havıfte bır duzluk var burda cıplak gozlede eskı yolu gordüm asındırıcı etkılerden ve tepenoktasına yakın olması sebebıyle ortaya cıkmıs doseme tastan ve patıka seklınde 1mt genıslıkte burda cubuklara soruyorum dağılmıs eskı para ve malzemeler varmı dedım ? evet cevabını aldıktan sonra da ışe yarar malzemeler varmı seklınde sordum ? hayır dedı ancak ben böyle bır yol guzergahında ozellıklede döseme taslarla yaplan baska bır yerdekı tecrube me dayanarak en gec roma donemı yerlesımı varsa bu doseme tasların altında saklama paralar mutlaka olur ve  ıse yarar malzeme yok olarak demıstı ancak makıneyle yapılan arama da oncelerı gene bakır bronz yolun yakın larında ve tasların altından cıkıyor ve sadece bırtanede cok ıyı durumda gumus çıkıyor. Evet çubuklar gorevını yerıne getırdı ve bana keyıflı bır gun daha yasattı son sorumdada bukadar ıse yaramaz metalın yanında bıtane ıse yarar bıseyı atlamasınıda normal karsılıyorum .
Bu arada cubukları kullanmada bazı püf noktalar var arkadaslar kendımı zı bır devre olarak düsunursek dırencı nekadar azaltırsak daha ıyı ıletım olur yanı kendımızdekı dırenclerı azaltmalıyız.Mesela once banyo yapıp,sonra karnımızı doyurduktan sonra arazıye cıkmak gıbı Smile  hepınızın keyıflı gunler gecırmesı dıleyıyle saygılar.            
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2009 Saat 07:33
selamın aleykum arkadaslar napolyon59 arkadaş bu soru ve cevap sistemini ben anlayamadım ayrıntılı yazarsan sevinirim teşekkürler
saygılarımla:
Yukarı Dön
robiscik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı robiscik Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2009 Saat 10:17
beyler desenize sabancı gibi zengin olup cıkacaksınız hepiniz!
 bu arada naci usta sizinde dünya kadar mal varlıgınız olmuştur şimdi bu sistemden dolayı değilmi. hadi hayırlısı olsun.

ARKADAŞIM MERHABA  SELAMLAR SAYGILAR...............................................................O.N.K....

Sizin düşündüğünüz gibi  benim nekadar bir mal varlığımı  öğrenmeniz için buraya geliboluya gelip kendi gözlerinizlen gördükten sonra ancak iknaa olursunuz  şimdi burda ben ne desem sizler tatmin olmassınız  bu 2+2=4  gibidir siz ve sizin gibi düşünen arkadaşlar için yalnız bunun gibi benzeri bir sorusu olan bir arkadaşa onun sorduğu yerde bir resim yayınladım bu resme çok dikkatli bakıp düşünürseniz benim mal varlığım hakkında bir bilgi edinebilirsiniz  buraya da gelirseniz  aynı durumu da gözlerinizlen görürsünüz

BU KISM İÇİNDE  [ çubukların elektronik  sistemlerlen  desteklenmesi  ] KISMINA  GRİNİZ  SAYFA 2 DE ORTA YERLERDE  [ KENTLİ ] KODLU ARKADAŞA YAZILMIZ BİR YAZI VE BİR RESİM GÖRÜCEKSİNİZ İNCELEYİNİZ  NE KADAR KAZANMIŞIM ??????????????

YA BU GİBİ ŞEYLER VE SORULAR ÇOK AYIP VE OLUMSUZ ŞEYLERDİR BEN BU UĞURDA BİR 55 SENE VERMİŞİM VE HERŞEYİMİ KAYBETMİŞİM BU İNAT UĞRUNA ŞİMDİ GELMİŞİM 73 YAŞINA VE GENEDE MALİYETİNE  VERİYORUM BUNU  VE İSTEYEN İNANSIN İSTEMİYEN DE İNANMASIN  BEN GÜNLÜK YAŞIYAN BİR İNSANIM  NE DÜKKANIM NE EVİM NE ARABAM HİÇBİRŞEYE SAHİP DEĞİLİM HALEN MOTORSİKLET TEPESİNDEYİM BU YAŞTA  BU KONULAR ÇOKÇA YAZILDI ÇİZİLDİ AMA YA OKUMUYORSUNUZ YA DA İŞİNİZE GELMİYOR YADA NE BİLEYİM ORTALIĞI KARIŞTIRMAK BULANDIRMAK MI İSTİYORSUNUZ NEDİR BUNLAR DA YAKINDA ÇIKAR

BU GİBİ ABUK SABUK ELEŞTİRİLER YAPACAĞINIZA  MADEM GELİYORSUNUZ BURAYA BURASI BİR DEFİNECİ SİTESİDİR VE BİŞİLER BİLİYORSAN BİLDİKLERİNİ YAZ HERKES DE FAYDALANSIN BURDAKİ AMAÇ KONUSU NE İSE O KONUDA İŞ YAPMAKTIR GEVEZELİK VEYA  İŞGÜZARLIK YERİ DEĞİL BURASI   SABANCININ BABASININ HAMALLIK SEMERİ MÜZEDE DURUYOR ADAM HAMALLIKLAN BAŞLAMIŞ BU İŞE SONRASINI DA ALINLARININ TERİNLEN BU GÜNE KADAR GETİRMİŞLER  ZENGİNİN PARASI MALI ZÜĞÜRTÜN  ÇENESİNİ YORARMIŞ SİZİN DE YAPTIĞINIZ AYNI ŞEYDİR DİKKAT EDİNİZ SÖYLEMLERİNİZE  HEM FARZIMAL BU ÇUBUK İŞİNDEN SERVETLERİN SERVETİNİ YAPMIŞIM SİZLERE NE BEN 55 YIL GECE GÜNDÜZ UĞRAŞMIŞIM YAPMIŞIM HAKKIM DEĞİLMİ AMA MAALESEF DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ GİBİ DE DEĞİLDİR  SEFİL BİR YAŞAMIM VARDIR  BAK HALEN BİR DÜKKAN KÖŞESİNDE YATIYORUM KALKIYORUM İYİ BAK O YATAĞA  O KAREYE ORASI ÇOK ŞEY ANLATIYOR AMA ANLIYABİLİRSEN TABİKİ  

VE BU KONUDA DA DİYORUM Kİ SABAHA KARŞIN HERHANGİ BİR GÜNDE HERHANGİ BİR ZAMAN DİLİMİNDE GELİN O DÜKKANIN KAPISINI ÇALIN  GÖRÜCEKSİNİZ Kİ BEN O YATAKTAN KALKICAĞIM  BEN RAHATSIZ OLMAM HİÇBİR ZAMAN YETERKİ BEYİNLERİNİZİ KEMİREN  BU DÜŞÜNCEDEN   KURTULMUŞ OLURSUNUZ  DAVA BUDUR   İSTERSEN BANA EN ALA KÜFÜRLERİ ETMİŞ OL KİMSE ÇEKİNMESİN  GELSİN KAPIMA  BEN ADAM YEMİYORUM HAKİKATI GÖRÜP ÖZÜR DİLER GİDERSİN  BEN BU YAŞA KADAR NELERİNİ GÖRDÜM NELER GELDİ GEÇTİ BENİM KADAR DA SABIRLI BİR KİMSE YOKTUR   AMA HAKİKATI ANLAMADAN HÜKÜMLER VERMEYİN BUNLARIN VEBALİ YÜKSEKTİR BUNUN ÖTE TARAFI DA VAR  ORDA ÖDİYEMESSİNİZ BU YAPILANLARI   BENİM TEK DÜŞÜNCEM  GELİN GÖRÜN KARARINIZI DEĞİŞİN  VE BU YÜZLERDEN ÖTELERDE EZİYET ÇEKMEYİN BENİM TEK ÜZÜLDÜĞÜM KONU BUDUR YOKSA DÜNYANIN TÜM İŞLERİ DÜNYADA KALIR  ÜSTÜNDEKİ ELBİSEYE BİLE BUNLAR BENİM DİR DİYEMESSİN  HERŞEY YARATANINDIR  SEN ÇIPLAK GELDİN ÇIPLAK GİDİCEKSİN  ONUN İÇİNDİR Kİ EFENDİ OLUN VE KONUŞMALARINIZI İTHAMLARINIZI ÇOK DİKKATLİ YAPINIZ BENDEN SİZLERE BİR ÖĞÜTTÜR BUNLAR

MERAKLILARINA AYRI BİR NOT DAHA >> BU HAYATTA BENİM SAHİP OLDUĞUM HİÇBİR ŞEY YOKTUR  EN NEFRET ETİĞİM ŞEY DE PARADIR SEVMEM  VE TAMAMİYLEN GÜNLÜK YAŞARIM YARIN ALLAH KERİMDİR DERİM BU YAŞA KADAR ALLAH BENİ MAĞDUR ETMEDİ GÜNLÜK NAFAKAMI HER DAİM VERMİŞTİR  BEN BUNA ŞÜKREDERİM
BAK SANA BİŞİ DAHA HATIRLATAYIM TÜRKİYENİN EN ZENGİNİ OL  ALLAH SANA BİR HASTALIK SOKARSA  O ZENGİNLİĞİNİN PARA ETMEDİĞİNİ ANCAK O ZAMAN ANLARSIN   ALLAHTAN DEVAMLI PARA PUL YERİNE SIHHAT İSTEYİN   SIHHATİ HİÇBİR MİLYARDER SATIN ALAMAZ 

SAYGILARIMLAN....................OSMAN NACİ KANAT......................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 03/Mart 2017/2009 Saat 23:05
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2009 Saat 10:25
SELAMLAR ISTEYEN INANIR ISTEYEN INANMAZ ARKADASLAR EN IYISI YASAYARAK OĞRENMEKTIR .BIZ YASIYORUZ GORUYORUZ  GORMEDEN BILMEDEN KULLANMADAN BISEY HAKKINDA YORUM YAPMAK BIR INSANIN NEKADAR BOS OLDUĞUNU GOSTERIR. BIZ ISIMIZE BAKIYORUZ SIZ ORDA KONUSMAYA DEVAM EDIN. Wink

SORULARI ANLAMADIMDIYEN ARKADASA DA CUBUKLARA SORULAN SORULARLA ILGILI FORUM BOLUMUNU OKUMASINI ONERIRIM ORDA IYI BIR ANLATIM MEVCUT.KOLAYGELSIN.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2009 Saat 11:42
selam eyvallah napolyon59 kardeş ben ininmıyorum demedim ki zaten merak ediyorum o yüzden sordum olsun yinede aydınlattığın için teşekkür ederim,
saygılarla;
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2009 Saat 12:19
ark. yine bi kendini bilmez ben olsam naci abinin ve sitedeki çubukları iyi kullanan ark.yerinde hiç cevap bile yazmam bakın o zaman bunlarda kendiliginden kaybolurlar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Mart 2017/2009 Saat 00:46

OKTAYPARS /  ARKADAŞA CEVABEN>>>>>osman naci kanat.......................................O.N.K....

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................................................O.N.K.

Arkadaşım  2 adet çubuklan mükemmel bir şekilde tek kendi başına yapabiliyorsan  ....

1> YANINDA ARKADAŞIN VEYA ARKDAŞLARIN VARSA ????
      TEK  BAŞINA YAPIYORSAN ARAŞTIRMAYA VE ARAMIYA  YANINIZDA HİÇKİMSEYİ GÖTÜRMEMEYİ  ADET EDİNİNİZ   ÇÜNKÜ  (  Yanınızdaki kişiler hem yakinen hem de uzak olsalar bile işin içine muhakkak birinden  biri  gricektir )  ve buda karışıklığa sorulan sorunun  olumsuz yönde etkilenmesine sebebiyet vericektir  çünki her insanın içindeki ben  benim dediğim olgusunu hiçkimse bastıramaz  ve içinden o da bişi söyler siz de bişi söylersiniz bunlar çakışır ve çubuklarda olumsuz hareketler meydana çıkar  bunun için tüm araştırmalarınızı tek başına yapınız........................................................................O.N.K....

2>  ÇUBUK SİSTEMİ İLEN TAM SAĞLIKLI TAM RANDIMANLI ÇALIŞMAK İÇİN   YOLLAR>>>>>
       İlk önce  uykunuzu tam almış olucaksınız
       Karnınız  tok olucak
       O gün  moraliniz yüksek  olmalı 
       Hastalık  vücut kırgınlığı  isteksizlik  halleri olmamalıdır
       Vucudunuzun herhangi bir yerinde ağrı sızı olmuyacak diş ağrısı en berbatıdır
       Herhangi  bir nevi  alkol  ve ilaçların uyuşturucu etkeni olanları ve benzerleri

****YANİ KISACA  BEYNİNİZ SİZİN VUCUDUNUZLAN  UĞRAŞMIYACAK  VE BEYNİNİZDEKİ  
        TÜM DÜŞÜNCELERİ DE ATICAKSINIZ  O BİR ANLIK SORGU VE CEVAP ANINDA ÇOK KISA BİR SÜREDİR BU YAPILABİLİNİR  ZOR BİŞİ DEĞİLDİR  ...

BEYNİNİZ DÜŞÜNCELERDEN BİR DAKİKALIĞINA ARINDIRABİLİNİR DE VÜCUTTA BEYNİN DEVAMLI  BİR ARAZI HALLEDİLEMEZ VE BEYİN İLK ÖNCE CAN DER SONRA CANAN DER YANİ SİZİN İŞİNİZ 2.Cİ PLANA ATILACAKTIR BU DA OLUMSUZ NETİCELERE VARIR 

BİR NOT>>Arkadaşın biri telefon açıyor arazide o anda kendi  diyorki geldim kaç saatir iyi gidiyordu her şey birden tersine döndü neden olur acaba  ve ben ona olacakları  sıralarken bu bir yeri acıyor gibi ses çıkarınca dedim senin neren ağrıyor sen nerden biliyorsun dedi  o farkında bile değil canının yandığının sesini çıkradığından  ben de dedim böyle böyle ya dedi demincek düştüm dizimi fena vurdum hem yolundu kanıyorda   İŞTE BURDA DUR DEDİM
SEN ŞİMDİ OTUR BİR YERE O AĞRI SIZI GEÇENE KADAR   NE ZAMAN GEÇİCEK O ZAMAN TUT DEDİM   BİR SAAT SONRA ARADI DEDİĞİNDE HAKLIYMIŞIN DİYE.........................

Ne oldu şimdi burda canı yanıyor aklı fikri o ağrıyan yerde  ve beyin tamamiylen  kendini ona vermiş durumda  senin sorunlan çubuğunlan uğraşırmı uğraşmaz bunun gibi haller durumlar için bu anlatılanlar en birinci etkenlerdir.....

ÇOK DİKKATLİ BURASINI DİNLEYİNİZ

Araziye çıkınız öyle mimli ve şüpheli yerlerden tamamiylen uzak durun  size yeni kimsenin daha bilmediği yerler lazımdır herkesin bilip de makineden geçirdiği yerlerde boşuna zaman tüketirsiniz  BU ÇUBUK SİSTEMİ BUNUN İÇİNDİR  BİLİNMEYENİ BULMAK İÇİNDİR

Öyle bir yere çıkın ki çok uzak alanları da görebilesiniz bir tepelik yer bu sistem için en ideal araştırma yeridir  yani sizlere saatlercene emek sarfedin de koca bir dağın tepesine çıkın demiyorum  bölgenizdeki herhangi bir tepelik yüksekçe yer olur  ve bunun üstünde durun  bir de yanınızda güvenilir seyyar bir pusula bulundurun   pusulayı önünüze kuzeyi alıcak şekilde yere koyun   ve kuzey istikametine  doğru gözünüzün net gördüğü bir kapsama alanı  içinde  sorularınızı sorun şu şekilde daima çalışınız

A> Bu alan içinde ben altın arıyorum buna benzer şeyler varmı  gömü olabilir veya tabiattan da olur  para da olur sırf altın üzerine ?????  >>cevap olumlu veya olumsuz  hemen alıyorsunuz   aynı soruyu  kuzeye---güneye--doğuya---batıya  da soruyorsunuz diyelim yok dedi  yine kuzey pozisyonunu alıp  bu sefer gümüş varmı  4 yöne de bunu soruyorsunuz >>>>>böyle böyle tüm maden çeşitlerini 4 yöne de sıralıyorsunuz   sonra
B>  Bu alan içinde eski yerleşim varmı   4 yöne de
      bu alan içinde  manastır kilise varmı
      bu alanda  işte mezarlık veya mezarlar varmı??
 YÖRENİZDE ESKİ TARİHİ İSE ESERLER VE YERLER VARSA HİÇ BİLİNMİYENİ BİLE SİZE ÇIKARICAKTIR   ÇALIŞMALARINIZI BU ŞEKİLDE YAPINIZ

VE BİR YER BULUNDUĞUNDA  BENİ ÜSTÜNE GÖTÜR KOMUTU İLEN SİZİ  TAM ÜSTÜNE GETİRİR
VE BURDA  İLK ÖNCE  KENDİNİZE ZARAR VERİCEK ŞEYLERİ SORGULAYINIZ  DEYİNİZ BU DA O YER İÇİN 4 YÖN ŞEKLİNİ KULLANINIZ   BURDA CİNNİ OLAYLAR VE YATAKLARI VARMI ? VEYA YATIR ŞEHİT GİBİ BİLİNMİYEN DURUMLAR VARMI ??  VEYA BENİ BURDA GÖZETLİYEN İNSAN VARMI  TEHLİKE VARMI  BUNLARI MUHAKKAK SORGULAYINIZ.................................O.N.K.....
HATTA  TÜM İŞARET UNSURLARINI ALDINIZ ORDA BİR GÖMÜ VAR İLK ÖNCE BUNU YANINIZDA KİŞİLER VARSA HİÇ ONLARA BELİRTMEDEN TEK TEK TÜMÜNÜ  ( EĞER  BURDA BİR DEFİNE ÇIKACAK OLURSA BUNLARDAN BANA ZARAR GELİRMİ   SONRA ARKASINDAN HAYIR GELMEZ DENİLİRSE PEKİ BUNU ALDIK BÖLÜŞTÜK BU ARKADAŞLARDAN BİRİ KENDİNİ BOZAR DA SONRA ŞÜPHE ÜZERİNE YAKALANIP TA BENİ DE YAKAR MI  ??BU SORULARIN CEVAPLARINI BİR KAÇ KEZ TEKRAR EDİP İYİCENE EMİN OLUNUZ  VEYA ÜSTLERİNDE SİLAH KESİCİ ALET VS VARMI BANA ZARAR VERİRLERMİ    MUHAKKAK SURETTE SORGULAYINIZ ÇÜNKÜ BU ZAMANDA HİÇKİMSEYE ARTIK GÜVEN KALMAMIŞTIR   BU ŞEKİLLERİN CEVAPLARINDA  GÖRÜCEKSİNİZKİ TÜMÜ OLUMSUZ ÇIKICAKTIR  BEN KENDİMDEN PAY BİÇERİM BU YAŞA KADAR BÖYLESİNE OLUMLU ÇIKICAK BİR ARKADAŞ BULAMADIM  VE SONUNDA TEK KENDİ BAŞIMA İŞİMİ YAPAR OLDUM

ÇOK ÖNEMLİ BİR NOT>>>YERİ GELMİŞKEN   %99 UMUZ ŞEHİR KASABA KÖY GİBİ YERLERDE TOPLUM İÇİNDE YAŞADIĞIMIZDAN  ÇOBANLAR HARİÇ   HERKES GECENİN KARANLIĞINDAN TIRSAR   ŞUNU HİÇKİMSE UNUTMASIN Kİ KİM NEDEN KORKUYORSA O KORKUSUNU YENMEK İÇİN O KORKTUĞU HER NEYSE ONUN ÜSTÜNE ÜSTÜNE GİDEREKTEN BU KORKUSUNU YENER
GECE KORKUSUNU YENMENİN EN KESTİRME TEK ÇARESİ MEZARLIKTIR  GECELEYİN  İLK ÖNCE 100 METRE GERİSİNDE DURUP GÖZLERİNİZİ DİKİN MEZARLIĞA DAHA SONRA  50 METRE SONRA 25 METRE  SONRA 10 METRE VE SONRA DUVARINA ÇIKIP OTURUN DAHA SONRA İÇİNE ADIM ADIM GİRİN  SONUNDA KENDİNİZİ ORTASINDA BULURSUNUZ VE MEZARLIK DENİLDİĞİ GİBİ OLMADIĞINI ANLAYIP KENDİ KENDİNİZE GÜLERSİNİZ  KAHVELERDE VE ORDA BURDA ANLATILAN TÜM HİKAYELER UYDURMADIR   HERKES SADECE 2 AYAKLI İNSANDAN KORKSUN   TÜM KÖTÜLÜKLER HERŞEY İNSANLARDAN GELİR BUNA EMİN OLUNUZ  

DEVAM EDİCEM ŞİMDİLİK BU KADAR.......................................................................O.N.K....

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Nisan 2017/2009 Saat 17:47
selam arkadaşlar ,bi arkadaşta kullanım şekli aynı bahsedilen çubuklardan var,oda başkasından almış,naci hocamın yaptığı çubuklardanmı bilmiyorum ama ,bikaç günlüğüne verecek,arabistandan gelme dualı çubuklar olduğunu söylemişler.yani çubukları duanın cinler yönlendiriyormuş.evde sevdiğim bi saati saklamıştım ,şimdi bende bulamıyorum,onu soracağım ,sonucu size yazarım.saygılar...

ARKADAŞIM  MERHABA SELAMLAR  SAYGILAR.............................................................O.N.K....

BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİNDE DEDİĞİN GİBİ ŞEYLER YOKTUR  TAMAMEN BİLİMSEL HESABA KİTABA DAYANAN TEMELLERİ SAĞLAM BİR İCATTIR........

O DEDİĞİN ÇUBUKLARLAN SUDAN BAŞKA BİŞİ BULAMASSIN  HELE SORU CEVAP YÖNTEMİ HİÇ OLMAZ HİÇ BOŞUNA DENEME  ...........

BU SİSTEM HER İNSANIN BEYNİNDE VAR OLAN BİR YÖNTEMLEN ÇALIŞMAKTADIR   ÇUBUKLAR DA BEYİNLEN SENİN ARANDA GELEN CEVAPLARI ANLIYABİLMEN İÇİN YAPTIĞI KENDİNE ÖZGÜN  HAREKETLERLEN ANLAŞILIR KILMAKTADIR  YANİ BİR NEVİ TERCÜMANLIK YAPMAKTADIR  ÇUBUKLAR.............

VE TUTAN KİŞİNİN MİLLETİ MİLLİYETİ DİNİ İMANI KİTAPLI KİTAPSIZ CUNK MUNK NE OLURSA OLSUN HER TÜRLÜ KİŞİDE ÇALIŞIR  DİNLEN OKUNMUŞLUKLAN ALAKASI YOKTUR  TAMAMİYLE KİŞİNİN KENDİ BEYİN GÜCÜNLEN ÇALIŞAN BİR SİSTEMDİR ....

FORMDA BU KONU İLEN İLGİLİ BİR SÜRÜ AÇIKLAMALAR MEVCUTTUR  OKUYUNUZ

SAYGILARIMLAN................OSMAN NACİ KANAT......................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 18/Nisan 2017/2009 Saat 19:17
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2009 Saat 16:57
Naci hocam ,cevap yazdığınız için teşekkürler.sitenizi bulalı bir hafta falan oldu,saatlerce okudum.okumayada devam edeceğim zaman buldukça. insanlar için faydalı bişiler yazmak ve yapmak ,hayatı boş geçirmemek güzel bir duygudur,Allah razı olsun başarılarınız ve sağlığınız daim olsun. saygılar...
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Nisan 2017/2009 Saat 03:29
derincemisin nesin sen kimsin ki baana kendini bilmez diyosun terbiyesiz
asıl sen kendini bilmezsin o tip şeyler yazıosun sen hele bida yaz bakim ne oluo

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.................................................................O.N.K....

DERİNCE  KODLU  YAZISINI ( ROBİSCİK ) KODLU KİŞİYE KARŞIN YAZDI  SANA DEĞİL BİLGİNE

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 20/Nisan 2017/2009 Saat 14:56
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50